به نظر شما بهترین مارک نوت بوک چیست؟

به نظر شما بهترین مارک نوت بوک چیست؟

• مجموع رای دهندگان
    321

c#2010

عضو جدید
سلام
lenovo and ibm لپ تاپ های خوبی به بازار عرضه کرده دارای کارایی وعمر قطعات لالای هستن

mohammadamingh1

عضو جدید
سلام

من به شحصه وایو رو می پسندم
تنها ایرادی که بعضی از سری های وایو داره اینه که ظریفن
و گرنه بقیه چیزاش خوبه

البته فکر میکنم مدلای اسوز هم داره خوب جواب میده
هر چند چینی اما از کیفیت خوبی برخورداره

ضمنا بچه ها
زمان خرید لبتاب گارانتی رو فراموش نکنید
سعی کنید لبتابی بگیرید که گارانتی معتبری داشه باشه

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.بچه های گل کامپیوتر اگه ممکنه راهنمایی کنید
من 4 سال پیش یه دل مدل 1510 خریدم .خیلی هم راضی بودم.ایرلندی اصل بود.چند وقت پیش یه اتفاقی براش افتاد که دیگه از رده خارج شد.حالا اگه ممکنه بگید چی بگیرم بهتره.
این توضیح رو هم بدم.من معمارم. تقریبا روزی 20 ساعت سیستم روشنه.با نرم افزار های سنگینی مثل 3d max کار میکنم.رندر گرفتن برام خیلی مهمه.میخام i7 باشه 8 گیگ رم داشته باشه.کش 8 باشه(اگه نیست 6 باشه) گرافیک بالا.قیمت هم از 1700000 بیشتر نباشه.
وایو زیاد دوس ندارم .از اچ پی خیلی تعریف شنیدم.لنووا هم زیاد در موردش نمیدونم.لطف کنید و کمکم کنید.

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من 4 سال پیش یه دل مدل 1510 خریدم .خیلی هم راضی بودم.ایرلندی اصل بود.چند وقت پیش یه اتفاقی براش افتاد که دیگه از رده خارج شد.حالا اگه ممکنه بگید چی بگیرم بهتره.
این توضیح رو هم بدم.من معمارم. تقریبا روزی 20 ساعت سیستم روشنه.با نرم افزار های سنگینی مثل 3d max کار میکنم.رندر گرفتن برام خیلی مهمه.میخام i7 باشه 8 گیگ رم داشته باشه.کش 8 باشه(اگه نیست 6 باشه) گرافیک بالا.قیمت هم از 1700000 بیشتر نباشه.
وایو زیاد دوس ندارم .از اچ پی خیلی تعریف شنیدم.لنووا هم زیاد در موردش نمیدونم.لطف کنید و کمکم کنید.
سلام
وایو لپ تاپ های خوبی داره ولی دوستم می خواست بخره مدل خیلی خوبی برای معمارا نداشت یا اگه هم داره خیلی گرون بوده که ما بررسیش نکردیم
با این مشخصات اگه اچ پی می خوای بهترینش 6190 ,البته اگه الان گرون نشده باشه چون از زمانی که من خریدم و در این حدود قیمت بود گرون تر شدن
ایسر هم اگه 5770 پیدا کنی که i7 با گرافیک 2 باشه مدل خوبیه
البته من بعد همه بررسی ها خودم بین اینها lenovo y570 انتخاب کردم که خیلی راضیم
رندر مکسش عالیه
و چیزی که من شنیدم لنوو بیشتر از هر برندی قابلیت روشن موندن طولانی مدت رو داره
و جالب این بود من بعد اینکه خریدم تو فروم های خارجی دیدم یکی از مدلهای مورد استقبال معماراست
ولی اگه این مدل رو خواستی چند موضوع هست اول اینکه من 1500 خریدم ولی مثل اینکه الان خیلی گرونتر شده
مورد بعدی اینه که الان ممکنه سخت گیر بیاد دوستم می خواست تو مشهد نتونست پیدا کنه تصمیم گرفته اچ پی بگیره و می گفت سازگار همین مدل رو با کانفینگ پایین آورده حواست باشه مدلی که من میگم i7 , رم 8
گرافیک 555 ؛1 گیگ
که الان گرافیک 2 گیگش تو بازار هست

