[ بیسیم مناسب نقشه برداری ] ► واکی تاکی

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
با سلام

در خصوص تهیه بیسیم واکی تاکی نقشه برداری که نیاز به مجوز و دردسر نداشته باشه دوستان اطلاعات یا تجربه ای دارند ما رو بی بهره نزارن . با تشکر

آخرین ویرایش:

esmaelyazdani

عضو جدید
بیسیم اگه میخوای بگیری باید خوبش رو بگیری.من موتورولا داشتم.راضی بودم.حالا هم کن وود گرفتم.بردش بیشتره ولی ازش راضی نیستم.البته از بیسیم 200 تومنی انتظار بیش از این نمیشه داشت.ولی کن وود 500 تومنی فوق العاده است و فقط باید حواست به باطریش باشه که زیاد تو شارژ نمونه چون خراب میشه.اینهمه سال هم که ما بیرون رفتیم کسی بهمون گیر نداد.فقط سعی کن فرکانسی که انتخاب میکنی با نیرو انتظامی و سپاه تداخل نداشته باشه

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیسیم اگه میخوای بگیری باید خوبش رو بگیری.من موتورولا داشتم.راضی بودم.حالا هم کن وود گرفتم.بردش بیشتره ولی ازش راضی نیستم.البته از بیسیم 200 تومنی انتظار بیش از این نمیشه داشت.ولی کن وود 500 تومنی فوق العاده است و فقط باید حواست به باطریش باشه که زیاد تو شارژ نمونه چون خراب میشه.اینهمه سال هم که ما بیرون رفتیم کسی بهمون گیر نداد.فقط سعی کن فرکانسی که انتخاب میکنی با نیرو انتظامی و سپاه تداخل نداشته باشه

از کجا بفهمیم که با فرکانس نیروی انتظامی و سپاه تداخل داره ؟

esmaelyazdani

عضو جدید
از کجا بفهمیم که با فرکانس نیروی انتظامی و سپاه تداخل داره ؟

خب اگه تداخل داشته باشه یکی از اون طرف بیسیم بهت میگه:مهندس کانالت رو عوض کن.اونوقت تو هم باید برخورد کنی.اگه دیدی سمبه پر زوره که کانالو عوض کن اگرم دیدی مزاحمه که هیچ
یه بار تو منطقه مسکن مهر مشغول بودم که یکی از اونطرف بیسیم گفت:مهندس کانالو عوض کن.یکی دو بار اومد رو خطم و راستش اعصابمو بهم ریخت.یه چند تا فحش کش دار از پشت بیسیم دادمو ... دیگه یارو نیومد رو خط.فک کنم از این نگهبانهای کارگاهی بود.ولی خب بگیر نگیر داره دیگه.یه دفعه دیدی فحش دادی و برادران نیرو انتظامی و سپاه میان و یه حالی بهت میدن.ریسک ما که گرفت دیگه باقیش با خودت که اهل ریسک باشی یا نه...

آخرین ویرایش:

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
چند وقت پیش تو یک پروژه تو پوگرافی با بیسیم های خود کارفرما که مارک icom بود کار کردیم که خیلی عالی کار کرد هم از لحاظ کیفیت صدا خوب بود و هم شارژش

ajamincc

عضو جدید
خرید بیسیم

خرید بیسیم

از دوستان عزیز خواهشمندم که اگه در مورد مراکز فروش ،مدل های مورد استفاده در کار های نقشه برداری، احیانا سایت ها و وبلاگ های فروش بیسیم اطلاعاتی دارن اینجا اعلام کنن.

ajamincc

عضو جدید
نظرتون چیه؟

نظرتون چیه؟

من این مدل رو خریدم.اگه کسی از این مدل داره لطفا برد واقعیش رو بگه.تو کاتالوگش که نوشته از 5 تا 15 کیلومتر.در ضمن اگه میدونه بگه که چقد باطری نگه میداره.ممنون.مدلش T5118 هست.

1278639769_104127650_1-Pictures-of--Kenwood-TK-1118-UHF-Radio-Headset-not-Included-1278639769.jpg

ajamincc

عضو جدید
من این مدل رو خریدم.اگه کسی از این مدل داره لطفا برد واقعیش رو بگه.تو کاتالوگش که نوشته از 5 تا 15 کیلومتر.در ضمن اگه میدونه بگه که چقد باطری نگه میداره.ممنون.مدلش T5118 هست.

مشاهده پیوست 62599
نمیخواد، خودم امتحان کردمش.تو فضای باز راحت تا 4 کیلومتر رو جواب میده.بیشتر نرفتم ببینم بیشتر از 4 کیلومتر هم جواب میده یانه.باطری هم تا 6 ساعت شارژ نگه میداره.قیمتش هم 180 تومنه

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
دوستان بیسیم نو و آکبند رو قبل از استفاده باید چند ساعت تو شارژ گذاشت؟

یک جفت بیسیم (واکی تاکی) که فقط باند یو اچ اف داره رو خریداری کردم مشکلی با سایر ارگانها که پیش نمیداره در استفاده ؟

ajamincc

عضو جدید

یک جفت بیسیم (واکی تاکی) که فقط باند یو اچ اف داره رو خریداری کردم مشکلی با سایر ارگانها که پیش نمیداره در استفاده ؟
مارک و مدلش چیه؟

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز

واکی تاکی موتورلا مدل 5118

سلام

اینطوری که من شنیدم و پرسو جو کردم اگه باند UHF استفاده کنی مشکلی پیش نمیاد.

چون ارگان های دولتی از کانال VHF استفاده میکنند

آخرین ویرایش:

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
دانلود نرم افزار بی سیم قابل نصب روی موبایل بدون هزینه مکالمه

دانلود نرم افزار بی سیم قابل نصب روی موبایل بدون هزینه مکالمه

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/fileupload.gif بی سیم موبایل WiFi Talkie
بوسیله
نرم افزار WiFi Talkie v1.0

شما می توانید گوشی خود را همانند یك واكی تاكی كنید.این نرم افزار از وایرلس گوشی استفاده می كند و هزینه تلفنی برای شما ندارد فقط دو گوشی باید وایرلس داشته باشند و نرم افزار برروی هردو آنها نصب باشد.نرم افزار برروی گوشی های دارای وای فای سیمبیان 3 و سیمبیان s60v5 قابل استفاده می باشد.

mistermobile-WiFi-Talkie.jpg

download.gif

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/xp.gif منبع :mohandesi-donya.mihanblog.com

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/fileupload.gif بی سیم موبایل WiFi Talkie
بوسیله
نرم افزار WiFi Talkie v1.0

شما می توانید گوشی خود را همانند یك واكی تاكی كنید.این نرم افزار از وایرلس گوشی استفاده می كند و هزینه تلفنی برای شما ندارد فقط دو گوشی باید وایرلس داشته باشند و نرم افزار برروی هردو آنها نصب باشد.نرم افزار برروی گوشی های دارای وای فای سیمبیان 3 و سیمبیان s60v5 قابل استفاده می باشد.

مشاهده پیوست 176351

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/xp.gif منبع :mohandesi-donya.mihanblog.com

سلام مهندس. جالبه فقط یه سوال. من امتحان کردم وایرلس گوشی ها با فاصله بیشتر از 50 متر خوب کار نمیکنند. البته برای اینترنت. نمیدونید تو بیسیم چطور خواهد بود؟

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
سلام مهندس. جالبه فقط یه سوال. من امتحان کردم وایرلس گوشی ها با فاصله بیشتر از 50 متر خوب کار نمیکنند. البته برای اینترنت. نمیدونید تو بیسیم چطور خواهد بود؟

با سلام ....

بنده هم امتحان نکردم ............. هر کدام از دوستان که تونستند امتحان کنند...تا ببینیم تا چه فاصله ای جواب می ده.......نتیجه شو اینجا بزارن...........

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
دانلود راهنمای فارسی واکی تاکی موتورولا 5118

دانلود راهنمای فارسی واکی تاکی موتورولا 5118

دانلود راهنمای فارسی واکی تاکی موتورولا مدل 5118

توضیحات :
بیسیم دستی مدل 5118 ساخت شرکت موتورولا
بیسیمی بسیار سبک ،کم حجم و دارای قیمت بسیار مناسب می باشد.اين بيسيم باتوجه به قدرت خروجي آن بردي در حدود 3 الي 4 کيلومتر در محيط شهري و در محيط باز بردي در حدود۱۰ الي ۱۲ کيلومتر است هم چنين اين بيسيم در باند uhf کار مي کنند که آزاد مي باشد و هيچگونه تداخل با فرکانس هاي دولتي ندارد.اين بيسيم ساخته شده در شرکت bf telcom در چين تحت ليسانس motorola آمريکا مي باشد.هم چنين قابليت استفاده از هنزفري را نيز داراست.تعداد دستگاه هايي که مي توانند با هم در ارتباط باشند نامحدود است.اين بيسيم قابليت اسکن کردن باند uhf رانيز براي پيدا کردن دستگاه هاي ديگر و قابليت فرکانس دهي دستي با استفاده از صفحه کليدش مي باشد لوازم جانبی همراه، گیره کمری، کاتالوگ
بسیم موتورلا5118.jpg

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/xp.gif منبع : مهندسی عدل www.adl-eng.com

پیوست ها

• motorola 5118.pdf
    2.1 مگایابت · بازدیدها: 9

Rah Pardaz

کاربر ممتاز
دانلود راهنمای فارسی مربوط به واکی تاکی موتورولا T5620,T5710,T5720، T5600,T5700

بیسیم T5620,T5710,T5720، T5600,T5700.jpg
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/xp.gif
منبع : مهندسی عدل
www.adl-eng.com

پیوست ها

• MOTOROLA.pdf
    3.4 مگایابت · بازدیدها: 5

nmytones

عضو جدید
باسلام درمورد بی سیم

باسلام درمورد بی سیم

من دوسال بابی سیم کارکردم ومشکلی نداشتم ولی یکدفعه نیروی انتظامی سرکار ازم بی سیمهاروظبط کردو 5ماه درگیردادگاه بودم به خاطرنداشتن مجوز.خواهشا بدون مجوز بابی سیم های بردبالاکارنکنید

بالا