به نفر بالایی یک نصیحت بکن

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لااقل ردشون كنيد كه! دستشون رو نگيرين!!!

اصلا فكرشو نكنيد! وضع خرابه!

به مردم تنگ دست كمك كن به دوستات افطاري نده!

معلم و وضع خرابی؟؟؟؟؟معلما که خدا را شکر وضعشون توپه:smile:

میخوام اما نمیشه وضع خرابه

تا میتونی نمره بده

traneh.

عضو جدید
کاربر ممتاز
عنوان تاپیک مگه به نفر بالایی نصیحت کن نیس خوب ینی نفر قبلی نه بعدی:redface: چرا خوب به نفر فبلیتون که نفر بالاییشو نصیحت کرده میگین باشه .. چشم و اینا:redface:

پس منم یه تیکه دیگه از همین شعر مولانا رو میگم:love:
فروپوش فروپوش نه بخروش نه بفروش
تویی باده مدهوش یکی لحظه بپالا

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عنوان تاپیک مگه به نفر بالایی نصیحت کن نیس خوب ینی نفر قبلی نه بعدی:redface: چرا خوب به نفر فبلیتون که نفر بالاییشو نصیحت کرده میگین باشه .. چشم و اینا:redface:

پس منم یه تیکه دیگه از همین شعر مولانا رو میگم:love:
فروپوش فروپوش نه بخروش نه بفروش
تویی باده مدهوش یکی لحظه بپالا
سلام اره ديگه مثلا الان شما به من نصيحت كردين من نفر بالايي شما ميشم خلاصه يه باشه اي يه تشكري بايد ازتون كرد ديگه!!
يه خورده فهميدن شعر سخت بود!
نفر بعدي اهنگ غمگين گوش نكن!

traneh.

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اره ديگه مثلا الان شما به من نصيحت كردين من نفر بالايي شما ميشم خلاصه يه باشه اي يه تشكري بايد ازتون كرد ديگه!!
يه خورده فهميدن شعر سخت بود!
نفر بعدي اهنگ غمگين گوش نكن!
سلام:smile: نه دیگه اخه نفر بالایی ینی نفر قبلی, مثلا نفر بالایی من تو پست قبلیم BlSEl بود :redface: ولی خوب مهمم نیس زیاد :redface:مهم اینه که بنشینیم و پند به گوش گیریم دنباله ی کار خویش گیریم:surprised:
خوش بختانه نفر بالایی و پایینی شما خودمم دیگه مشکلی وجود نداره:Dچشممم من کمتر پیش میاد اهنگ غمگین گوش کنم;)
نفر قبلی رمان فلسفی بخون (خودم شروع کردم به خوندنشون گفتم بگم شما هم بخونی خوب :D)

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام:smile: نه دیگه اخه نفر بالایی ینی نفر قبلی, مثلا نفر بالایی من تو پست قبلیم BlSEl بود :redface: ولی خوب مهمم نیس زیاد :redface:مهم اینه که بنشینیم و پند به گوش گیریم دنباله ی کار خویش گیریم:surprised:
خوش بختانه نفر بالایی و پایینی شما خودمم دیگه مشکلی وجود نداره:Dچشممم من کمتر پیش میاد اهنگ غمگین گوش کنم;)
نفر قبلی رمان فلسفی بخون (خودم شروع کردم به خوندنشون گفتم بگم شما هم بخونی خوب :D)
:smile:
نه خواهشا رمان فلسفي دوس ندارم!
بعدي كتاب زياد بخون!

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عجب!
كار سختيه ولي باشه!

بعدي شبا زود بخواب!

]
چه جالب ان روز که تو رو دیدم اینجا چقدر خوشحال شدم اون موقع ارشد میخوندی جالا حتما دکتریی چیزی هستی و یا شاغل شایدم هیچکدوم

نصیحت : همیشه به یاد خدا باش و زندگیت رو برطبق دستورات خدا پیش ببر ....وگرنه باختی...بدجوری هم باختی...و اینم بدون گاهی برای توبه دیره...دیر

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
]
چه جالب ان روز که تو رو دیدم اینجا چقدر خوشحال شدم اون موقع ارشد میخوندی جالا حتما دکتریی چیزی هستی و یا شاغل شایدم هیچکدوم

نصیحت : همیشه به یاد خدا باش و زندگیت رو برطبق دستورات خدا پیش ببر ....وگرنه باختی...بدجوری هم باختی...و اینم بدون گاهی برای توبه دیره...دیر
سلام ببخشيد من متاسفانه شما رو به جا نميارم، ممنونم زماني كه ارشد بودم ازمون معلمي گذاشتن قبول شدم! معلمم الان!

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چقدر دوست دارم بپرسم خودت قبول شدی یا با پارتی بازی................یا شایدم حق التدریس بودی و امتحان صرفا یک نمایش جهت رسمی شدن
ای کاش صادقانه جواب میدادی

نصیحت : وقتی کلی مقاله نخونده داری ...لپ تاپتو از جلو چشات دور کن

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چقدر دوست دارم بپرسم خودت قبول شدی یا با پارتی بازی................یا شایدم حق التدریس بودی و امتحان صرفا یک نمایش جهت رسمی شدن
ای کاش صادقانه جواب میدادی

نصیحت : وقتی کلی مقاله نخونده داری ...لپ تاپتو از جلو چشات دور کن
اخه پارتي ما كجا بود! به قول بابام، پارتي ما خداست! نه حق التدريس كه نبودم ازمون دادم!

یورال

عضو جدید
اخه پارتي ما كجا بود! به قول بابام، پارتي ما خداست! نه حق التدريس كه نبودم ازمون دادم!

میخ اگر کج می رود، دیوار را ویران نکن
وصل اگر حاصل نشد، این عشق را هجران نکن

بحر اگر طوفان بیفتد، ناخدایی لازم است
عرصه دریای خود هر کس تو کشتیبان نکن

مریم.س

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخ اگر کج می رود، دیوار را ویران نکن
وصل اگر حاصل نشد، این عشق را هجران نکن

بحر اگر طوفان بیفتد، ناخدایی لازم است
عرصه دریای خود هر کس تو کشتیبان نکن
اهل نصیحت کردن نیسم