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
وایو لپ تاپ های خوبی داره ولی دوستم می خواست بخره مدل خیلی خوبی برای معمارا نداشت یا اگه هم داره خیلی گرون بوده که ما بررسیش نکردیم
با این مشخصات اگه اچ پی می خوای بهترینش 6190 ,البته اگه الان گرون نشده باشه چون از زمانی که من خریدم و در این حدود قیمت بود گرون تر شدن
رندر مکسش عالیه
و جالب این بود من بعد اینکه خریدم تو فروم های خارجی دیدم یکی از مدلهای مورد استقبال معماراست
ولی اگه این مدل رو خواستی چند موضوع هست اول اینکه من 1500 خریدم ولی مثل اینکه الان خیلی گرونتر شده
مورد بعدی اینه که الان ممکنه سخت گیر بیاد دوستم می خواست تو مشهد نتونست پیدا کنه تصمیم گرفته اچ پی بگیره و می گفت سازگار همین مدل رو با کانفینگ پایین آورده حواست باشه مدلی که من میگم i7 , رم 8
گرافیک 555 ؛1 گیگ
خیلی ممنون
ایسر که نمیخام
وایو همونطور که خودتون گفتین تقریبا تمام بچه هایی که معماری میخونن وزیر 2 تومن هزینه کردن نسبت به پولی که دادن ناراضین(بسیار بسیار ضعیف )
من هم خودمن دوس دارم یا اچ پی بگیرم یا لنوو.
حالا میشه بین این دو یکم راهنماییم کنید؟

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام
رندر مکسش عالیه
گرافیک 555 ؛1 گیگ

سلام...
با توجه به چیزهایی که شما می خواید و دوستمون گفتند من به شخصه به شما همون مدل های لنوو رو پیشنهاد می کنم...
ولی به شخصه طرفدار ایسر هستنم... چون با کانفیگ مناسب و هماهنگ و قیمت مناسب ولی باطری ضعیف تویه بازار راحت گیر میاد..
۲ تا سایت بهت معرفی می کنم...برو ببین چه مدلی هستند...
http://www.7laptop.com/
سایت بالا یه سرچ داره که حدودا وسط صفحه هستش و کار رو برات راحت می کنه... درضمن شماره تلفن جاهای که اون مدل لپ تاپ ها رو دارند رو هم بهت میده...
http://www.mihanmarket.com/Categories/10101/%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%82%D9%8A%D9%85%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AE%D8%B1%D9%8A%D8%AF-%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D9%86%D9%88%D8%AA-%D8%A8%D9%88%DA%A9-Laptophttp://www.mihanmarket.com
سایت بالا هم یه سرچ خیلی قوی تر داره ولی خوب شاید مدلهاش زیاد نباشه
اگه آشنای خوب داری برو MSI بگیر ...ولی حتما باید آشنا داشته باشی وگرنه سرت کلاه میره چون مدلهای داغ کن و غیر استاندارد هم داره... ولی کم نمیاره...

ولی در پایان پیشنهاد من...اگه دسترسی به برق داری برو ایسر بگیر...نه اینکه کم بیاره...ولی به نسبت یکم تویه شارژ ضعیف هستش...
باتشکر....

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی ممنون
ایسر که نمیخام
وایو همونطور که خودتون گفتین تقریبا تمام بچه هایی که معماری میخونن وزیر 2 تومن هزینه کردن نسبت به پولی که دادن ناراضین(بسیار بسیار ضعیف )

سلام...
اچ پی بگیر.....
باتشکر....

pshi

عضو جدید
slm duste aziz man karam furush garanti va tamire note booke chon alan daram kaer mikonam be shakhse pishnahad mikonamaz kharidan notbooke haye hp khodari konid :D chon kamelan ashghale va notbooke haye lenovo not bookhaye emrikaiie notbookhaye khubie vali age kharab beshe baraye tamiresh bayad sar be biabun bezari chon vase peyda kardane har ghatash bayad hade aghal yeki 2hafte bazaro ziro ru koni
ama pishnahadam vase kharid aval ke sony bad aser badesh toshiba bad asus
va ino faramush nakon ke age ke note booke khub notebooki nist ke kharab nashe ba har no notebooki age dorost raftar koni vasat omri kar mikone

