تاپیک جامع ارشد 95 مهندسی شیمی (بحث پیرامون نتیجه نهایی و همچنین جمع بندی این آزمون)

sadegh_sbrr

عضو جدید
بسم الله الرحمن الرحیم
امروز که این تاپیک رو ایجاد میکنم 14 مرداد ماه هستش و تا 10 شهریورماه که دهه دوم شهریور ماه شروع میشه 25 روز باقیمونده ...​

نکان مهم در رابطه با این تاپیک"

انتظار اعلام نتایج واقعا انتظار سختی هستش چون عوامل بسیاری هستن که میتونن روی انتخاب رشته و قبولی تاثیر بذارن و نتیجه رو تغییر بدن ...این انتظار واسه افرادی مثل من که رتبشون سر مرزه (1419) و روی لبه پرتگاه ایستادن به مراتب سخت تر از افرادی هستش که رتبه به قاعده تری دارند و حاشیه امنی واسه خودشون ایجاد کردند...

تا الان که به سختی گذشته واسه من و از الان به بعد احساس کردم که نیاز هست به هم کمک کنیم و از اطلاعات و تجارب هم استفاده کنیم بلکه این زمان باقیمونده هم سپری بشه و نتایج رو بزنن...

به همین دلیل این تاپیک رو ایجاد کردم تا اینکه :
اولا به یک جمع بندی کلی راجع به آزمون 95 برسیم و تا جایی که میشه جوانب مختلف این آزمون رو بررسی کرده باشیم و پروندش رو ببندیدم ...

ثانیا از رتبه های همدیگه و اینکه با این رتبه ها انتظار قبولی در چه دانشگاهی رو داریم با خبر باشیم به این دلیل که افرادی با رتبه هایی در این محدوده تا حدودی حساب کار دستشون بیاد ...

ثالثا به نظر من اینکه در کنار هم باشیم کمک میکنه این زمان زودتر بگذره

آخرین ویرایش:

dac_ali

عضو جدید
دوستانی که سال پیش قبول شدن و ثبت نام کردن ممنون میشم توضیحی راجبه روال ثبت نامشون بدن
تاریخ حدودی ثبت نام اینترنتی؟
چی لازم داشت؟
تاریخ تحویل مدارک به صورت حضوری؟
چه مدارکی؟
شروع کلاساشون؟
کلاس ها از چه تاریخی رسمت پیدا میکنه؟

sanam_el

عضو جدید
بچه ها کسی اطلاع داره اگر کد رشته رو اشتباه وارد کرده باشی امکان تغییرش هست یا نه؟
جوابش کی میاد؟ و انتخاب اولویت بعدی فقط ممکنه یا کلا اولویت های بعدی؟
کسی میدونه روزانه رضوانشهر دانشگاه تهران تا چه رتبه ای قبول شدند؟

بالا