به نظر شما دخترای متولد کدوم ماه مهربون ترن؟؟؟

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرچم مهری ها افتاده بود زمین که :d
.
.
.

جدای از همه خصوصیات و خصلت های هر ماهی انسانیت و اخلاق حرف اول و میزنه
آخي الان شما اومدي پرچمو زدي رفتا بالا.خدا خيرت بده
مهربونترين آدمي كه الان دوروبرتو ميشناسيد از روزي كه متولد بود مهربون نبوده كه
بر حسب شرايط و افكاري كه داشته اينطوري شده
حالا اسمش مهر ماهيه
خرداديه
آبانيه
....
ميتونه هرچيزي باشه.
مهربوني و خوش اخلاقي رو همه آدما توي عملكرد افراد در شرايط سخت و دشوار بهتر مپذيرن.

Uchiha Itachi

عضو جدید
آخي الان شما اومدي پرچمو زدي رفتا بالا.خدا خيرت بده
مهربونترين آدمي كه الان دوروبرتو ميشناسيد از روزي كه متولد بود مهربون نبوده كه
بر حسب شرايط و افكاري كه داشته اينطوري شده
حالا اسمش مهر ماهيه
خرداديه
آبانيه
....
ميتونه هرچيزي باشه.
مهربوني و خوش اخلاقي رو همه آدما توي عملكرد افراد در شرايط سخت و دشوار بهتر مپذيرن.

فکر کنم آبانی هم مهربون باشن. واقعاً سخته بگه آبونی ها یا بهمنی ها مهربون ترن!؟

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.مردادیا به نظرم خیلی مهربونن!

هرچند معتقدم مهربان بودن وابسته به شرایط زندگی و تربیتی و یه سری مسائل هست.

ولی از طرفی:دی
به این جمله شما از هر زاویه ای نگاه میکنم چه 45 درجه چه 180 درجه و اینا خلاصه میبینم بسی جمله درستیه:D

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الکی زور نزنید شماها اگه مهربون بودین ماه تولدتون خرداد و مرداد و آبان و آسان نبود ...
مهربودین که نیستین وسلام :دی

پ ن : صرفا جهت تهیج افکار عمومی:d

Uchiha Itachi

عضو جدید
الکی زور نزنید شماها اگه مهربون بودین ماه تولدتون خرداد و مرداد و آبان و آسان نبود ...
مهربودین که نیستین وسلام :دی

پ ن : صرفا جهت تهیج افکار عمومی:d

خوشحالم که شما واقع بین هستید و به نظرتون دختران بهمن مهربون ترین هستن.

Uchiha Itachi

عضو جدید
چرا حرف میذاری زبون من :surprised:بهمن هم خانواده ی کولاک هست :d

بهمنی ها کجا و مهربونی کجا :دی

این موضوع خیلی طبیعی و قابل فهم است که بهمنی ها مهربون ترین باشن و من می تونم اینجا اثبات کنم:

قطعا می دونید که زمین در بهمن ماه کمترین فاصله رو با خورشید و ماه داره
جاذبه متضاد خورشید و ماه باعث میشه که ژنوم های اسپکترال متبارز بشن و تبادل سلولی مجانس، به صورتی متحارض بشه که تکافل پیش بیاد
بنابراین متولدین این ماه مهربون ترین هستن حتی خرس های مهربون هم بیشترشون متولد همین ماه هستن

آخرین ویرایش:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این موضوع خیلی طبیعی و قابل فهم است که بهمنی ها مهربون ترین باشن و من می تونم اینجا اثبات کنم:

قطعا می دونید که زمین در بهمن ماه کمترین فاصله رو با خورشید و ماه داره
جاذبه متضاد خورشید و ماه باعث میشه که ژنوم های اسپکترال متبارز بشن و تبادل سلولی مجانس، به صورتی متحارض بشه که تکافل پیش بیاد
بنابراین متولدین این ماه مهربون ترین هستن حتی خرس های مهربون هم بیشترشون متولد همین ماه هستن

این فقط یک نظریه علمی هست و نمیشه به همه تعمیم داد چون بهمنی هستن مهربون هستن

حالا اینجا که هیچی ولی تو واقعیت ۹۰ درصد بهمنی هایی که دیدم بد جنس و موذی بودن
.
.
‌.
خرس های مهربون که کارتون بود :d خرس واقعی کجاش مهربونه بگیرتت تیکه پاره میکنه مخصوصا خرس گریزلی :|

Uchiha Itachi

عضو جدید
این فقط یک نظریه علمی هست و نمیشه به همه تعمیم داد چون بهمنی هستن مهربون هستن

حالا اینجا که هیچی ولی تو واقعیت ۹۰ درصد بهمنی هایی که دیدم بد جنس و موذی بودن
.
.
‌.
خرس های مهربون که کارتون بود :d خرس واقعی کجاش مهربونه بگیرتت تیکه پاره میکنه مخصوصا خرس گریزلی :|

تحقیقات کافی به عمل اومد و مشخص فرد مهربون مورد نظر در واقع متولد دی ماه بودن و شناسنامه بهمن ماه صادر شده
از طرف دیگه با مطالعه بیشتری در سرزمین خرس های مهربون انجام شد به نظر میرسه که بیش از 110 درصد خرس های مهربون هم متولد دی ماه هستن

علت اصلی این موضوع هم احتمالاً تفاعلی است که در پی تقابل در ماه پیش از هم ارزی خورشید و ماه در دی ماه رخ میده.

اما راستی این دختر بهمنی که شما میگی موذی هست اصلاً کی هست که شما ماه تولدش رو هم میدونی!؟ :razz:
I'm suspicious!

آخرین ویرایش:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تحقیقات کافی به عمل اومد و مشخص فرد مهربون مورد نظر در واقع متولد دی ماه بودن و شناسنامه بهمن ماه صادر شده
از طرف دیگه با مطالعه بیشتری در سرزمین خرس های مهربون انجام شد به نظر میرسه که بیش از 110 درصد خرس های مهربون هم متولد دی ماه هستن

علت اصلی این موضوع هم احتمالاً تفاعلی است که در پی تقابل در ماه پیش از هم ارزی خورشید و ماه در دی ماه رخ میده.

اما راستی این دختر بهمنی که شما میگی موذی هست اصلاً کی هست که شما ماه تولدش رو هم میدونی!؟ :razz:
I'm suspicious!

من نمیدونم منظور شما از خرس مهربون چیه قبلا ی کارتونی بود به اسم خرسهای مهربون

احتمالن منظورت اونان من نمیدونم

دختر؟ کدوم دختر؟ من اسمی از دختر نیاوردم :| منظورم تو فامیل و دوستا و اشناها بود اسفند رو قبول دارم مهربونن اما بهمن...!

behnamcp

کاربر فعال
با نام و یاد خدا
با سلام و عرض ادب و ارادت خدمت تمامی دوستان
کاش در مورد این که مهربون ترین پسر ها متولد چه ماهی هستند هم تاپیکی زده بشه.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهربونی ربطی به ماه و سال نداره. انسان اگه مهربانی ببینه مهربان میشه و اگه باهاش نامهربانی بشه سنگدل میشه.