به نفر بالایی یک نصیحت بکن

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود به همه در راستاي ايجاد تاپيك هاي بدون محتوي ادامه مي دهيم :child:

يه نصيحت كو چولو براي بالا سريت فقط اگه روزي اومديد ديد كه بسته شده اصلا دنبال دليل نباشيد چون محتوي نداشته تاريخ اعتبار هر تاپيك فقط يك ساعت هست :whistle: پس زود حرفتونو بزنيد :w27:

srn57

عضو جدید
دعوا نکن .آروم باش.بیخیال باش.
حق خوری ندیدی هنوز!!
دنیا دو روزه و صد سال اولش سخته!!

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولم خودمو نصيحت مي كنم قدر دوستهاي خوبتو بدون چون دنيا ارزش نداره چه برسه به اين .....

srn57

عضو جدید
من زودتر نصیحتت کردم.آخه بزرگترتم ها.!!!
به حرف من گوش کن .!!

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
دعوا نکن .آروم باش.بیخیال باش.
حق خوری ندیدی هنوز!!
دنیا دو روزه و صد سال اولش سخته!!

راست مي گيد وقتي دنيا ارزش نداره اينجا كه ديگه هيچي بر خلاف بعضي ها من نظر دوستانم مهمه كه همه مي دونن چي شده ؟؟ تاپيك حرف حساب جواب نداره رو هم بستن

نصيحت : هميشه سرت به كار خودت باشه :child:

srn57

عضو جدید
حتما بری برای خرید اقلام وگرنه حسابت با کرام الکاتبینه!

srn57

عضو جدید
حرف گوش کن.
تاپیک بی محتوا نزن.
جنگ هم راه ننداز.
الان عصبانی هستید.
بازم میگم بیخیال.
پیش میاد.

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اعصباني نيستم چون حداقل مشخص شد كه كاربر فعال بودن با يه تازه وارد بودن فرقي نمي كنه چون اينجا كسي پست نمي خونه كه اصلا ببينه چي شده يا نه فقط مياد يه چيزي گفته باشه

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه نصيحت يه پسر نه 6تا پسر فردا كه پسرهام غيرتي شدن :w15:
راستي اگه من يه هفته نيودم نگران نشيد چون احتمالا اخراج مي شم بوش داره مياد :w15:

ar ebrahimzadeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بالای بالاسریم عصبانیتش تا این اندازه بی مورد است .
پس بناچار یکی از این دو راه را برگزیند یا با قوانین باشگاه کنار بیائد یا به قفل شدن تاپیکهایت عادت کند.

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالای بالاسریم عصبانیتش تا این اندازه بی مورد است .
پس بناچار یکی از این دو راه را برگزیند یا با قوانین باشگاه کنار بیائد یا به قفل شدن تاپیکهایت عادت کند.

من اعصباني نيستم فقط نمي تونم جلوي زبونم بگيرم دست خودم نيست مامان مي گه تو اگه سياسي بودي يه روزه سرتو به باد مي دادي دست خودم نيست نمي تونم نگم

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه هميشه دهنتو ببندي پس ديگه هيچي ؟ البته چون تا حالا هيچي نگفتيم اينطوري شده البته منظورم اين سايت نيست چون ارزشش نداره تو مملكتمونم همينه ديگه همه سعي مي كنن هيچي نبينن

arminspeedy

عضو جدید
اگه هميشه دهنتو ببندي پس ديگه هيچي ؟ البته چون تا حالا هيچي نگفتيم اينطوري شده البته منظورم اين سايت نيست چون ارزشش نداره تو مملكتمونم همينه ديگه همه سعي مي كنن هيچي نبينن
بازم میگم
زبان سرخ سر سبز می دهد بر باد
دوست عزیز منم با تو موافقم، اما باید یادمون باشه که بعضی مواقع:
خواهی نشوی رسوا، همرنگ جماعت شو

یه نصیحت داداشانه دیگه: سیاسی حرف نزن

موفق باشی

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبید ابچی نازی چی شده ؟ من هم بازی ام ؟
خوب نصیحت کنیم تا ادمین ندیده تایپیک و نبسته
1 عکس واسه خودت بزار
و باور کن عشق افسانست

