تاپیک خیریه باشگاه مهندسان

JavadMessi

مدیر بازنشسته
از کجا متوجه شدید؟
بیست و سی میگفت چندین خیر پیدا شدند که حاضرند 30 میلیون رو بدند و اون خون از آلمان وارد بشه!
پس بقیشم نقل قول میگرفتی تا ببینیم میشه همچین طرحی پیاده کرد!!

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
بیست و سی میگفت چندین خیر پیدا شدند که حاضرند 30 میلیون رو بدند و اون خون از آلمان وارد بشه!
پس بقیشم نقل قول میگرفتی تا ببینیم میشه همچین طرحی پیاده کرد!!

خداروشکر اگر واقعا اینطور باشه.
من در جریان کل تاپیک نیستم.
چه طرحی؟

JavadMessi

مدیر بازنشسته

خداروشکر اگر واقعا اینطور باشه.
من در جریان کل تاپیک نیستم.
چه طرحی؟
جریان کلی که همین بوده منظورم همون ادامه پستم بود دیگه
خدا رو شکر مشکل این کوچولو حل شد
چه خوبه این طرح ادامه داشته باشه!!
اصلا همینجا بچه ها میتونند کسایی که کمک احتیاج دارند رو معرفی کنند تا هر کی خیری رو میشناسه به اون شخص ارجاعش بده:gol:
اگه این طرح بشه خیلی عالیه

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز

Setayesh

مدیر تالار
جریان کلی که همین بوده منظورم همون ادامه پستم بود دیگه

خب از نظر من مشکلی نداره.
منتها اگر میخواد اینجا باشه باید عنوان تاپیک رو عوض کرد.
یا خودتون تاپیک جدا بزنید با عنوان مشخص.

JavadMessi

مدیر بازنشسته
خب از نظر من مشکلی نداره.
منتها اگر میخواد اینجا باشه باید عنوان تاپیک رو عوض کرد.
یا خودتون تاپیک جدا بزنید با عنوان مشخص.
فکر کنم همینجا باشه و عنوان عوض بشه بهتره!
این ایده اولیه بود اگه دوستان بیاند و نظر بدند خیلی خوب میشه

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم همینجا باشه و عنوان عوض بشه بهتره!
این ایده اولیه بود اگه دوستان بیاند و نظر بدند خیلی خوب میشه
بنظر من فکر خوبیه
بهتره یه پیشنهادی برای عنوان تاپیک بدیم... چون اولین وجه ارتباطیه ...

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوشحالم که مشکل یه کوچولو حل شد...

البته اونی که 20:30 نشون داد فک میکنم اسمش محمد رضا بود ...ولی به هر حال بعد از پخش اون گزارش اولی خیلی ها تماس گرفته بودن و اعلام آمادگی کردن برای کمک به محمدرضا....بیست و سی هم با یکیشون تماس گرفته بود و اون شخص همه ی هزینه ی انتقال خون از آلمان رو به عهده گرفت....:smile:پزشک بیمارستان هم از گزارشگر خواست تا لیست افراد خیّر رو در اختیارشون قرار بده تا ایشالا مشکل خیلی از بیمارای دیگه که مثل این کوچولو بودن حل بشه:smile::gol:

به امید سلامتی همه ی بیماران مخصوصا فرشته های کوچولو:gol:

JavadMessi

مدیر بازنشسته
دوستان بیاید نظر بدید واسه اسم تاپیک
البته اگه همین تاپیک شد باید تعداد زیادی از پستها رو با اجازه دوستان پاک کنیم میشه هم کلا یه تاپیک جدید استارت کرد!!
ولی به نظر بنده اگه شروع تاپیک با موضوع همین کودک باشه خیلی عالیه:gol:

n_roshan

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته اگه همین تاپیک شد باید تعداد زیادی از پستها رو با اجازه دوستان پاک کنیم میشه هم کلا یه تاپیک جدید استارت کرد!!
ولی به نظر بنده اگه شروع تاپیک با موضوع همین کودک باشه خیلی عالیه:gol:
موافقم رفیق

