بوعلی سینا

majidgps

عضو جدید
!!!! thanks

!!!! thanks

bah bah bah bah!!!!!!!!!!! che daneshjooye daneshjoooi!tabrikman ham movafegham ba nazaretoon!

salamat bashin shoma,shoma lotf darin
ishalla sayatun ta akhare omr sare hamaye mechanicaye 85 bashe
!!! albatte in nazare mane o ba nazaraye daneshjuhaye dg fargh mikone
man darsaye doktor eskandari:neutral: ro ham shebe emtehani pas mikonam ta che berese be doktor gudarzi ya baghieye ostada
:cool::smoke:

yapoo

عضو جدید
دوستان بوعلی زشته که صبح تا شب تو سایت مشغول بازی و انواع دانلود و فعالیتهای غیر علمی هستید و اینجا خودی نشون نمیدین

بیاید اینجام خودمونو نشون بدیم:w33:

yapoo

عضو جدید
جدیدترین اخبار مکانیک

جدیدترین اخبار مکانیک

- بازگشت قریب الوقوع دکتر مکانیک در اواخر دی ماه یا اواسط بهمن
- فعالیت گسترده دوستان انجمن علمی جهت هفته پژوهش

تفسیر خبر: ضمن عرض خسته نباشید به دوستان انجمن علمی شخصا با بعضی کاراشون در جهت به طنز کشیدن فعالیتهای خودشون مخالفم و اونو غیر حرفه ای میدونم و بیشتر فعالیتهاشونو در جهت جلب توجه و جذب بازدید کننده دیدم تا اجرا و ارایه ی فعالیتهای پژوهشی ومعرفی قابلیتهای مهندسی مکانیک.

من بعنوان یه بازدید کننده یبیطرف فعالیت انجمن های بغل دستیتونو آموزشیتر و مفیدتر دیدم بعنوان مثال اگر رابطه ی اون بدنه وانت داغونو با معرفی مهندسی مکانیک و جنبه های علمیش در هفته پژوهش برای منه غیر متخصص توضیح بدید ازتون خیلی ممنون میشم.
لطفا نظر من رو بعنوان یه دوست پذیرا باشید که دلش برای این همه انرژی و و هزینه و وقت و استعدادی که شما دارید خرج میکنید میسوزه وگرنه منم با یه ذره تفریح مخالف نیستم و اصولا ما وقتی شما اون آهنگ crazy frogمیذارید میریم پشت اون تابلو اعلانات کنار دستشویی و از خودمون حرکات موزون در میکنیم و بسی استفاده هم میبریم

بازم بهتون خسته نباشید میگم و ازهمه تون ممنونم اگر هم به نظر من خرده ای دارید ازتون خوشحال میشم چه اینجا چه حضورا به بنده اعلام کنید الا ماشالله همه دارن ما ارشدایه تازه وارده تبدیلو بخاطر جوشکنی میشناسن!

SENAH

عضو جدید
- بازگشت قریب الوقوع دکتر مکانیک در اواخر دی ماه یا اواسط بهمن
- فعالیت گسترده دوستان انجمن علمی جهت هفته پژوهش

تفسیر خبر: ضمن عرض خسته نباشید به دوستان انجمن علمی شخصا با بعضی کاراشون در جهت به طنز کشیدن فعالیتهای خودشون مخالفم و اونو غیر حرفه ای میدونم و بیشتر فعالیتهاشونو در جهت جلب توجه و جذب بازدید کننده دیدم تا اجرا و ارایه ی فعالیتهای پژوهشی ومعرفی قابلیتهای مهندسی مکانیک.

من بعنوان یه بازدید کننده یبیطرف فعالیت انجمن های بغل دستیتونو آموزشیتر و مفیدتر دیدم بعنوان مثال اگر رابطه ی اون بدنه وانت داغونو با معرفی مهندسی مکانیک و جنبه های علمیش در هفته پژوهش برای منه غیر متخصص توضیح بدید ازتون خیلی ممنون میشم.
لطفا نظر من رو بعنوان یه دوست پذیرا باشید که دلش برای این همه انرژی و و هزینه و وقت و استعدادی که شما دارید خرج میکنید میسوزه وگرنه منم با یه ذره تفریح مخالف نیستم و اصولا ما وقتی شما اون آهنگ crazy frogمیذارید میریم پشت اون تابلو اعلانات کنار دستشویی و از خودمون حرکات موزون در میکنیم و بسی استفاده هم میبریم

بازم بهتون خسته نباشید میگم و ازهمه تون ممنونم اگر هم به نظر من خرده ای دارید ازتون خوشحال میشم چه اینجا چه حضورا به بنده اعلام کنید الا ماشالله همه دارن ما ارشدایه تازه وارده تبدیلو بخاطر جوشکنی میشناسن!

