به عضو بودن در باشگاه مهندسان ایران افتخار کنید .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
مفتخریم که کوچکترین انتقاد رو مدیران رو هوا پاک میکنند

مفتخریم که بحث سیاسی حتی در پروفایل شخصی هم با خشم مدیران رو به رو میشه ..

از این مقام ها و رتبه ها تو ایران به پاچه خواران حکومت کم نمیدن ... آینده روشنی داره اینجا با این مدیران;)
شما بهتره به سایتهای دیگه هم سری بزنید این جا نگیم آزادانه ترین جا یکی از آزادانه ترین مکانهاس . بحث سیاسی نه لینک سیاسی اونم از سایتهای ***** شده
در ضمن تهمت و توهین در باشگاه محکومه این تنها قانون باشگاه نیس بلکه همه ادیان اینو محکوم کردن . امیدوارم هیچ جا فضای آزادانه ای برای فحاشی ، توهین و تهمت بوجود نیاد
انشاالله

نفس نفس

عضو جدید
بعضیا میخان اینجا دیکتاتوری کنن
سلام .من یه سوال فنی دارم.
واقعا خسته شدم از بس دنبال یکی گشتم که سوالمو جواب بده.من با مدرک کاردانی بهداشت محیط می تونمبرای دانشگاه علمی کاربردی تو رشته ی صنایع شیمی شرکت کنم.
تو رو خدا کمک کنید

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
الان چند وقت از بسته شدن سایت به خاطر مسائل سیاسی میگذره؟
شخص خود من الان چندین ماه هست که با خواهش درخواست پیام خصوصی و ... دارم میگن عزیزان مطلب سیاسی نذارین

تاپیک تو آزاد حذف میکنم یه ساعت بعدش میام میبینم بازم تاپیک زدن
دیگه تالار کم هست جدیدا تو پروفایل هم مطلب سیاسی میذارن

قبلنا اخطار میدادیم حالا هم که دیگه حتی اخطار هم نیست و فقط تاپیک هارو حذف میکنیم دیگه مشکل چیه که بازم اعتراض دارین؟

موندم به خدا چرا دوستان نمیتونن قبول کنن که امکان خیلی چیزا نیست

سعید؟

عضو جدید
واقعا خسته شدم از بس دنبال یکی گشتم که سوالمو جواب بده.من با مدرک کاردانی بهداشت محیط می تونمبرای دانشگاه علمی کاربردی تو رشته ی صنایع شیمی شرکت کنم.
تو رو خدا کمک کنید

سلام راستشو نمیدونم
هرچی بگم شاید غلط از اب در بیاد///////

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو رو خدا کمک کنید
والا نمیخوام ناامیدتون کنم ولی حقیقتش منم نمیدونم . فقط میتونم پیشنهاد کنم ببینید باشگاه تالاری داره تحت عنوان دانشگاه داره فکر کنم اونجا و از مدیر مربوطه بیشتر بتونید جواب بگیرین میتونیدم البته تایپیک بزنید در تالاری که گفتم انشاالله کسی پیدا میشه پاسخگو شما باشه . بعدش من حقیقتا رابطه این دو رشته رو نمیفهمم . بهداشت محیط با صنایع شیمی !!!!!!!!

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=40299&d=1293524798

جاي بسي افتخار داره نظر مدير كل سايت در مورد كلي كاربر كه فقط مي خواستن بدونن چرا بي احترامي ميشه بهشون مگه نه؟؟؟

يعني كلي كاربر به مديريت توهين كردن؟ شما انتظار داريد به مديريت توهين بشه و خيلي با احترام جواب فرد توهين كننده داده بشه؟
بنده خودم به شخصه، از همه توهين ها ميگذرم و تا الان به كسي به خاطر توهين به خودم اخطار ندادم ولي از توهين به مديران باشگاه نميگذرم. شما هم نبايد چنين انتظاري داشته باشيد. بقيه توضيحات رو هم تو تاپيك ديگه دادم، مطالعه كنيد.
پيروز باشيد.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم تا حدودی موافقم

توهین به هر شخصی محکومه
و توهین کننده حتی اگر مدیری باشه بایستی طبق قوانین باهاش برخورد بشه
مدیریت در کمال ادب و احترام بایستی قاطعیت انجام بده .
اگر قاطع نباشه فضای توهین باز میشه که این اصلا در شان باشگاه مهندسان نیست .

