<*<*< تاپيك مربوط به آزمون دكتري مكانيك >*>*>

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سال نو برهمگی مبارک ...ایشالله سال خوبی داشته باشید...

منم که رتبم ضایع هست اصلا روم نمیشه بگم ...خوب تنها افتخارم اینه که مجاز شدم:biggrin:

ولی خوب میگم رتبمو.....رتبم شد 1400:D

دوستان با این رتبه شانس قبولی شهرستان رو دارم؟

ممنون میشم جواب بدین...

86110823

عضو جدید
نه متاسفانه من آشنایی با اساتید ندارم.چکارکنم من تهران نمیتونم برم .قبل مصاحبه
رزومم یه آی اس آی
آی اس سی
سه تا کنفرانس
مدرک زبان
تالیف کتاب
پایان نامم هم طرح پژوهشی نانو بوده
مدارک نرم افزار

سلام رزومتون خوبه من یه آشنا دانشگاه علم و صنعت دارم ولی خودم علاقه ای به رفتن به دانشگاه های تهران ندارم چون مشغله کاریم زیاده انتخاب رشتت رو انجام بده اگر ایشالله واسه آزمون کتبی یا مصاحبه دعوت شده یه پیام شخصی بهم بده معرفیت کنم به دوستم واسه بقیه کارات .موفق باشی

86110823

عضو جدید
سال نو برهمگی مبارک ...ایشالله سال خوبی داشته باشید...

منم که رتبم ضایع هست اصلا روم نمیشه بگم ...خوب تنها افتخارم اینه که مجاز شدم:biggrin:

ولی خوب میگم رتبمو.....رتبم شد 1400:D

دوستان با این رتبه شانس قبولی شهرستان رو دارم؟

ممنون میشم جواب بدین...
سلام سال نو تو هم مبارک وقتی رتبه 2000 مجاز میشه و امید داره شما هم قطعا شانس داری ،اما درباره قبولی ،با رزومه خوب دانشگاه های شهرستان های کوچک شبانه یا روزانه میاری البته اگر واسه آزمون کتبی بخونی چون این نمره صرفا یه غربالگری ورودی به آزمون و مصاحبه دانشگاه ها هست و تقریبا 80 درصد دانشگاه ها براش ارزش دیگری نزاشتن و ملاکشون واسه پذیرش آزمون داخلی و مصاحبه هست.پس انتخاب رشتت رو محکم انجام بده و و بسپار به خدا موفق باشی

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام سال نو تو هم مبارک وقتی رتبه 2000 مجاز میشه و امید داره شما هم قطعا شانس داری ،اما درباره قبولی ،با رزومه خوب دانشگاه های شهرستان های کوچک شبانه یا روزانه میاری البته اگر واسه آزمون کتبی بخونی چون این نمره صرفا یه غربالگری ورودی به آزمون و مصاحبه دانشگاه ها هست و تقریبا 80 درصد دانشگاه ها براش ارزش دیگری نزاشتن و ملاکشون واسه پذیرش آزمون داخلی و مصاحبه هست.پس انتخاب رشتت رو محکم انجام بده و و بسپار به خدا موفق باشی

من دانشگاه بابل مدنظرم هست..خودمم شمالی هستم.....شبانه هم نمیخوام....ولی خوب امسال همینطوری شرکت کردم...حالا برای مصاحبه بابل یا گیلان دعوت شم برای مصاحبه میرم...

در مورد ازمون دانشگاه ها مختصر و مفید توضیح میدین؟ که چیا باید خوند؟ چکار باید کرد؟....منم مثل شما وقتم کمه....

انیشتن

عضو جدید
سلام رزومتون خوبه من یه آشنا دانشگاه علم و صنعت دارم ولی خودم علاقه ای به رفتن به دانشگاه های تهران ندارم چون مشغله کاریم زیاده انتخاب رشتت رو انجام بده اگر ایشالله واسه آزمون کتبی یا مصاحبه دعوت شده یه پیام شخصی بهم بده معرفیت کنم به دوستم واسه بقیه کارات .موفق باشی
دستت درد نکنه خیر ببینی باشه ممنون انتخاب رشته میکنم دستت درد نکنه من دوسال پشت کنکورم مصاحبه رد شدم.رزوممو قوی کردم تا قبول شم.ممنون.

