بیاید تو کارتون دارم!!!!!!!!

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
از چندی پیش تو این باشگاه مد شده دو جناح مختلف که راجع به مساله ای اختلاف نظر دارن با همدیگه به بحث میپردازن. اول بحث خیلی خوبه ولی دو صفحه که جلو میره افتضاحات شروع میشه و بعضی از دوستان کم لطفی میکنن.

من برای این دوستان یه پیشنهاد دارم. مضحکه! ولی برای مشکلات مضحک باید راه حل های مضحک پیشنهاد کرد.

به نظرم دوستانی که احساس میکنن لازمه بهم دیگه فحش (گاها ناموسی) بدن با همدیگه قرار بزارن و رو در رو صحبت کنن که فضای این باشگاه به لجن کشیده نشه. میخواید دعوا کنید بکنید، میخواید فحش بدید، بدید، کتک کاری و ...
هرکاری دارید اونجا انجام بدید و اگر واقعا میبینید نمیتونید با منطق همدیگه رو متقاعد کنید با زور متقاعد کنید. چه اشکالی داره؟ حتما لازمه دیگه. خیلی ساده است.
لطفا فضای باشگاهو به لجن نکشید.

با تشکر از دوستان چاله میدانی عزیز. :gol::gol::gol:
امیدوارم با راه حلی که ارائه کردم بتونید کلیه مشکلاتتونو حل کنید.

و عذرخواهی میکنم از سایر دوستان و مدیران که جسارت کردم و این تاپیکو زدم.

rm_arch

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از چندی پیش تو این باشگاه مد شده دو جناح مختلف که راجع به مساله ای اختلاف نظر دارن با همدیگه به بحث میپردازن. اول بحث خیلی خوبه ولی دو صفحه که جلو میره افتضاحات شروع میشه و بعضی از دوستان کم لطفی میکنن.

من برای این دوستان یه پیشنهاد دارم. مضحکه! ولی برای مشکلات مضحک باید راه حل های مضحک پیشنهاد کرد.

به نظرم دوستانی که احساس میکنن لازمه بهم دیگه فحش (گاها ناموسی) بدن با همدیگه قرار بزارن و رو در رو صحبت کنن که فضای این باشگاه به لجن کشیده نشه. میخواید دعوا کنید بکنید، میخواید فحش بدید، بدید، کتک کاری و ...
هرکاری دارید اونجا انجام بدید و اگر واقعا میبینید نمیتونید با منطق همدیگه رو متقاعد کنید با زور متقاعد کنید. چه اشکالی داره؟ حتما لازمه دیگه. خیلی ساده است.

موافقم باهات البته بعضی وقتا هم بد نیست هویت افراد مشخص می شه
واقعا شرم آوره این کارهای بعضیا:gol:

mammad_1313

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسیار عالی
واقعا چه خوبه آدم شخصیت خودشو حفظ کنه
ما اینجا اومدیم که اطلاعات خودمون را بالا ببریم نه اینکه به دیگران عقاید خودمون رو تحمیل کنیم

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافقم باهات البته بعضی وقتا هم بد نیست هویت افراد مشخص می شه
واقعا شرم آوره این کارهای بعضیا:gol:

:w27:

بسیار عالی
واقعا چه خوبه آدم شخصیت خودشو حفظ کنه
ما اینجا اومدیم که اطلاعات خودمون را بالا ببریم نه اینکه به دیگران عقاید خودمون رو تحمیل کنیم

دقیقا!
هر کسی برای خودش یه تفکر و دیدگاه خاصی داره. نیازی نیست همه به کیش همدیگه در بیان که!

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز ما ایرانیا همیشه می خواستیم نظر هامونو به هم دیگه تحمیل کنیم به خاطر همین دعوا میشه !!!

در اشتباه بودن این تفکر که شکی نیست. حالا اگرم قراره کسی اینکارو انجام بده دیگه دوره بربریت نیست که با زور و فحش بخوایم دیدگاه کسی رو عوض کنیم.

منم واسه همین پیشنهاد میدم کسانی که هنوز گیر کردن تو 5000 سال پیش و مشتاق استفاده از اون روش ها هستن برن به همون شیوه عمل کنن. اینجا جای اینکارا نیست.

akhoondzadeh

اخراجی موقت
در اشتباه بودن این تفکر که شکی نیست. حالا اگرم قراره کسی اینکارو انجام بده دیگه دوره بربریت نیست که با زور و فحش بخوایم دیدگاه کسی رو عوض کنیم.

منم واسه همین پیشنهاد میدم کسانی که هنوز گیر کردن تو 5000 سال پیش و مشتاق استفاده از اون روش ها هستن برن به همون شیوه عمل کنن. اینجا جای اینکارا نیست.
شایدم حرفه شما درست باشه ببخشید جسارت کردم !!!

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا اگه یه ور دختر باشه یه ور پسر چی؟ :D
اونا هم برن کتک کاری؟ :)

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین عزیزم، بعضی از افراد اصن اینجا عضو شدن که یه سری چیزا رو بیان کنن... به قول معروف ابراز وجود کنن حالا به هر طریقی...نمونه بارزش
computer_eng
(واسه اولین بار اسم میبرم )
این کاربر 3-4 تا یوزر داره، کاری به یوزراش ندارم (البته اگه حرفش حق بود با همون یکیشم میتونست حرفشو بزنه)
چن ماهه پیش بود که همین اقا و
arasbaran
و چن کاربر با تعداد پست صفر و معلوم الحال که ظاهرا از همسایه هاشون بودن ریختن اینجا و شروع کردن دری وری گفتن به فارس و....
حرفایی زدن که شرمم میاد به زبون بیارم، (حالا بماند چه توهینی به ناموس به قوله خودشون فارسا کردن ) کسیم جوابشونو نداد چون با این حرفاشون فرهنگ نداشتشونو نشون دادن ، یه چیزی واسه اینا عقده شده (شما شک نکن بحث جکو این چرتو پرتاست وگرنه اینارو چه به جدایی)
بنده به شخصه نه اینجور جکا گفتم ونه میزارم کسی بگه، حتی اینجور اس ام اسا رو هم تو گوشیم نگه نمیدارم...
از طرفیم اینجور طرز تفکر که ترو خشک با هم میسوزه رو هم قبول ندارم، اقا گیرم 4تا چه میدونم فارس یه چیزی گفتن شما که نباس به کلش بسط بدی
جایه بحث زیاده شمام خودتو خسته نکن،

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا اگه یه ور دختر باشه یه ور پسر چی؟ :D
اونا هم برن کتک کاری؟ :)

دختره باید بره به داداشش بگه بیاد.

در صورت عدم وجود برادر گزینه هایی دیگری از قبیل شوهر، نامزد، دوست پسر، دوست اجتماعی و ... موجود میباشد.

akhoondzadeh

اخراجی موقت
ببین عزیزم، بعضی از افراد اصن اینجا عضو شدن که یه سری چیزا رو بیان کنن... به قول معروف ابراز وجود کنن حالا به هر طریقی...نمونه بارزش
computer_eng
این کاربر 3-4 تا یوزر داره، کاری به یوزراش ندارم (البته اگه حرفش حق بود با همون یکیشم میتونست حرفشو بزنه)
arasbaran
و چن کاربر با تعداد پست صفر و معلوم الحال که ظاهرا از همسایه هاشون بودن ریختن اینجا و شروع کردن دری وری گفتن به فارس و....
حرفایی زدن که شرمم میاد به زبون بیارم، (حالا بماند چه توهینی به ناموس به قوله خودشون فارسا کردن ) کسیم جوابشونو نداد چون با این حرفاشون فرهنگ نداشتشونو نشون دادن ، یه چیزی واسه اینا عقده شده (شما شک نکن بحث جکو این چرتو پرتاست وگرنه اینارو چه به جدایی)
بنده به شخصه نه اینجور جکا گفتم ونه میزارم کسی بگه، حتی اینجور اس ام اسا رو هم تو گوشیم نگه نمیدارم...
از طرفیم اینجور طرز تفکر که ترو خشک با هم میسوزه رو هم قبول ندارم، اقا گیرم 4تا چه میدونم فارس یه چیزی گفتن شما که نباس به کلش بسط بدی
فرمایشت درسته !!!

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز

اگه اون دو یا چند نفر همشهری نباشند و فاصله هاشون از همدیگه دور باشه، برای این قضیه چه پیشنهادی دارین؟ آخه بعضی از دوستان حتی در خارج از کشور هستند! :que:

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
computer_eng
arasbaran

کاش از کسی اسم نمیبردی دوست عزیز.
به هر حال جواب ندادن به این افراد به مراتب بهتر از اینه که وارد بحث های فرسایشی بی نتیجه بشیم.