در ضمن برام جای بسی تعجبه که عده ای به هر کی میخوان توهین میکنن از نژادپرست ، دیکتاتور و ......
ولی وقتی کسی باهاشون برخورد میکنه طبق قوانین که با خوندن اون عضو باشگاه شدن و مهر تایید بهش زدن ، دوستانشون کلی ناراحت میشن و انگار فراموش میکنن کی اول همچین توهینهایی کرده و ..........
البته اقدام مدیریتم گاهی اوقات بی نقد نیس ولی خوبه عادلانه برخورد کنیم

ببینیم کی ابتدا شروع کرده و .............

امیدوارم باشگاه به روال سابق خودش در زمینه احترام متقابل افراد به یکدیگر و همدلی و روابط حسنه مدیران و کاربران حتی اونایی که متخلفن برگرده
انشاالله

افشين_اس اس

عضو جدید
يعني كلي كاربر به مديريت توهين كردن؟ شما انتظار داريد به مديريت توهين بشه و خيلي با احترام جواب فرد توهين كننده داده بشه؟
بنده خودم به شخصه، از همه توهين ها ميگذرم و تا الان به كسي به خاطر توهين به خودم اخطار ندادم ولي از توهين به مديران باشگاه نميگذرم. شما هم نبايد چنين انتظاري داشته باشيد. بقيه توضيحات رو هم تو تاپيك ديگه دادم، مطالعه كنيد.
پيروز باشيد.

ممنون از پاسخگويي من جواب شما رو تو همون تاپيك مربوط ميدم كه باعث پراكندگي نشه
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/232021-یک-انتقاد-ساده-از-جناب-پیرجو!!!/page4
منم تا حدودی موافقم

توهین به هر شخصی محکومه
و توهین کننده حتی اگر مدیری باشه بایستی طبق قوانین باهاش برخورد بشه
مدیریت در کمال ادب و احترام بایستی قاطعیت انجام بده .
اگر قاطع نباشه فضای توهین باز میشه که این اصلا در شان باشگاه مهندسان نیست .

در ضمن برام جای بسی تعجبه که عده ای به هر کی میخوان توهین میکنن از نژادپرست ، دیکتاتور و ......
ولی وقتی کسی باهاشون برخورد میکنه طبق قوانین که با خوندن اون عضو باشگاه شدن و مهر تایید بهش زدن ، دوستانشون کلی ناراحت میشن و انگار فراموش میکنن کی اول همچین توهینهایی کرده و ..........
البته اقدام مدیریتم گاهی اوقات بی نقد نیس ولی خوبه عادلانه برخورد کنیم

ببینیم کی ابتدا شروع کرده و .............

امیدوارم باشگاه به روال سابق خودش در زمینه احترام متقابل افراد به یکدیگر و همدلی و روابط حسنه مدیران و کاربران حتی اونایی که متخلفن برگرده
انشاالله

دوست عزيز بين رفتار مديريت با كاربر بايد يه فرقي باشه اينو قبول داريد؟؟؟
در ضمن اين مسئله رو هم بگم كه ايشون قبلا با اسم كاربري جوجو13 به نمايش گذاشتن و براي تنبيه فقط سه روز محروم يا همون اخراج شدن مشكل اينه كه ايشون بعد از بازگشت نه تنها متنبه نشدن بلكه ادبيات خودشون رو به اين اسم كاربري مديريتيشون منتقل كردن
من ميگم ايشون شخصي كاملا فني و علمي و پر ولي مسئله اينه كه مديريت بايد اخلاق برخورد داشته باشه در وهله ي اول يه مدير هرچقدر كه پر باشه وقتي به ديگران بي تربيتي كنه به درد هيچ فردي نمي خوره چون اعضا براي مسائل و مشكلاتشون حاضر نيستن تو يه فضاي مجازي به شخصيت و رفتارشون توهين بشه
مسئله اينه كه من يا هر كس ديگه هر چندتا اسم كاربري كه داشته باشيم كسي كه داره باهاشون وپشتشون فعاليت مي كنه خودمونيم و ذات واقعي خودمون رو نشون ميديم ...
من تو همون تاپيك بقيه نظراتم رو ميگم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من چیزهایی که میگید رو نمیدونم
نظر نمیدم

ولی به این معتقدم که احترام رو فقط برای خودمون ندونیم
به بقیه هم احترام بذاریم
ممنون از اینکه بحث رو به تایپیک مربوطه بردین
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا