بیان احساس از اثر هنری

termah

مدیر بازنشسته
تا اونجایی که من خوندم ایشون اثارشون سیاسی و اجتماعی هست و نشون دادن فقر در جامعه و کار کردن در سنین پایین برای طبقات ضعیف جامعه هست.

اینم یکی از واقعیت های جامعه هست به تصویر کشیدن واقعیت که در دادگاه متهم همیشه سرش پایینه و ترس رو از چشاش میشه فهمید و اضطراب در کل فضای دادگاه هست و اینکه زمانی که قاضی با مشاورای خودش حرف میزنه تا تصمیمی رو بگیره تو دله همه اشوب میشه و چهره ها نگران و هر کسی به این فکر میکنه که اونا چی دارن میگن!!!!!!!!!!!!!!:cry:

بحران اقتصادی و فقر در جامعه . اینا هم که افراد فقیر جامعه هستن:(

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
احساس خوبي بهش ندارم
يه جورايي تنش داره
تو چهره هر دو فرد يه جورايي طمع و خيانت به چشم ميخوره
كلن ذهنمو آزار ميده !!!
چه نقاشيا ميكشن مردم !!! واااا

Data_art

مدیر بازنشسته
به نظرم خیلی طبیعی تونسته یک صحنه را به نمایش بذاره و همچنین رنگ بندی این تصویر، حالت نگرانی، دلهره، مشخص نبودن وضعیت و ... رو خوب نشون میده :gol:
البته این نظر منه شایدم کاملاً اشتباه باشه :gol:

سلام نگین خانوم
قدم رو چشم ما گذاشتید

عزیزم نظرت کاملا درسته
و ازت ممنونم شرکت کردی
موفق و سربلند باشی

Data_art

مدیر بازنشسته
تا اونجایی که من خوندم ایشون اثارشون سیاسی و اجتماعی هست و نشون دادن فقر در جامعه و کار کردن در سنین پایین برای طبقات ضعیف جامعه هست.

اینم یکی از واقعیت های جامعه هست به تصویر کشیدن واقعیت که در دادگاه متهم همیشه سرش پایینه و ترس رو از چشاش میشه فهمید و اضطراب در کل فضای دادگاه هست و اینکه زمانی که قاضی با مشاورای خودش حرف میزنه تا تصمیمی رو بگیره تو دله همه اشوب میشه و چهره ها نگران و هر کسی به این فکر میکنه که اونا چی دارن میگن!!!!!!!!!!!!!!:cry:

بحران اقتصادی و فقر در جامعه . اینا هم که افراد فقیر جامعه هستن:(

سلام بر روی ماه ترمه ی گل
ممنونم عزیزم که شرکت کردی
خوشحال شدم
و توضیح و احساس و نظرت کاملا درسته و نزدیک به هدف ومنظور این هنرمند در آن زمان

موفق و سربلند باشی گلم:gol:

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
کتاب قانون در میان نواری بسته شده....
کلاه که نماد رسمی بودن هست به زمین گذاشته شده...
به نظر این فرد وکیل هست...
با انگشت اشاره دارد راهکار فرار از قانون را یاد می دهد
سرباز قانون در پشت ایستاده ، از این توطئه علیه قانون حمایت می کند

در بیشتر این تصاویر روحیه نقاش را که برعلیه سرمایه داران که همه چیز را در اختیار دارند ، می توان دید

این نظر شخصی من بود:gol:

من همه برداشت هارو خوندم..بنظرم این نظر خیلی نزدیک هست به نظر نقاش.....داداش ایدین تحلیلات عالی هست......
الان که به عکس نگاه کردم دوباره دیدم مردمی که توی دادگاه هستن خوابن.....انگار اشاره به بی اطلاعی مردم از وضع جامعه و بی عدالتیها.........

اینم یکی دیگه از اثار این هنرمند هست......
که نظر شخصیم درمورد این تابلو باتوجه اینکه این شخص تابلویی از خودش به روی دیوار نصب کرده..و خودش رو با غرور و نوعی خودپسندی در ایینه نگاه می کنه....واینکه لباسهای اشراف زاده ها رو پوشیده..و اگه دقت کرد باشین سایه کلاه به شکل کلاه جادوگراست...یعنی این فرد اعمال و رفتار شیطانی وجادوگرانه داره و جز به منافع خودش به چیزی دیگه ای نمی اندیشد...فکر کنم هنرمند میخواست بگه که افراد حکومتی در ان زمان یه مشت جادوگرظالمند که مردم برایشون هیچ اهمیتی نداره........

اینام برداشتهای شخصی منم بود....ممنون از تاپیک خوبت اجی دیتا...........;)

آخرین ویرایش:

Data_art

مدیر بازنشسته
ریش وکیل که به شکل عنکبوت نمایانگر شده نشانگر حیله و قضاوت نادرسته
و اینکه قضاوت به درگوشی حرف زدن رسیده نشانه بی عدالتیه

سلام فریبا خانوم گل
ممنونم که شرکت کردی عزیزم
از این توجهت به نکته ریش.... ممنونم جالب بود و معنی که گفتی درسته
نظرتم درمورد قضاوت .. کاملا درست است
موفق سربلند باشی :gol:

Data_art

مدیر بازنشسته
سلام بر دوست جدیدمن:gol:
ممنون ازدعوتت عزیز:gol:

میدونی که ازهنر اطلاع زیادی ندارم..زیادکه نه.اصلا هیچ درکی ازهنر ندارم..