JavadMessi

مدیر بازنشسته
دوستان اگه پشنهادی برای این طرح دارند ارائه بدند
مثلا ارتباط و معرفی موارد به رسانه ها یا هر چیز دیگه ای که میدونید:gol:

آخرین ویرایش:

نفتکش

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا را شکر که بازم مردم تونستند به کمک هم بیان .به امید روزی که اول خیرین اعلام آمادگی کنند .چه اشکالی دارد که یه تاپیک برای معرفی خیرین داشته باشیم؟تا به نیازمندان واقعی کمک بشه

Setayesh

مدیر تالار
پاسخ مسئولان یک بیمارستان به دختر هفت ساله: اگر 30 میلیون داری اینجا قدم بزن

پاسخ مسئولان یک بیمارستان به دختر هفت ساله: اگر 30 میلیون داری اینجا قدم بزن

این رو مگنت دادن گفتن بذارم اینجا:

به گزارش مشرق به نقل از مهر، مائده دختر بچه سیرجانی هر چند تنی رنجور و کوچک دارد اما این دختر بچه در قلب خود درد سنگینی را جای داده است، مائده به دلیل بیماری مادر زادی تنها نیمی از قلب خود را در سینه دارد و 7 سال گذشته را با درد ناشی از این کمبود سپری کرده است.

مائده هفت سال دارد. او مثل تمام هفت ساله های دیگر باید اول مهر به کلاس اول می رفت. اما پایش را به کلاس درس نگذاشت. مائده هفت سال دارد. او باید از بازی با همسالانش لذت ببرد اما او زمستان ها سرفه می کند و تابستان ها از فرط گرما ساعتی را در یخچال خانه می نشیند تا نفسش بند نیاید. مائده از یک بیماری قلبی مادرزادی رنج می برد. بیماری که به گفته پزشکان هر لحظه می تواند موجب شود تا مائده از دست برود.

بیماری عجیب مائده

به جای زنگ خانه باید درِ گاراژ را بکوبی. در که باز می شود باید از کنار یک خودروی پارک شده گذر کنی تا به یک درِ چوبی کوچک برسی. اهل خانه تعارف می کنند و در باز می شود. حالا با یک اتاق حدودا 20 متری روبرو می شوی که تمام وسایل زندگی یک زوج جوان و دو فرزندشان (مائده 7 ساله و عارفه 5 ساله)در آن چیده شده است. "ببخشید آقا. خانه ما آشپزخانه و پذیرایی اش یکی ست." این را احمد قاسمی مرد خانه به زبان می آورد و معصومه علیخانی هم با تکان دادن سر حرف های شوهرش را تایید می کند.

زن و شوهری که این روزها غم اصلی شان نداشتن خانه ای متعلق به خودشان نیست. آن ها نزدیک هفت سال است که از دردی بزرگ رنج می برند. دردِ مائده.

معصومه می گوید: فرزندش وقتی پنج ماهه بوده یک پزشک متخصص اطفال در سیرجان متوجه صدای اضافی در بدن او می شود. پس از آن یک متخصص قلب تشخیص " ناهنجاری مادرزادی قلبی" را می دهد. پس از آن معاینه های دقیق یک پزشک متخصص قلب در شیراز راز بیماری عجیب مائده را برملا می کند.

به گفته احمد قاسمی پزشکان گفته اند که "بطن چپ در قلب مائده تشکیل نشده، سرخ رگ به سیاه رگ پیوند خورده، یکی از دریچه های قلب بسته است و یک حفره در قلب شکل گرفته است." از زمان تشخیص بیماری مائده تاکنون اما هیچ پزشکی حاضر نشده که او را تحت عمل جراحی قرار دهد.

معصومه علیخانی مادر مائده می گوید دو پزشک متخصص در شیراز و در کرمان تاکید کرده اند که مائده برای زنده ماندن بختی ندارد و در فاصله کوتاهی جانش را از دست می دهد. مادر مائده درباره پرونده پزشکی فرزندش و لحن ناامیدانه برخی پزشکان هم می گوید: یکی از پزشکان پرونده فرزندم را پاره کرد و گفت دیگر پیگیری نکنید فرزندتان به زودی می میرد. حالا شش سال از این حرف گذشته ولی مائده زنده مانده است.

