<*<*< تاپيك مربوط به آزمون دكتري مكانيك >*>*>

mostafanasro

عضو جدید

amona

عضو جدید
نه منم امسال با شما کنکور دادم البته دینامیک کنترل .شما خیالتون جمع دانشگاه مقاطع قبلیتون خوب باشه احتمال قوی تهران یا پلی تکنیک رو میارید.[/QUOTE]
ارشدم دانشگاه تهران بود لیسلانس دانشگاه صنعتی ارومیه
شما درصداتون چطور بود؟

mostafanasro

عضو جدید
نه منم امسال با شما کنکور دادم البته دینامیک کنترل .شما خیالتون جمع دانشگاه مقاطع قبلیتون خوب باشه احتمال قوی تهران یا پلی تکنیک رو میارید.
ارشدم دانشگاه تهران بود لیسلانس دانشگاه صنعتی ارومیه
شما درصداتون چطور بود؟[/خدا بخاد صد در صد یکی از این دو تا رو میارید.من تخصصیم نزدیک 30 بود عمومی رو نمیدونم

alma_mech

عضو جدید
سلام من دانشجوی ترم 2 ارشد هستم میخوام برای دکترای مکانیک آماده بشم از کجا شروع کنم؟؟ مرسی
چه درسایی باید بخونم؟
گروه تلگرامی دارین که مربوط به دکترای مکانیک باشه؟؟
:)
جامدات و تنشی

amona

عضو جدید
سلام من دانشجوی ترم 2 ارشد هستم میخوام برای دکترای مکانیک آماده بشم از کجا شروع کنم؟؟ مرسی
چه درسایی باید بخونم؟
گروه تلگرامی دارین که مربوط به دکترای مکانیک باشه؟؟
:)
جامدات و تنشی
سلام رشته من ساخت و تولید است
به نظرم زود واسه دکتری فعلا پایان نامه خیلی مهم رو پایان نامه و معدلت کار کن که بتونی رزومه خوبی واسه مصاحبه داشته باشی
منابع گرایش شما رو فقط ریاضی مهندسیشو می دونم ریاضی مهندسی محمود کریمی و مدرسان شریف

neda iran mehr

عضو جدید
سلام دوستان
من تخصصی رو 51 زدم واسه تبدیل اما عمومی ها رو جالب نزدم.کجا رو میارم؟ کسی میدونه؟

sasan2015

عضو جدید
سلام دوستان
من تخصصی رو 51 زدم واسه تبدیل اما عمومی ها رو جالب نزدم.کجا رو میارم؟ کسی میدونه؟
سلام،
راح بگم بسته به بقیه و درصد سختی سوالات و...داره. ولی اصولا با این درصد زیر 50 رتبتون خواهد شد و دانشگاه های تهران اگر رزومتون مناسب باشه قبول خواهید شد.
اصل هم تخصصی است.

neda iran mehr

عضو جدید
سلام،
راح بگم بسته به بقیه و درصد سختی سوالات و...داره. ولی اصولا با این درصد زیر 50 رتبتون خواهد شد و دانشگاه های تهران اگر رزومتون مناسب باشه قبول خواهید شد.
اصل هم تخصصی است.
واااااای مرسی:)
ایشالا اینجوری هستش که شما میگین:)

گیتی نانا

عضو جدید
سلام دوستان کسی دانشگاه صنعتی اصفهان درس میخونه؟ من یک پایان نامه از اون جا میخوام کسی میتونه برا من بگیره؟

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
سلام. من امسال کنکور ساخت و تولید میخوام بدم ( بعد از 3سال دوری از دانشگاه) کسی هست برای ساخت و تولید؟؟؟

ariax77

کاربر فعال
سلام.
منابع برای کنکور دکترای طراحی کاربردی میشه معرفی کنید
ما تازه میخوایم بعد از سه سال دوری از دانشگاه دوباره استارت بزنیم

Sina-Amirkabir

عضو جدید
سلام

دکترای مکانیک ساخت و تولید

مقاله هم چنتا در حال چاپ داریم کسی خواست برای همکاری بگه.
از بچه های دانشگاه تهران ساخت کسی هستش آیا؟

این شماره تماسم هستش
09125852237

بالا