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی ممنون
ایسر که نمیخام
خواهش می کنم
خوب منم بین این دو مدل مردد بودم
و خودم لنوو رو انتخاب کردم و راضی هستم
البته یه میزانی هم به سلیقه بر میگرده دوستم بین این 2 تا اچ پی رو انتخاب کرد چون کمی سبک تر بود و به نظرش قشنگ تر بود
فقط چند نکته این که با شرایطی که الان هست هر چی زود تر بخرین چون گرونتر میشه از زمانی که من خریدم حدود 3-4 ماه پیش حدود 400 گرونتر شده
نکته بعدی اینکه با توجه به تحقیقی که من کردم لنوو چون گرافیک 555 هست از اچ پی از این بابت سر تره
و موضوع بعدی اینکه 6190 چون بلوری داره که عملا کاربرد خاصی هم نداره قیمتش بالاست( دیشب تو مشهد 2150) اگه خواستی اچ پی بگیری می تونی 6170 بگیری که رم 4 داره یه 4 هم بهش اضاقه کنی یا 6180 بگیری با رم 6 یه رم 2 اضافه کنی دوستم دیشب اینو خرید .
امیدوارم کمک کرده باشه بهت

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواهش می کنم
خوب منم بین این دو مدل مردد بودم
و خودم لنوو رو انتخاب کردم و راضی هستم
البته یه میزانی هم به سلیقه بر میگرده دوستم بین این 2 تا اچ پی رو انتخاب کرد چون کمی سبک تر بود و به نظرش قشنگ تر بود
فقط چند نکته این که با شرایطی که الان هست هر چی زود تر بخرین چون گرونتر میشه از زمانی که من خریدم حدود 3-4 ماه پیش حدود 400 گرونتر شده
نکته بعدی اینکه با توجه به تحقیقی که من کردم لنوو چون گرافیک 555 هست از اچ پی از این بابت سر تره
و موضوع بعدی اینکه 6190 چون بلوری داره که عملا کاربرد خاصی هم نداره قیمتش بالاست( دیشب تو مشهد 2150) اگه خواستی اچ پی بگیری می تونی 6170 بگیری که رم 4 داره یه 4 هم بهش اضاقه کنی یا 6180 بگیری با رم 6 یه رم 2 اضافه کنی دوستم دیشب اینو خرید .
امیدوارم کمک کرده باشه بهت
ممنون.تفاوت 6170 و 6180 با 6190 فقط در رمشون هست؟یا تفاوت دیگه ای هم دارن؟

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون.تفاوت 6170 و 6180 با 6190 فقط در رمشون هست؟یا تفاوت دیگه ای هم دارن؟
تو هارد هم تفاوت دارن و مثلا همون که 6190 بلوری داره
توی لپ تاپ مهم گرافیک و سی پی یو که قابل ارتقا نیست
یکی از مغاره ها میگفت اگه 6180 رو ارتقا بدین چون هاردش بیشتره بهتره حالا نمی دونم واقعا اینجوریه یا 6170 نداشت اینو می گفت

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو هارد هم تفاوت دارن و مثلا همون که 6190 بلوری داره
توی لپ تاپ مهم گرافیک و سی پی یو که قابل ارتقا نیست
یکی از مغاره ها میگفت اگه 6180 رو ارتقا بدین چون هاردش بیشتره بهتره حالا نمی دونم واقعا اینجوریه یا 6170 نداشت اینو می گفت
ارتقا ی رم به همین سادگیه که شما مکیگین؟اگه باز بشه مشکلی ایجاد نمیشه؟تفاوت قیمت 6180با6190 میدونید چقده؟

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ارتقا ی رم به همین سادگیه که شما مکیگین؟اگه باز بشه مشکلی ایجاد نمیشه؟تفاوت قیمت 6180با6190 میدونید چقده؟
اره چون لپ تاپ های جدید این قابلیت رو دارن و این معنیش این نیست که باز میشه لپ تاپ جایی که رم می خوره یه جای جداگونست و باز شدن اون ربطی به باز شدن دستگاه و خارج شدت از گارانتی نداره
6180 رو دقیق یادم نمیاد ولی 6170 رو با رمی که اضافه کنن 1870 می گفتن
فکر کنم اونم حدودا همین میشه چون دستکاه کمی گرونتر بود به جاش رم 2 کمی ارزون تر از رم 4
6190 هم که گفتم 2150 قیمت می دادن