اگر 30 میلیون داری اینجا قدم بزن

پس از این اظهار نظر پدر و مادر مائده دست از تلاش نمی کشند و به تهران می روند. یک پزشک متخصص قلب در یک بیمارستان خصوصی او را معاینه می کند و باز هم تاکید می کند که پیگیری مداوای مائده بی فایده است.

معصومه علیخانی در این باره می گوید: دکتر به من گفت فکر کن یک عروسک داشتی و حالا عروسکت خراب شده و باید ازش دل بکنی.هنوز حرف معصومه تمام نشده که احمد می گوید: نه فکر کنم! وقتی دیدند ما پول نداریم خیلی رغبتی به درمان مائده نشان ندادند. همین دکتر به ما گفت اگر 30 میلیون تومان توی جیبتان دارید توی راهروهای این بیمارستان قدم بزنید. اگر ندارید الکی وقت تلف نکنید.

برق امید در چشمان پدر

به گفته احمد قاسمی آذرماه امسال کور سوی امیدی برای شان روشن شده. مائده از طرف اداره بهزیستی سیرجان به یک پزشک در تهران معرفی شده و دوباره پرونده جدیدی برای او تشکیل شده است.

احمد می گوید: این دکتر به مان گفت یا باید پیوند قلب انجام شود و یا قلب فعلی جراحی شود. در زمان گفتن این حرف ها چشم های احمد برق می زنند؛ برقِ امید. البته بلافاصله این را هم یادآوری می کند که پزشک تاکید کرده احتمال موفقیت عمل جراحی فرزندش تنها پنج درصد است.

اگر پول داشتیم...

احمد کارگر است. جوشکار و برق کار صنعتی است. می گوید در شرکت "گهر روش" از شرکت های زیرمجموعه شرکت گل گهر سیرجان کار می کرده که در جریان تعدیل نیروهای سال گذشته اخراج شده و با وجود وعده نماینده سیرجان برای عقد قرارداد با نیروهای تعدیل شده در پروژه های دیگر، هیچگاه سراغ احمد را نگرفته اند.

او حالا به صورت روزمزد در شرکت های مختلف کار می کند و ماهیانه به طور متوسط 450 تا 500 هزار تومان درآمد دارد که 100 هزار تومانش را می گذارد برای اجاره خانه 21 متری اش. وقتی از احمد می پرسم منبع درآمد دیگری ندارید، پاسخ می دهد نه. اما معصومه بلافاصله با لبخندی تلخ می گوید: چرا یارانه هم می گیریم. هر دو ماه یک بار هم بهزیستی رقمی در حدود 50 هزار تومان به حساب مان می ریزد. البته بعضی ماه ها هم می گویند مشکل دارند و همین رقم را هم نمی دهند.

مائده این روزها در نوبت آنژیوگرافی است اما پدرش معتقد است که تنگدستی موجب شده تا مداوای فرزندش هربار به دلیلی به تعویق بیفتد: اگر پول داشتیم حتما می توانستیم آنژیوگرافی را زودتر انجام دهیم اما وقتی دستمان خالی است کسی به ما اعتنا نمی کند.

زندگی در یخچال

بیماری مائده برایش پیامدهای زیادی داشته است. این دختر هفت ساله از کمبود وزن رنج می برد به طوری که تنها 13 کیلو وزن دارد. همچنین به گفته والدین مائده او از بیماری ریوی رنج می برد و دائم در حال سرفه کردن است. دندان های مائده هم تحت تاثیر بیماری اصلی اش عفونت شدیدی دارند.

پدر مائده می گوید: درمان عفونت دندان های فرزندش نزدیک به سه میلیون تومان هزینه دارد. رقمی که تامین یک سوم آن هم برای این خانواده امکان پذیر نیست. وقتی که پول نیست مائده هم باید فعلا با همین دندان ها بسازد. این ها البته همه مشکلات نیست. دمای بالای بدن مائده موجب شده تا او در گرمای تابستان چند ساعت در یخچال بنشیند. معصومه می گوید: تابستان ها مائده خیس عرق است. او را هر روز با دعوا از یخچال بیرون می کشم.

راضی به رضای خدا....

