تاپيك سوال و درخواست (محل پاسخ گويي به نياز هاي اعضا)

areeyan

عضو جدید
سلام خدمت شما دوستان و مهندسان
عزیزان من یک سایت میخوام که داخلش بتونم پروژه هایی که الان در حال حاضر نیاز هست که روش کار بشه و بابت این تحقیق روی یک مسئله خاص که نیاز صنعت میتونه باشه و با رفع اون نیاز میشه به صنعت کمک کرد و از طرفی انجام این کار پاداش خودشو داره
لیستی از نیازهای صنعت رو میخوام توی اون سایت بشه پیدا کرد ممنون میشم لینک بزارید

3peh

عضو جدید
سلام خدمت شما دوستان و مهندسان
عزیزان من یک سایت میخوام که داخلش بتونم پروژه هایی که الان در حال حاضر نیاز هست که روش کار بشه و بابت این تحقیق روی یک مسئله خاص که نیاز صنعت میتونه باشه و با رفع اون نیاز میشه به صنعت کمک کرد و از طرفی انجام این کار پاداش خودشو داره
لیستی از نیازهای صنعت رو میخوام توی اون سایت بشه پیدا کرد ممنون میشم لینک بزارید

به سایت های شرکت گاز، نفت، پتروشیمی و ... سر بزن. بخشی برای ارائه پروژه تحقیقاتی دارند.
یکی از دوستان برای تعیین موضوع پایان نامه ارشد به صورت حضوری به بخش مربوطه مراجعه کرد ولی می گفت بنظر سرکاری و اتلاف وقته!

mehraab67

عضو جدید
سلام خدمت مهندسین عزیز
یه نرمافزار میخوام تا بتونم برای ماشینهای چند محوره سینتک جی کد بگیرم ممنون میشم از راهنمای تون
با مستر کم و کتیا نمیشه

amir sahami.g

عضو جدید
سلام می خواستم بدونم بازار کار ساخت وتولید بهتره یا رشته هایی مثل جامدات وسیالات ممنون میشم راهنماییم کنید.

ساخت و تولید بهتر بود ولی الان هیچکدوم فقط یادت باشه یه وقت به سرت نزنه کارگاه مارگاه بزنی که آخرش رو میدونم چیه

yaspad

عضو جدید
سلام به همه مهندسین گرامی درباره الکترودهای جوش tig , mig مطلب میخوام از دوستان خواهش میکنم در صورت اطلاع همکاری کنند.
سپاس

bazmandd

عضو جدید
سلام ببخشید کسی راجع به روشهای اندازه گیری وکنترل تلرانسهای زاویه ای مطلب داره بهم کنه؟

فرستاده شده از SM-J500Hِ من با Tapatalk

Sina Soleimani

عضو جدید
سلام به همه مهندسین گرامی درباره الکترودهای جوش tig , mig مطلب میخوام از دوستان خواهش میکنم در صورت اطلاع همکاری کنند.
سپاس

سلام کتاب جوشکاری با قوس الکتریکی (کامران میرزاوند) هست میتونم بهتون قرض بدم...

ali625

عضو جدید
با سلام خدمت مهندسان عزیز سوالی در مورد فنهای فشار قوی داشتم کسی کمکم میکنه ممنون میشم.

saeid15207

عضو جدید
کوپل موتور به گیربکس

کوپل موتور به گیربکس

با سلام خدمت همه مهندسان عزیز
یه سوال داشتم در ارتباط با کوپل کردن موتور و گیربکس
ایا از نظر تئوری درسته که یک موتور توان بالا رو با یه گیربکس سایز کوچیک کوپل کرد؟
برای مثال یه موتور 5kw با یه گیربکس سایز 50 با نسبت تبدیل 1/25
ممنون میشم تجربیاتتون تو این زمینه بیان کنید.:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

ceramicmahe

عضو جدید
با سلام،
سوالی در مورد سالیدورک داشتم. مدلی حلقوی در سالیدورک دارم می خواهم حالت باز شده آن را داشته باشم. با استفاده از چه دستوری می توانم این کار را بکنم.
با تشکر

peper0

عضو جدید
صافی سطح

صافی سطح

سلام

کسی مرجعی سراغ داره برای عملیات هونینگ؟؟
و اینکه برای عملیات مختلف و قطعات مختلف چه صافی سطحی مطلوب است؟؟

pooooooya

کاربر فعال
اگر ممکنه سوالتون رو کامل تر و جامع تر بگید که بتونیم راهنماییتون کنیم

سلام به همه. من میخام یک قطعه پلاستیکی ساده بسازم. به تعداد کم که اگه مشتری داشت تعداد بالا بزنم. اگه کسی میتونه راهنماییم کنه ممنونش میشم.

Elliott

کاربر فعال
سلام و وقت بخیر. دوستان کسی هست که بتونه طراحی سه بعدی انجام بده؟

بالا