به متولدین هر ماه چه هدیه‌ای بدهیم؟

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
از بین اینا گل داوودی و عطر و بلیط سفرهای دریایی رو بیشتر دوست داره،حالا به انتخابه خودت یه کدومشون البته اگه همه رو خواستی بگیری من ناراحت نمیشما تو راحت باش بگیر:D

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
از بین اینا گل داوودی و عطر و بلیط سفرهای دریایی رو بیشتر دوست داره،حالا به انتخابه خودت یه کدومشون البته اگه همه رو خواستی بگیری من ناراحت نمیشما تو راحت باش بگیر:D

میگیرم برات...:w02:
لوازم آرایش رو خودت باید نظر بدی.. پس بیخیالش...
بقیه رو هم هرکدوم ارزون بود و دسته دومش رو داشت برات میگیرم...(شوخی):D
ولی سفر دریایی رو خدایی پایم... یاد تایتانیک میفتم... یادش بخیر... یادش بخیر رز ....:D

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
حالا دیگه برا من میخوای دست دوم و ارزون بگیری؟اصلا نخواستیم!!!!!!!:D
اوه اوه اوه اوه یاد تایتانیک افتادی؟!!!!!!!!!خدا به داد برسه خودت تنها برو من خیاله غرق شدن ندارم;)

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا دیگه برا من میخوای دست دوم و ارزون بگیری؟اصلا نخواستیم!!!!!!!:D
اوه اوه اوه اوه یاد تایتانیک افتادی؟!!!!!!!!!خدا به داد برسه خودت تنها برو من خیاله غرق شدن ندارم;)

باشه حالا چون شمایی دسته سه رو هم میشه گیر آورد... :D
باید با هم غرق بشیم...:w07: مگه نگفتن که شنا رو یاد بگیرید...:w00: (خودم هیچی بارم نیست :D)

t.salehi

عضو جدید
کاربر ممتاز
متولد اردیبهشت
زمرد سبز، گل زنبق دشتی، کیف پول، وسایل مذهبی، دوربین شکاری، آلبوم تمبر، کتاب جیبی، کتاب‌های رومیزی، سبد پیک نیک، روغن و وسایل حمام، انواع سی دی، نرم افزارهای کامپیوتر، وسایل تزئینی سرخپوستی

زمرد سبز، کتاب و وسایل تزئینی سرخپوستی رو هستم
بقيه رو بهتره دوست عزيز خودش نياره :mad: مخصوصا دوربین شکاری، آلبوم تمبر، سبد پیک نیک :wallbash: !!!!!!!! ;)
گل مدلاي ديگشو ترجيح ميدم :p

آخرین ویرایش:

pink girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بهمني ام و هيچكدوم از اين ها رو دوست ندارم.:cry:
هركي مي خواد به من كادو بده هيچكدوم از اينا رو لطفا نگيره .

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دي ماهيم ...
نميشه به منم از واسه بهمني ها بدين؟! :w05:

نسیم ن

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثله اینکه این تایپک در مورده همه یه جوره
همه فقط یه مورد از موارده گفته شده رو دوست دارن اما بقیش نمیدونم دیگه چیه؟
:surprised:

asal arian

عضو جدید
سلام من دیماهیم .کادو گرفتن بد نیست ولی کادوش چی باشه خیلی مهمه از وسایل اگه کسی بخواد پرده دیوار کوب ، جارختی، لحاف هدیه بده اول یه خورده فکر کنه چون عواقب بدی واسش داره:mad: ولی از وسایل نامبرده شده تاکید می کنم روی لعل که هرچقدر بده بازم کمه اصلا هم عواقب بدی نداره تا می تونه پولهاشو جمع کنه و لعل بخره :Dاز اون که قراره کادو بخره از همین حالا مرسی :heart::gol::heart:

اريايي

عضو جدید
من ارديبهشتيم ولي به جز روغن و وسايل حمام و سبد پيك نيك همش و دوست دارم .. مرسي... :w17::w33::w23:

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابام متولد مهره بهم بگيد چجوري هديه تولد بهش يه پاكت سيگار بدم كه بعدش زنده بمونم؟:surprised::que:

mahsa1984

عضو جدید
من شهریوریم ولی از کادوهای مهر خوشم اومد
تکلیف من چیه؟؟؟؟