تالار گفتوگو »»مخصوصــــــــــــــــــ ـ ورزشـــکارا««

king_of_shomal

عضو جدید
ســــــــــــــــــلـــــــــــــــــــام به هــــمـــــه دوســـــــــــــــتــــــــــــــــــــــای گل و گلابـــــــــــــــــــــــــــــــ:smile:

می خوایــــم اینــــجـــــــــــــــا با ورزشـــــکـــــــارامون اشـــــــــــناشیم به نوعی یکـــــــــــــــ تالار

برای گفتوگو با ورزشکاراســـــــــــــت

برای شروع میتونین رشته ی ورزشی و مدت و مقام هایی که دارین رو ذکــــر کنید

اگه علاقه هم دارین عیــــــــی نداره :w33:

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
خب سلام به همه ی عزیزان میتونید با من آشنا شید من یکی از بهترین فوتبالیستهای ایران و سراسر دنیا هستم البته چون نمیخوام لو برم در یک تیپ دیگه ای ظاهر میشم بلللللللللللللللللللللله

king_of_shomal

عضو جدید
خب سلام به همه ی عزیزان میتونید با من آشنا شید من یکی از بهترین فوتبالیستهای ایران و سراسر دنیا هستم البته چون نمیخوام لو برم در یک تیپ دیگه ای ظاهر میشم بلللللللللللللللللللللله

سلام دخترو و فوتبال؟:D;) خوب میگفتی شاید یک جوان هم استفاده میکرد;)

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم دومیدانی کار میکنم؟ بصورت حرفه ای
از شهرداری ناحیه ... تا ناحیه ... رو باس در زمان تعیین شده بری و چون ترافیکه باید پیاده بری، اگه زود برسی جایزه ش اینه که جناب معاون شهردار میزنه رو شونه تو میگه باریک الله پسرم اگرم نه میزنه تخت سینه ت که اگه اسب استخدام میکردیم بهتر بود... اره دیگه خلاصه روزگار ما هم اینجوریاست

king_of_shomal

عضو جدید
منم دومیدانی کار میکنم؟ بصورت حرفه ای
از شهرداری ناحیه ... تا ناحیه ... رو باس در زمان تعیین شده بری و چون ترافیکه باید پیاده بری، اگه زود برسی جایزه ش اینه که جناب معاون شهردار میزنه رو شونه تو میگه باریک الله پسرم اگرم نه میزنه تخت سینه ت که اگه اسب استخدام میکردیم بهتر بود... اره دیگه خلاصه روزگار ما هم اینجوریاست
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:;);););)

Farez 132

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ســــــــــــــــــلـــــــــــــــــــام به هــــمـــــه دوســـــــــــــــتــــــــــــــــــــــای گل و گلابـــــــــــــــــــــــــــــــ:smile:

می خوایــــم اینــــجـــــــــــــــا با ورزشـــــکـــــــارامون اشـــــــــــناشیم به نوعی یکـــــــــــــــ تالار

برای گفتوگو با ورزشکاراســـــــــــــت

برای شروع میتونین رشته ی ورزشی و مدت و مقام هایی که دارین رو ذکــــر کنید
اگه علاقه هم دارین عیــــــــی نداره :w33:
من هم در رشته دوسیب البالو مقام اول رو کسب کردم !!!!

saloma eng

عضو جدید
its me,saloma ,king of the fighting rings!com in side men.

its me,saloma ,king of the fighting rings!com in side men.

سلام دوستای گلم.منم بعضی وقتا یه بالا پایینی میپرم!
من از شش سالگی شروع به ژیمناستیک کردم.9سالگی شروع به کیوکوشین کاراته کردم و سال 80 مقام اول استانی کیوکوشین رو بدست اوردم و بعد از اون 3ماه بعد مقام اول کشور رو گرفتم.3ال 81 و 82 و 83 هم در رده نو جوانان اول کشور رو داشتم.بعد سال 83 دیگه کیوکوشین رو تعطیل کردم و رفتم دنبال سوپر کیک بوکسینگ و سال 85 در وزن 65 کیلو و در سال 86 وزن -75 و در سال 87 و 88 در وزن +85 مقام اول کشور رو داشتم.اما دیگه از مسابقه دادن خسته شدم چون دیگه غیر از صورتم جای سالم تو بدنم نیست و ترجیح دادم که خودم یه باشگاه راه بندازم و الان 2 آکادمی ورزش های رزمی دارم و شاگردیتون رو میکنم!;):neutral:

farane67

عضو جدید
من از شش سالگی شروع به ژیمناستیک کردم.9سالگی شروع به کیوکوشین کاراته کردم و سال 80 مقام اول استانی کیوکوشین رو بدست اوردم و بعد از اون 3ماه بعد مقام اول کشور رو گرفتم.3ال 81 و 82 و 83 هم در رده نو جوانان اول کشور رو داشتم.بعد سال 83 دیگه کیوکوشین رو تعطیل کردم و رفتم دنبال سوپر کیک بوکسینگ و سال 85 در وزن 65 کیلو و در سال 86 وزن -75 و در سال 87 و 88 در وزن +85 مقام اول کشور رو داشتم.اما دیگه از مسابقه دادن خسته شدم چون دیگه غیر از صورتم جای سالم تو بدنم نیست و ترجیح دادم که خودم یه باشگاه راه بندازم و الان 2 آکادمی ورزش های رزمی دارم و شاگردیتون رو میکنم!;):neutral:

تو مطمئنی فقط بالا پایین میپری؟؟؟ :eek: :surprised:
موفق باشی ;)

saloma eng

عضو جدید
تو مطمئنی فقط بالا پایین میپری؟؟؟ :eek: :surprised:
موفق باشی ;)
آخه ورزشی که ما میکنیم ورزش نیست.به کسی مثل سوسای ماتسو تاتسو اویاما (بنیان گذار سبک کیوکوشین)میگن ورزشکار که با تمام قهرمانان دنیا در هر رشته رزمی مبارزه کردو همه رو شکست داد و تا چند سال متوالی قویترین مرد دنیا بود!
;):redface:
ازشما دوست عزیز هم ممنونم.انشالا خودت هم موفق باشی در تمام عرصه های زندگیت.

king_of_shomal

عضو جدید
من از شش سالگی شروع به ژیمناستیک کردم.9سالگی شروع به کیوکوشین کاراته کردم و سال 80 مقام اول استانی کیوکوشین رو بدست اوردم و بعد از اون 3ماه بعد مقام اول کشور رو fگرفتم.3ال 81 و 82 و 83 هم در رده نو جوانان اول کشور رو داشتم.بعد سال 83 دیگه کیوکوشین رو تعطیل کردم و رفتم دنبال سوپر کیک بوکسینگ و سال 85 در وزن 65 کیلو و در سال 86 وزن -75 و در سال 87 و 88 در وزن +85 مقام اول کشور رو داشتم.اما دیگه از مسابقه دادن خسته شدم چون دیگه غیر از صورتم جای سالم تو بدنم نیست و ترجیح دادم که خودم یه باشگاه راه بندازم و الان 2 آکادمی ورزش های رزمی دارم و شاگردیتون رو میکنم!;):neutral:
دمت گرم کارت درسته

;);) هر چند من از ورزش رزمی خوشم نمیاد اما گاهی نیازه

نه خیلم با تو دیگه:w15::w15:
اها:redface::D

بــــــــــــــــــــــچه ها اینجا بیشتر بیاین این تالار مخصوص خومونه پس فعالش کنیم;)

saloma eng

عضو جدید
دمت گرم کارت درسته

;);) هر چند من از ورزش رزمی خوشم نمیاد اما گاهی نیازه

اها:redface::D

بــــــــــــــــــــــچه ها اینجا بیشتر بیاین این تالار مخصوص خومونه پس فعالش کنیم;)
خوب جناب king of shomal که درستش اینه king of the north شما تاپیک رو شروع کردی پس خودت باید یه کاری کنی که شلوغ شه.بابت روحیه ورزشیت هم ایول!;):redface:

saloma eng

عضو جدید
راستی اگه هرکدوم از دوستا(خانم یا آقا) دوست داشتن که کمی بدنشون رو فرم بیاد با ساده ترین حرکات و کم هزینه ترین تمرینات حتی تو منزل،من میتونم کمکشون کنم بصورت تضمینی و بدون هزینه.ارائه انواع برنامه ورزشی تمرینی،غذایی،مکملی،جهت لاغری،فیتنس،اضافه وزن.;)
درصورت تمایل میتونید برام ایمیل بذارید.
saeed_secilass@yahoo.com

king_of_shomal

عضو جدید
خوب جناب king of shomal که درستش اینه king of the north شما تاپیک رو شروع کردی پس خودت باید یه کاری کنی که شلوغ شه.بابت روحیه ورزشیت هم ایول!;):redface:

نه خوب اگه north میزاشتم دیگه شمال ایران نمیشد میشد کلا شمال ;)

منم دارم سعی میکنم لینک تاپیک تو امضامه

اینجا کلا زیاد اهل ورزش نیستن واسه همین این تاپیکو زدم ;) همه جا به ورزش اهمیت نمیدن :mad:

claccik39

عضو جدید
سلام وقت بخیر ببخشید خیلی وقته این سایت نیومدم یادم رفته دقیقا چه طور باید مطلب مورد نظرمو که راجب طرح درس سالانه و واحدی برای پایه سوم تا پنجم داره پیدا کنم یا نه و چون فوریه ممنون میشم اگر کمکم کنید اگر مطلبیدر این رابطه دارید

بالا