تاپيك مرجع و آموزش نرم افزار carrier

anila124

عضو جدید
با سلام
هیچ کدوم از فیلم ها برای من دانلود نشد
امکانش هست در یه سایت دیگه آپلود کنید؟با تشکر
از 4shared اصلا نمیتوانم دانلود کنم
منتظر کمک دوستان گرامی هستم

s@n@m

عضو جدید
لینک درسته ومن دانلود کردممممم..مممنون از لطفتون مهندس

13622012

عضو جدید
[h=2][/h]
باسلام
آموزش دوره کریر مقدماتی hap 4.5 توسط مربی سازمان آموزش فنی و حرفه ای و ارائه مدرک معتبر سازمان آموزش فنی و حرفه ای 30 ساعت شنبه ها 14-18 هزینه دوره 90 هزار تومان 09158024427 منصوری مشهد میدان تلویزیون مرکز آموزشهای تخصصی علمی کاربردی وفنی و حرفه ای مشهد​

hamid hvac

عضو جدید
سلام دوستان .من در خصوص نرم افزار طراحی coil سیستم های سرمایشی سوال داشتم .من با نرم افزار coil setup و evap-cond کار کردم ولی خیلی نتونستم به نتیجه مطلوب برسم کسی help قوی در این خصوص داره؟

HHassanzadeh

عضو جدید
کارگاه آموزشی مرکز بهینه سازی انرژی نئون نروژ برگزار می کند:
طراحی و بهینه سازی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی (HVAC) ساختمان
13-15 آبان
اطلاعات بیشتر در:
http://www.neon-no.com/fa/

starone312

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها یه سوال در مورد کریر داشتم
یه اتاق با ابعاد 2.8*3.7*9 متر داریم ، که از جداول مقدار تعویض هواش 25 بار در ساعته ، که اگه به سی اف ام تبدیل کنیم میشه 1371CFM
حالا 20 درصد هوای رفتمون رو هوای تازه در نظر میگیریم و 80 درصد هوای برگشت !
الان من کجا باید مقدار تعویض هوارو وارد کنم ؟

mina mekanik

عضو جدید
سلام.دوستان توروخدا کمک کنید
وقتی میخام نرم افزارو نصب کنم ارور میده که cباز نمیشه یا پره
خیلی ضروریه

rambodg

عضو جدید
سلام، دوستان من برای تمرین و یادگریه بهتر کریر، به نمونه پروژه انجام شده ((با صورت مسئله)) نیاز دارم، ینی علاوه بر نتیجه ی پروژه به توضیحات اولیه ش رُ هم میخوام، که خودم روش کار کنم و نتیجه ی خودمو با نتیجه ی پروژه مقایسه کنم و اشکالاتمو درست کنم،

کسی میتونه تو این زمینه راهنماییم کنه ؟؟ تو گوگل هم سرچ کردم و 3-4 تا پروژه ای که دانلود کردم فقط نتیجه ی نهایی هستن + نقشه ی اتوکد، من به توضیحات پروژه هم نیاز دارم !!

با تشکر

امیر 1224

عضو جدید

arhadavi

عضو جدید
کریر

کریر

دوستان بار گرمایش در نرم افراز کریر در مقایسه با مقدار واقعی خیلی کمتره. چجوری میشه اصلاحش کرد؟

بالا