بچه ها من نیاز به کار دارم .. کسی هست که به یاری من بیاد ؟؟!!

delnazzz

عضو جدید
سلام دوستان ..
من فارغ تحصیل مهندسی پوشاک از دانشگاه صنعتی اصفهان هستم ، میخواستم ببینم کسی کاری مرتبط با رشتم تو شهر اصفهان سراغ داره ؟؟!!
ممنون میشم کمکم کنید چون من واقعا به کار نیاز دارم :cry::(

آخرین ویرایش:
سلام دوستان ..
من فارغ تحصیل مهندسی پوشاک از دانشگاه صنعتی اصفهان هستم ، میخواستم ببینم کسی کاری مرتبط با رشتم تو شهر اصفهان سراغ داره ؟؟!!

درود
من جوراب بافی رو پیشنهاد میدم بهتون : با 8 میلیون سرمایه میتونین یه کارگاه بزنین!
در ضمن یه سری به :(facebook-کلوپ نساجی و پوشاک) بزنین

delnazzz

عضو جدید
درود
من جوراب بافی رو پیشنهاد میدم بهتون : با 8 میلیون سرمایه میتونین یه کارگاه بزنین!
در ضمن یه سری به :(facebook-کلوپ نساجی و پوشاک) بزنین

جوراب بافی ؟؟!!
ممنون از راهنماییتون .. شما اطلاعاتی راجع بش دارید که بتونه کمکم کنه ؟؟!!

ramin hajeb

متخصص ریسندگی الیاف کوتاه
سلام دوستان ..
سلام.ی بازدید از کلوپ نساجی تو فیسبوک داشته باشید.امیدوارم که شغلی باب میل براتون پیدا بشه.

جوراب بافی ؟؟!!
ممنون از راهنماییتون .. شما اطلاعاتی راجع بش دارید که بتونه کمکم کنه ؟؟!!

دوتا چرخ خیاطی میخواد ( برا سردوز و پس دوز) هر کودوم تقریبا 400 هزار + اتو ( دو مدله یکی 3 میلیون که گازیه اون یکی 500-600 تومن که برقیه)+ دوتا میز کار + فن برا سرد کردن جورابای اتو شده و تثبیت تقریبا 200 تومن + دستگاه جوراب باف که 2 میلیونه

*محدود کننده سرعت تولید-- دستگاه جوراب بافه که شما هر چقد دستگاه بیشتر داشته باشین سرعت تولیدتون میره بالا ( هر 5 تا دستگاه جوراب باف یه اوپراتور میخواد)
*هر دستگاه توو 1.5 ساعت یه جین جوراب تولید میکنه توو یه شیفت کاری 5 جین
*ابتدای شروع کار چون با تعمیرات دستگاه آشنا نیستین مجبور میشین با یه تعمیر کار همیشه در تماس باشین تا به مرور زمان خودتون با تعمیرات آشنا شینن( که سریع یاد میگیرین)
* دستگاه ها جوری هسن (مکانیکی اند) که هرچقد بیشتر کار کنه بهتره
*برای شروع کار 1.5-2 میلیون سرمایه در گردش لازمه که نخ بگیرین

( این بود تجربه یه ترم 4ری) :)

delnazzz

عضو جدید
دوتا چرخ خیاطی میخواد ( برا سردوز و پس دوز) هر کودوم تقریبا 400 هزار + اتو ( دو مدله یکی 3 میلیون که گازیه اون یکی 500-600 تومن که برقیه)+ دوتا میز کار + فن برا سرد کردن جورابای اتو شده و تثبیت تقریبا 200 تومن + دستگاه جوراب باف که 2 میلیونه

*محدود کننده سرعت تولید-- دستگاه جوراب بافه که شما هر چقد دستگاه بیشتر داشته باشین سرعت تولیدتون میره بالا ( هر 5 تا دستگاه جوراب باف یه اوپراتور میخواد)
*هر دستگاه توو 1.5 ساعت یه جین جوراب تولید میکنه توو یه شیفت کاری 5 جین
*ابتدای شروع کار چون با تعمیرات دستگاه آشنا نیستین مجبور میشین با یه تعمیر کار همیشه در تماس باشین تا به مرور زمان خودتون با تعمیرات آشنا شینن( که سریع یاد میگیرین)
* دستگاه ها جوری هسن (مکانیکی اند) که هرچقد بیشتر کار کنه بهتره
*برای شروع کار 1.5-2 میلیون سرمایه در گردش لازمه که نخ بگیرین

( این بود تجربه یه ترم 4ری) :)

ممنون ... چقدر کامل توضیح دادین
خودتون اینکارو کردید ؟؟!!

hadi.textile64

مدیر تالار مهندسی نساجی
مدیر تالار
لطفا اطلاعات اشتباه ندید ، این قیمتا برای 15 16 سال پیشه
دستگاه جوراب بافی ، دستی ( manual ) چهار پنج میلیون تومنه
اتوماتشم بالای 10 12 میلیونه

delnazzz

عضو جدید

قیمت ها را خودم چک کرده بودم ..
ب نظرشما کار خوبی هست؟؟ یعنی سودآوره ؟؟!!

مهندس منظور بنده دست دوم بود اخه لزومی نداره نوو بگیریم وقتی هر دوتا دارن یه کارو انجام میدن!! ما سه هفته پیش یکی گرفتیم 1.200 و یکی هم از قبل بود که گرفته بود 1.600

delnazzz

عضو جدید
اونطور که من شنیدم این کار خیلی باب شده و یه جورایی اشباع شده است ..
پیشنهاد دیگه ای ندارین ؟؟!!

leila65

عضو جدید
سلام.
من میخواستم این کارو شروع کنم رفتم تحقیق کردم گفتن بازار اشباعه توجیه اقتصادی نداره.درسته یا نه؟

Mehrpou

عضو جدید
سلام
نمی دانم چرا موضوع این تاپیک به بحث جوراب بافی رسیده. ولی من این کار را امتحان کرده ام. پس از فارغ التحصیلی، در همین اصفهان که مورد بحث است. چون می خواستم برای خودم کاری بکنم و ظاهراً در زمینه نساجی این کار کمترین سرمایه را می خواهد.
غافل از اینکه برای اینکه هر کار تولیدی (چه کوچک، چه بزرگ) که شخص بخواهد برای خودش بکند، قبلش باید «مشتری» محصول آن را داشته باشد. اینطوری نیست که به محض اینکه محصول تولید می شود (با همه دردسرها و سرمایه گذاری و مهمتر از همه وقت)؛ مشتری آماده پشت در ایستاده باشد تا آن را بخرد!
تا می آیید به مسأله مهم و اساسی بازاریابی و ... برسید، از آن طرف سرمایه اتان بالاخره تمام می شود و آن وقت دیگر نمی توانید مواد اولیه بخرید و ...!
در نهایت به این نتیجه رسیدم که ای کاش قبل از این که اینقدر خودم را درگیر می کردم، قبلش با سرمایه ای خیلی کمتر، مقداری جوراب می خریدم و از بازارش مطلع می شدم. به هر حال این تجربه گذشته من است و امیدوارم به کار شما بیاید.

آخرین ویرایش: