<تاپيک ويژهء ابزار دقيق >

jass

عضو جدید
با عرض سلام _اگه میشه در مورد کد گری(gray code)یه سری اطلاعات کامل همراه با موارد کاربردش در صنعت و شماتیک مدار تولیدش و. . . . . . به من بدید یا اگه فایل pdf در بارش هست_ممنون میشم

esmaeel-askar

عضو جدید
نحوه پر کردن تجهیزات ابزار دقیق

نحوه پر کردن تجهیزات ابزار دقیق

با سلام به دوستان عزيز :
در اين تاپيک ميخواهم تا جايي که بتونم راجع به اين موضوع و معرفي تجهيزات مربوطه توضيح بدم .اگه سوالي داشتيد من تا حد توانم سعي ميکنم جواب بدم .
:)

با سلام:
اگر ممکن است راهنماییهایی در زمینه پر کردن مدارک مربوط به تجهیزات ابزار دقیق از قبیل کنترل ولو و ترنسمیتر فشار بفرمایید.
با تشکر

farizin

عضو جدید
اگر به جای کابل مخصوص ترموکوپل از زوج سیم مسی شیلدار استفاده بشه و جبران سازی حرارتی (حاصل از ایجاد cold junction ها ) به صورت نرم افزاری (در برنامه PLC )حل بشه ، به نظرتون بازم خطای ما قابل توجه هست؟؟؟؟

farshid618524

عضو جدید
بهترین مرجع ابزار دقیق
(اونایی که واقعا ابزار دقیقی و کنترلی هستند، میدونند این کتاب چه جواهری هست)

کتاب 1
کتاب 2

سلام
دوست عزيز از لطفتون ممنونم
ولي لينك ها خرابه
ميشه دوباره آپلود كنيد؟
ممنون ميشم

farizin

عضو جدید
دوست عزیز
لینکها رو تست کردم.مشکلی نداشت.محض اطمینان اگه میتونین از اکانت پرمیوم استفاده کنید.راحتتره;)

آخرین ویرایش:

farshid618524

عضو جدید
راستش من نميدونم چطوري ميشه از اكانت پرميوم استفاده كرد با free‌ هم خطا داره:cry:

farizin

عضو جدید
دوست عزیز ، احتمالا یکی از دوستان همشهری شما بایستی این اکانت رو داشته باشه.لینک رو به ایشون بدین براتون داونلود کنند.

farshid618524

عضو جدید
مرسي عزيزم از لطف و توجهت . . . ايشالله بتونم جبران كنم
فكر كنم ايرادشو متوجه شدم

mortezafathi

عضو جدید
سلام
دوست عزیز یه مطلب در مورد pid control برات میفرستم.در مورد ابزار دقیق هم دقدق بگی چی می خوای بهتر می تونم کمکت کنم.

• Like
واکنش ها: sh85

nimalotfavar

عضو جدید
اگر به جای کابل مخصوص ترموکوپل از زوج سیم مسی شیلدار استفاده بشه و جبران سازی حرارتی (حاصل از ایجاد cold junction ها ) به صورت نرم افزاری (در برنامه PLC )حل بشه ، به نظرتون بازم خطای ما قابل توجه هست؟؟؟؟

نه هیچ مشکلی نداره فقط بایستی ولتاژ ایجاد شده دقیقا حساب بشه و بعد توی کنترلر کم بشود
lotfavar_ni@tyahoo.com

aramis2000

عضو جدید
سلام دوست عزیز اگه میشه موضوعات بروزیکه در زمینه ابزاردقیق هست رو معرفی کنید چون من دنبال موضوع برای یک طرح تحقیقی در این زمینه هستم اگه منو راهنمایی کنید ممنون میشم.

sarakhalili

عضو جدید
سلام
لینکتون خرابه.نمی تونم دانلودش کنم.می شه اسم کتاب بگید تا از جایی دیگه بردارم؟ممنون

N SH

عضو جدید
رضا جان ،در باره فلومترهای توربینی در زبان فارسی اطلاعات واقعا اندکی هست..اما با کمی جستجو در گوگل میتونی کلی اطلاعات خوب کسب کنی.
در ضمن اون مجموعه در پاسخ به سوال شما نبود، من حدود دو،سه سالی بود دنبال این کتاب میگشتم.اگه اینترنت پرسرعت دارین داونلود کنین و ببین چه کتابیه;)

سلام
دوست عزیز این کتاب ها چون زمان زیادی از آپلودش گذشته دیگه تو rapidshare نیستند.براتون ممکنه دوباره آپلود کنید ؟
ممنونم

SASYFITNESS

عضو جدید
سلام دوتا سوال داشتم یکی این که بریر چیه؟دوم اینکه کسی میتونه مطلبی در مورد اصطلاخات و علایم ابزار دقیق به من بده؟

meteor339

عضو جدید
سلام دوتا سوال داشتم یکی این که بریر چیه؟دوم اینکه کسی میتونه مطلبی در مورد اصطلاخات و علایم ابزار دقیق به من بده؟

salam
http://dc362.4shared.com/download/qafNhY6z/abzardagig.rar?tsid=20140130-215702-e1ba5e3f
ino dn kon linke estelahate
kamele kamel nist ama khube

امكان استفاده در محیط های خطرناك لازم می دارد كه محیط انتقال اطلاعات هم در برابر انفجار، ایمن باشند. مثلاً برای سیستمهای فیلدباس، مدل FISCO یك راه برای بیان شرایط ایمن انتقال اطلاعات است. در شبكه field ذاتآ ایمن ، جریان و ولتاژ به وسیله Safety barrier P.S ها محدود می‌شود.
be safety barrier ha field barrier ham migan
manzur az shabakeye zatan amn ham shabake haye IS hast k mishe Intrinsically Safe
in system dar saithay k khatarnak hastand va emkane enfejar darand estefade mishe masalan GPTU ya PRU ya CAT CRACKER ha
sry babate type eng

NIKI 90

عضو جدید
سلام دوستان من دنبال یه موضوع پروژه عالی و پر مطلب برای درس ابزار دقیق هستم لطفا موضوعات خوب رو پیشنهاد بدید ممنون