تاپيك اعلام نتايج نهايي كنكور ارشد برق 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
باتوجه به نزديك شدن به اعلام نتايج نهايي كنكور ارشد برق 92 اين تاپيك به همين منظور ايجاد شده است.
از دوستان عزيز خواهشمنديم در صورت قبول شدن
اعلام کنند با چه رتبه ای ، چه گرایشی و چه دانشگاهي قبول شده اند تا دوستانی که می خواهند سال آینده کنکور بدهند دید نسبی به نتایج داشته باشند...
اين تاپيك يك روز مانده به اعلام نتايج مهم خواهد شد
با آروزي توفيق روزافزون

آخرین ویرایش:

sha7ab

عضو جدید
این روزهای باقیمانده به اعلام نتایج واقعا پراسترس سپری میشه. به خصوص برای من که در حال خدمت سربازی هستم و فقط قبولی میتونه نجاتم بده. به امید قبولی همه دوستان.

power girl

عضو جدید
سلام
باتوجه به نزديك شدن به اعلام نتايج نهايي كنكور ارشد برق 92 اين تاپيك به همين منظور ايجاد شده است.
از دوستان عزيز خواهشمنديم در صورت قبول شدن
اعلام کنند با چه رتبه ای ، چه گرایشی و چه دانشگاهي قبول شده اند تا دوستانی که می خواهند سال آینده کنکور بدهند دید نسبی به نتایج داشته باشند...
اين تاپيك يك روز مانده به اعلام نتايج مهم خواهد شد
با آروزي توفيق روزافزون

ممنون، تاپیک خیلی مفیدی میتونه باشه، امیدوارم همه به نتیجه دلخواهشون برسن.
فقط از دوستان هرکی از زمان دقیق اعلام نتایج اطلاع پیدا کرد لطفا بقیه رو هم در جریان بذاره.

ashkantalebi03

عضو جدید
ممنون، تاپیک خیلی مفیدی میتونه باشه، امیدوارم همه به نتیجه دلخواهشون برسن.
فقط از دوستان هرکی از زمان دقیق اعلام نتایج اطلاع پیدا کرد لطفا بقیه رو هم در جریان بذاره.

اینطور که تو سایت مهندس طباطبایی زده فردا یعنی 4 شهریور نتایج میاد، امیدوارم همینطور بشه

mohsen067

عضو جدید
دروود بر همه ی دوستان
ارزوی موفقیت و کامیابی و قبول شدن در دانشگاه مد نظر را برای همه ی شما دارم
امیدوارم بهترین ها برای همه رقم بخورد

اینگونه که در سایت مهندس هادی توسلی بیان کردند نتایج احتمالا فردا یا پس فردا اعلام میشود .

(( با توجه به اینکه قرار است امسال نتایج کنکور ارشد سراسری قبل از کنکور علوم پزشکی و دانشگاه آزاد اعلام شود و همچنین گفته می شود نتایج علوم پزشکی چهارشنبه اعلام خواهد شد احتمالا اگر مشکل خاصی پیش نیاید(که می آید!) دوشنبه یا سه شنبه باید شاهد اعلام نتایج کنکور ارشد باشیم. ))

power girl

عضو جدید
[h=1]اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درباره‌ زمان اعلام‌ اسامي‌ پذيرفته‌شدگان‌ نهايي‌ آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات ‌تكميلي‌ (دوره‌هاي‌كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌ داخل‌) سال‌ 1392[/h]
1392/06/03

ضمن آرزوي موفقيت براي كليه‌ داوطلبان‌ شركت‌كننده‌ در آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌ تكميلي‌ (دوره‌هاي‌ كارشناسي ‌ارشد ناپيوسته ‌داخل‌) سال‌ 1392 بدين وسيله به اطلاع مي‌رساند اطلاعيه اعلام نتايج نهايي اين آزمون به همراه اسامي‌ پذيرفته‌ شدگان‌ تا تاريخ 6/6/92 بر روي سايت اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد. پذيرفته‌شدگان لازم است براي اطلاع از زمان و نحوه ثبت‌نام به اطلاعيه مذكور مراجعه نمايند.روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=1073

parviiiiizZz

عضو جدید
من برای اومدن جواب کنکور هیچ انگیزه و ذوقی ندارم چون پارسال دانشجو بودم و امتحانی شرکت کردم تا با نحوه ی سوالات آشنا بشم .رتبه ای که اوردمم خیلی ضایع بود هرچند که مجاز شدم ولی بازم ضایع بود دیگه.
خودم می دونم قبول نمی شم این چه کاریه که انتظار بکشم:redface:

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی بگم خدا با مردم ازار چی کنه؟
دوستم امروز بهم اس داد نتایجو زدن کجا قبول شدی
نمیگن قلب ما ضعیفه؟:w47:
خدا نکنه ما یه چیزی دست اینا داد باشیم:D

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من برای اومدن جواب کنکور هیچ انگیزه و ذوقی ندارم چون پارسال دانشجو بودم و امتحانی شرکت کردم تا با نحوه ی سوالات آشنا بشم .رتبه ای که اوردمم خیلی ضایع بود هرچند که مجاز شدم ولی بازم ضایع بود دیگه.
خودم می دونم قبول نمی شم این چه کاریه که انتظار بکشم:redface:

خوب شرايط هر كي با هم فرق ميكنه ان شالله ساله آينده شما هم انتظار ميكشي كه شريفي هستي يا تهران
13775286641.jpg

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
آقا من که سال بعد کنکور دارم استرس گرفتم چه برسه شماها.
ایشالا همه بچه های باشگاه به اوج موفقیت برسن

masoud_5april

عضو جدید
ایشالا که همه به اون چیزی که میخواستن و استحقاقش رو دارن برسن،انصافا تو این چند ماه بعد کنکور تا الان به من که خیلی خوش گذشت و واقعا همه از تجربیات همدیگه استفاده کردیم،خیلی ها یادشون میاد که چقدر سره درصد ها و رتبه هامون ساعت ها تو همین فروم بحث میکردیم،خلاصه دورانی بود...:cry:
دوستانی هم که امسال کنکور دارن،از روی برنامه ریزی و اصول زحمت بکشن از تجربیات بقیه دوستانم استفاده کنند،ایشالا موفق میشن.

Dorsa*

عضو جدید
روحت قرین آرامش z_elect جون !
امیدوارم با توماس شولتز و ادیسون و لی دو فراست و فرانکلین و سایر بزرگان عرصه برق محشور بشی :hypocrite:
دیشب تو اخبار شبکه تهران اعلام کرد فردا یعنی امروز که 5 شهریوره اعلام میشه نتایج
امروز با کلی دعا و صلوات رفتم تو سایت دیدم اطلاعیه زده تا 6 /6 اعلام خواهد شد !
اصلا این بازیا همش یه سیاسته واسه کاهش جمعیت داوطلبان
نیست صندلی تو دانشگاهها کم اومده ! همشو برداشتن بردن واسه دوره کارشناسی
اینطوری فرایند اعلام نتایج رو کش و قوس میدن که یه سری از دوستان مثل همین دوستمون قالب تهی کنه و یکم تعدیل جمعیت بشه
برات آرزوی هر چی برات خیره دارم z_elect :w14:

ashkantalebi03

عضو جدید
روحت قرین آرامش z_elect جون !
امیدوارم با توماس شولتز و ادیسون و لی دو فراست و فرانکلین و سایر بزرگان عرصه برق محشور بشی :hypocrite:
دیشب تو اخبار شبکه تهران اعلام کرد فردا یعنی امروز که 5 شهریوره اعلام میشه نتایج
امروز با کلی دعا و صلوات رفتم تو سایت دیدم اطلاعیه زده تا 6 /6 اعلام خواهد شد !
اصلا این بازیا همش یه سیاسته واسه کاهش جمعیت داوطلبان
نیست صندلی تو دانشگاهها کم اومده ! همشو برداشتن بردن واسه دوره کارشناسی
اینطوری فرایند اعلام نتایج رو کش و قوس میدن که یه سری از دوستان مثل همین دوستمون قالب تهی کنه و یکم تعدیل جمعیت بشه
برات آرزوی هر چی برات خیره دارم z_elect :w14:

من امروز از 2،3 جا که بهشون اطمینان دارم شنیدم امروز تا شب میاد، امیدورام اینطور باشه

pouyan87

عضو جدید
دوستان رتبه هاتونم در کنار قبولیتون بگین که سال بعد استفاده کنیم :)

mohsen067

عضو جدید
آقا تبریک....!!!
ایشالا تا دکترا پیش بری

سپاس از شما دوست گرامی !
امیدوارم تمام بچه ها به انچه که در ذهن داشتند رسیده باشند.
ارزوی بهترینها را برای دوستانم دارم.
ارزوی چنین لحظات شیرینی را برای کنکوری های 93 دارم
پاینده و ماندگار باشید.

Romax

عضو جدید
اینم مال من
مجموعه مهندسي برق -دانشگاه صنعتي اميركبير-روزانهعنوان رشته قبولی و نام دانشگاه31039کد رشته قبولی

ب : اطلاعات رشته امتحاني اول
خير3-علاقمند پيام نور و غيرانتفاعي:
2-شماره داوطلب:
مجموعه مهندسي برقنام رشته امتحاني اول: 1251 4-کد رشته امتحاني اول:
5-وضعيت داوطلب در هر گرايش :
نتيجه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در سهميه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعيرتبه داوطلب در سهميه در رشته هاي پيام نور و غير انتفاعينتيجه در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيرتبه کل داوطلب بدون سهميه رتبه کل داوطلب در سهميهنمره کلگرايش
مجاز 19029 162 مجاز 17781 162 162 6063 1
مجاز 10580 748 مجاز 9849 749 748 4731 6و5و2
مجاز 17118 149 مجاز 16355 149 149 6158 3
مجاز 10373 392 مجاز 9960 393 392 5528 4
مجاز 4337 225 مجاز 5726 262 261 5777 7
مجاز 5648 506 505 5096 8

۱۶/۴۲7- معدل موثر : مجاز مي باشيد6-وضعيت انتخاب رشته داوطلب:
1-نمرات اکتسابي
نمره به درصدنام درس
سفيدزبان عمومي وتخصصي
۵۰/۰۰رياضيات /معادلات ديفرانسيل -رياضي مهندسي -
۶۶/۶۷مدارهاي الكتريكي 1و2