تالار مدیرت نساجی و پوشاک

M.Deylamian

مدیر بازنشسته
سلام به دوستان عزیز.

این تالار اختصاص داره به مباحث مربوط به مدیریت نساجی و پوشاک.
راستش هدف تفکیک رشته ها نیست.بیشتر برای راحتی خود شما و دستیابی سریعتر به مطلب مورد نظر و نظم بخشیدن به مطالب این تالار ها رو ایجاد کردیم.
با آرزوی موفقیت برای شما !:w27:

M.Deylamian

مدیر بازنشسته
با سلام .یکی از دوستان (آقای امیر ربی ) در مورد مباحث و منابع مورد نیاز برای ارشد مدیریت سوال دارن.در مورد جزوات اگر دوستان راهنمایی کنند بهتره ولی در مورد تست های آزمون
سازمان سنجش یک جمعبندی از تست های سال 79تا 85 در قالب سی دی انجام داده .تهیه کنید بهتر از خود سوالات هستش .

amirashkan

عضو جدید
سلام.ايام به كام.
دانشجوي ارشد مديريت نساجي هستم.پرو‍‍‍‍زه خود را كاربرد ماتريس جنرال الكتريك در صنايع نساجي قرار داده ام.ممنون مي شوم اگر مطلب خاصي در دست داريد بايم بفرستيد.
با تشكر:gol:

kiano

عضو جدید
i want it too

i want it too

با سلام .یکی از دوستان (آقای امیر ربی ) در مورد مباحث و منابع مورد نیاز برای ارشد مدیریت سوال دارن.در مورد جزوات اگر دوستان راهنمایی کنند بهتره ولی در مورد تست های آزمون
سازمان سنجش یک جمعبندی از تست های سال 79تا 85 در قالب سی دی انجام داده .تهیه کنید بهتر از خود سوالات هستش .

منم اتفاقا" دنبال سرفصل های کارشناسی ارشد نساجی هستم و دوست دارم تمام کارایی رو که می شه برای کسب رتبه ممتاز کرد رو امتحان کنم.
پس اگه مطلبی در مورد منابع، کلاس های آموزشی و ... داشتید ممنون میشم منم مطلع کنید.
;)

mahdieh.vaez

عضو جدید
با سلام
من رتبه 2 آزمون ارشد مديريت نساجي هستم.براي آگاهي از منابع كنكور به دانشكده نساجي اميركبير،طبقه 6،تحصيلات تكميلي مراجعه كنيد.كسب رتبه ممتاز سخت نيست فقط اعتماد به نفس مي خواهد.:)

moderntextile

عضو جدید
سلام دوستان
من میخواستم ببینم رشته پوشاک چه کتابهایی میخونندو اصلا سرفصل دروس آنها چیه؟ اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
دروس اصلی و تخصصی گرایش پوشاک:
شیمی آلی، نقشه‌کشی صنعتی، ریاضیات مهندسی، انواع پارچه، مبانی مهندسی برق، فیزیک الیاف، تکنولوژی نساجی، تکنیک و تجزیه فنی بافت، مکاترونیک، تکمیل کالای نساجی، فرآیندهای رنگرزی و چاپ، کنترل کیفیت آماری، کنترل کیفیت پوشاک، کاربرد کامپیوتر در پوشاک، اصول حسابداری و هزینه‌یابی، کنترل رنگ در پوشاک، صنعت پوشاک در جهان، مکانیک ساختمانی نخ و پارچه، اصول طراحی پوشاک، کارگاه اصول طراحی پوشاک، اصول برش و دوخت، مدیریت تولید پوشاک، طرح و محاسبه کارخانه پوشاک، تکنولوژی دوزندگی، ایجاد مشاغل کوچک، دینامیک پارچه / ماشین، منسوجات بی‌بافت، تاریخ لباس در ایران، قوانین کار و روابط صنعتی( بسیاری از درس‎های این رشته همراه با آزمایشگاه یا کارگاه است.)

mirjalili

عضو جدید
سلام
بین بچه های باشگاه کسی هست که دانشجوی طراحی و دوخت دانشکده شریعتی تهران باشه؟
ممنون میشم اگه به من کمک کنید

mostafa_hosseini

عضو جدید
با سلام

با سلام

من ترم اول مهندسی نساجی پوشاک دانشگاه یزد هستم هیچ کی میتونه کتاب هایی که واسه ارشد باید بخونم رو معرفی کنه؟ و تحقیق های در زمینه این رشته رو باید از کجا پیدا کنم ؟؟؟ با تشکر:que:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
من ترم اول مهندسی نساجی پوشاک دانشگاه یزد هستم هیچ کی میتونه کتاب هایی که واسه ارشد باید بخونم رو معرفی کنه؟ و تحقیق های در زمینه این رشته رو باید از کجا پیدا کنم ؟؟؟ با تشکر:que:

سلام.خیلی خوش اومدید.
دیدن بچه های پوشاک در اینجا ما رو حسابی خوشحال میکنه.
خیلی خوبه که از حالا فکر فوق هستی اما تا حالا که ارشد نساجی در گرایش پوشاک وجود نداشته.
البته خدا رو چه دیدی شاید تا 4 سال دیگه که شما انشالله فارغ التحصیل میشین بوجود بیاد.
شما بگو تحقیق در چه درسی؟ما هم اگه تونستیم کمکت میکنیم.
موفق باشی.

mostafa_hosseini

عضو جدید
سلام.خیلی خوش اومدید.
دیدن بچه های پوشاک در اینجا ما رو حسابی خوشحال میکنه.
خیلی خوبه که از حالا فکر فوق هستی اما تا حالا که ارشد نساجی در گرایش پوشاک وجود نداشته.
البته خدا رو چه دیدی شاید تا 4 سال دیگه که شما انشالله فارغ التحصیل میشین بوجود بیاد.
شما بگو تحقیق در چه درسی؟ما هم اگه تونستیم کمکت میکنیم.
موفق باشی.

سلام واقعا خوش حال شدم که میتونم رو کمکتون حساب کنم یه سوال رشته نساجی بورسیه ی کشور های دیگه هم داره؟:gol:

24592459

عضو جدید
سلام امیراشکان جان.من تو رشته مدیریت صنعتی مقطع ارشد دانشجو هستم.چون کاردانی ام صنایع نساجی هستش میخواستم موضوع پایان نامه ام تو ضمینه مدیریت نساجی باشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

f.d.m

عضو جدید
سلام ببخشید من دانشجوی کارشناسی مهندسی پوشاک دانشگاه یزدهستم...
میخواستم کسی منو توی انجام پروژم کمک کنه...
شما دانشجوی دانشگاه امیرکبیر سراغ دارید به من معرفی کنید...منتظرتون هستم.
در ضمن موضوع پروژه ی من مطالعه رفتار مشتری در خرید مانتو هستش که نمونه ی این کار در دانشگاه امیرکبیر انجام شده...منتظر کمکتون هستم.

آخرین ویرایش:

katoreh

عضو جدید
سلام ببخشید من دانشجوی کارشناسی مهندسی پوشاک دانشگاه یزدهستم...
میخواستم کسی منو توی انجام پروژم کمک کنه...
شما دانشجوی دانشگاه امیرکبیر سراغ دارید به من معرفی کنید...منتظرتون هستم.
در ضمن موضوع پروژه ی من مطالعه رفتار مشتری در خرید مانتو هستش که نمونه ی این کار در دانشگاه امیرکبیر انجام شده...منتظر کمکتون هستم.

من پروژه ارشدم در زمینه ی برند بوده... یه کم به موضوع شما نزدیکه اگر در این زمینه کمکی خواستید رو من حساب کنید.
ارشد مدیریت نساجی کارشناسی پوشاک....هردو امیرکبیر

sweety_engineer

عضو جدید
از دوستان پوشاكي و غيره درخواست كمك دارم

از دوستان پوشاكي و غيره درخواست كمك دارم

سلام به همه دوستان.
در مورد صنعت پوشاك ايران و جهان، جايگاه پوشاك ايران، مشكلات صنعت پوشاك ايران و راهكارهاي آنها، ساختار و قوانين صنعتي پوشاك كشورهاي موفق در اين زمينه و.... مقاله، مطلب و كتاب مي خوام.
پيشاپيش كمال تشكر را دارم

20yasi

عضو جدید
بچه ها یه سوال
من که فوق دیپلم طراحی ودوخت هستم وفعلا توکارخونه نساجی قسمت بافندگی کارمیکنم به نظرشما همین رشته خودم ادامه بدم خوبه یا ازکنکورهنریکی ازگرایشات طراحی لباس که طراحی لباس وپارچه هست یا هم پوشاک ادامه بدم .به نظرتون ازلحاظ آینده شغلی می پرسم کدوم بهتره؟؟؟

hadi.textile64

مدیر تالار مهندسی نساجی
مدیر تالار
سلام خدمت همگی
بنده مهندسی نساجی - پوشاک دانشگاه صنعتی اصفهان می خونم

سلام دوست عزیز
به جمع ما خوش اومدید
انشالا فعالیت بیشتری داشته باشین و از معلومات و اطلاعاتتون استفاده کنیم

pourmiri

عضو جدید
منم هستم رشته طراحی لباس و پارچه دانشگاه علم و هنر یزد الان ترم 2 هستم و لیسانسم گرافیک بوده تاحالا که از این رشته سر در نیاوردم

rafulin

عضو جدید
ما الان دو هفتس استاد ارزیابی نداریم. یکی پیدا کنین واسمون :cry:

rafulin

عضو جدید
هی میگن امیر کبیر امیر کبیر. هرکی ندونه فک میکنه خبریه. ما دو هفتس کلاسمون رو هواس:mad: