به نظر شما چند درصد از دختران دوست پسر دارند !!؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mitra212

عضو جدید
من خودم بین دوست دختر گرفتن ! زن گرفتن ! و تنها موندن گیر کردم !!!!!!
همه شون به ضررم هستن!
دوست دختر بگیرم اخرش باز بن بست می رسم
زن بخوام بگیرم اصلا با این وضع نمیشه !! حداقل تا 2 سال دیگه
بخوام مجرد باشم از همه بدتر !! واقعا انگیزه ای در زندگی ندارم !!!
حالا چیکار کنم ؟
چقدر صبر فایده داره ؟ سن برسه به 30 سال باز ادم شور و شعف الان رو داره برای زن و خانواده اش ؟ اصلا حس ازدواج باز مثل الان داغ هست ؟

خیلی حرفتونو قبول دارم
واقعا حرف دل بعضی هارو زدین...سوالی که واقعا جواب نداره
:redface:
شاید واسه دخترام صدق کنه

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
200 درصد تو علم ریاضی جدید اومده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
الان دوست پسر داشتن یه امر طبیعیه. از مومنش گرفته تا قرتیش دوست پسر دارن.

ولی ما تو دانشگا 5 تا رفیق بودیم ک نداشتیم.
تو کلاسمون فقط5تا دخترا دوس پسر داشتن.
اگه من نسبت به محیط اطرافم بگم.
تنها 20 درصد
ولی خوب هر کس محیط زندگی خودشو داره

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی ما تو دانشگا 5 تا رفیق بودیم ک نداشتیم.
تو کلاسمون فقط5تا دخترا دوس پسر داشتن.
اگه من نسبت به محیط اطرافم بگم.
تنها 20 درصد
ولی خوب هر کس محیط زندگی خودشو داره

تو هم اتاقیام هیچ کدوم دوست ندارن به نظر منم بستگی به محیط داره

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دی نه منظورم دوست دختره تو اینا خلافشون منم که میام سایت اینجا می حرفم با بقیه به می گن تو چه غلطی می کنی تو اینترنت
گگه

به شخصه هم فکر می کنم دوست دختر داشتن خوب نیست
اها گفتم شاید دوستات تارک دنیا هستن:D
راست میگن چیکار میکنی شب و روز تو اینترنت!!دوستاش بیاین جمعش کنین:razz:
:redface:

S R Engineer

عضو جدید
مرسیییییی ;)
اما فک کنم درصد اشتباه دادن! 99.9 دخترا دوست پسر دارن.

palang-sorati

عضو جدید
چه فرقی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب دخترا که با موجودات فضایی دوست نمی شن که ؟؟؟؟؟

بابا بی خیال چه فرقی میکنه دخترا چند درصد شون دوست پسر دارند.درباره یک چیزی صحبت کنید که اگر بار علمی نداره حداقل دو تا چی یاد بگیرید

از موقعی که دهه 70 سر از تخم در آوردند جامعه بد از بدتر شد.

ahmadpashaei

عضو جدید
من فکر می کنم عده کمی پسر با عده زیادی زن و دختر در ارتباطن (خانمای خوش خیالم فکر می کنن طرف کوه وفاست:biggrin:) و خیلی از ارتباطا هم اصلا به رابطه جنسی نمیکشه و فقط در حد بلوف آقا پسرا باقی می مونه.
بازم اینو بگم طبق بررسی های من
:cool: بالای 90% دخترا حداقل یک رابطه عشقی - نه صرفا همراه با رابطه جنسی- را قبل از ازدواج دارند.

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر می کنم عده کمی پسر با عده زیادی زن و دختر در ارتباطن (خانمای خوش خیالم فکر می کنن طرف کوه وفاست:biggrin:) و خیلی از ارتباطا هم اصلا به رابطه جنسی نمیکشه و فقط در حد بلوف آقا پسرا باقی می مونه.
بازم اینو بگم طبق بررسی های من
:cool: بالای 90% دخترا حداقل یک رابطه عشقی - نه صرفا همراه با رابطه جنسی- را قبل از ازدواج دارند.

