تالاار معرفي بچه هاي حسابداري

narsis1225

عضو جدید
منم خیلی کار رفتم ولی خبری نیست سه ساله دنبال کارم فقط سابقه میخوان نمیدونم سوبقه رو کجا میدن

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
منم خیلی کار رفتم ولی خبری نیست سه ساله دنبال کارم فقط سابقه میخوان نمیدونم سوبقه رو کجا میدن

ی سال باید کارآموزی کنید
با حقوق خیلی کم

کاریش نمیشه کرد

Mohammad ACT

عضو جدید
با سلام
من محمد دانشجوی سال آخر حسابداری دانشگاه ارومیه هستم.
تازه عضو انجمن شدم
و از اینکه در کنار شما عزیزانم خوش حالم.

Reza faridi

عضو جدید
سلام
من رضا هستم
كارشناس حسابداري
يه كوچولو تجربه اي هم تو اين چند سال تونستم به دست بيارم كه خوشحال ميشم بتونم اين تجربه رو در اختيار دوستان قرار بدم.
خيلي هم ممنون از شما بابت اين گردهمايي و حركت زيباتون

M@$oud

عضو جدید
با سلام خدمت همه ی عزیزان
اینجانب احد هستم
دکترای حسابداری از دانشگاه دهلی نو ( هندوستان ) با گرید A
فوق لیسانس حسابداری از دانشگاه تهران با معدل 19/86
لیسانس حسابداری از دانشگاه علامه تهران با معدل 18/80
دیپلم حسابدرای از هنرستان فنی و حرفه ای محسنی با معدل 19/20
نفر 61 کنکور سراسری سال 1365

و.....

بیکارم و کار نمی کنم و با اجاره خونه هایی که می گیرم زندگی می کنم و از حسابداری یک ریال هم نتونستم پول در بیارم چون هر جایی که رفتم یکی دو ماهه خیلی محترمانه انداختنم بیرون . چون اعتقاد داشتن اگه من توی اون شرکت باشم 3 ماه دیگه معاون های اداری مالی و مدیران مالی اونجا باید برن غاز بچرونن . پس اونا زودتر دست به کار شدن برجک منو می زدن و مینداختنم بیرون .

و الانم خیلی مفتخرم که در کنار شما عزیزان هستم .

سلام
این شرایط که شما گفتین 100% به عنوان هیئت علمی در دانشگاه استخدام میشید با خیلی کمتر از ایناشم استخدام شدن.

P a N a H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من رضا هستم
كارشناس حسابداري
يه كوچولو تجربه اي هم تو اين چند سال تونستم به دست بيارم كه خوشحال ميشم بتونم اين تجربه رو در اختيار دوستان قرار بدم.
خيلي هم ممنون از شما بابت اين گردهمايي و حركت زيباتون

سلام دوست عزیز خوش اومدین :smile:

Reza faridi

عضو جدید
حسابداري چند سال اولش فقط كاشته و اصلن نبايد دنبال درآمدش باشي ولي بعد از چند سال برداشت خوبي داره به شرطي كه تو چند سال اول خيلي دقيق نكات رو متوجه بشي

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حسابداري چند سال اولش فقط كاشته و اصلن نبايد دنبال درآمدش باشي ولي بعد از چند سال برداشت خوبي داره به شرطي كه تو چند سال اول خيلي دقيق نكات رو متوجه بشي
هر فارغ التحصیل حسابداری اگر تمام لول ها و فوت و فن های حسابداری صنعتی بر مبنای رویه های بازار و اداره دارائی رو بلد نباشه ' ول معطله.درست میگم؟

M@$oud

عضو جدید
هر فارغ التحصیل حسابداری اگر تمام لول ها و فوت و فن های حسابداری صنعتی بر مبنای رویه های بازار و اداره دارائی رو بلد نباشه ' ول معطله.درست میگم؟

سلام، به طور قطع نمیشه اینطور گفت. بیشتر دروسی که تو دوران کارشناسی خونده میشه مطالب اضافه و بیخوده که تو کار اصلا استفاده نمیشن.
اگه مستخدم سازمان های دولتی باشید کلا آموزشتون میدن حسابداری دولتی و سیستم اون سازمان رو...
بقیه شرکت هائم بستگی به اندازه شرکت نوع نیاز اطلاعاتی فرق میکنه.
اما اگه قصد اینو دارید که حسابدار موفقی بشید(طبق چیزی که شما گفتین در سطح مدیرمالی) استانداردها و حسابداری مالیاتی رو باید بلد باشین.

Arr6469

عضو جدید
سلام من دانشجوی ترم اخر کاردانیم میشه یه کتاب مفید برای اصول حسابداری یک معرفی کنید میگن اصول یک عزیز نبوی خیلی خوبه درسته؟