من م با شما موافقم;)

inmo

عضو جدید
چي بگم والا به نظر منم صرفا
پر كردن عريضه بوده!
و اينكه انجمن جلو بقيه كم نياره!

yapoo

عضو جدید
چي بگم والا به نظر منم صرفا
پر كردن عريضه بوده!
و اينكه انجمن جلو بقيه كم نياره!

بهرحال امروز كه جمع شد ولي ما فرصتو از دست نداديم و كلي عكس با اون مرسدس بنز تو راهرو گرفتيم ولي وجدانا آهنگارو همچنان بذاريد ما افسرده ميشيم اين مدت خيلي خوش گذشت!:w33:

yapoo

عضو جدید
دوستان بوعلی سینا از وبلاگ ما دیدن کنید
این وبلاگ دوستای کارشناسی من در دانشگاه رازی هستش .
اکثرا الان ارشد جاهای مختلفو میخونن

karimi123

عضو جدید
یک مسابقه

یک مسابقه

این یک عکس از دانشکده علوم دانشگاه بوعلی است. کسی می تونه حدس بزنه این عکس مال چه سالیه؟ و چرا؟

Masoud-Susa

عضو جدید
سلام
به که چقدر اینجا فعاله:D
منم صنایع بو علی همدان قبول شدم...
محل تحصیلش دانشکده فنی تویسرکان هست...
چه جور جاییه؟
راسته که میگن خوابگاه نمیدن؟

آخرین ویرایش:

bahramielahe

عضو جدید
سلام دوستای خوبم

فارغ التحصیل مکانیک ورودی 83 ام.

دلم خیلی تنگ شده واسه بو علی

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال داشتم. کسی از بچه های دانشگاه بوعلی می تونه جوابم و بده؟می خواستم بدونم دانشگاه بوعلی همدان بدون کنکور دانشجو های ممتاز رو می گیره؟ (مهندسی کشاورزی)

fidele

عضو جدید
سلام
می بینم که بچه های متالوژی هم هستن
من ورودی89ام
فکرمی کنم تنها ورودی این تالارباشم,ولی به هرحال به همتون خوش آمدمی گم:w40:
مخصوصا به تنها هم رشته ای حاضردرتالارم;"nazanin2220":love:

fidele

عضو جدید
یه سوال داشتم. کسی از بچه های دانشگاه بوعلی می تونه جوابم و بده؟می خواستم بدونم دانشگاه بوعلی همدان بدون کنکور دانشجو های ممتاز رو می گیره؟ (مهندسی کشاورزی)
تاجایی که من اطلاع دارم اونایی که توالمپیادهارتبه کسب کرده اند می تونن توی هردانشگاه وهررشته ای که دوست دارن برن.

agriboy

عضو جدید
سلام به دوستای هم دانشگاهی...
منم مهندسی آب میخونم تو بوعلی ورودی 88

sajad431

عضو جدید
سلام
با رتبه 11000 منطقه 2 چه رشته ای تو این دانشگاه قبول میشم؟
وضعیت خوابگاه چطوره؟
اصلا اگه بیام به من خوابگاه میدن؟
خوابگاه خودگردان چی؟

taraneh_de

عضو جدید
درود به همه بچه های بوعلی سینا خصوصا بچه های دانشکده مهندسی!!
مهندسی کامپیوتر ورودی سال 90 هستم.

farzanehzk

عضو جدید
یه بوعلی و یه هنر معماری......ولی نمیدونم چرا هیشکی ازش یاد نمیکنه
سلام... welcome از طرف بچه های معماری...خصوصا 87یا...

kumars_khali

عضو جدید
salaaaaaaaam

salaaaaaaaam

سلاممممممممممممممممممممم
درود به همه عمرانیا
ورودی 90
:D:D

azera46

عضو جدید
بچه های بوعلی به خودتون بیاید .تاپیک دو ساله که داره خاک میخوره ...

azera46

عضو جدید
بابا دانشگاه بوعلی 12000 تا دانشجو داره . یعنی از هیچکدوم بخاری بلند نمیشه ؟؟؟

azera46

عضو جدید
واقعا برای خودم متاسفم که با شما توی یه دانشگاه دارم درس میخونم ...

inmo

عضو جدید
بچه ها اگه به فکر خودتونید و آیندتون، اگه میخواین بعدها با حسرت به گذشته ها نگاه نکنید، اگه دوست دارید یه کم رشد کنید و خوش بگذرونید...
جو BAsu رو عوض کنید!
خوش بگذرونید
شاد باشید!
ما نه درس خوندیم نه خوش گذروندیم! 4 سال وقت تلف کردیم....

perana

عضو جدید
من هم خوش آمد میگم

کارشناسیم بوعلی بودم و خودمم هم همدانی هستم

واقعا هیچ جا همدان و هیچ دانشگاهی دانشگاه بوعلی نمیشه

بالا