به نظر شما بهترین مارک نوت بوک چیست؟

به نظر شما بهترین مارک نوت بوک چیست؟

• مجموع رای دهندگان
    321

Farasystem

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها سلام. می خوام یه بحث درباره ی نوت بوک شروع کنم. به نظر شما بهترین نوت بوکی که در حال حاضر توی بازار ایران موجوده چیه؟

لطف کنین دلیلشم بگین.

Empire Neama

عضو جدید
سلام
hp مارک استانداردیه یعنی کلا تمام محصولاتش قابل اعتمادن
asus هم همچین وضعی داره اما به نظر [شخصی] من همیشه sony استاندارد لوازم multi media رو تعیین میکنه

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به نظر من نمی شه به طور اختصاصی یک لپ تاپ رو بهتر از بقیه انتخاب کرد

بسته به نوع نیازی که هر کس داره ممکن هست Dell یا Sony یا ... براش بهتر باشه

مثلا برای کاری ظریف و گرافیکی Sony بهتر هست ولی برای کسایی که کارای صنعتی انجام می دن و کار زیادی با لپ تاپ در طول روز و در جاهای مختلف انجام می دن Dell انتخاب بهتری هست

موفق باشید

Baran*

مدیر بازنشسته
به نظر من نمی شه به طور اختصاصی یک لپ تاپ رو بهتر از بقیه انتخاب کرد

بسته به نوع نیازی که هر کس داره ممکن هست Dell یا Sony یا ... براش بهتر باشه

مثلا برای کاری ظریف و گرافیکی Sony بهتر هست ولی برای کسایی که کارای صنعتی انجام می دن و کار زیادی با لپ تاپ در طول روز و در جاهای مختلف انجام می دن Dell انتخاب بهتری هست

موفق باشید
کاملا با حرفات موافقم...
باید ببینیم از چه نظر و برای چه کاری نیاز به لپ تاپ داریم...؟!!
من شخصا لپ تاپ های sony , Dell را قبول دارم..از نظر کیفیت و کارایشون..
اما در یک زمانی هست که برای کارهایی لپ تاپ های Asuse ..یا HP بهتره...

یک نکته ای که باید بگم اینکه در دنیای الکترونیک و کامپیوتر چیزی به نام بهترین و کامل ترین معنا نداره...
از چه نظر و برای چه کاری...؟؟

این دو سوال است که همیشه جواب درستی را برای ما در پی خواهد داشت...

Farasystem

عضو جدید
کاربر ممتاز
Answare

Answare

ولی من اصلاً با این موافق نیستم. من منظورم بهترین قطعات از هر مارکه. یعنی شما می گین که Dell یا Sony نوت بوکی ندارن که بشه باش همه کار کرد. یا سیستم خونگی وجود نداره که بشه باش همه کار کرد؟؟؟؟؟؟

Baran*

مدیر بازنشسته
معلومه که هیچ سیستم یا لپ تاپی وجود نداره که همه قطعاتش در حدی باشه که بشه برای هر کاری مورد استفاده قرار بگیره...
شما بگین برای چه استفاده ای لپ تاپ را نیاز دارین تا بهترین مارک براتون بگم...

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ولی من اصلاً با این موافق نیستم. من منظورم بهترین قطعات از هر مارکه. یعنی شما می گین که Dell یا Sony نوت بوکی ندارن که بشه باش همه کار کرد. یا سیستم خونگی وجود نداره که بشه باش همه کار کرد؟؟؟؟؟؟

جدیدا Dell یک سری جدید لپ تاپ با نام Percision تولید کرده که توی تبلیغاتش گفته با کامپیوتر های Desktop رقابت می کنه.اگه اینجوری باشه خوب می شه گفت تقریبا همه کاری باهاش می تونیم انجام بدیم

قیمتشون هم 3500000 هست.

موفق باشید

t0tem

عضو جدید
من هم می گم که بستگی به کارت داره ولی نه خیلی زیاد. به نظر من برای گفتن بهترین باید چندین فاکتور رو مدنظر داشت که یکی از مهمترین این فاکتورها قیمت جنس هست.

همه می دونیم که Sony برند بسیار شاخی هست و کارهاش حرف نداره ولی آیا واقعا تونسته کل بازار رو قبضه کنه ؟ نه ! می دونید که تو آمریکا Dell پر فروش ترین مارک لپ تاپ هست.
Dell لپ تاپ زدی با پایین ترین کیفیت ظاهری ولی با بالا ترین سطح کیفی داخی (سری Vostro ) اما از اونور Sony لپ تاپمی زنه که از نظر قطعات یه چیز معمولی هست ولی قیمتی داره بسیار بالا !!!!! یا Apple هم همین طور !
به نظر شخصی من به قول psychic عزیز باید دید که شما از لپ تاپت چی می خوای ! اگه زیبایی می خوای خوب Apple , Sony و یا حتی Asus هم برند های خوبی هستند ولی اگه قطعات سخت افزاری بسیار خوب با قیمتپایین می خوای Dell خوب جواب می ده

موفق باشید ...

Farasystem

عضو جدید
کاربر ممتاز
Answare

Answare

معلومه که هیچ سیستم یا لپ تاپی وجود نداره که همه قطعاتش در حدی باشه که بشه برای هر کاری مورد استفاده قرار بگیره...
شما بگین برای چه استفاده ای لپ تاپ را نیاز دارین تا بهترین مارک براتون بگم...

اگه من اوردم چی؟

Farasystem

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم می گم که بستگی به کارت داره ولی نه خیلی زیاد. به نظر من برای گفتن بهترین باید چندین فاکتور رو مدنظر داشت که یکی از مهمترین این فاکتورها قیمت جنس هست.

همه می دونیم که Sony برند بسیار شاخی هست و کارهاش حرف نداره ولی آیا واقعا تونسته کل بازار رو قبضه کنه ؟ نه ! می دونید که تو آمریکا Dell پر فروش ترین مارک لپ تاپ هست.
Dell لپ تاپ زدی با پایین ترین کیفیت ظاهری ولی با بالا ترین سطح کیفی داخی (سری Vostro ) اما از اونور Sony لپ تاپمی زنه که از نظر قطعات یه چیز معمولی هست ولی قیمتی داره بسیار بالا !!!!! یا Apple هم همین طور !
به نظر شخصی من به قول psychic عزیز باید دید که شما از لپ تاپت چی می خوای ! اگه زیبایی می خوای خوب Apple , Sony و یا حتی Asus هم برند های خوبی هستند ولی اگه قطعات سخت افزاری بسیار خوب با قیمتپایین می خوای Dell خوب جواب می ده

موفق باشید ...

Dell توی ایران هم پر فروش ترینه.

reza_110_1101

عضو جدید
SALAM AGE MIKHAY ETELAAT KAFI BEGIRI MITONI BA SHERKAT MAN TAMAS BEGIRI DAR SORAT NIYAZ SHOMAREH HAMRA MENO BEHET MIDAN SHOMARE SHERKAT 0192- 4233545-4237535:smile:;)

mohsen-mm

عضو جدید
بچه ها سلام. می خوام یه بحث درباره ی نوت بوک شروع کنم. به نظر شما بهترین نوت بوکی که در حال حاضر توی بازار ایران موجوده چیه؟

لطف کنین دلیلشم بگین.

سلام .
همیشه کاربرد عامل اصلی هستش اما SONY رو نمیشه با سایرین مقایسه کرد.چرا؟
چون SONY همیشه کفیت و ظرافت با هم به بازار آورد من یه مدل SONY سری مهندسی با کانفیگ زیر و قیمت 2700000 تو نمایشگاه کامپیوتر اصفهان دیدم:
CPU:2.4 - centrino 2
RAM:4GB - DDR3
HDD:320 GB
W:1.8 KG
VGA:intel + 256 real radeon
LCD:13 inch
به نظر من تو این قیمت فقط میشه گفت یه شاهکار هستش......;)

Farasystem

عضو جدید
کاربر ممتاز
Answare

Answare

سلام .
همیشه کاربرد عامل اصلی هستش اما SONY رو نمیشه با سایرین مقایسه کرد.چرا؟
چون SONY همیشه کفیت و ظرافت با هم به بازار آورد من یه مدل SONY سری مهندسی با کانفیگ زیر و قیمت 2700000 تو نمایشگاه کامپیوتر اصفهان دیدم:
CPU:2.4 - centrino 2
RAM:4GB - DDR3
HDD:320 GB
W:1.8 KG
VGA:intel + 256 real radeon
LCD:13 inch
به نظر من تو این قیمت فقط میشه گفت یه شاهکار هستش......;)

خوب بله منم اینو قبول دارم ولی خوب توی ایران فکر نمی کنم قیمت مناسبی باشه برای نوت بوک. الان مارک های پر فروش سونی سری های CR , SR هستش.

اون شرکتم قیمت بالا بت گفته. شرکت رها پرداز، توی نمایشگاه جلوی در ورودی بودن درسته؟ به اسم ایران رهجو تبلیغ کرده بودن نمی دونم چه اصراری داشتن که بازدید کننده ها فکر کنن خود ایران رهجو اینجا غرفه زده. شایدم یکی از دلیلاش اینه که بیشتر هزینه ی تبلیغات رو خود شرکت می ده ولی من تا حالا ندیده بودم شرکتی تو نمایشگاه تبلیغ کنه ولی اسمی از خودش برده نشه.

mahdicar20

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام

با سلام

دوستان من اکثر نوت بوک ها را استفاده کردم ببخشید با ش کار کردم و البته باید بگم که نوت بوک های dell یه مدت cpu آتش میگرفت که حتی مجبور شدن همه محصول را جمع آوری کنند تا اشکال را برطرف کنند و از نظری sony هم قیمتش انصافا بالا نیست اما به پو ایرانی جماعت نمی خوره به نظر من appelاز همش بهتر از نظر استفاده و تجربی میگم بعدش هم fujesto somens البته نباید منکر این قضیه شد که هرکسی از مارک نوت بوک خودش تعریف میکنه هیچ کس نمیگه ماست من ترشه ولی انصافا من هیچ کدوم را ندارم
mahdicar20:)

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من dell 1521 دارم فقط ram شو ارتقا دادم ازشم راضی ام.

*mahdi_joker*

عضو جدید
من یه dell vostro 1500 دارم و واقعا راضی هستم.
سونی مارک خوبیه اما گرونه.نسبت به خدماتش هزینه بالایی میگیره.یه جورایی میشه گفت نمی ارزه

graphic2007iran

عضو جدید
سلام عزیزان

به نطر من مهمترین نیازهای هر شخص مشخص میکنه که چه مارکی رو با چه مشخصاتی بخره.
قبل از جستجو برای خرید چند تا مسوله باید مشخص بشه ، اینطوری راحت تر به نتیجه می رسید.
1 چقدر حاظرین براش پول بدید + مبلغ اضافی برای کیف و لوازم جانبی مورد نیاز
2 دقیقا برای چه کاری میخواهید ؟ الف : حسابداری ب : بازی ج : طراحی و گرافیک د :نرم افزارهای معمولی
3 کدوم براتون مهمتره؟ الف: کیفیت تصویر(سونی) ب: امکانات جانبی(اچ پی) ج : زیبایی(سونی) د : وزن(ASUS)

هنگام جستجو در سایتها و بازار به جوابهاتون دقت کنید و نگذارید فروشنده مارکی رو بهتون احمال کنه.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

احسان عباسي

عضو جدید
sonyچون تنها ماركي هست كه در ساخت usa از كريستال اصل استفاده ميكنه و نسبت به بقيه قديميتره و بيشتر تو پيشرفت تكنولو‍‍ژي سهيم.
‍‍

aries

عضو جدید
یه لپ تاپی می خواهم که جوابگوی همه نرم افزارهای مهندسی باشه (برق).همین طور تو مصرف های با لا کم نیاره.قیمتشم تا 5/1 باشه.استفاده ی بازی هم اصلا ندارم.از sony و dell هم خیلی تعریف شنیدم.پیشنهادتون چیه؟

Farasystem

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه لپ تاپی می خواهم که جوابگوی همه نرم افزارهای مهندسی باشه (برق).همین طور تو مصرف های با لا کم نیاره.قیمتشم تا 5/1 باشه.استفاده ی بازی هم اصلا ندارم.از sony و dell هم خیلی تعریف شنیدم.پیشنهادتون چیه؟

به نظر من
DELL 1520
Cpu 2.6
Cach 6 meg
ram 4gig
hard 320
bluetooth
webcame
wifi
,..........

خیلی مناسبه
مخصوصا الان که زیر 1 میلیونه قیمتش. اگه قیمت دقیقشو خواستی پی ام بده تا بت بگم.

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
متاسفانه در زماني كه مايكروسافت شروع به عرضه ويندوز ويستا كرد و از پشتيباني خود از اكس پي دست كشيد اكثر برند هاي لب تاپ پيروي كردند ولي اين ميان دل همچنان اكس پي ارائه مي كرد و باعث رونق بازار دل شد و همچنان نان همان كار خود را مي خورد ولي
به نظر من اچ پي با اين كه ديگر پشتيباني گارانتي از شركت هاي معتبر نمي شود ولي همچنان در صورت اصل بودن لب تاپ آن از سري ساخت كانادا بسيار از لب تاپ هاي ديگر بهتر است .
با تشكر
اين فقط يك نظر بود

organse

عضو جدید
اورژانس کامپیوتر

اورژانس کامپیوتر

;)سونی از همه بهتره چون من باهاش کار کردم
البته بستگی به قیمت هم داره

neteng

کاربر فعال
اچ پی بهتره چون ازنظر تنوع دستت باز می زاره ولی از نظر کیفیت دل و اچ پی در یک سطحند ولی دل عام تره