بیاید با هم برای کنکور دکتری کشاورزی سال 94بخونیم؟!

roshy

عضو جدید
سلام بچه ها:thumbsup2:
خوبین؟
بچه ها پیشنهاد دارم براتون;)
موافقا بیان اعلام کنن اسماشونو و رشته هاشونو هم بگن :redface:
رشته مقطع دکتری و گرایش
بیاین با هم تو این تایپیک برای دکتری اماده بشیم و هر روز روزانه گزارش کار بدیم که آیا برنامه امون رو رسوندیم یا نه؟ اگه هم بعضی روزا نیومدیم یا نشد بخونیم جبرانش کنیم و کلی بنویسیم:redface:
آخر هر هفته هم یه ارزیابی کنیم از هم تو هر گرایش جداگانه سوالاتی مطرح کنیم اشکال های درسیمونو بپرسیم از هم و منابع معرفی کنیم خلاصه که از هم کمک بگیریم برا موفقیت:w17:هر کی هم پیشنهادات بهتری هم داره نظری داره یا مطلبی داره که فکر میکنه میتونه کمک کنه به بچه ها بیاد بگه اون اقایون یا خانم هایی هم که امسال رتبه خوب آوردن و خانم و اقا دکتر :)شدن بیان از تجربیاتشون بگن ممنون:gol:

بچه ها پس بیاین رشته و گرایش مقطع دکتری رو بگین و برنامه روزانه اتونو بگین

من از خودم شروع میکنم مهندسی کشاورزی گرایش زراعتم و دکتری هم همینو میخوام ادامه بدم اگه خدا بخواد:redface: امروز هم یکم جزوه هامو مرتب کردم و یه 5 صفحه خوندم:redface:

roshy

عضو جدید
خب من دیگه برم یکم استراحت کنم و بعد یکم دیگه بخونم:neutral:

roshy

عضو جدید
چند تا سوال دارم
1- کاهو جز نباتات غده ای هست یا ریشه ای؟
2-پنبه روز کوتاهه که اصلاح شده و روز خنثی شده؟
3-کتاب جهش نوشته فصل اول که جو و یونجه گیاهان همراه اند هر دو گیاهان همراه هستن یا جو گیاه همراه و یونجه اصلی هست منظورش

roshy

عضو جدید
خب امروز باید 5 صفحه از یه کتاب زراعت عمومی و 40 صفحه از یه کتاب زراعت عمومی و 40 تست میخوندم که5 صفحه رو خوندم اونیکی هم 7 صفحه خوندم زبان انگلیسی هم باید 4 صفحه از دو کتاب میخوندم در مجموع 8 صفحه که 4 صفحه از کتاب اول رو خوندم و از دومی هم 11 صفحه البته چون مقدمه داشت اونم حساب شد دیگه خخخخخخخخ:biggrin: فردا هم امتحان بورس دارم باید صبح بیدار بشم بخونمش البته مدرکش ارزشی نداره ولی برا معلوماتم خوبه دوست داشتم از بازار بورس اطلاعاتی داشته باشم:redface: امروز اون چیزایی که نرسیدم از زراعت بود کتاب دوم و تست البته اگه تونستم الان تست یکم نگاه میکنم بعد میرم لالا;)

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اگه می خوای برای کنکور دکترای 94 بخونی از حالا شروع نکن فوقش 3ماه مونده به کنکور بخون:gol::gol::gol:

roshy

عضو جدید
سلام من هیچی نخوندم حرفتو گوش کردما:biggrin: خیلی سرم شلوغ شده همش این کلاس اون کلاس میرم فرصت نکردم هیچی بخونم:redface:

sourena.agri

عضو جدید
سلام من هیچی نخوندم حرفتو گوش کردما:biggrin: خیلی سرم شلوغ شده همش این کلاس اون کلاس میرم فرصت نکردم هیچی بخونم:redface:

سلام ، خوبی روشی خانم ؟
واسه دکتری به هم رسیدیم . امسال ایشالا 2 تامون قبولیم . راستی منم اکولوژی امتحان میدم .
از فردا شروع میکنم . :)

roshy

عضو جدید
سلام ، خوبی روشی خانم ؟
واسه دکتری به هم رسیدیم . امسال ایشالا 2 تامون قبولیم . راستی منم اکولوژی امتحان میدم .
از فردا شروع میکنم . :)

سلام من هیچی نخوندم البته احتمال زیادی هم داره که کلا شرکت نکنم ولی اگه شرکت کنم همون فیزیولوژی شرکت میکنم ولی میگن که اکولوژی از نظر بازار کاری بهتره ولی من دوستش ندارم ان شالله که موفق باشین:w10::w33:

roshy

عضو جدید
سلام بعد یه مدت دوری دلم برا همتون تنگولیده خوبین همگی :w40:
من همچنان چیزی نخوندم:surprised: کلاس تراریوم و پداگوژی و کامپیوترم تموم شد الانم میرم کلاس حسابداری /شنبه هم امتحان حسابداری مقدماتی دارم از دوشنبه هم حسابداری صنعتی شروع میشه:redface: دارم جزوه آموزشی تولید جوانه های خوراکی رو هم آماده میکنم .اگه بشه درس هم بخونم خوب میشه ولی وقت نمیکنم:surprised: میگم بشینم هر روز دو صفحه از هر درس بخونم میشه یعنی:king: نشدم که هیچی دیگه دعا کنید کار خوبی پیدا کنم و کارایی که میخوام انجام بدم و تو مغزم هست بگیره یعنی به حقیقت بپیونده:thumbsup2::victory: ان شالله همتون موفق باشین دوستون میدالم به امید روزای عالی تر یا علی مدد و یا حق

کیجا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چه ساکته اینجا
میتونم امیدوار باشم کسی جوابمو بده؟

2یا3 ساله از درس بطور کامل فاصله داشتم ولی از اواخر شهریور شروع به مطالعه کردم تا اوایل آبان و قسمتی از دروس اختصاصی رو خوندم.دوباره این هفته رس رو شروع کردم،راستش کلیت مطالب رو بخاطر میارم ولی جزییات ف اموشم شده هر مبحثی که شروع میکنم انگار جدیده. تا حالا 65 درصد جزواتی که دارم رو خوندم ولی مسلط نیستم ،زبان هم هنوز جدی شروع نکردم
میخوام بدونم امیدی هست ؟
روزی چند ساعت میخونید؟
من گهگاهی روزی 17ساعت خوندم تا روزی 3 ساعت بسته به سختی یا آسونی مطلب
کاش زودتر میومدم اینجا
دانشگاه آزاد هر واحد چند نفر پذیرش داره؟
رشته ی من تکثیر آبزیان هست

آخرین ویرایش:

fati.sh8775

کاربر بیش فعال
سلام
چه ساکته اینجا

2یا3 ساله از درس بطور کامل فاصله داشتم ولی از اواخر شهریور شروع به مطالعه کردم تا اوایل آبان و قسمتی از دروس اختصاصی رو خوندم.دوباره این هفته رس رو شروع کردم،راستش کلیت مطالب رو بخاطر میارم ولی جزییات ف اموشم شده هر مبحثی که شروع میکنم انگار جدیده. تا حالا 65 درصد جزواتی که دارم رو خوندم ولی مسلط نیستم ،زبان هم هنوز جدی شروع نکردم
میخوام بدونم امیدی هست ؟
روزی چند ساعت میخونید؟
کاش زودتر میومدم اینجا

سلام خانمی...
بتده هم لیسانس کشاورزی دارم.تابستون جسته گریخته خوندم مهر و آبان رو به خاطر یه سری مشکلات خوب استفاده نکردم.اما همین ماه رو جدی تر مطالعه کردم دقیقن مثل شما جزییات فراموشم شده ترجیحا با زدن تست مطالب خوندمو دوره میکنم.مهم نیست چقد در روز مطالعه میشه مهم اینه که مطالعه مفید باشه و اون چیزیو که میخونی یاد گرفته باشی که بعدا دوباره واسه یادگیریش وقت نذاری .
تا آخرین لحظه تلاشمونو میکنیم ،هیشکی از آینده خبر نداره.
حتی اگه نتیجه مطلوبو به دست نیاریم حداقلش اینه که متوجه میشیم ضعفمون کجاست .