:surprised: بعد این بررسیهای دقیقتون چجوری انجام شده عایا؟؟!!!!

P.K.H

عضو جدید
بابا بی خیال چه فرقی میکنه دخترا چند درصد شون دوست پسر دارند.درباره یک چیزی صحبت کنید که اگر بار علمی نداره حداقل دو تا چی یاد بگیرید

از موقعی که دهه 70 سر از تخم در آوردند جامعه بد از بدتر شد.

ببخشیدا دخترای دهه ی 70 با پسرای دهه60 رفیق میشن ها!!!!!
شما دهه60 تیا چه خیری رسوندید مگه؟؟جنگ به خاطره پاقدم شما ها بود دیگه والااااااااااااا هی ما به روتون نمیاریم دلیل نمی شه اشتباه خودتونو بندازید گردن کس دیگه

palang-sorati

عضو جدید
ببخشیدا دخترای دهه ی 70 با پسرای دهه60 رفیق میشن ها!!!!!
شما دهه60 تیا چه خیری رسوندید مگه؟؟جنگ به خاطره پاقدم شما ها بود دیگه والااااااااااااا هی ما به روتون نمیاریم دلیل نمی شه اشتباه خودتونو بندازید گردن کس دیگه

:biggrin::biggrin: نه بابا واقعا

Dorsa*

عضو جدید
اتفاقا استنباط من اینه که دهه هفتادی ها هیچم با دهه شصتی ها دوست نمیشن
یه جور روابط درون سازمانی دارن !
غریبه تو خودشون راه نمیدن چون فکر میکنن خودشون تو همه چی آخرشن و اصلا دهه شصتیها رو قبول ندارن

اصلا خوبه یه جنگ باشگاهی بین دهه شصت و دهه هفتادی ها راه بیفته اینجا
خداییش دهه هفتادیها خیلی خوشبحالشونه
یعنی یه متولد 70 از متولد 69 هم خیلی وضعیت بهتری داره
دهه شصت یعنی نابسامانیهای بعد از جنگ ، اوج و انفجار جمعیت و در نتیجه سیل داوطلب کنکور که حالا کشیده شده به کنکور ارشد در حالیکه کنکور کارشناسی شده آبنبات حالا
ماییکه برای کنکور آزاد هم کلی رقابت داشتیم و بعضی کد رشته ها ستاره دار بود که پرطرفدارتر بود حالا همون ها بدون آزمون شده .
بیکاری و یک عالم جوون تحصیل کرده و توانمند دهه شصتی و عدم تناسب بازار کار با جمعیت تحصیلکرده ...
و حالا چهارتا ارگان و کارخونه هم که استخدام داشته باشن شرط سنی براش میذارن که دهه هفتادی که در مقایسه با دهه شصتی مثل آب خوردن وارد کنکور شده و هنوز مهر مدرکش خشک نشده مثل هلو وارد کار میشه
هنوز دهه شصتی بیچاره نه کار درست و حسابی داره نه پول و پله ای جمع کرده که بتونه ازدواج کنه
دهه هفتادی منتظر تولد بچه دومشه ! :child:
شونصدتا مقایسه دیگه هم دارم بکنم ولی دیگه نمیخوام جو غم انگیزتر بشه :crying:
پس دهه هفتادی عزیز قدر خودتو بدون و نیا اینجا بگو شما دهه شصتی ها چه خیری رسوندین !!!!!!!
ما اگه خیری نرسوندیم حداقل خرق عادت هم نکردیم :eek:

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقا استنباط من اینه که دهه هفتادی ها هیچم با دهه شصتی ها دوست نمیشن
یه جور روابط درون سازمانی دارن !
غریبه تو خودشون راه نمیدن چون فکر میکنن خودشون تو همه چی آخرشن و اصلا دهه شصتیها رو قبول ندارن

اصلا خوبه یه جنگ باشگاهی بین دهه شصت و دهه هفتادی ها راه بیفته اینجا
خداییش دهه هفتادیها خیلی خوشبحالشونه
یعنی یه متولد 70 از متولد 69 هم خیلی وضعیت بهتری داره
دهه شصت یعنی نابسامانیهای بعد از جنگ ، اوج و انفجار جمعیت و در نتیجه سیل داوطلب کنکور که حالا کشیده شده به کنکور ارشد در حالیکه کنکور کارشناسی شده آبنبات حالا
ماییکه برای کنکور آزاد هم کلی رقابت داشتیم و بعضی کد رشته ها ستاره دار بود که پرطرفدارتر بود حالا همون ها بدون آزمون شده .
بیکاری و یک عالم جوون تحصیل کرده و توانمند دهه شصتی و عدم تناسب بازار کار با جمعیت تحصیلکرده ...
و حالا چهارتا ارگان و کارخونه هم که استخدام داشته باشن شرط سنی براش میذارن که دهه هفتادی که در مقایسه با دهه شصتی مثل آب خوردن وارد کنکور شده و هنوز مهر مدرکش خشک نشده مثل هلو وارد کار میشه
هنوز دهه شصتی بیچاره نه کار درست و حسابی داره نه پول و پله ای جمع کرده که بتونه ازدواج کنه
دهه هفتادی منتظر تولد بچه دومشه ! :child:
شونصدتا مقایسه دیگه هم دارم بکنم ولی دیگه نمیخوام جو غم انگیزتر بشه :crying:
پس دهه هفتادی عزیز قدر خودتو بدون و نیا اینجا بگو شما دهه شصتی ها چه خیری رسوندین !!!!!!!
ما اگه خیری نرسوندیم حداقل خرق عادت هم نکردیم :eek:

عـــجـــــبــــــ......... مقایسه ای!!
دهه 70 دیا اکثرا از نظر شخصیت سطح خیلی پایینتری نسبت به 60 دیا هستن بطوری که قابل مقایسه نیستن
60دیا اکثر خودساخته ترن چون به قول شما جنگی بزرگ شدن ! معنی خعلی چیزا رو که 70دیا حتی تصورش رو نمیتونن بکنن درک میکنن چون لمسش کردن!

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیشترشون دارن !! اونایی که ندارن دوست دارن که یکی رو تور کنن!!!
هیچ کس از جنس مخالف بدش نمیاد .
کی می گه ؟!
رو چه حسابی می گی ؟!
مگه شما از دل مردم خبر داری !؟

آمارایی که مراکز مشاوره منتشر می کنن و چیزی که من دیدم اینه که تمااااام دخترا ، حتی اونایی که شما فکر می کنین اهل پیچوندن و سر کار گذاشتن پسرا هستن هم موقع آشنایی با یه پسر به ازدواج فکر می کنن !
و درصد خعععلی بالایی از پسرا از ارتباط با جنس مخالف دنبال هدف جدی ای نیستن ... وقتش که بشه می ره به مامان جونش می گه من زن می خوام !
مثل اینکه مثلا می گه فلان کفش یا لباسو می خوام ! ... مادر هم آستینا رو بالا می زنه و طی یک فرآیند خاله زنکی یکی رو می پسنده و تموم
ما تو یه جامعه ی سنتی زندگی می کنیم !
خودتونو خواهشا گول نزنید ... به این ادا های روشنفکری و حرفایی که بچه ها می زنن نگاه نکنین ... ظاهرا رو به توسعه ایم ، در واقعیت هنوز بی نهایت بسته و عقب مونده فکر می کنیم
نمونه اش هم خود من !

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی این رو هم باید قبول کرد که به دلیل نبود تفریح و سرگرمی برای مردم تو کشورمون خیلی ها به دوستی با جنس مخالف روی می آرن!
اینا + اینکه انقدر وضعیت اقتصادی و فرهنگی ( ! ) داغونه که طرف قصدشم داشته باشه و آمادگی از نظر شخصی اما بازم سخته
کلا انقدر چاله چوله داره این قضیه ازدواج تو کشورمون که من تعجب می کنم چطور باز ما حاضریم بهش فکر کنیم !!!
اصلن یه وضعیت گذرا است از نظر فرهنگی که هنوز معلوم نیست چی به چیه ! ... تکلیف خیلیا با خودشونم معلوم نیست !
طرف می گه من اصلن تو فکر ازدواج و اینا نیستم بعد می بینی با یکی دوست بوده ! می پرسم دوستش داری می گه نه - می گم قصدت ازدواج هم که نبوده چون می گی شرایطشو ندارم - آخه جالبیش اینه که از طرف خوششم نمیاد ! کلی می کوبونتش که ال بود و بل بود !!!! واقعا آدم می مونه
اصلن دوست پسر دارن یا ندارن !
که چی ؟!
فرض کن درصد دقیق هم بدست آوردی ! بعدش چی ؟!
من خودم بخوام انتخاب کنم کسی رو انقدر مورد هست برای ذره بین گذاشتن که نوبت به این یکی نمی رسه! صد البته اگه آدمی رو پیدا کنم که احمقانه تو این مسیر رفته باشه شخصیتش تو ذهنم خراب می شه اما خب مسائل خیلی مهمتری هست برای اینکه یه نفر شایستگی و آ»ادگی ازدواجو داشته باشه ...

Asa l

عضو جدید
nazare shakhsiye man ine ke dokhtaraye dabirestani kheili bishtar donbale injor masael hastan vaghti seneshon bishtar mishe va tajrobashon bishtar mishe aghelane tar hata darmorede injor masael tasmim migiran unayi k to mohite daneshgah donbale in masael hastan be nazare man kasayi hastan ke to mohite baste tari bodan va tajrobeye kami daran az dorane dabirestan k moteasefane in az nazare man albate badtare...toye daneshgah chand daste dokhtar vojod dare daste aval unayi hastan ke beheshon eshare kardam va to khode daneshgah dost pesar daran daste dovom toye daneshgah dost nemishan ama kharej az daneshgah dost mishan va daste sevom aslan dost pesar nadaran...man darmorede dokhtara goftam va dobare migam nazare shakhsiye mane momkene baziha injori fek nakonan:surprised:

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
دی نه منظورم دوست دختره تو اینا خلافشون منم که میام سایت اینجا می حرفم با بقیه به می گن تو چه غلطی می کنی تو اینترنت
گگه

به شخصه هم فکر می کنم دوست دختر داشتن خوب نیست
بلی !
دوست دختر داشتن بسی عمل ناپسندی است :D
اصلن بیاین یه تاپیک بزنیم راجع به روابط عشقی پسرا قبل ازدواج (البته سنتیشون ! ) بپردازیم
باور کنید پسرا خیلی تناققض دارن تو انتخاب عشقشون و همسرشون ! انگاری دو مقوله جداست

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بلی !
دوست دختر داشتن بسی عمل ناپسندی است
اصلن بیاین یه تاپیک بزنیم راجع به روابط عشقی پسرا قبل ازدواج (البته سنتیشون ! ) بپردازیم
باور کنید پسرا خیلی تناققض دارن تو انتخاب عشقشون و همسرشون ! انگاری دو مقوله جداست

اگه شوما پسری پس باید بدونی که پسرا یکی از دقیق ترین موجودات عالمن!!:D
پسرا هرگز دخترا رو یکی نمیدوننن و روشون یه حساب باز نمیکنن چون صرفا دخترن:D
کسی که شب تا صبحت رو باهاش میگذرونی برای پسرا حساب جدا محسوب میشن و کس که صب تا شبت رو باهاش میگذرونی جدا:D
مورد اول خودش چند دسته تقسیم میشن! و مورد دوم هم به چند دسته تقسیم میشن از نظر پسرا:D
اما همسر حسابی کاملا جدا با همه اینا داره و پسرا هرگز همه اینارو باهم قاطی نمیکنن که یکی دیگه از میلیاردها ویژگی های + و خاصشون هست;)

پـــــــــــیــــــــــســـــــــــر نـــــــــبــــــــــود؟:biggrin:

وضعیت
موضوع بسته شده است.