هوا دارد رو به تاریکی می رود. مائده از ابتدا تاکنون ساکت مانده و کلمه ای به زبان نیاورده. پدر و مادرش اما همچنان دارند درد دل می کنند و از شرایطی که در آن گرفتار مانده اند می گویند. وقتی سوال می شود که حالا برنامه تان برای مداوای دخترتان چیست؛ احمد بلافاصله می گوید: راستش به این جماعت امیدی ندارم. اما دلم می خواهد بروم سراغ پزشکی که ایمان داشته باشد و تنها هدفش پول درآوردن نباشد. و در ادامه مادر مائده می گوید: اگر یک پزشک خوب هر کاری را که از دستش بر می آید انجام دهد وجدان مان آرام می شود. ما می خواهیم هر کاری را که می شود ، انجام دهیم نتیجه را هم به خدا واگذار می کنیم؛ راضی هستیم به رضای خداوند.

دوست دارم برف را ببینم
حرف های احمد و معصومه تمام شده، مائده برای لحظه ای کوتاه در پاسخ به این سوال که چه چیزی را دوست داری؛ می گوید: "دوست دارم برف بیاد."

لحظه ای بعد مائده دفتر نقاشی اش را هم نشان می دهد. وقتی می پرسم نقاشی چی می کشی؛ می گوید: خونه می کشم. خونه خودمون رو کشیدم. اتاق ها مال ما هست. هر کدوم مون یک اتاق داریم."

مائده چشم انتظار نگاهی مهربان

هوا کاملا تاریک شده. وقتی از درِ چوبی بیرون می زنی تاریکی گاراژ بیشتر به چشم می آید. تا دمِ در همراهی ات می کنند. احمد مائده را بغل کرده و دست عارفه در دست معصومه است.

مراسم خداحافظی تمام می شود احمد و مائده بر می گردند به داخل خانه. مائده اما چشم به بیرون دارد؛ شاید چشم انتظار است؛ چشم انتظار نگاهی مهربان یا در انتظار دست های سخاوتمند مردمانی که سرنوشت مائده ها برای شان اهمیت دارد.

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/...ختر-هفت-ساله-اگر-30-میلیون-داری-اینجا-قدم-بزن

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
مائده برای درمان به کمک خیران نیاز دارد/ درمان مائده پیچیده و هزینه بر است( چشم هایی در انتظار یک نگاه مهربان )

مائده برای درمان به کمک خیران نیاز دارد/ درمان مائده پیچیده و هزینه بر است( چشم هایی در انتظار یک نگاه مهربان )

نتایح اولیه آنژیو مائده/ پزشکان بر پیوند قلب تاکید دارند
کرمان - خبرگزاری مهر: مائده در حالی عمل آنژیو خود را پشت سرگذاشت که طبق نتایج اولیه تنها راه نجات زندگی وی پیوند قلب بیان شده این درحالی است که تاکنون چندین گروه پزشکی در خارج از کشور پیشنهاد همکاری با تیم درمانی مائده را داده اند.
به گزارش خبرنگار مهر، مائده ظهر چهارشنبه عمل آنژیو خود را که ماهها به دلیل مشکلات مالی خانواده اش عقب افتاده بود انجام داد طبق اعلام پزشک وی آنژیو مائده هفت ساله که باید حدود یک ساعت طول می کشید به دلیل شدت عارضه قلبی مائده چهار ساعت طول کشید و به گفته اعلام نظرهای اولیه پزشکان مائده وضعیت قلب وی که در واقع نیمی از قلب یک انسان معمولی است بسیار پیچیده است و روند درمانی وی را با مشکلاتی مواجه کرده است بطوریکه عمل آنژیو مائده با خونریزی همراه بوده است.
مائده برای ادامه زندگی به پیوند قلب نیاز دارد
این درحالی است که گروههای پزشکی از نروژ و کانادا با تماس با دفتر خبرگزاری مهر در کرمان آمادگی خود را برای معالجه مائده اعلام کرده اند با این وجود پزشکان با حاد اعلام کردن وضعیت قلب و یکی از ریه های مائده عنوان کرده اند تنها راه ادامه زندگی مائده پیوند قلب و ریه است در غیر این صورت این دختر کوچک که هم اکنون در اکثر کشورهای دنیا پس از گزارش خبرگزاری مهر شناخته شده است به زودی با فشار بیش از حد در ناحیه قلب مواجه شده و ادامه زندگی برای وی امکانپذیر نخواهد بود.