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره چون لپ تاپ های جدید این قابلیت رو دارن و این معنیش این نیست که باز میشه لپ تاپ جایی که رم می خوره یه جای جداگونست و باز شدن اون ربطی به باز شدن دستگاه و خارج شدت از گارانتی نداره
6180 رو دقیق یادم نمیاد ولی 6170 رو با رمی که اضافه کنن 1870 می گفتن
فکر کنم اونم حدودا همین میشه چون دستکاه کمی گرونتر بود به جاش رم 2 کمی ارزون تر از رم 4
6190 هم که گفتم 2150 قیمت می دادن
پس اگه همون قیمت در بیاد بهتره که 6190بگیرم.
قیمت لنوو که گفتید چقده؟از نظر سی پی یو و گرافیک و رم با 6190 یکیه؟

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس اگه همون قیمت در بیاد بهتره که 6190بگیرم.
قیمت لنوو که گفتید چقده؟از نظر سی پی یو و گرافیک و رم با 6190 یکیه؟
منظورم از همون قیمت 6170 و 6180 با رم ارتقا یافته بود نه با 6190
لنوو الان با کانفینگ های مختلف اومده
مثلا ماله من رم 8 گرافیک 555 , 1گیگ
الان با رم 4 و گرافیک 2 و بلو ری اومده که مزیتی نداره
و با رم 8 گرافیک 2
و با رم 8 گرافیک 2 و هارد SSD 64

از لحاظ سی پی یو و رم 6190 و لنوو یکی هستن
ولی گرافیک حتی ماله من که 1 گیگ هست تا جایی که من تحقیق کردم بهتره
به خاطر 555 ب.ودتش
ولی بازم اینو میگم من مسلما نظرم این بود که لنوو بهتره که خریدم ممکنه کس دیگه نظر دیگه ای داشته باشه و اینکه نظر کی درسته خودش سوالیه !

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منظورم از همون قیمت 6170 و 6180 با رم ارتقا یافته بود نه با 6190
لنوو الان با کانفینگ های مختلف اومده
مثلا ماله من رم 8 گرافیک 555 , 1گیگ
الان با رم 4 و گرافیک 2 و بلو ری اومده که مزیتی نداره
و با رم 8 گرافیک 2
و با رم 8 گرافیک 2 و هارد SSD 64

از لحاظ سی پی یو و رم 6190 و لنوو یکی هستن
ولی گرافیک حتی ماله من که 1 گیگ هست تا جایی که من تحقیق کردم بهتره
به خاطر 555 ب.ودتش
ولی بازم اینو میگم من مسلما نظرم این بود که لنوو بهتره که خریدم ممکنه کس دیگه نظر دیگه ای داشته باشه و اینکه نظر کی درسته خودش سوالیه !
الان قیمت همین مدل لنوو با رم 8 و گرافیک 2 رو ندارین؟میشه یه لطفی بکنید یه عکس از مال خودتون بزارید؟

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان قیمت همین مدل لنوو با رم 8 و گرافیک 2 رو ندارین؟میشه یه لطفی بکنید یه عکس از مال خودتون بزارید؟
شرمنده دیروز خیلی قیمت گرفتیم و چون فقط 1 جا داشت من توی ذهنم نمونده
عکس هم تا شب نه چون فعلا پیشم نیست چون دوستم کار سنگین مکس داشت 1 ماهی میشه که دست اونه دیشب بلاخره اچ پی خرید تا شب میاره ماله منو ولی واسه دیدنش می تونین سرچ کنین
یا سایت لنوو برین یا سایت سازگار که وارد می کنه
مدل y570
سرچ کنید تو سایت سازگار اگه مدلش باشه قیمتم هست و این کانفینگ های مختلف ظاهر یکسانی دارن
این مدل یه ایراد داره که البته فکر می کنم خیلی از لپ تاپ ها دارن
وقتی وایرلس روشنه برای نت
و مودم وایرلس روشنه
با هدفون یه کم نویز داره

