تالاار معرفي بچه هاي حسابداري

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من تاپيكي زدم كه بچه هاي حسابداري خودشونو معرفي كنن و اگه تو درساشون به مشكل برخورد كردن بتونيم تو اينجا كمكشون كنيم

اول خودم شروع ميكنم من بهاره دانشجوي دانشگاه آزاده تهران غربم (جنت آباد) فوق ديپلم و فعلا مشكلي ندارم

hiva_man

عضو جدید
سلام. من هیوا دانشجوی دکترای حسابداری در فیلد فاینانس هستم . لیسانس دانشگاه علامه طباطبایی و فوق لیسانس دانشگاه شیراز بودم . هر کمکی از دستم بر بیاد برای هم وطنام خوشحال می شم . ادرس فیس بوک من : hiva_hivaman@yahoo.com

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. من هیوا دانشجوی دکترای حسابداری در فیلد فاینانس هستم . لیسانس دانشگاه علامه طباطبایی و فوق لیسانس دانشگاه شیراز بودم . هر کمکی از دستم بر بیاد برای هم وطنام خوشحال می شم . ادرس فیس بوک من : hiva_hivaman@yahoo.com

سلام هيوا جون ممنون از لطفت موفق باشيد راستي من شنيده بودم دكترا تو ايران نداريم براي تحصيل بايد كجا بريم؟شما الن كجا هستيد؟:gol::gol::gol:

accounting

عضو جدید
سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد حسابداری و در مرحله پایان نامه انشا الله بتوانم کمکی کنم البته از کمکهای هیوا خانم حتما استفاده می کنم چون توی پایان انشاالله بتواند کمکم کند

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ترم 8حسابداریم
یه 2 ترم دیگه هم دارم
سر کارم میرم
از حسابداریم متنفرم
ولی تازگیا دارم بهش غلاقمند میشم چون رشته ای که هم براش کار هست هم پول

سلام اميدوارم موفق باشيد و به رشتتون علاقه بيشتري پيدا كنيد رشته خيلي خوبيه دوستم

dreamypicture

عضو جدید
من ترم 8حسابداریم
یه 2 ترم دیگه هم دارم
سر کارم میرم
از حسابداریم متنفرم
ولی تازگیا دارم بهش غلاقمند میشم چون رشته ای که هم براش کار هست هم پول

بنده هم متنفرم چون دست آخر چیزی کم بیاد باید تو پاسخ گو باشی
خیلی ضد حاله

RezaMTJAME

عضو جدید
سلام به همه.......
موفق و سربلند باشید.........
من هم رضا هستم و دانشجوی ترم سوم رشته حسابداری.....
برای همه بچه ها آرزوی موفقیت و سربلندی رو دارم....

roya.b

عضو جدید
سلام بچه ها. چه خوبه که بچه های حسابداری هم بالاخره دست بکار شدن

من رویا .ب -لیسانس حسابداری
86 تموم کردم واز انموقع تو کار حسابرسی و گاهی اوقات کار اجرایی حسابداری هستم

avayestan

کاربر بیش فعال
تغییر رشته

تغییر رشته

سلام دوستان. میشه کمکم کنین؟ من رشته کارشناسیم ریاضیه به درسهای حساب هم علاقه مندم. به نظرتون درسهای حسابداری برای من قابل فهمه و میتونم از عهده ارشد بر بیام؟ اگه کسی منابع رو بهم معرفی کنه ممنون میشم::D

accounting

عضو جدید
سلام دوستان. میشه کمکم کنین؟ من رشته کارشناسیم ریاضیه به درسهای حساب هم علاقه مندم. به نظرتون درسهای حسابداری برای من قابل فهمه و میتونم از عهده ارشد بر بیام؟ اگه کسی منابع رو بهم معرفی کنه ممنون میشم::D
سلام
حتما موفق می شوید ما در دوره خودمان کسی داشتیم که کارشناسی کشاورزی بود اما شاید موفق تر بقیه چرا چون می خواست همه چیز از پایه و درست درک کنه اما شما حتی موفق تر هستید چون رشته ریاضی خوانده اید همیشه رشته ریاضی در دانشگاه رشته حسابدار موفقتر هستند پس شک نکنید شما موفق می شوید اما در دوره کارشناسی ارشد بیشتر کار مقاله ها و کارهای دیگران در ایران وخارج می خوانید اما چون شما نا مرتبط می باشید درسهای پیش بایستی پاس کنید که موفق می شوید یادم اومد یک دوست رشته ریاضی داشتم که دروه کارشناسی ارشد شرکت کرد و موفق هم شد شما هم حتما موفق می شوید
با ارزوی موفقیت

accounting

عضو جدید
در مورد منابع هم یک سایت سراغ دارم که قبلا خودم بهش سر می زدم چون یک حسنی که داشت نشان می داد با سطح درسی که می خوانی کجا بزنی که بی رد و برگشت قبول شوی و همینطور اطلاعات دیگه که حاضر حتی ایمیل کند بتوانم پیداش کنم حتما میذارم واستون

roya.b

عضو جدید

سلام عزیزم.حتمآ میتونی. ولی تورو خداااااااااا نه.... بابا شما بچه های ریاضی چرا اینطوری میکنین. مگه ریاضی کم حساب کتاب داره که میخواین بیاین حسابداری.میدونین چه بلایی سر بچه های حسابداری آوردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میایین با کسب درصد بالا تو ریاضی(چون ضریبش هم بالا ست) قبول میشین ولی وقتی ارشدو تموم کردین از حسابداری چیزی نمیدونین فقط مدرکشو دارین.... ولی کسی که آخر حسابداریه چون ریاضیشو یه کوچولو کمتر از شما زده باید پشت کنکور ارشد سماق بمکه:w10::w10::w10::w10:(بیچاره داره ریاضی میخونه)

ولی برات آرزوی موفقیت دارم حتی تو حسابداری.:w30:

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام به نظرم قابله فهمه آخه ما كه حسابداري هستيم تو كلاساي رياضي هيچي نميفهميم اما شما چون رياضي بودين واستون آسون ميشه به قول دوستمون ارشد فقط تحقيقو مقاله و اين چيزا داره البته براي شما رو از پايه درست ميكنن

تلاش كن موفق ميشي:D

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیزم.حتمآ میتونی. ولی تورو خداااااااااا نه.... بابا شما بچه های ریاضی چرا اینطوری میکنین. مگه ریاضی کم حساب کتاب داره که میخواین بیاین حسابداری.میدونین چه بلایی سر بچه های حسابداری آوردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میایین با کسب درصد بالا تو ریاضی(چون ضریبش هم بالا ست) قبول میشین ولی وقتی ارشدو تموم کردین از حسابداری چیزی نمیدونین فقط مدرکشو دارین.... ولی کسی که آخر حسابداریه چون ریاضیشو یه کوچولو کمتر از شما زده باید پشت کنکور ارشد سماق بمکه:w10::w10::w10::w10:(بیچاره داره ریاضی میخونه)

ولی برات آرزوی موفقیت دارم حتی تو حسابداری.:w30:

عزيزم اشكال نداره شما هم قبول ميشي ايشالا اصلا فكرشو نكن توكل كن به خدا و بخونو برو واسه كنكور:smile:

roya.b

عضو جدید
عزيزم اشكال نداره شما هم قبول ميشي ايشالا اصلا فكرشو نكن توكل كن به خدا و بخونو برو واسه كنكور:smile:

مرسی عزیز....... من امسالم قبول شدم ولییییییییییی نه اونجاییکه میخواستم:gol:
موند برا سال بعد......... ارشد مثل کارشناسی نیست..خیلی مهمه کدوم دانشگاه باشی...:gol:
واسه همین میخوام دقیقآ جاییکه 2ست دارم قبول شم...:gol:

ولی اینی که گفتم یه واقعیته:gol:

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی عزیز....... من امسالم قبول شدم ولییییییییییی نه اونجاییکه میخواستم:gol:
موند برا سال بعد......... ارشد مثل کارشناسی نیست..خیلی مهمه کدوم دانشگاه باشی...:gol:
واسه همین میخوام دقیقآ جاییکه 2ست دارم قبول شم...:gol:

ولی اینی که گفتم یه واقعیته:gol:

الهي/ايشالا قبول ميشي آره واقعيت داره اما نبايد فكرشو كني مثبت باش گلمممممممممممم

roya.b

عضو جدید
نه چطور رويا جونم؟!

همینجوریه.میخواستم ببینم برنامه ت چیه؟؟ واینکه پیشنهاد بدم اگه خواستی وارد بازار بشی از حسابرسی بری تو کار.. فوق العاده ست. شما میتونی تجربه کار 1 یا2سال یه حسابدار رو تو چند ماه کسب کنی

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز
همینجوریه.میخواستم ببینم برنامه ت چیه؟؟ واینکه پیشنهاد بدم اگه خواستی وارد بازار بشی از حسابرسی بری تو کار.. فوق العاده ست. شما میتونی تجربه کار 1 یا2سال یه حسابدار رو تو چند ماه کسب کنی

مرسيييييييييييييييييييي نه من فعلا فوق ديپلمم بايد بخونم تا كارشناسي ولي ممنون كه گفتي بوووووووووس

roya.b

عضو جدید
مرسيييييييييييييييييييي نه من فعلا فوق ديپلمم بايد بخونم تا كارشناسي ولي ممنون كه گفتي بوووووووووس

خواهش میکنم عزیزم ولی با فوق دیپلم هم میشه. خلاصه نذار فرصتات از دست بره حیفه

مخصوصآ شماکه تهرانم هستی.همه موسسه های حسابرسی تو تهرانن
من با اینکه ساکن اونجا نیستم ولی برا یه موسسه حسابرسی تو تهران کار میکنم..:gol:

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم عزیزم ولی با فوق دیپلم هم میشه. خلاصه نذار فرصتات از دست بره حیفه

مخصوصآ شماکه تهرانم هستی.همه موسسه های حسابرسی تو تهرانن
من با اینکه ساکن اونجا نیستم ولی برا یه موسسه حسابرسی تو تهران کار میکنم..:gol:

چشمممممممممممممممممممممممممممم رويا خانومممممممممم:gol::gol::gol::gol:

mahshid jon

عضو جدید
سلام منم دانشجوی ترم 7 حسابداریم با نظرت کاملا موافقم هم خیلی سخته هم کسل کننده

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان خيلي بيحاليد من اين تاپيكو اصلا حذف ميكنمممممممممممم باهمتونم قهرممممممممم چرا اينقدر ميگيد كسل كننده