به کجا شکایت کنیم؟؟؟؟

mohammadds

عضو جدید
این چه مسخره بازی هست این کارمندای دان در آوردن،پارتی بازی هم حدی داره
آقا گفتن 26 بهمن انتخاب واحد مجدد واسه کارشناسی ارشد 28 بهمن واسه کارشناسی بعد اومدن 1چندتا کلاس به درسایی که پر شده اضافه کردن،حالا امروز که 27 بهمن هست میخوام بدونم کی رفته انتخاب واحد کرده که اون درسایی که گذاشتن پر شده؟کارشناسی ارشد رفته آزفیزیک 1 +معادلات+ریاضی2 ... گرفته؟
دیگه شورش درآوردن واسه انتخاب واحد اصلی هم همین بود
امروز پسره میخندید میگفت من داداشم توی امور مالی واسم 1 روز قبل از انتخاب واحد سایت باز کردن+ چندنفر دیگه
لعنت به این آدما

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
متاسفانه از این اتفاقا زیاد میفته
خیلیا دستی اسمشونو وارد میکنن در حالیکه تو پشت کامپیوتر خشک میشی تا بتونی ثبت نام کنی
بعضی کلاسا پره ولی میبینی هی ظرفیتش میره بالاتر

مهندس سهراب

عضو جدید
آقا گفتن 26 بهمن انتخاب واحد مجدد واسه کارشناسی ارشد 28 بهمن واسه کارشناسی بعد اومدن 1چندتا کلاس به درسایی که پر شده اضافه کردن،حالا امروز که 27 بهمن هست میخوام بدونم کی رفته انتخاب واحد کرده که اون درسایی که گذاشتن پر شده؟کارشناسی ارشد رفته آزفیزیک 1 +معادلات+ریاضی2 ... گرفته؟
امروز پسره میخندید میگفت من داداشم توی امور مالی واسم 1 روز قبل از انتخاب واحد سایت باز کردن+ چندنفر دیگه
لعنت به این آدما

دیگه باید به این پارتی بازی ها عادت کرده باشین پارتی بازی همه جا هست چه کنیم که مردم صله ی ارحامشون بالایت

M☼HAMMAD

عضو جدید
درود
دوست عزیز ترم های پایین تر 1 مقدار مشکل هست انتخاب واحد، علاوه بر بند پ !!! سال بالایی هاتون درس ها و استاد های خوب رو بر میدارند و سرتون بی کلاه میمونه ، اما پارتی بازی که هست و شکی درش نیست، شکایت هم بی فایده هست.
بدون احترام به تمامی دهاتی های عزیز !!! :دی ... 1 مشت دهاتی ریختن تو دانشگاهمون !!! گند زدن به همه چی

mohammadds

عضو جدید
درود
دوست عزیز ترم های پایین تر 1 مقدار مشکل هست انتخاب واحد، علاوه بر بند پ !!! سال بالایی هاتون درس ها و استاد های خوب رو بر میدارند و سرتون بی کلاه میمونه ، اما پارتی بازی که هست و شکی درش نیست، شکایت هم بی فایده هست.
بدون احترام به تمامی دهاتی های عزیز !!! :دی ... 1 مشت دهاتی ریختن تو دانشگاهمون !!! گند زدن به همه چی

دقیقا بزرگترین مشکل به خاطر همین است

eris.199105

عضو جدید
آخه کی اسم اینجا رو گذاشته دانشگاه؟

آخه کی اسم اینجا رو گذاشته دانشگاه؟

لعنت به این آدما

درود

یه ترم تو این دانشگاه (که چه عرض کنم فقط بی سر و ته وگرنه اسم دانشگاه واسش زیاده) درس خوندم تو همین یه ترمم همه چیزشو دیدم
دانشگاه افتاده دست حراست و بسیج که همشونم واقعا دهاتی و بی فرهنگن
تو خوابگاه خودمون خیلیا پارتی داشتن و خیلی از کاراشون به راحتی راه افتاده
از علوم تحقیقات فارس نمیشه انتظار زیادی داشت
خدا رو شکر انصراف دادم و از اون جهنم خلاص شدم

namet

عضو جدید
سلام
خیلی ها اومدند تو این دانشگاه و فهمیدند چه خبر هست توش و نیازی نیست من دوباره توضیح بدم اما باز هم خداروشکر میکنم که بیشتر از این نموندم و انصراف دادم
دانشگاه فقط اسمش بزرگ هست اما وضعیت داخلش رو خودتون بهتر میدونید

بالا