تاپيك مرجع و آموزش نرم افزار PowerMILL

HosseinAghayani

عضو جدید
سلام
من به تازگی در این سایت عضو شدم و نیاز شدید به جزوه آموزشی پاور میل دارم لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه.

mm123456789

عضو جدید
کمکم کنید لطفا

کمکم کنید لطفا

من دلکم پاورمیل 2016 نصب کردم رو سیستمم (ویندوز 7 64 بیت) ولی هنگام ورود یه ارور میده میاد بیرون خواهش میکنم اگه کسی بلده کمکم کنه
میخام پروژه تحویل استاد بدم

unable to run powermill due to the following paf error

paf error =4 line= 8191

please contact your system suppler for a valid PAF

من یه بار اتودسک پاورمیل نصب کردم رو سیستم همچین ارور هایی نمیداد فقط تها مشکلش این بود جی کد ان سی نمیداد یعنی اصلا ماشین ابزاری نداشت که جی کد بده

این ایمیل منه
mohammad.mahdighasemi@yahoo.com

dash @li

کاربر بیش فعال
من دلکم پاورمیل 2016 نصب کردم رو سیستمم (ویندوز 7 64 بیت) ولی هنگام ورود یه ارور میده میاد بیرون خواهش میکنم اگه کسی بلده کمکم کنه

paf error =4 line= 8191

من یه بار اتودسک پاورمیل نصب کردم رو سیستم همچین ارور هایی نمیداد فقط تها مشکلش این بود جی کد ان سی نمیداد یعنی اصلا ماشین ابزاری نداشت که جی کد بده

این ایمیل منه

سلام
شما باید یک فلش رو به عنوان قفل شکن نرم افزار بهش بشناسونین که اینم توی این فیلم هست ببینین چیکار میکنه و شما هم همون کار رو بکنین.
http://kianpub.com/sites/default/files/product_files/kianpublication_powermill_installation.rar
WWW.KIANPUB.COM
موفق باشید

mm123456789

عضو جدید
سلام داداش یه سوال داشتم

paf error =4 line= 8191

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام داداش یه سوال داشتم

paf error =4 line= 8191

سلام
از ورژن های پایینتر زیر 2010 استفاده کن این مشکل رو ندارند.از 2010 به بعد باید یک فلش رو بهشون بشناسونی که دو تا روش داره یا باید از یک فلش TRANSEND استفاده کنی یا از یک فلش دیگه که اونم پیدا کردن آلکور اون رو پیدا کنین و نصب نین سخته یا از این فایل رو انگلیسی هست بخونین و دست پیدا کنین باید چیکار کنین..
http://s9.picofile.com/file/8290861226/Help.pdf.html
.انشالله کمکتون کنه.برای اینکه جی کد ها رو هم بخونی و ببینی حرکت ابزار درسته باید بری تو نرم افزار CIMCO اجراشون کنی.
موفق باشید

آخرین ویرایش:

OXYGEN829

عضو جدید
سلام خسته نباشید. برنامه powermill رو نصب کردم وارد محیط برنامه میشم ارور
unable to run powermill due to the following paf error paf error =4 line= 8191 please contact your system suppler for a valid PAF میده لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم؟

hamid_din2

عضو جدید
سلام دوستان
پاور میل 6 رو نصب کردم . بعد از نصب وقتی روی آیکنش کلیک میکنم باز میشه ولی error میده . PAF error = 4 line = 4095
بعد هم بلافاصله بسته میشه . لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم . با سپاس

hamedbbb

عضو جدید
با سلام. پس از ایجاد ابزار و toolpath در نرم افزار ، هنگام کد گیری توسط دستور write در قسمت nc program خطا میده :no toolpaths in the nc program
در حال حاضر با نرم افزار autodesk powermil 2017 کار می کنم ولی همین مشکل رو با delcam 2016 هم داشتم. اشکال چیه؟

hamid12i

عضو جدید
سلام
پاور میل من این ارور را در قسمت تعریف ابزار میدهد در دو ورژن 10 و 2017
error tool diameter too small
حتی برای برنامه هایی که از قبل داشتم

آخرین ویرایش:

javadvolvo

عضو جدید
سلام ضمن عرض خسته نباشید
یه سوال در باره پاویرمیل دارم
من بعد از نصب پاویر میل وقتی مخوام کرک کنم ارور میده و کرک نمیشه و نمیتوانم در پاورمیل اکتیو رو بزنم باید چیکار کنم

Moreya

عضو جدید
سلام دوستان من پاور میل 2020 رو نصب کردم الان موقع گرفت G کد ...ارور میده میپره بیرون ..به نظرتون از چی میتونه باشه...

fa_gh

عضو جدید
کمکم کنید لطفا

کمکم کنید لطفا

paf error =4 line= 8191

این ایمیل منه

سلام مشکل شما حل شد من هم نصب کردم با این خطا مواجه شدم

aziimmohammad

عضو جدید
سلام ضمن عرض خسته نباشید
من بعد از نصب پاویر میل وقتی مخوام کرک کنم ارور میده و کرک نمیشه و نمیتوانم در پاورمیل اکتیو رو بزنم باید چیکار کنم

I Record some Videos for this Error or I can fix the problem (PAF ERROR line ... in Autodesk Powermill 2010 on Windows 7 or 10) with Anydesk
send message in telegram or ... to me +989127522217
برای رفع این مشکل پاورمیل 2010 چنتا فیلم آموزشی ظبط کردم
اگر با فیلمها هم نتونستین با anydesk وصل میشم سیستم و خودم درست میکنم 09127522217
پیام بدهید به بنده در تلگرام یا ایتا یا روبیکا

aziimmohammad

عضو جدید
سلام ضمن عرض خسته نباشید
سلام-متن ارور رو بفرستین برای بنده 09127522217 ایتا یا روبیکا یا تلگرام

aziimmohammad

عضو جدید
پیام بدهید به بنده 09127522217 ایتا یا روبیکا یا تلگرام

aziimmohammad

عضو جدید
سلام
من هم خطای post processor error - failed to get translator version from registry را در هنگام جی کد گیری دارم لطفا راهنمایی کنید ممنون
پاور میل من 2010 هست.
مرسی
حسن
سلام دوستان عزیز منم مثل خیلی از دوستان نتونستم این نرم افزار و نصب کنم و poff error میده اگه ميشه راهنمایی بفرمائید ممنون میشم

aziimmohammad

عضو جدید
سلام دوستان
خوب من بعد از نصب کردن پاورمیل ورژنهای 8 و 2010 و 2012 با هرکدام از این ورژنها مشکل داشتم و هنوز نتونستم ورژنی نصب کنم که بدون مشکل و تداخل کار کنه .
ورژن 8 که خیلی خوب نصب شد و کار می کنه ولی در آخر برای G-code گرفتن به مشکل بر می خورم که ارور نرم افزار PostProcessor میده و نمی دونم چرا !؟ ( ولی نرم افزار PostProcessor به طور کامل نصب شده )
ورژن 2010 هم بازم مشکل G-code گرفتن دارم و در موقع این کار ارور ریجستر میده
ورژن 2012 هیچگونه مشکی نداره ولی به دلیل عوض کردن تاریخ کامپیوتر با خیلی از نرم افزارهای دیگه مخصوصا نرم افزار کتیا تداخل پیدا می کنه
واقعا من هنوز نتونستم ورژنی نصب کنم که بدون مشکل باشه ، لطفا راهنمایی کنید که چه ورژنی بدون مشکل کار میکنه و اگر لطف کنید لینک دانلود نرم افزار را برای من بگذارید ممنون می شم.
با تشکر