بین این۴مدل کدوم بهتره؟؟

maa78

عضو جدید
سلام.امیدوارم حال همگی خوب باشه.من میخوام یه گوشی تا800-850 بخرم وبین این۴تامدل گیرم:۱.اکسپریا ‏SP‏ ۲.هواوی ‏G700‏ ۳.گلکسی ‏S4 mini‏ ۴.ال جی ‏G2 mini‏.چیزایی که برام مهم اند:۱.سخت افزارقوی۲.زیبایی۳.آنتن دهی قوی۴.کیفیت ساخت خوب ۵. استحکام و۶.باطری قوی. چیزایی که برام مهم نیستند: ۱.رابط کاربری۲.دوربین۳.ضخامت وابعاد.باتشکر

bijan.01

عضو جدید
سلام.امیدوارم حال همگی خوب باشه.من میخوام یه گوشی تا800-850 بخرم وبین این۴تامدل گیرم:۱.اکسپریا ‏SP‏ ۲.هواوی ‏G700‏ ۳.گلکسی ‏S4 mini‏ ۴.ال جی ‏G2 mini‏.چیزایی که برام مهم اند:۱.سخت افزارقوی۲.زیبایی۳.آنتن دهی

قوی۴.کیفیت ساخت خوب ۵. استحکام و۶.باطری قوی. چیزایی که برام مهم نیستند: ۱.رابط کاربری۲.دوربین۳.ضخامت وابعاد.باتشکر

دوست عزیز همه چیز که واست مهمههه....
به نظر من از فکر سونی بیا بیرون و ال جی هم زیاد جالب نیست و هو آوی رو من به شخصه دوست ندارم چون کیفیت تصویر خوبی نداره (البته اون مدل هایی که من دیدم) به نظرم از همه بهتر همین سامسونگه با اینکه سامسونگ مدل های ارزونش انگاری با دقت درست نمیکنه اما چون مدل کوچیک s4 حتما باید خوب باشه چون خود s4 که خیلی خوبه

hiden93

عضو جدید
توی کیفیت صفحه نمایش SP تراکم پیکسلیش از همه بالاتره و بعدش Huawei هست ولی تراکم پیکسلی همه چیز نیست چون پنل Super Amoled گلکسی واقعا خوبه و ال جی هم پنلش IPS هست که همون پنل صفحه نمایش آیفون هست اما تراکم پیکسلیش از همه کمتره!توی این بخش S4 mini از همه به نظرم بهتره!
توی سخت افزار هوآوی از همه ضعیف تره با اینکه 4 هسته ای هست چون ماله شرکت چینی مدیاتک هست!توی این بخش بقیه خیلی خوب اند و تقریبا در سطح هم هستند!ولی خوب سونی و ال جی 1 گیگ رم در مقابل 1.5 گیگ گلکسی دارند واسه همین هم S4 mini میشه گفت بهتره!
توی طراحی یه مساله سلیقه ای هست ولی به نظر من G2 mini طراحی زیباتری داره!
در کیفیت که سامسونگ S4 mini رو چون از نزدیک کار کردم باهاش میدونم که خیلی بده!پلاستیکش شبیه اسباب بازیه!فک کنم سونی و بعدش ال جی و بعد هوآوی بهترین کیفیت رو دارن!
دوربین و رابط کاربری گفتی واسط مهم نیست اما اینو بگم که ال جی چون از همه جدیدتر هست اندرویدش بروز تره البته S4 mini هم آپدیت کیت کت رو میگیره!توی کیفیت دوربین هم سامسونگ رو دیدم بهتره البته G2 و هوآوی رو ندیدم اما کیفیت عکس سونی ضعیف هست!
در کل انتخاب با خودته ;)

بالا