بوعلی سینا

دختربارونی

عضو جدید
سلام.......منم دانشگاه بوعلی سینا همدانم.مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی..........البته کلاسامون نهاوند تشکیل میشه..........ولی زیر مجموعه دانشگاه بوعلی هستیم خوشحالم

aminiarash

عضو جدید
خدائی نقطه کور زندگیم شده قبولی تو بو علی .......:(البته جدیدا" با بچه های دیگه هم صحبت میکنم می بینم بد وضعیتی تو دانشگاه های ایران حاکم شده .....

taraneh_de

عضو جدید
از این جمع کسی رایتل نداره؟ میخواستم ببینم رایتل داخل دانشگاه بوعلی سینا آنتن میده؟ میخوام یه دونه بخرم ولی خوابگاهمون داخل دانشگاهه میترسم آنتن نده

mahdooneh

عضو جدید
سلام به بچه های بوعلی خصوصا معماریای 87 درود مخصوص.خسته درس و امتحانات نباشید;)

azera46

عضو جدید
سلام

جو مکانیکش چطوره؟؟بد تعریف میکنن!!!

از لحاظ سطح علمی تو کشور میشه گفت جزو 5 تای اوله . 15تا استاد با مدرک دکتری داره که بیشترشون از خارج مدرک گرفتن و البته خیلی هم سخت گیرن

HDT

عضو جدید
سلام دوستان وضعیت خوابگاه و سطح علمی دانشگاه برا رشته های IT و کامپیوتر چطوره؟

new ton

عضو جدید
سلام
من ورودی 87 مکانیکم
چن تا استاد محشر داره فوق العادن
تو سیالات دکتر اسکندری و گودرزی
ارتعاشات دکتر نادری و جامدات دکتر علوی نیا و پرفسور مجذوبی
ولی چن تا استاد بدم داره که این بد بودن بیشتر بخاطر منطقشونه

azera46

عضو جدید
سلام دوستان وضعیت خوابگاه و سطح علمی دانشگاه برا رشته های IT و کامپیوتر چطوره؟

برای ورودی های پسر خوابگاه غدیره که میشه گفت نسبت به خوابگاه دانشگاه های دیگه کویته . سطح کامپیوترش هم میشه گفت تقریبا خوبه اما انتظار خیلی زیادی نباید داشته باشی

azera46

عضو جدید
دوستان عزیز اگه کسی سوالی در مورد دانشگاه داره ، من در خدمتم ...

mehrz67

عضو جدید
سلام من تبدیل بوعلی قبول شدماز دوستانی که اطلاع کاملی دارند در مورد دانشگاه (علی الخصوص خوابگاه پسران) توضیحاتی رو بدن ممنون میشم.اگه از همکلاسی های ورودی جدید هستن خواهش میکنم بیان و خودشون رو معرفی کننمنم تا اونجایی که میدونم بوعلی مکانیک قوی داره و خیلی یخت گیرن!

NASTOH

عضو جدید
بچه ها خیلی مهمه سریع جواب بدین
به شبانه های ارشد خوابگاه میدن؟

azera46

عضو جدید
بچه ها خیلی مهمه سریع جواب بدین
به شبانه های ارشد خوابگاه میدن؟
سلام دوست عزیز. اول از همه بهت تبریک میگم .
خوابگاه غدیر برای ارشد هاست که میشه گفت خوابگاه خوبیه . 4 نفره ست و هر اتاق یه سیستم داره . اما نمیدونم که شبانه ها هم توی این خوابگاهن یا نه ...

azera46

عضو جدید
سلام من تبدیل بوعلی قبول شدماز دوستانی که اطلاع کاملی دارند در مورد دانشگاه (علی الخصوص خوابگاه پسران) توضیحاتی رو بدن ممنون میشم.اگه از همکلاسی های ورودی جدید هستن خواهش میکنم بیان و خودشون رو معرفی کننمنم تا اونجایی که میدونم بوعلی مکانیک قوی داره و خیلی یخت گیرن!

سلام دوستان من طراحی کاربردی بو علی قبول شدم در مورد این دانشگاه هر چیاطلاع دارید بدید

سلام بهتون تبریک میگم . سطح مکانیک دانشگاه خیلی بالاست. استادای مکانیک دانشگاه بیشترشون خارج کشور تحصیل کردن و اون طوری که خودشون ادعا دارن جزو 5 تای اول توی کشورن .

NASTOH

عضو جدید
سلام دوست عزیز. اول از همه بهت تبریک میگم .
خوابگاه غدیر برای ارشد هاست که میشه گفت خوابگاه خوبیه . 4 نفره ست و هر اتاق یه سیستم داره . اما نمیدونم که شبانه ها هم توی این خوابگاهن یا نه ...

من هنوز قبول نشدم.من روزانه سبزوار قبول شدم و میخوام انتقالی بگیرم/ ترمی چنده شبانه؟ خوابگاهو از کی بپرسم؟

azera46

عضو جدید
من هنوز قبول نشدم.من روزانه سبزوار قبول شدم و میخوام انتقالی بگیرم/ ترمی چنده شبانه؟ خوابگاهو از کی بپرسم؟
والله من در جریان شهریه ها نیستم . به سایت دانشگاه مراجعه کن : basu.ac.ir

mehrz67

عضو جدید
سلام بهتون تبریک میگم . سطح مکانیک دانشگاه خیلی بالاست. استادای مکانیک دانشگاه بیشترشون خارج کشور تحصیل کردن و اون طوری که خودشون ادعا دارن جزو 5 تای اول توی کشورن .
سلام به روزانه ها خوابگاه میدن؟
شهریش چقدره؟

NASTOH

عضو جدید
کسی خبر نداره شبانه تبدیل انرزی با چه رتبه ای امسال قبول شدن؟

pezhman bayat

عضو جدید
جهت نحوی رزرو مهمانسرای دانشگاه های کشور در نوروز 94 به لینک های زیر مراجعه نمایید.

مهمانسرای دانشگاه شیراز

بالا