همیاری ایرانیان در مناطق مختلف جهان ادامه دارد/ افزایش اعضای کمپ مهربانیها
طبق اعلام صورت گرفته برای ادامه درمانهای تخصصی و با کمک تعدادی از خیران مائده روز شنبه برای ادامه درمان به بیمارستان مسیح دانشوری اعزام می شود و تحت درمان تخصصی قرار خواهد گرفت.
ضمن اینکه یکی از پزشکان ایرانی مقیم نروژ نیز به زودی برای بررسی روند درمانی و کمک به مائده کوچک شنبه به ایران سفر خواهد کرد.
عصر پنجشبه نیز یکی از گروههای خیریه کانادا در تماس با خبرگزاری مهر در کرمان آمادگی خود را برای درمان مائده اعلام کردند.
این درحالی است که تماسها از شهرهای مختلف ایران همچنین آمریکا، سوئد، اسکاتلند، نروژ و لندن طی روز گذشته نیز ادامه داشت با این وجود دکتر مجتهد زاده پزشک مائده بعد از آنژیو مائده گفته است که به مردم بگویید برای مائده کوچک دعا کنند.

با اعلام آمادگی جمع دیگری از ایرانیان در نقاط مختلف دنیا به نظر می رسد روز به روز بر تعداد اعضاء کمپینگ مهربانی ها افزوده می شود.
دکتر سعید مجتهد زاده فوق تخصص قلب اطفال در خصوص بیماری مائده به خبرنگار مهر گفت: بیماری این دختر بسیار پیچیده است اما خوشبختانه به نظر می ر سد تعداد زیادی از ایرانیان داخل و خارج از کشور برای بهبود این کودک همراه شده اند.
مائده برای درمان به کمک خیران نیاز دارد/ درمان مائده پیچیده و هزینه بر است
وی بررسی های اولیه آنژیو و آزمایشهای مائده را بسیار پیچیده دانسته است و خواستار این شد که مردم حمایتهای خود را از مائده ادامه دهند زیرا این کودک برای زنده بودن به حمایت نیاز دارد.
مجتهدزاده افزود: پیچیدگیهای مشکل مائده این کودک را رنجور کرده است اما هر کار بتوانیم برای کمک به این کودک خواهیم کرد.
وی ادامه داد: به نظر می رسد مائده در ناحیه قلب و ریه با مشکل اساسی روبرو است.

با این وجود به گفته کادر درمانی بیمارستان مدرس جمع بندی صورت گرفته در خصوص روند درمانی مائده نشان می دهد که تنها راه نجات این کودک از رنجی که هفت سال که تمام عمر گذشته این کودک است پیوند قلب و ریه است که به منظور بررسی بیشتر در این زمینه مائده برای بهره بردن از امکانات پزشکی بیشتر به بیمارستانی با تجیهزات بهتر منتقل خواهد شد.
برق امید در چشمان کم فروغ مائده می درخشد
احمد قاسمی پدر مائده اما به خبرنگار مهر می گوید که مائده بسیار به ادامه زندگی امیدوار است و هر روز در مورد خیرینی که با ما یا خبرگزاری مهر تماس می گیرند می پرسد و برق امید در چشمانش دیده می شود.
وی گفت: تنها هدف ما بهبود مائده است و از همه افرادی که در این مسیر ما را همراهی می کنند سپاسگزاری می کنم.
قاسمی ادامه داد: با کمکی که خیرین طی روزهای اخیر کرده اند و با مشاوره پزشکان قصد داریم وی را به بیمارستان خصوص منتقل کنیم.

وی گفت: پزشکان گفته اند که تنها راه نجات مائده پیوند قلب و ریه است و امیدواریم این روند طی شود زیرا عملا پیدا کردن قلب و ریه برای پیوند خود پروسه زمان بر و پر هزینه است.
امیدواریم وزارت بهداشت برای کمک به مائده وارد عمل شود
وی تمام امید خود و خانواده اش را دعای خیران دانست و گفت: در این راه تنها به خدا توکل کرده است و امیدوار است در کنار خیران وزارت بهداشت نیز به مائده کمک کند.
وی در خصوص وضعیت عمومی مائده گفت: عمل آنژیو دخترم ساعت 9 چهارشنبه شروع شد و با وجودیکه پزشکان زمان عادی برای آنژیو را یک ساعت اعلام کردند اما آنژیو مائده چهار ساعت طول کشید.
قاسمی ادامه داد: مائده پس از آنژیو به دلیل شدت خونریزی در هنگام عمل آنژیو کمی گیج است و امیدواریم طی ساعات آینده وضعیت بهتری پیدا کند.
وی گفت: هفت سال با وجود این مشکل سعی کردیم کسی از مشکلات مالی ما مطلع نشود اما وقتی با پیشنهاد خبرگزاری مهر برای مصاحبه مواجه شدم به خدا توکل کردم اما هیچ گاه فکر نمی کردم این گزارش باعث شود هر روز دهها ایرانی از مناطق مختلف دنیا احوال مائده را جویا شوند و به قول پزشک معالج مائده، دخترم جهانی شود، با این کار همسر، پسر و خودم به زنده بودن مائده امیدواریم شده ایم.
مادر مائده نیز به خبرنگار مهر گفت: مائده هم اکنون با روحیه بیشتری زندگی را دنبال می کند و ما هم به خدا توکل کرده ایم و روند درمانی دخترم در حال پیگیری است.

حس می کنم در درمان مائده تنها نیستیم
وی ادامه داد: هرگز نسبت به بهبود فرزندم نا امید نشده ام حتی زمانی که در نوزادیش پزشکان از مائده قطع امید کردند، و شاید به همین دلیل است که مائده با یک قلب ناقص هفت سال زندگی کرده و معتقدم خدا با ماست زیرا مردم نشان دادند که به فکر دخترم هستند و با دید مثبت به آینده فکر می کنم.
مائده و من تنها نیستیم هزاران ایرانی برای ما دعا می کنند
وی با اشاره به موانع بسیار برای پیوند قلب مائده گفت: می دانم در این مسیر مشکل بسیار است اما می دانم تنها نیستیم و مردم به ما فکر می کنند و برای مائده دعا می کنند.
اما مائده هم برای اعضای کمپینگ مهربانیها که به صورت غیر رسمی برای حمایت مالی از مائده تشکیل شده است پیامی کوتاه دارد.
مائده: اگر دکتر شوم به همه بچه ها کمک می کنم
مائده می گوید: من یک عروسک بزرگ دارم و از داشتنش خوشحالم، امیدوارم همه بچه ها بتوانند یک عروسک بزرگ داشته باشتند.
وی گفت: برای خانه دلم تنگ شده اما قول می دهم گریه نکنم و شجاع باشم.
مائده کوچک ادامه داد: من هم برای همه کسانی که کمکم می کنند دعا می کنم و امیدوارم همه خوب باشند.
وی آرزو می کند که روزی دکتر شود و می گوید اگر دکتر شوم به همه بچه های مریض کمک خواهم کرد.
وضعیت پزشکی مائده
قلب مائده برخلاف معمول در قسمت راست بدنش قرار دارد و دریچه میترال قلب این کودک 7 ساله تشکیل نشده است و بجای دو بطن تنها یک بطن دارد این وضعیت موجب شده مائده با فشار بسیار زیادی در ناحیه سینه مواجه باشد و در حقیقت این دختر هفت سال زندگیش را در رنج سپری کرده است و پزشکان عقیده دارند در صورتیکه روند درمانی مائده که انجام پیوند قلب است پیگیری نشود وی بزودی برای ادامه حیات دچار مشکل می شود.

زمان طلایی درمان مائده بسیار کوتاه است و درمان فوری وی بسیار فوری است.

نحوه کمک به مائده

پدر و مادر مائده هر دو دیپلمه هستند و برای درمان این بیمار کوچک با مشکلات مالی شدید مواجه هستند بطوریکه محل زندگی آنها گاراژ اجاره ای است و شغل پدر مائده نیز کارگر روز مزد است.

