بچه های مهندسی شیمی نساجی شهرری بیان تو

nafise_3000

عضو جدید
سلام هر کی دوست داره خودشو معرفی کنه و بگه ترم چنده و اطلاعات مفیدی از استاد ها بگه:)

nafise_3000

عضو جدید
از خودم شروع میکنم:
نفیسه هستم ترم 6
واسه درس شیمی آلی استاد سرگردان رو پیشنهاد میکنم
واسه درس استاتیک استاد خرم رو من که باهاش 20 شدم
واسه درس نقشه کشی استاد تجاره عالیه
واسه درس آز شیمی فیزیک استاد صاعدی خوبه
واسه درس آز شیمی تجزیه استاد بایرامی
واسه درس آز الیاف استاد اسفندیاری و استاد خسرو فریزاده خوبن
واسه درس علوم الیاف اگه استاد فریزاده ارایه داد خوبه
واسه درس ماشین ابزار استاد کریمی
ودرس های تخصصی که یه استاد ارایه میده

بوف کور66

عضو جدید
بوف کور هستم یه مسافر
من اوجا کشاورزی خوندم با چه استاد های عتیقه ای یه عده که زیر خاکی بودن
دیدم زدی نساجی دپ شدم
اخه من اونجا یکی رو دوست داشتم نساجی میخوند

rgho

عضو جدید
سلام من هم تا پارسال نساجی شهرری میخوندم و الان فارق التحصیل شدم.هرکی سوال داشت هستم.هرچند نساجا تو این سایت کم پیدان!
درضمن دوستمون که ترم 13 فکر کنم سر شیمی فیزیک نجف پور مونده بود؟

Niloofar.eg

عضو جدید
salam

salam

salam.niloofar hastam.terme 6.ye tosiye vase bache haye terme 2 daram.age ta alan shimi fizik entekhab nakardin forsate hazf o ezafe ro az dast nadin.jedan tasir dare.
be inke che darsi ba che ostadi pass beshe eteghadi nadaram.
hesse mosbat dashtan be ostad va inke talash koni be ostad etemad koni mohem tare.
ostade khub hast vali ensafan kame.doruse takhassosi k tak ostadie.baghye darsa enghad be ostad vabaste nist.vali shadidan ba nazare duste terme 6 moafegham.
makhsusan ostad khorram .ostad goodarzi.ostad tejare
va ostad esfandiari k moteasefane dge kelas erae nadadan.ba arezooye moafaghiat baraye hame.terme khubi ro baraye hameye dustane por talash arezoo mikonam
.​

nama12

عضو جدید
معرفی

معرفی

سلام به دوستان:gol:
من بنفشه هستم 2 سال هست فارغ التحصیل شدم:):)
اگر سوالی درباره اساتید دانشگاه دارید در خدمتم
:smile:

night7

عضو جدید
سلام دوستان.اميدوارم حال همتون خوب باشه. من سارا هستم ترم 4 و عااااااشق رشته امم.نمي دونم چرا بعضي ها نساجي رو دست كم مي گيرن در حالي كه بعد از نفت بزرگترين صنعت كشور نساجيه.جديدا دارم در رابطه با رشته ام دست به يه اقداماتي ميزنم كه كاملا محرمانه است ولي به نظرم به همكاريتون نياز دارم بخصوص دوستاي فارغ التحصيل.
اون دوستمون كه ترم 13 هستش صد در صد تو درس تجزيه استاد رفيع زاده مونده.:cry: :cry:
كسي با آقاي رفيع زاده تجزيه رو پاس كرده؟؟ من كه خيليييييي خونده بودم چه در طول ترم چه شب امتحان افتادم.نه تنها من بلكه اكثر بچه ها. منتظرم يكي ديگه جايگزينش بشه يا برم يه دانشگاه ديگه اين درسو پاس كنم.
از استاداي خوب مي تونم استاد سرگردان استاد بهنود و استاد سليميان رو نام ببرم.

Shayan.Joudy

عضو جدید
سلام دوباره...باورم نمیشه هنوز این تاپیک پا برجاست...
من همونی بودم که اونموقع ترم 13 بودم خخخ:biggrin:

راستی اون دوستی که حدس زده بود من همونم که استاد موحد 6بار انداختتم،یه حدس هاییش درسته...اما موحد منو نمینداخت!
من هی حذف میکردم،آخر سرم که یه بار بالاخره امتحان دادمو آره یادمه نمره خوبی گرفتم هم تکنو 1 - هم تکنو 2 ....
نه فقط موحد ...اکثرا همین بلا سرِ تمام واحد هام میومد.

من پاره وقت بودم و درسته که اول ترم 20تا 20تا برمیداشتم اما اصولا چون درگیر بودم آخرش 10-11تا پاس میکردم و 9تا واحد حذف :دی .....
اونم نه از سر شیطونی ،بلکه شدیدا درگیر کار و پیشرفت دادن خودم بودم و اغلبِ دروس دانشگاه از نظرم ارزش کمتری داشت به نسبتِ کارا و درسایی که خودم درگیرش بودم...

دوست دیگه ای حدس زده بود راجع به گیر کردن تو درس تجزیه با دکتر رفیع زاده...یادش به خیر!
اتفاقا جالبی دوران تحصیل من این بود که با اکثر این استادای به قول معروف بنداز، خیلی خوب بودم و همیشه هم همون ترم اول باهاشون پاس میکردم....البته با رفیع زاده من فقط شیمی عمومی داشتم ترم یک که قشنگ یادمه...با 19 پاسش کردم،ترم بعد تو پله های دانشکده منو دید گفت جودی چرا نمیای سره شیمی عمومی گفتم استاد با 19 پاسم کردین ،گفت اِ اِ اِ ...پس تجزیه بردار که اونجا بندازمت جبران شه.....خخخخخخ که البته اون ترم من تجزیه با حاجی بابایی داشتم و راحت پاس شد.

بعد هم یک موضوع جالب تر!!!! شما که انقدر درس خون بودین باید یادت باشه که شیمی تجزیه فقط و فقط پیشن نیاز درس پساب صنعتی بود و لا غیر!!!! نتیجتا بعید میدونم کسی بخاطر شیمی تجزیه دوره تحصیلش طول بکشه :دی

اما امان ازون نجف پور شیمی فیزیک که دمار ما ورودی قدیما رو دراورد....
5ترم باهاش داشتم....
2ترم اول خودم حذف کردم ،ترم 3 و 4 و 5 با پلیمر هم نیاز میکردم ..بعد پلیمر با 18-19 پاس میشد و شیمی فیزیک با 4 مینداخت :)))))
رسما دو دفعه با 4 انداخت منو ... دیگه دست آخر تابستون باهاش برداشتم با 15 پاس شد!
و باعث شد 3ترم پیاپی پلیمر پاس کنم و باز حذف شه....(اونموقع نگه نمیداشتن درس پس نیازو)
جالب هم این بود که هر ترم پلیمر با یه استاد جدید میوفتاد و منو نمیشناخت و اذیتم میکرد که یعنی چی سر کلاس نمیای بمن چه که ترم پیش با یه استاد دیگه این درسو پاس کردی....
بعد دو جلسه که میرفتم میدید در حد استادی پلیمر و بلدم ...خخخخ ....آخر ترمم که نمره 17 به بالا بود هر سه بارش و بنده خداها اونا هم از دست اون دو باری که نجف پور بهم 4 داده بود،تعجب میکردن....

ههههههههههههی....چه یاد خاطراتی کردمااا یهویی....

سرتونو درد آوردم

همگی موفق باشید
هرجا و در هر حال و کاری که هستید