آخرین ویرایش:

roshy

عضو جدید
سلام
چه ساکته اینجا

میخوام بدونم امیدی هست ؟
روزی چند ساعت میخونید؟
کاش زودتر میومدم اینجا

دسلام دانشگاه ازاد اگه شرکت کردین که مشکلی نیست ازاد قبول شدن اب خوردنه خیالتون راحت باشه حتما قبول میشین چون خوب خوندین من از همدانشگاهیام میشناسم کسی رو که زمان کارشناسی مشروطی بودن و وضعیت تحصیلی خوبی هم نداشتن اما دکتری ازاد مجاز شدن پس خیالتون راحت باشه درباره دانشگاه دولتی هم بازم بد نخوندین خیلی خوبه اگه از این به بعد هم یکم بیشتر بخونید شاید روزانه هم قبول بشین من کلا امسال قصد شرکت نداشتم و هیچی نخوندم اما سر یه قضیه ای به طور انی و با پیشنهاد دوستم که اونم سال قبل دانشگاه شبانه تبریز قبول شده اما به خاطر هزینه نرفته بودن گفتن یکماه فقط خونده بودم تصمیم به شرکت گرفتیم و امروز هر دومون ثبت نام کردیم و هردومون هنوز یه برگ هم نخوندیم البته دولتی مسلما قبولی خیلی مشکل تر خواهد بود اما حداقل برای من جنبه آزمایشی خواهد داشت.ان شالله که موفق باشین

roshy

عضو جدید
سلام اگه می خوای برای کنکور دکترای 94 بخونی از حالا شروع نکن فوقش 3ماه مونده به کنکور بخون:gol::gol::gol:

سلام من امروز ثبت نام کردم هیچی هم نخوندم یه خواب دیدم و برا خاطر اون ثبت نام کردم میگم فقط دو ماه وقت هست روزانه میتونم قبول بشم؟ شبانه رو که اگه قبولم بشم نمیخوام

کیجا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان مهربونم خیلی ممنونم که جوابمو دادید
هم راهنمایی شدم و هم حس میکنم تنها نیستم
امیدوارم همه مون سربلند و موفق از این مراحل عبور کنیم :rambo:

roshy

عضو جدید
سلام بچه ها من اومدم خوبین همگی:) من دو روزه شروع کردم به خوندن چه خبرا از شما ها?

roshy

عضو جدید
سلام من اومدم یه سوال دارم من امسال دکتری دانشگاه شبانه و پیام نور و غیر انتفاعی و پردیس خودگردان مجاز شدم برای زراعت بعد من روزانه میخوام اما روزانه مجاز نشدم , ولی دوست دارم انتخاب رشته کنم و ثبت نام نکنم اگه قبول بشم حتی اگه مصاحبه نرم اونوقت محرومیت داره دوستام میگن انتخاب رشته نکن چون دو سال محروم میشی? بعد یه سوال دیگه هم دارم من مجوز تدریس از دانشگاه جامع علمی کاربردی دارم از سال 91 و پارسال مصاحبه هم رفتم برای همین تو فرم سهمیه مربی بله رو زدم ایا مقصود از مربی ازمایشی همون حق التدریس هست و من میتونم از این سهمیه استفاده کنم یا نه?این قسمت دوم سوالم برام خیلی مهمه چون میخوام سال دیگه ازش استفاده کنم اگه میشه راهنمایی کنید ممنونم

آخرین ویرایش:

roshy

عضو جدید
اقا من امسال انتخاب رشته نکردم خونم گردن شما:mad: خخخخخخ بیاین یاری کنید هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم برای دکتر شدن خخخخخخ البته دانشگاه روزانه فقط نه شبانه اینا نمیخواممممممممممممم کمککککککککککککککککککککک

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
اقا من امسال انتخاب رشته نکردم خونم گردن شما:mad: خخخخخخ بیاین یاری کنید هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم برای دکتر شدن خخخخخخ البته دانشگاه روزانه فقط نه شبانه اینا نمیخواممممممممممممم کمککککککککککککککککککککک

سلام روشنک جان چیکار کردی؟

بالا