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شرمنده دیروز خیلی قیمت گرفتیم و چون فقط 1 جا داشت من توی ذهنم نمونده
عکس هم تا شب نه چون فعلا پیشم نیست چون دوستم کار سنگین مکس داشت 1 ماهی میشه که دست اونه دیشب بلاخره اچ پی خرید تا شب میاره ماله منو ولی واسه دیدنش می تونین سرچ کنین
یا سایت لنوو برین یا سایت سازگار که وارد می کنه
مدل y570
سرچ کنید تو سایت سازگار اگه مدلش باشه قیمتم هست و این کانفینگ های مختلف ظاهر یکسانی دارن
این مدل یه ایراد داره که البته فکر می کنم خیلی از لپ تاپ ها دارن
وقتی وایرلس روشنه برای نت
و مودم وایرلس روشنه
با هدفون یه کم نویز داره
ممنوون از اطلاعاتی که دادید.موفق باشید

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستی حواستون باشه که لنوو با ویندوز ارجینال بگیرین بعضیاش نداره

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممون به خاطر توضیحاتتون.
ببخشید ایا اچ پی مدل اینداستریال داره؟

سلام...
ولی به نظر من یه نگاهی هم به مدلهای ایسر بنداز...
تنها مدلهایی هستند که دیدم هیچ وقت زیر بار کاری کم نمیارن...
درسته که ارزون هستش و کلاس کاری نداره ولی هیچ وقت تویه پروسس های سنگین بهت نه نمیگه...
مزیت سیستم های ایسر اینه که هم ارزون هستند و هم کانفیگ بالایی داره... بر خلاف چیزی که پردازنده نشونت میده... یکم از نظر ساخت معمولی هستش ولی درکل خوبه...
درضمن مواظب باش که دکمه های تاچ اسکرین یک تیکه نباشه... چون دکمه های یک تیکه مشکلات زیاد دارند...
باتشکر....

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
ولی به نظر من یه نگاهی هم به مدلهای ایسر بنداز...
تنها مدلهایی هستند که دیدم هیچ وقت زیر بار کاری کم نمیارن...
درسته که ارزون هستش و کلاس کاری نداره ولی هیچ وقت تویه پروسس های سنگین بهت نه نمیگه...
مزیت سیستم های ایسر اینه که هم ارزون هستند و هم کانفیگ بالایی داره... بر خلاف چیزی که پردازنده نشونت میده... یکم از نظر ساخت معمولی هستش ولی درکل خوبه...
درضمن مواظب باش که دکمه های تاچ اسکرین یک تیکه نباشه... چون دکمه های یک تیکه مشکلات زیاد دارند...
باتشکر....
ممنون
منظور تون کدوم کلیداس دقیقا؟

ir_majhool

عضو جدید
xps

xps

سلام دوستان
الان یک سالی میشه که سری xps دل وارد بازار شدن
واقعا عالی هستند
مخصوصلا با اون گرافیک و اسپیکر های عالی که اسپیکراش حسابی کلاس لپتاپو می بره بالا
من xps l501 دارم الان دیگه ulta book دل هم اومده
حتما به سایت دل برید و این محصول زیبا رو ببینید
سراغ inspiron اصلا نرید
میشه گفت دل با اکس پی اس دوباره ترکوند

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه مدلی که اینطور نباشه هم وجود داره؟

سلام...
مثلا بعضی از مدلهای ایسر و یا اچ پی کلیک هاشون یکپارچه بود...ولی الان دیگه جدا از هم هستند ولی بازم بعضی از مدلهاشونر و این مدلی میزنند...
به همین خاطر گفتم که بعدا براتون دردسر نشه...
باتشکر...

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
الان یک سالی میشه که سری xps دل وارد بازار شدن
واقعا عالی هستند
مخصوصلا با اون گرافیک و اسپیکر های عالی که اسپیکراش حسابی کلاس لپتاپو می بره بالا
من xps l501 دارم الان دیگه ulta book دل هم اومده
حتما به سایت دل برید و این محصول زیبا رو ببینید
سراغ inspiron اصلا نرید
میشه گفت دل با اکس پی اس دوباره ترکوند

سلام...
خوب اگه قرار باشه اونقدر پول اون سری رو بدم میرم دقیقا مدلهای ایسوس رو میگیرم که برام یه عمر کار کنند...
چه کاریه آخه؟؟؟
باتشکر...