amin001

عضو جدید
كودكي كه آمادۀ تولد بود، نزد خدا رفت و از او پرسيد:« مي گويند فردا شما مرا به زمين مي فرستيد. اما من به اين كوچكي و بدون هيچ كمكي چگونه مي توانم براي زندگي به آنجا بروم؟»
خداوند پاسخ داد :«ازميان بسياري از فرشتگان ، من يكي را براي تو در نظر گرفته ام. او در انتظار توست و از تو نگهداري خواهد كرد.»
اما كودك هنوز مطمئن نبود كه مي خواهد برود يا نه.
-اينجا در بهشت، من هيچ كاري جز خنديدن و آواز خواندن ندارم و اينها براي شادي من كافي هستند.
خداوند لبخند زد:« فرشتۀ تو برايت آواز خواهد خواند و هر روز به تو لبخند خواهد زد. تو عشق او را احساس خواهي كرد و شاد خواهي بود.»
كودك ادامه داد:« من چطور مي توانم بفهمم مردم چه مي گويند وقتي زبان آنها را نمي دانم؟»
خداوند او را نوازش كرد و گفت:« فرشتۀ تو ، زمزمه خواهد كرد و با دقت و صبوري به تو ياد خواهد دادكه چگونه صحبت كني.»
كودك با ناراحتي گفت:« وقتي مي خواهم با شما صحبت كنم، چه كنم؟»
خداوند براي اين سؤال هم پاسخي داشت:« فرشته ات دستهايت را كنار هم مي گذارد و به تو ياد مي دهد كه چگونه دعا كني.»
كودك سرش را برگرداند و پرسيد:« شنيده ام كه در زمين انسان نهاي بدي هم زندگي ميكنند. چه كسي از من محافظت خواهد كرد؟»
- فرشته ات از تو محافظت خواهد كرد، حتي اگر به قيمت جانش تمام شود.
كودك با نگراني ادامه داد:« اما من هميشه به اين دليل كه ديگر نمي توانم شما را ببينم، ناراحت خواهم بود.»
خداوند لبخند زد و گفت:« فرشته ات هميشه دربارۀ من با توصحبت خواهد كرد و به تو راه بازگشت نزد مرا خواهد آموخت،گرچه من همواره در كنار تو خواهم بود.»
در آن هنگام بهشت آرام بود، اما صداهايي از زمين شنيده مي شد.
كودك مي دانست كه بايد به زودي سفرش را آغاز كند. او به آرامي يك سؤال ديگر از خداوند پرسيد:«خدايا! اگر بايد همين حالا بروم، لطفأ نام فرشته ام را به من بگوييد.»
خداوند شانۀ او را نوازش كرد و پاسخ داد:«نام فرشته ات اهميتي ندارد. به راحتي مي تواني او را مادر صدا كني.»:gol::gol::gol:

ارکیده

عضو جدید
كودكي كه آمادۀ تولد بود، نزد خدا رفت و از او پرسيد:« مي گويند فردا شما مرا به زمين مي فرستيد. اما من به اين كوچكي و بدون هيچ كمكي چگونه مي توانم براي زندگي به آنجا بروم؟»
خداوند پاسخ داد :«ازميان بسياري از فرشتگان ، من يكي را براي تو در نظر گرفته ام. او در انتظار توست و از تو نگهداري خواهد كرد.»
اما كودك هنوز مطمئن نبود كه مي خواهد برود يا نه.
-اينجا در بهشت، من هيچ كاري جز خنديدن و آواز خواندن ندارم و اينها براي شادي من كافي هستند.
خداوند لبخند زد:« فرشتۀ تو برايت آواز خواهد خواند و هر روز به تو لبخند خواهد زد. تو عشق او را احساس خواهي كرد و شاد خواهي بود.»
كودك ادامه داد:« من چطور مي توانم بفهمم مردم چه مي گويند وقتي زبان آنها را نمي دانم؟»
خداوند او را نوازش كرد و گفت:« فرشتۀ تو ، زمزمه خواهد كرد و با دقت و صبوري به تو ياد خواهد دادكه چگونه صحبت كني.»
كودك با ناراحتي گفت:« وقتي مي خواهم با شما صحبت كنم، چه كنم؟»
خداوند براي اين سؤال هم پاسخي داشت:« فرشته ات دستهايت را كنار هم مي گذارد و به تو ياد مي دهد كه چگونه دعا كني.»
كودك سرش را برگرداند و پرسيد:« شنيده ام كه در زمين انسان نهاي بدي هم زندگي ميكنند. چه كسي از من محافظت خواهد كرد؟»
- فرشته ات از تو محافظت خواهد كرد، حتي اگر به قيمت جانش تمام شود.
كودك با نگراني ادامه داد:« اما من هميشه به اين دليل كه ديگر نمي توانم شما را ببينم، ناراحت خواهم بود.»
خداوند لبخند زد و گفت:« فرشته ات هميشه دربارۀ من با توصحبت خواهد كرد و به تو راه بازگشت نزد مرا خواهد آموخت،گرچه من همواره در كنار تو خواهم بود.»
در آن هنگام بهشت آرام بود، اما صداهايي از زمين شنيده مي شد.
كودك مي دانست كه بايد به زودي سفرش را آغاز كند. او به آرامي يك سؤال ديگر از خداوند پرسيد:«خدايا! اگر بايد همين حالا بروم، لطفأ نام فرشته ام را به من بگوييد.»
خداوند شانۀ او را نوازش كرد و پاسخ داد:«نام فرشته ات اهميتي ندارد. به راحتي مي تواني او را مادر صدا كني.»:gol::gol::gol:
متنت خیلی خوشگل بود باعث شد بعد از مدت ها مامان گلم رو ببوسم

من کار نازی رو تایید نمیکنم ولی یه جورایی مثل خودمه و از حقش نمیگذره . وقتی بهش توهینی بشه یا حرف زوری زده شه نمیتونه جلو خودشو بگیره دقیقا مثل من .
اون بحثی هم که سری قبل واسه من پیش اومد بخاطر همین بود . حرف زور و توهین شنیدم و مثل الان نازی نتونستم جلو زبونم رو بگیرم .
ولی در کل حرف زور خوب نیست

یه نصیحت هم واسه بالا سریم که اینقدر جلو نور خورشید نایست . اخه سرطان پوست میگیریا . این روزا هم که دیگه لایه ازون سوراخ شده بد تر ! :)

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
من كار نازي رو تاييد ميكنم هنوزم باهاش هستم تا آخرشم ميمونم :w12:

به بالاسريم توصيه ميكنم فقط تو تاپيكهاي با محتوا بره :tooth:

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هنوز نمی دونم تو دختری یا پسر

به هر حال:

دل هیچکیو نشکن:cry:

مگه کسی دلتو شکونده آتی جان ؟