ولی چون دعوتم کردی به رسم ادب خزئبلاتی رو به اسم نظر به سمع و نظرتون میرسونم
ا
به نظر میاد نقاش دادگاهی را به تصویرکشیده نفرپشتی متهم ونفرجلویی دادستان یا به احتمال قویتر وکیل مدافع می باشد
متهم از طبقه مرفه جامعه است ..وکیل داره میگه نگران نباش اینجا مثل ایران هرکی هرکیه . با4تاتبصره من دراوردی وچرب کردن سبیل قاضی همه چی حله

هیکل بزرگ وشکم برامده وکیل نشون دهنده سالیان دراز شغل شریف رشوه خواریه

کتب بسته بندی باید کتاب قانون باشه که برای خالی نبودن عریضه وظاهرسازی کنارش گذاشته:surprised:

سلام بر ونوس خانوم گل
ممنونم عزیز دلم که دعوتمو قبول کردی و اومدی
قدم رو چشمم من گذاشتییییییییییییی:smile:
در مورد نظرتت ممنونم و تحلیل خوبی بود
حرفات درسته با توجه به هدف و نظری که هنرمند برای خلق آثارش داشته.

موفق و سربلند باشی عزیزم:gol:

V A N D A

عضو جدید
کاربر ممتاز
احساس من نسبت به این نقاشی :

فریادی در پس آرامش ،،که ای انسانها ، آگاه باشید که بعد از مرگ جسمانی ، زندگی و حیات ابدی جاریست ... تمام زیبایی های دنیا پلی است برای رسیدن به ابدیت .

[URL="http://aplud.com/fu6ds"][IMG]http://aplud.com/fu6ds.jpg[/URL][/IMG]

irdesigner

عضو جدید
سلام من منظور پست جدید رو نفهمیدم چون تازه در جریان این مسابقه قرار گرفتم

• موضوع مسابقه :

شرکت کنندگان محترم ، می بایست تمامی ِ تصاویر ارسالی در هر مرحله رو ، با ایده و ذوق هنری و اصول گرافیکی و ... ، تبدیل به یک تصویر و تابلو نموده ، و اون رو آماده ی ارائه کنند . ( برای دیدن ِ نمونه می توانید به دوره های پیشین رجوع بفرمائید ) .
طبق این نوشته کار طراحی بچه ها باید ترکیبی از 5 موضوع پیشین باشه؟
میشه کلا بگید در مورد چه موضوعی باید طراحی کنیم؟

Data_art

مدیر بازنشسته
سلام من منظور پست جدید رو نفهمیدم چون تازه در جریان این مسابقه قرار گرفتم

• موضوع مسابقه :

شرکت کنندگان محترم ، می بایست تمامی ِ تصاویر ارسالی در هر مرحله رو ، با ایده و ذوق هنری و اصول گرافیکی و ... ، تبدیل به یک تصویر و تابلو نموده ، و اون رو آماده ی ارائه کنند . ( برای دیدن ِ نمونه می توانید به دوره های پیشین رجوع بفرمائید ) .
طبق این نوشته کار طراحی بچه ها باید ترکیبی از 5 موضوع پیشین باشه؟
میشه کلا بگید در مورد چه موضوعی باید طراحی کنیم؟

سلام دوست خوبم
عزیز دلم این سوال شما مربوط به تابلوی بچه های باشگاه میباشد
که آدرسش اینجاست
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/377138-تابلوی-هنری-بچه-های-باشگاه-مهندسان
شما اگر پست های اول این تایپ رو بخونید متوجه میشید که در این تاپیک چی میگذره
ببین دوست گلم
تو این تایپک هر دفعه یه موضوعی داده میشه دوستان عکسی با توضیحی از اون موضع ارائه میدم و بعد از مدتی که مدیر تالار تاپیک رو قفل میکنند فرصتی هست تا شما تصاویر رو به شکل یه پوستر اونم با سلیقه و ذوق خودتون تبدیل کنید و کنار هم بچینید و برای مدیر تالار ارسال کنید و..
قبل از این کار پوستر کردن تصاویر رو جهت گرم شدن تاپیک خود مدیر مربوطه انجام میداد
ولی حالا که کاربران علاقه بیشتری نشون دادن تبدیل به مسابقه شده تا مشارکت دوستان دراین تاپیک بیشتر از پیش باشه

تا جایی که من فهمیدم پوستری که شما از عکسهای ارائه شده توسط کاربران درست میکنید 5 عدد کار مجزا نیست.
پوستر ارائه شده از طرف شما فقط باید یک کار کامل و چیدمان کامل از تصاویر تمامی دوره ها باشد که با انتخاب و سلیقه و ذوق شما کنار هم چیدمان و تبدیل به یک تابلو شدن.
انشالله توضیحات واضح بوده باشه
در پناه خدا شاد و موفق باشید

آخرین ویرایش:

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستای هنرمند و هنر دوست .
بعد از مدت ها این تاپیک داره آپ دیت میشه ...
برای این که در جریان قرار بگیرید که تا به این جای تاپیک موضوع چی بوده ..
فکر میکنم با ان تصویر بد نباشه شروع کنم
حس هایی که با دیدن این تصویر بهتون دست میده رو بیان کنید ..
.
.
.
.

10245526_651666518221676_7882677916300821942_n.jpg

بالا