تالار مکانیک تا چه حد شما رو در رسیدن به پاسخ پرسشهاتون کمک میکنه؟

تالار مکانیک تا چه حد شما رو در رسیدن به پاسخ پرسشهاتون کمک میکنه؟

• تا حالا جواب همه سوالامو گرفتم

رای: 3 33.3%
  • جواب بعضی از سوالامو گرفتم

رای: 5 55.6%
  • تا حالا جواب هیچکدوم از سوالامو نگرفتم

رای: 1 11.1%
  • تا حالا سوالی نپرسیدم

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    9
  • نظرسنجی بسته .

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
هم تالاریهای عزیز لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید و بگین که تالار تا چه حد شما رو در یافتن جواب سوالاتوت کمک کرده و اگه ممکنه
کاربرایی که شما رو در این امر کمک کردن رو نام ببرید تا تشکری هم از اونا شده باشه
در صمن اگه نظر دیگه ای برای بهتر شدن و بهبود اوضاع تالار دارین خوشحال میشیم که بیان کنید
با تشکر

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
درود
در جواب دادن به سئوال ها دوستان زیادی بهم کمک کردن که الان اسمشون در خاطرم نیست ولی اینجا از همه کسانی که به اندازه یک کلمه هم به اضافه شدن دانش من کمک کردن سپاس گذارم .

کاظم2020

عضو جدید
سلام
من این اواخر سوالاتی واسم پیش اومده بود که با مدیر تالار مکانیک ( tsp.co ) مطرح کردم و ایشون هم محبت کردن و پاسخ سوالات بنده رو دادن .

همینجا صمیمانه ازشون تشکر میکنم...و برای ایشون آرزوی موفقیت دارم
:gol:

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
درود
در جواب دادن به سئوال ها دوستان زیادی بهم کمک کردن که الان اسمشون در خاطرم نیست ولی اینجا از همه کسانی که به اندازه یک کلمه هم به اضافه شدن دانش من کمک کردن سپاس گذارم .

ممنون احمد جان خیلی خوب میشه که اسم ببری و این حس قدر شناسی رو در تالار نهادینه کنیم
در تالار ما خیلی از دوستان هستند که بدون هیچ چمداشتی به بقیه اعضا کمک میکنن دوستانی مثBahman_mechکه زحماتش و تلاشهاش بر کسی پوشیده نیس یاyosoufeکه در تالار خودرو فعالیتهای ارنده ای داشتن و امیدوارم برگردنو ادامه بدن همینطور*Essiعزیزدر بخش جامدات وbehzadk2019در بخش سیالات
خودZanet عزیزومیثم... در بخش انرژیهای نو و دوست خوب ونقادمpinionکه علاوه بر اطلاعات علمی از انتقادات و پیشنهاداتش همیشه بهره بردیم و*mohsen_24 در بخش ساخت وتولید وeiman_masoumi در بخش آزمونهای دانشگاهی ومحمودپورکه در بخشهای مختلف تالار همیشه فعال بودن
و دیگر دوستان که از همه تشکر میکنم

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
ممنون احمد جان خیلی خوب میشه که اسم ببری و این حس قدر شناسی رو در تالار نهادینه کنیم
در تالار ما خیلی از دوستان هستند که بدون هیچ چمداشتی به بقیه اعضا کمک میکنن دوستانی مثBahman_mechکه زحماتش و تلاشهاش بر کسی پوشیده نیس یاyosoufeکه در تالار خودرو فعالیتهای ارنده ای داشتن و امیدوارم برگردنو ادامه بدن همینطور*Essiعزیزدر بخش جامدات وbehzadk2019در بخش سیالات
خودZanet عزیزومیثم... در بخش انرژیهای نو و دوست خوب ونقادمpinionکه علاوه بر اطلاعات علمی از انتقادات و پیشنهاداتش همیشه بهره بردیم و*mohsen_24 در بخش ساخت وتولید وeiman_masoumi در بخش آزمونهای دانشگاهی ومحمودپورکه در بخشهای مختلف تالار همیشه فعال بودن
و دیگر دوستان که از همه تشکر میکنم

درود
شما که اسم همه را اوردید حیف هست که از آقای امین قیاسی هم یاد نکنیم ایشون توی قسمت خودرو تا زمانی که فعالیت می کردند این بخش یکی از فعالترین بخش های تالار بود.

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
درود
شما که اسم همه را اوردید حیف هست که از آقای امین قیاسی هم یاد نکنیم ایشون توی قسمت خودرو تا زمانی که فعالیت می کردند این بخش یکی از فعالترین بخش های تالار بود.