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز

اگه اون دو یا چند نفر همشهری نباشند و فاصله هاشون از همدیگه دور باشه، برای این قضیه چه پیشنهادی دارین؟ آخه بعضی از دوستان حتی در خارج از کشور هستند! :que:

حاجی مرگ من بیخیال شو!

حالا تو با اون بهنام دارید حالت های خاص رو در نظر میگیرید؟

چه میدونم برن یه خاکی تو سرشون بریزن. برن تو مسنجر به همدیگه فحش بدن. از وبکم هم میتونن کمک بگیرن.
ولی محیط اینجارو خراب نکنن.

akhoondzadeh

اخراجی موقت
حاجی مرگ من بیخیال شو!

حالا تو با اون بهنام دارید حالت های خاص رو در نظر میگیرید؟

چه میدونم برن یه خاکی تو سرشون بریزن. برن تو مسنجر به همدیگه فحش بدن. از وبکم هم میتونن کمک بگیرن.
ولی محیط اینجارو خراب نکنن.

منم موافقم بالاخره سایت مهندساست باید یه حرمتی داشته باشه !!!

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش از کسی اسم نمیبردی دوست عزیز.
به هر حال جواب ندادن به این افراد به مراتب بهتر از اینه که وارد بحث های فرسایشی بی نتیجه بشیم.

اتفاقا اسم نبردم، خیلیایه دیگه اینجا هستن که همچین طرز تفکری دارن، کاری به تفکراتشون ندارم، بعضی مواقع توهیناشون غیر قابل تحمله... خیییلی راحت به یه دختر توهین میکنن، نیششونم تا بنا گوش بازه، اگه جایی غیر از اینجا بود جوری میشد جوابشو داد که هفت تا رنگ عوض کنه...طرف میگه بالا چشت ابروئه از بالا تا پایینشو فحش میده.. این که درست نیست
من که خیلی وقته جوابشونو نمیدم... چون بحث بی فایده ست

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا اسم نبردم، خیلیایه دیگه اینجا هستن که همچین طرز تفکری دارن، کاری به تفکراتشون ندارم، بعضی مواقع توهیناشون غیر قابل تحمله... خیییلی راحت به یه دختر توهین میکنن، نیششونم تا بنا گوش بازه، اگه جایی غیر از اینجا بود جوری میشد جوابشو داد که هفت تا رنگ عوض کنه...طرف میگه بالا چشت ابروئه از بالا تا پایینشو فحش میده.. این که درست نیست
من که خیلی وقته جوابشونو نمیدم... چون بحث بی فایده ست

چه کنیم که بی قانونی اینجا هم مزید بر علت شده. اگر واقعا مدیرانمون قانون مدار باشن و حواسشون جمع باشه باید با یه گزارش تخلف فورا طرف رو مجازات کنن.
ولی به نظرم مقابله با مثل توی این فضا کار مناسبی نیست. همون قرار حضوری بهتره.

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

عمو چرا اعصابت خورده :surprised:، زن عمو دعوات کرده چرا ناراحتیتو سر ما خالی میکنی :cry: :)thumbsup2:)

موافقم نظر خوبیه (عمو بیا سر چهارراه کارت دارم :D)

apasai

عضو جدید
دوستان من هم موافقم -- یه چند تایی رو من حسابی باهاشون کار دارم تا دیگه هوس تجزیه طلبی به سرشون نزنه

یه عده دیگه هم من کار دارم --- توهین به چیزی هایی که ما دوست داریم میکنند بعد تا ما یه نقد گزاشتیم اگه مدیر باشن مثل مدیر تالار ادیان میان پاکش میکنند و تا دم اخراج تهدیدت میکنن و یا اگه کاربر هم باشند میان هی گزارش توهین به مقدسات به مدیر سایت میدن - یه باندی هم برای خودشون درست کردن عین لات های تهران قدیم شدن --یکی میاد پست میزنه 10 تاش با هم میان تشکر میزنن و شلوغ کاری - یعنی اینکه ما تعدادمون زیاده -- آره می بینیم تو جامعه خیلی زیادین :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: آخه این هم شد کار

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز

تایید میشود

بالا