روند درمانی مائده با توجه به اینکه تنها راه معالجه پیوند قلب و ریه تشخیص داده شده است هزینه بر است و بالغ بر 30 میلیون تومان تخمین زده می شود به همین دلیل ادامه روند کمکهای مردمی در این خصوص الزامی است.

خیرینی که خواستار بررسی وضعیت مائده هستند می توانند به مستقبما به بیمارستان مدرس و از اوایل هفته آینده به بیمارستان مسیح دانشوری مراجعه کنند و یا وجه کمک را مستقیما در راستای پرداخت هزینه های درمان مائده بپردازند.

بسیاری از خیران برای کمک به مائده با تماس با خبرگزاری مهر خواستار ارائه شماره حساب هستند که به این وسیله اعلام می شود که تنها شماره حسابی که از سوی خانواده مائده اعلام شده است شماره حساب

0328016893005بانک ملی به نام احمد قاسمی نژاد راینی است
همچنین شماره کارت عابر بانک مرتبط با این حساب نیز 6037991501544138 است.

طبق اعلام خانواده قاسمی هیچ شماره حساب دیگری جهت دریافت کمکهای مردمی برای عمل پیوند قلب مائده اعلام نشده و نخواهد شد.

آخرین ویرایش:

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
نحوه کمک به مائده

پدر و مادر مائده هر دو دیپلمه هستند و برای درمان این بیمار کوچک با مشکلات مالی شدید مواجه هستند بطوریکه محل زندگی آنها گاراژ اجاره ای است و شغل پدر مائده نیز کارگر روز مزد است.

روند درمانی مائده با توجه به اینکه تنها راه معالجه پیوند قلب و ریه تشخیص داده شده است هزینه بر است و بالغ بر 30 میلیون تومان تخمین زده می شود به همین دلیل ادامه روند کمکهای مردمی در این خصوص الزامی است.

خیرینی که خواستار بررسی وضعیت مائده هستند می توانند به مستقبما به بیمارستان مدرس و از اوایل هفته آینده به بیمارستان مسیح دانشوری مراجعه کنند و یا وجه کمک را مستقیما در راستای پرداخت هزینه های درمان مائده بپردازند.

بسیاری از خیران برای کمک به مائده با تماس با خبرگزاری مهر خواستار ارائه شماره حساب هستند که به این وسیله اعلام می شود که تنها شماره حسابی که از سوی خانواده مائده اعلام شده است شماره حساب

طبق اعلام خانواده قاسمی هیچ شماره حساب دیگری جهت دریافت کمکهای مردمی برای عمل پیوند قلب مائده اعلام نشده و نخواهد شد.

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/345991-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%A7%D8%A6%D8%AF%D9%87-%28-%DA%86%D8%B4%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B8%D8%A7%D8%B1-%DB%8C%DA%A9-%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%85%D9%87%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D9%86-%29?p=4603439#post4603439

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
انشالله خدا شفاش بده
هيچي بدتر از درد گشيدن بچه ها نيست
خدا خير بده مردم رو كه تنهاشون نمي ذارن

capslock

عضو جدید
باید یه بیمه بلایای طبیعی در نظر بگیرن باسه ازدواج و تشکیل خانواده جوانان و مسائل پیرامون اون

mr.fappist:cool::mad:

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز

معنی " دستهایی که کمک میکنند مقدس تر از لبهایی هستند که دعا میکنند " رو اینجا میشه فهمید..

آخرین ویرایش:

memco286

عضو جدید
دوست عزيز ، درست اطلاع رساني نشده. مشكل اينه كه اين طفلي نياز به پيوند مغز استخوان داره و بايد خون ميان بافتي كه با مال اون سازگاره بهش تزريق بشه. به عبارت ديگر بايد بري بيمارستان شريعتي تا خون از مغز استخوانت بگيرن و اگر سازگار بود بهش تزريق كنن. خدا الهي فرجي برسونه واسش.
دوستان تهرانی لطف کنن زحمت بکشن برای آزمایش برن
به خدا ثواب داره

بالا