آره دوست خوبم امین که مطمئنم از دستم دلخور نمیشه که اسمشو نبردم اما با این حال ازش تشکر میکنم همینطور از شما به خاطر یادآوریتون

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
در این مدتی که عضو باشگاه شدم خیلی از اطلاعات و دانش دوستان استفاده کردم:
pinion
essi
arash_441
و سایر دوستان که از همشون تشکر میکنم

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
ما که جدید اومدیم ولی باید از essi تشکر کنم که واقها" تاپیکها و پستهاشون پر بار هستش و کاش زودتر زمان دانشجوی با ایشون آشنا میشدم تا از دانششون بهره کافی رو میبردم
و در کل یه مدت هستش که انگار فعالیتی اینجا وجود نداره همه تاپیک ها مربوط به خیلی وقت پیشه اما از دستان عزیزی که اینجا زحمت میکشن کمال تشکر رو دارم

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان عزيز
اول از همه تشكر كنم از همه دوستان عزيز ك در تالار مكانيك زحمت ميكشن و جواب دوستانو ميدن
دوستاني ك در اين تالار به من كمك كردن و پاسخ سوالامو لطف كردن و دادن
Zaneti
میثم...
tsp.co
و در پايان هم از همه دوستاني ك در تالار مكانيك فعاليت ميكنن سپاسگزارم

levrone

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
اين تالار يكي از تالارهاي خوب اين فرومه
خداييش بچه هاي خوبي هم داره مثل زانتي و ناصر عزيز كه شخصا خيلي دوسش دارم

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من با این که به بعضی از سوالام جواب داده نشد ولی کلا خیلی راضیم ممنون از دوستانی که برای این تالار زحمت میکشن.

anishtain4

عضو جدید
دوستان خیلی خوبی تو تالار هستن، ولی اینکه یه سوال چند بار پرسیده میشه، یا چند جا نشون میده باید نظم بهتری داشته باشه.
یکی دوتا پیشنهاد دارم:
اول اینکه این تالار های پرسش و پاسخ رو بیخیال بشیم، چون کسی نمیاد بره تو ۷۰، ۸۰ تا صفحه بگرده سوالش رو پیدا کنه، جستجو رو هم که ماشالا استفاده نمی کنن.
دوم اینکه بیایم یه سری از سوال هایی که هزار نفر می پرسن، از قبیل می خوام تاسیسات کار کنم از کجا شروع کنم؟‌ یا سوالای آزمایشگاه، اینا رو بیایم واسشون تالار بزنیم که همه سوالاشونو اونجا مطرح کنن، بعد سوالای جدید که پرسیده میشه و جواب مناسب براش پیدا میشه پست اول اون موضوع رو به روز کنیم تا کسی که می خواد جوابش رو بگیره بیاد همون پست اول رو بخونه چکیده همه مطالب دستش بیاد انرژی اضافی از بچه ها نگیره، رو اعصاب کسیم نره.

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
دوستان خیلی خوبی تو تالار هستن، ولی اینکه یه سوال چند بار پرسیده میشه، یا چند جا نشون میده باید نظم بهتری داشته باشه.
یکی دوتا پیشنهاد دارم:
اول اینکه این تالار های پرسش و پاسخ رو بیخیال بشیم، چون کسی نمیاد بره تو ۷۰، ۸۰ تا صفحه بگرده سوالش رو پیدا کنه، جستجو رو هم که ماشالا استفاده نمی کنن.
دوم اینکه بیایم یه سری از سوال هایی که هزار نفر می پرسن، از قبیل می خوام تاسیسات کار کنم از کجا شروع کنم؟‌ یا سوالای آزمایشگاه، اینا رو بیایم واسشون تالار بزنیم که همه سوالاشونو اونجا مطرح کنن، بعد سوالای جدید که پرسیده میشه و جواب مناسب براش پیدا میشه پست اول اون موضوع رو به روز کنیم تا کسی که می خواد جوابش رو بگیره بیاد همون پست اول رو بخونه چکیده همه مطالب دستش بیاد انرژی اضافی از بچه ها نگیره، رو اعصاب کسیم نره.
سلام عزیز خوبی؟
ژیشنهاداتت بجا هستش اما این رو هم باید بگم که ایجاد تالار توسط ادمین انجام میشه که با توجه به سرعت سایت و امکان اضافه کردن چند تالار عملا" غیر ممکن هستش مگه اینکه از تاژیکهای مجزا استفاده بشه که بازهم خودش باعث ایجاد شلوغی بیش از حد تالار میشه

anishtain4

عضو جدید
منظور من هم همون تاپیک بود به اشتباه گفتم تالار.
به نظرم اونطوری خیلی مشخص تر میشه چون اولا تا جایی که من دیدم همه میان هم تو تاپیک پرسش و پاسخ می پرسن هم براش تاپیک می زنن، یعنی عملا الان فقط داریم همه ی مطالب رو حداقل دو جا کپی می کنیم. دوستانی هم هستن که وقتی میان تو همه تالارها می پرسن یه سوال رو.
بعد فکر کنم هر موضوع تاپیک مربوط به خودش رو داشته باشه خیلی طبقه بندی راحت تر باشه تا اینکه همه ی اطلاعات تالار تو یه تاپیک باشه.