تاپیک درخواست نمونه سوالات زبان انگلیسی

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام

دوستان عزیزی که به دنبال نمونه سوالات درسی و امتحانی مربوط به زبان انگلیسی هستند و تو بخش پیدا نکردند میتونند تو این تاپیک درخواست بدهند

:gol:
موفق باشید

western1

کاربر فعال
دوستان نمونه سوالات کمبریج رو برای آیلتس کسی داره زحمتشو بکشه ؟ ممنون

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
دوستان نمونه سوالات کمبریج رو برای آیلتس کسی داره زحمتشو بکشه ؟ ممنون

سلام

[h=1]کتاب آموزشی IELTS همراه با فایل صوتی Cambridge Practice tests[/h]
Cambrige Practice Test for IELTS نام یک مجموعه کتاب هفت جلدی برای آمادگی آزمون آیلتس می باشد.
این کتاب مرجع کاملی از سوالات آزمون آیلتس همراه با پاسخ های آن می باشد که شما با مطالعه ی آنها خود را برای شرکت در این آزمون آماده میسازید. فرمت این کتاب PDF بوده که با استفاده از نرم افزار های پی دی اف خوان مانند Adobe Acrobar Reader قابل اجرا می باشد. همچنین همراه این کتاب، فایل های صوتی مرتبط با آن نیز در فرمت MP3 قرار گرفته است که گوش دادن به این فایل ها در هنگام مطالعه کتاب در لهجه و درک بهتر لغت و کلمات به شما کمک می کند.
کلمه IELTS مخفف عبارت Internationa English Language Testing System می باشد که در حال حاضر یکی از معتبرترین آزمون های زبان انگلیسی است که در سراسر دنیا برگزار می‌شود. این آزمون به نوعی یک آزمون ورودی برای کسانی است که می خواهند در محیط های انگلیسی زبان تحصیل یا کار کنند و یا قصد مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان و استرالیایی را دارند.

این کتاب به تمام کسانی که قصد دارند در آزمون آیلتس شرکت نمایند توصیه می شود. همچنین فایل های صوتی که به همراه کتاب می باشد برای تقویت تمام مهارت های زبانی مناسب خواهد.

http://www.irlanguage.com/10/کتاب-آ...فایل-صوتی-Cambridge-Practice-tests-for-IELTS/

maniiya

عضو جدید
سلام من سوالاي ازاد ارشد88تا ٩٢ رو با جواب ميخواستم،هر جا ميرم يا ماله بيام نور كذاشته يا ماله سراسري يا اينكه فقط ازادو كذاشته اما جواباشو نذاشته.اكه ١ كتابيم باشه كه اين تستارو با جواب داشته باشه ،بهم معرفي كنيد مرسي

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام من سوالاي ازاد ارشد88تا ٩٢ رو با جواب ميخواستم،هر جا ميرم يا ماله بيام نور كذاشته يا ماله سراسري يا اينكه فقط ازادو كذاشته اما جواباشو نذاشته.اكه ١ كتابيم باشه كه اين تستارو با جواب داشته باشه ،بهم معرفي كنيد مرسي

سلام

سایت زیر داره که متاسفانه رایگان نیست و باید خریداری بشه:

سوالات آزمون کارشناسی ارشد آزاد - زبان و ادبیات انگلیسی

سوالات ارشد آزاد-20312 - آموزش زبان انگلیسی

سوالات ارشد آزاد-20315 -مترجمی زبان انگلیسی

maniiya

عضو جدید
سلام،مرسي كه جواب سوالمو كفتيد،اما اينارو خودم قبلا ديده بودم،اينا هيجكدومشون جواب نداره

N@V1D

عضو جدید
سلام
نمونه سوالات درس دستور نگارش 2( همراه با پاسخنامه) رو میخواستم کسی هست که کمکم کنه

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام
نمونه سوالات درس دستور نگارش 2( همراه با پاسخنامه) رو میخواستم کسی هست که کمکم کنه

سلام

خدمت شما

[h=2]دستور نگارش 2 + دانلود رایگان نمونه سوال پیام نور با پاسخ نامه تستی[/h]

منبع
http://plc20.ir

پیوست ها

• nimsal aval 91-92-key.rar
    143.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • nimsal dovom 91-92 - key.rar
    118.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

1mobin1

عضو جدید
نیاز فوری به نمونه سوالات تولیمو

نیاز فوری به نمونه سوالات تولیمو

سلام دوستان
من تولیمو 23 مرداد اسم نوشتم و نتیجش از لحاظ کاری برام مهم هست
یه مدتی هم از زبان دور بودم
اگر ممکنه برام نمونه سوال و جوابشو بزارین تا یکم روان بشم

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام دوستان
من تولیمو 23 مرداد اسم نوشتم و نتیجش از لحاظ کاری برام مهم هست
یه مدتی هم از زبان دور بودم
اگر ممکنه برام نمونه سوال و جوابشو بزارین تا یکم روان بشم

[h=1]دانلود نمونه سوالات آزمون تولیمو[/h]
نام نویسنده:سازمان سنجش آموزش کشور
زبان:English
قالب:JPG
حجم:6 MB

منبع
vatanpdf.com

پیوست ها

• TOLIMO ExAmINATIOnS.zip
    6.8 مگایابت · بازدیدها: 0

elham haghighat

عضو جدید
سلام خسته نباشید
میتونید برام یه نمونه سوال آزمون mhle وزارت بهداشت دانلود کنید
هفته بعد آزمون دارم اگه زحمت بکشید زود جوابمو بدید ممنون میشم
با تشکر فراوان

mari1372

عضو جدید
سلام ، من شنبه اول شهریور امتحان کلیات زبانشناسی2 را دارم و به نمونه سئوال پیام نور نیمسال دوم 92-93 این درس احتیاج دارم ! حتی اگر پاسخنامه هم نداشت هیچ مشکلی نیست!! از اونجایی که درس دشواری هست بی نهایت استرس دارم تا الان 3 دور کتابش رو خوندم و نمونه سئوالهاش از نیمسال اول 86-87 به اینور رو دارم ولی تو هیچ سایتی نیمسال دوم 92-93 پیدا نمیشه! حاضرم به خاطرش هر چقدر شد بپردازم و این نمونه سئوال رو به دست بیارم چون شنیدم سخت بوده ، الان هم در جستجوی اون با این سایت آشنا شدم و در اینجا عضو شدم ، خواهش میکنم کمکم کنید، بی نهایت ممنون!

بالا