بچه ها خواهشا نظرتون رو بگین؟؟ کمکم کنید

سلام من امسال سربازم از کارشناسی ارشد عمران سازه دانشگاه آزاد تبریز قبول شدم تو اول بهمن ماهم خدمتم تموم می شه به نظرتون برم ثبت نام یا بشینم یه سالم بخونم واسه سراسری ؟؟؟؟

nesvaaa

عضو جدید
بزودی نتایج دانشگاه ازاد اعلام میشه وبچه های که هم پاره وقت وهم تمام وقت رانتخاب کرده اند درمعرض انتخاب بین این دونظام قرارمیگیرند.
برای کمک به این دسته از بروبچ و اینجانب خواهشمندم کسانی که ازتفاوتهای مهم ایندو نظام اطلاع دارند توضیحاتی را بدهند.
ایا دریک دانشگاه مشخص همان اساتیدی که برای پاره وقت درس میدهند برای تمام وقت هم درس میدهند یااساتید متفاوت است؟
اعتبار مدارک این دونظام ایا بهم فرقی دارد ؟
ایا هزینه های دانشگاهی ایندوباهم تفاوت دارد؟
ایا پاره وقت ها هم برای رشته های پرطرفدار مانندعمران به رتبه های خوباحتیاچ دارند؟
مثلا اگر رشته های موردنظر شما درتمام وقت به ترتیب a,b است اگر برای اولی درتمام وقت قبول نشدید ترجیح میدهید اولی رادر پاره وقت بخوانید یا دومی رادرتمام وقت؟
باتشکرازدوستانی که کمک میکنند

nesvaaa

عضو جدید
دوست عزیز
البته درزمان جدب نیرو معمولا شرکتها ابتدا به تحصیل کنندگان سرتاسری بیشتر راغب هستند . ولی واقعیت این است که تحصیلات دانشگاه راه رابرای شما بازمیکند وبعدا شما درعمل است که خود را کارازموده میکنید یعنی درعمل با دنبال کردن مسائل رشته خود کارکشته خواهید شد ودرانزمان خصوصا اگر دنبال کارهای اجرایی رفته باشید خیلی فرق نمیکند که درسرتاسری خوانده باشید ویا ازاد.
البته اگر کسی قصد ادامه کار بعد ازدانشگاه در شرکتهای مهندسی مشاور وکار طراحی راداشته باشد سرتاسری اطلاعات دقیقتر وبهتری را ارائه مینماید وشما رابهتر اماده مینماید ولی به نظرمن برای کار اجرایی ایندو زیاد فرقی نمیکنند.
ضمنا نیم نگاهی به وضع منطقه داشته باشید البته بعیدمیدانم که درگیر جنگ شویم ولی ممکن است درگیرمان بکنند . اگر جدی باشد شروع به تحصیل منطقی تر است ضمن انکه مثل انکه میشود درعین حال که درازاد میخوانی برای سرتاسری هم اقدام کنی.
دوست من درمورد سئوال من دربندقبل اگر میتوانی اطلاعاتی بدهی ممنون میشوم
موفق باشید

nesvaaa

عضو جدید
سلام من امسال سربازم از کارشناسی ارشد عمران سازه دانشگاه آزاد تبریز قبول شدم تو اول بهمن ماهم خدمتم تموم می شه به نظرتون برم ثبت نام یا بشینم یه سالم بخونم واسه سراسری ؟؟؟؟
دوست عزیز
البته درزمان جدب نیرو معمولا شرکتها ابتدا به تحصیل کنندگان سرتاسری بیشتر راغب هستند . ولی واقعیت این است که تحصیلات دانشگاه راه رابرای شما بازمیکند وبعدا شما درعمل است که خود را کارازموده میکنید یعنی درعمل با دنبال کردن مسائل رشته خود کارکشته خواهید شد ودرانزمان خصوصا اگر دنبال کارهای اجرایی رفته باشید خیلی فرق نمیکند که درسرتاسری خوانده باشید ویا ازاد.
البته اگر کسی قصد ادامه کار بعد ازدانشگاه در شرکتهای مهندسی مشاور وکار طراحی راداشته باشد سرتاسری اطلاعات دقیقتر وبهتری را ارائه مینماید وشما رابهتر اماده مینماید ولی به نظرمن برای کار اجرایی ایندو زیاد فرقی نمیکنند.
ضمنا نیم نگاهی به وضع منطقه داشته باشید البته بعیدمیدانم که درگیر جنگ شویم ولی ممکن است درگیرمان بکنند . اگر جدی باشد شروع به تحصیل منطقی تر است ضمن انکه مثل انکه میشود درعین حال که درازاد میخوانی برای سرتاسری هم اقدام کنی.
دوست من درمورد سئوال من دربندقبل اگر میتوانی اطلاعاتی بدهی ممنون میشوم
موفق باشید