بچه هایی که کلاس اسکیس طراحی شهری رفتن یا دارن میرن ........

zohre_1371

عضو جدید
سلام دوستان :)

چه هایی که کلاس اسکیس طراحی شهری رفتن یا دارن میرن، میتونند تمریناشون و مباحثی که براشون گفتن رو برای ما هم بگن ...
فک کنم خیلی از بچه ها باشن که مشکل دارن و نمیتونن برن کلاس
اگه بتونید فایل درساتون و مطالبتون رو برای ما هم بزارید و مارو کمک کنید خیییییییییییییییییلیییی ممنون میشیم ...

;);););)

:):)

zohre_1371

عضو جدید
ینی هیییییییییییییییییییییییییییشکی نمیره کلاس یا نرفته اصلااااااااااااااااااااااااااااااااااا

zohre_1371

عضو جدید
سلام
منطور تمرینات اسکیس است؟فقط میشه عکس هاشو گذاشت
اره ..تمریناتشون ... یا اینکه اگه نکته ای چیزی میگن سر کلاس....
اخه بعضی بچه ها میدیدم جزوه مینویس ...نمیدونم چقد خوب باشه ..
و اینکه بچه هایی که ارشد هستن یا اطلاعاتی دارن اینجا راهنماییمون کنن ....
:smile:

zohre_1371

عضو جدید
جون مادرتون یکی کمک کنه به مااااااا
:(
ین یتو این باشگاه هییییییییییییییییییییییشکی نیس بتونه جواب ما رو بده :eek:

Ashkan-kamrani

عضو جدید
جون مادرتون یکی کمک کنه به مااااااا
:(
ین یتو این باشگاه هییییییییییییییییییییییشکی نیس بتونه جواب ما رو بده :eek:

معمولا دوستانی که میرن کلاس جزوه و تمریناتشون از نون شب براشون واجب تره..من به شخصه کلاسی نرفتم و دانشگاه تهران قبول شدم با رتبه 4 و آلان هم دکترای تهران هستم..من به شما پیشنهاد می کنم همون منابع رایج را خودتون بخونید و اسیر این کلاس ها نشوید که جز گرفتن پول از شما کاری ندارند و با نگان کردن به کارشون متوجه می شوید که خودتون بهتر می توانید به خودتون کمک کنید.
دوستانی که خودش.ن به جد خوندن آلان در بهترین دانشگاه ها هستند....البته این نکته من به عنوان راهنمایی بود و چون خودم دانشجو هستم درد دانشجو رو می دونم...خلاصه انتخاب با شماست...
همیشه خودتون دلسوز خودتون هستید نه کسی دیگه...
موفق باشید:smile:

zohre_1371

عضو جدید
معمولا دوستانی که میرن کلاس جزوه و تمریناتشون از نون شب براشون واجب تره..من به شخصه کلاسی نرفتم و دانشگاه تهران قبول شدم با رتبه 4 و آلان هم دکترای تهران هستم..من به شما پیشنهاد می کنم همون منابع رایج را خودتون بخونید و اسیر این کلاس ها نشوید که جز گرفتن پول از شما کاری ندارند و با نگان کردن به کارشون متوجه می شوید که خودتون بهتر می توانید به خودتون کمک کنید.
دوستانی که خودش.ن به جد خوندن آلان در بهترین دانشگاه ها هستند....البته این نکته من به عنوان راهنمایی بود و چون خودم دانشجو هستم درد دانشجو رو می دونم...خلاصه انتخاب با شماست...
همیشه خودتون دلسوز خودتون هستید نه کسی دیگه...
موفق باشید:smile:
مررسی
اره واقعا ...