انیشتن

عضو جدید
بچه ها من چه جور انتخاب رشته کنم نمیدونم از کجا شروع کنم.فرق داره انتخاب کردن؟بالا پایین باشه؟

Asghar_

عضو جدید
سلام دوستان...

جریان اعتبار این رتبه ها چطوریه؟ مثلا الان من رتبم 60 شد و بعد برای مصاحبه مراجعه کنم و قبول بشم ولی نرم آیا این رتبه برای سال بعد اعتبار داره؟ یا اصلا سر مصاحبه نرم چی باز برای سال بعد این رتبه اعتبار داره؟

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
دوستان دفترچه و کسی دانلود کرده؟ من هرکار میکنم دانلود نمیشه. لطفا هرکی دانلود کرده بذاره اینجا

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
رسما امسال ساخت و تولیدی ها نابود شدن. اون از کنکور بی ساخت و تولید. این از رتبه ها و نمرات. اینم از ظرفیت های امسال که کمتر شده. 57 نفر روزانه تو کل ایران!!!!

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها ترتیب دانشگاه ها مهمه؟

والله منم نمیدونم....من که مثل کارشناسی و کارشناسی ارشد بر مبنای نزدیکی و اعتبار دانشگاه انتخاب رشته کردم...

کلا امسال همینطوری رفتیم جلو...سپردیم به خدا....خدا رو چه دیدی شاید قبول شدم!

capra1

عضو جدید
دوستان خصوصا دوستان امیر کبیری یه سوال: این محل پروژه میگه پژوهشکده فناوری های نو، اینجا چه جوریه؟ خیلی سختگیرن یا مدرکش چه طوریه یا اصلا منظور چیه؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
دوستان خصوصا دوستان امیر کبیری یه سوال: این محل پروژه میگه پژوهشکده فناوری های نو، اینجا چه جوریه؟ خیلی سختگیرن یا مدرکش چه طوریه یا اصلا منظور چیه؟
اون یه تک ظرفیت که معمولا متعلق به دکتررضاعی هست که در زمینه کنترل و هیدرولیک و زمین هایی مثل ممز و نانو کارمیشه. معمولا هم از قبل انتخاب شده دانشجوش.

انیشتن

عضو جدید
اون یه تک ظرفیت که معمولا متعلق به دکتررضاعی هست که در زمینه کنترل و هیدرولیک و زمین هایی مثل ممز و نانو کارمیشه. معمولا هم از قبل انتخاب شده دانشجوش.
سلام من نانو کارمیکنم زدمش تو انتخابم.میگن شریف از تراز۴۵۰۰دعوت به مصاحبه میکنه.پس بقیه دانشگاه ها من دعوت میشم انشالله

انیشتن

عضو جدید
سلام دااداشا یه سوال داشتم میخواستم بدونم کدوم از اساتید دانشگاه تهران نانو کارمیکنند؟من رزومه اساتید رو دیدم ولی خیلی زمینه نانو نبود امامیدونم دانشگاه تهران نانو کارمیکنن ممنون.اگرراهنمایی کنید.

انیشتن

عضو جدید
کلا متشکرم از کلیه افراد موجود در این تاپیک بسکه فعالید واقعا که خسیسا نصفه شما از بچه های دانشگاه های تهرانید واقعا متاسفم یکم اطلاعات نمیدید.والا ده مین وقت بیشتر نمیبره که یکم توضیحی بنویسد.:eek:

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
کسی اطلاع داره دانشگاه مالک اشتر پذیرشش مثل ارشده یا با بقیه دانشگاه ها هماهنگه؟ منظورم روش مصاحبه، دعوت به مصاحبه و حد نصاب؟

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
سلام دااداشا یه سوال داشتم میخواستم بدونم کدوم از اساتید دانشگاه تهران نانو کارمیکنند؟من رزومه اساتید رو دیدم ولی خیلی زمینه نانو نبود امامیدونم دانشگاه تهران نانو کارمیکنن ممنون.اگرراهنمایی کنید.

سلام
من خیلی وقت بود باشگاه نیومده بودم.
ببینید دانشگاه تهران با اینکه گرایش نانو در دوره دکتری داره ولی افراد خاصی رو در این زمینه نداره که به طور خاص و ویژه روی مباحث نانو کار کنن.
با این حال افرادی رو که میشناختم که در زمینه نانو کارهایی کرده اند رو براتون لیست کردم و اولویتشون را با ستاره مشخص کردم.

مجید بنی اسدی(ساخت)
محسن حامدی(ساخت)
علیرضا صادقی(ساخت)
میرمسعود سیدفخرآبادی(طراحی کاربردی**)
مهدی مقیمی زند(طراحی کاربردی***)
محمد حسن نایی(طراحی کاربردی*)
محمود موسوی مشهدی(طراحی کاربردی*)

اینجا دانشجوی دکتری داریم که در زمینه نانو کار میکنند، من که تاحالا با هر کدومشون صحبت کردم از گرایش و شرایطشون در این دانشگاه و همچنین از نبود استاد حاذق در این زمینه شاکی و ناراحت هستند،
خلاصه این موارد رو هم در نظر بگیرید.

موفق باشید.

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
عجب شیر تو شیریه این مملکته ما
اون از وضعیت کار و صنعت و اقتصاد
اینم از وضعیت تحصیل و آموزش
کلا همه چی اینجا داغونه
اینم پیام من به سازمان رنجش: ( امیدوارم براش جوابی داشته باشن)

"امسال همه ساخت وتوليدي ها و نابود كرديد با اين برنامه ريزي ها. اول دانشگاه حد نصاب نميده بعد زيرفشار وزارت علوم و سازمان سنجش مجبور ميشه حد نصاب بده و بسياري از افراد واجد شرايط نتونن برن مصاحبه. وقتي ساخت و توليدي ها بخوان ترمودينانيك و ديناميك امتحان بدن و حتي يه درس ساختي تو كنكور نباشه چاره اي جز نابودي براي اونا نيست. متاسفام براي سيستم اموزشي كشورم كه چاره اي جز رفتن براي ما نميذاره"

اینم نامه به وزارت علوم:
اگه برای کنکور دکترای مکانیک سال آینده ساخت و تولید در فهرست دروس امتحانی نباشه یعنی نابودی این رشته که البته از قبل برنامه ریزی شده براش. وقتی تو شورای تصمیم گیری ساخت و تولیدی نباشه همین مبشه. بنده امسال با رزومه قوی خودم و برای قبولی دکترا آماده کرده بودم ولی با این افتضاحی که به بار اومد نابودمون کردید. قطعا باید متوجه وخامت اوضاع کنکور امسال باشیدو تاکی بی برنامه گی و بی تدبیری و بی عقلی که فقط پیامدش ضرر به کشور . چرا نمیتونید یکسال کنکور و درست و حسابی برگزار کنید تا مجبور نباشید هرسال سیستمو تغییر بدیدو چرا با سرنوشت و آینده جوون ها بازی می کنید.

آخرین ویرایش:

انیشتن

عضو جدید
سلام.امیدوارم دعوت به مصاحبه شده باشید. بچه ها من همه جارو اوردم غیر از شریف و بهشتی بقیه دانشگاه های تهران رو اوردم فقط یه مطلب اینکه امیرکبیر دوتا جا زده بود پژوهشکده فناوری نو کجاس ؟اطلاعات میخوام اینکه محل تحصیلش تهرانه چه جوریه؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
سلام.امیدوارم دعوت به مصاحبه شده باشید. بچه ها من همه جارو اوردم غیر از شریف و بهشتی بقیه دانشگاه های تهران رو اوردم فقط یه مطلب اینکه امیرکبیر دوتا جا زده بود پژوهشکده فناوری نو کجاس ؟اطلاعات میخوام اینکه محل تحصیلش تهرانه چه جوریه؟
یجا خارج از دانشگاهه ولی من زیاد اطلاع ندارم البته اون از قبل انتخاب شده برا استاد چون کلا یک استاد با موضوع خاص کار میکنه اونجا.

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
دوستان ساختی چکار کردن؟ منکه فقطروزانه سمنان و ارومیه و بیرجند و همه شبانه ها آوردم:biggrin:

بالا