بهترین کلام برای بهترین مادر

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
مادر، ای لطیف ترین گل بوستان هستی، ای باغبان هستی من، گاهِ روییدنم باران مهربانی بودی که به آرامی سیرابم کند. گاهِ پروریدنم آغوشی گرم که بالنده ام سازد. گاهِ بیماری ام، طبیبی بودی که دردم را می شناسد و درمانم می کند. گاهِ اندرزم، حکیمی آگاه که به نرمی زنهارم دهد. گاهِ تعلیمم، معلمی خستگی ناپذیر و سخت کوش که حرف به حرف دانایی را در گوشم زمزمه می کند.
گاهِ تردیدم، رهنمایی راه آشنا که راه از بیراهه نشانم دهد. مادر تو شگفتی خلقتی، تو لبریز از عظمتی؛ تو را سپاس می گویم و می ستایمت

:gol:روز مادر بر همه مادران پر مهر و عاطفه مبارکباد...:gol:

واقعاً همه اینها رو میگی ؟

zahra_1365

عضو جدید
مادر خوبم که بهانه زندگی منی ، بیشتر از همه دوستت دارم، چرا که بیشتر از خودم به فکر من هستی و در همه پستی و بلندی های زندگیم همیشه با من بودی.:love:

پرندیس

کاربر بیش فعال
واژه ای که لایقش باشه پیدا نمی کنم........فقط می خوام بهش بگم دوست دارم تا همیشه.......:gol::love::gol::w17::w30:

djalix

عضو جدید
کاربر ممتاز
جملات زیبا درباره مادر

جملات زیبا درباره مادر

«آینده کودکان بسته به تربیت پدر و مادر است.» ویکتور هوگو
«استوارتر از همه پیوندها، پیوندی است که در میان مادر و فرزند برقرار است.» سعید نفیسی
«اگر مادر نباشد، جسم انسان ساخته نمی‌شود و اگر کتاب نباشد، روح انسان پرورش نمی‌یابد.» پلوتارخ
«ای پدر و مادر، ای گم‌شدگان عزیز، من همه‌چیز خود را به شما مدیون هستم.» لویی پاستور
«ای مادر، تو مانند ستاره مقدس در آسمان ابدیت، ثابت و درخشان خواهی ماند.» کارل ایمرمان
«این یک قاعده کلی است که همهٔ مردان برجسته، عوامل برتری خود را از مادرانشان به ارث می‌برند.» ژول میشله
«با پدر و مادر خود چنان رفتار کن که از فرزندان خود توقع داری.» سقراط
«بچه‌ها تا کوچکند به ‌پدر و مادرشان مهر می‌ورزند، وقتی بزرگ شدند آن‌ها را به‌ محاکمه می‌کشند و گاهی نیز مورد عفو قرار می‌دهند.» اسکار وایلد
«تار و پود روح مادر را از مهربانی بافته‌اند.» رالف والدو امرسن
«تمام دخترها مثل مادرشان می‌شوند، چه فاجعه بزرگی برای دختر‌ها؛ هیچ مردی مثل مادرش نمی‌شود، چه فاجعه بزرگی برای پسرها.» اسکار وایلد
«در هرجا نیک و بد اعمال کودک مربوط به مادر است.» ناپلئون بوناپارت
«سرنوشت آینده یک کودک همیشه کار مادر است.» ناپلئون بوناپارت
«صالح‌ترین فرزندان آن‌هایی هستند که با اعمال خود باعث افتخار پدر و مادر خود شوند.» ویکتور هوگو
«کنار امیر دراز می‌کشم. حالا نه برایش زنم، نه مادر، نه خواهر. هیچ ربطی به هم نداریم.» فریبا وفی
«کمال زن در مادری است، زنی که مادر نیست، موجود ناقصی است.» انوره دو بالزاک
«مادر آهن‌ربای قلب و ستاره قطبی چشم کودک است.» جورج هربرت
«مادر، سازنده جهان و تابلوی آفریدگار است.» بتهوفن
«مادر شاهکار طبیعت است.» یوهان ولفگانگ گوته
«مادرشدن مرحلهٔ کمال زن است.» الکساندر دوما
«مادر یگانه موجودی است که حقیقت عشق پاک را می‌شناسد.» انوره دو بالزاک
«مردان همانند که مادرانشان ساخته‌اند، آیا می‌شود از یک کارگاه کرباس‌بافی خواست که شال کشمیر ببافد؟» رالف والدو امرسن
«من از عشق بدم می‌آید برای این‌که یک‌بار عاشق شدم و مادرم را فراموش کردم.» مارک تواین
«می گویند: احتیاج مادر اختراع است! اما مادربزرگ بدبختی هم هست.» ژان پل
«زادگاه مرد، مادر دوم اوست.» قابوس‌نامه
«هروقت مادر فاسد شد، نسل نیز فاسد میگردد.» ساموئل اسمایلز
«هیچ‌چیز به قدر دیدن یک مادر با بچه‌اش روح‌پرور نیست و هیچ‌چیز حس حرمت و تقدیس ما را هنگام تماشای مادری‌ که بچه‌هایش وی را احاطه کرده‌اند، بیدار نمی‌کند.» یوهان ولفگانگ گوته

djalix

عضو جدید
کاربر ممتاز
«هیچ‌گاه در زندگی نمی‌توانید محبتی بهتر، بی‌پیرایه‌تر و واقعی‌تر از محبت مادر خود بیابید.» انوره دو بالزاک
«یک مادر خوب به صد استاد و آموزگار می‌ارزد.» جورج هربرت

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاج از فرق فلک برداشتن
جاودان آن تاج بر سر داشتن

در بهشت آرزو ره یافتن
هر نفس شهدی به ساغر داشتن
روز در انواع نعمت ها و ناز
شب بتی چون ماه در بر داشتن
صبح از بام جهان چون آفتاب
روی گیتی را منور داشتن

شامگه چون ماه رویا آفرین
ناز بر افلاک و اختر داشتن

چون صبا در مزرع سبز فلک
بال در بال کبوتر داشتن

حشمت و جاه سلیمان یافتن
شوکت و فر سکندر داشتن

تا ابد در اوج قدرت زیستن
ملک هستی را مسخر داشتن

بر تو ارزانی که ما را خوشتر است
لذت یک لحظه مادر داشتن

narges_delangiz

عضو جدید
یه جمله خوشگل به مامانای خوشگل تقدیم کنید

یه جمله خوشگل به مامانای خوشگل تقدیم کنید

اینم از من

تو همیشه همدم من مادرم محرم رازم
اگه مهر تو نباشه همه دنیارو میبازم
شبو تا صبح سر میکردی نکنه گریم بگیره
همیشه بودی کنارم تا دلم ماتم نگیره

اريايي

عضو جدید
من عاشقتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتمم
خيلي زياد......ببخشيد بچه ها من اينو به روش خودم گفتم اخه من وقتي يكيو خيلي دوست داشته باشم بغلش مي كنم مي گم عاشقتم....:heart::heart::gol::gol::thumbsup2::w33:

narges_delangiz

عضو جدید
دل پاک و مهربونت نکنه یه وقت بگیره
که با گریت قلب سنگی می سوزه آتیش میگیره
تو مثه گلا می مونی مهربونیت مثه ماهه
اگه یک لحظه نباشی همه لحظه هام تباهه

salari.hassan66

عضو جدید
قشنگ ترين غزل هاي دنيا لطيفترين احساس عالمو با يه سبد ارامش و سلامتي تقديم وجود نازنينت ميكنم :heart:

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
مامان عزیزم هشت سال است که ندیدمت دلم برایت تنگ شده و عاشقانه دوستت دارم :heart:

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز
مامی همیشه u ارزو کردی واسم :heart:
میخوام ازت نقل قول کنم
"همیشه طوری زندگی کن که حسرت گذشته رو نخوری"

بارون

کاربر فعال
مادرها چه خوب چه بد(که خیلی نادر پیش میاد بد باشند)دوست داشتنی هستند...
هر وقت که از دانشگاه بر می گردم مامانمو می بوسم،اونم همیشه بهم میگه:خجالت بکش پدر سوخته،23سالته،هم سن و سالت همه زن دارن...
به شوخی به بابام میگم:من زن میخوام،میگه:هر وقت مثل من 100کیسه برنج 100کیلویی بلند کردی اون وقت برات زن می گیرم...
می خوام بگم که:مامان بابا دوستون دارم خیلی خیلی خیلی زیاد...
نه تنها مامان و بابای خودمو مامان و بابای تمام مردم ایران را دوست دارم و دست و پای همشونو می بوسم...:gol:

laleh_a

عضو جدید
کاربر ممتاز
" "

هر چی فکر میکنم جمله ای که بتونه عشق منو به مادرم نشون بده یا نشون دهنده تشکر از ذره ای از محبت هاش باشه پیدا نمیکنم که تو گیومه بالا بنویسم...

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميگم ماماني به خاطر همه ي بديهام و اشتباهاتم منا ببخش كه اذيتت كردم اونا كار من نبوده كار ندا كوچولو بوده مي خوام از اين به بعد كوچولو را به بچه گي بدم و مثل بزرگترا زندگي كنم ماماني عاشقتم يه دنياااااااااااااااااااااااااااااااا كاش هميشه كنارت بمونم خدايا ماماني را در كنار بابايي هم واسه من و هم واسه همه مردم دنيا كه ماماني و بابايي شونا دوست دارن حفظ كن الهي امين

bardia_k

عضو جدید
مادرم با اینکه از تو دورم و به اندازه عمرم برای من مادری نکردی اما باز هم دوستت دارم

عزیزم مادرم

دور از تو مثل همیشه تنهای تنها

در انتظار فردا

خشنودم به لحظه ی دیدار

لمس دستان مهربان

هم آغوشی احساس و اندیشه

با طراوت مهربان لبخندت

هم نفسی

که دریغ نکند چشمانش از فرزندش

بی تو تنها در حاشیه ی عمر

با سکوتی در جاده ی عشق

که در لحظه ی دیدار

بگویم درد انتظار

و ببوسم دستان مهربان مادر

رحیم فروغی

• Like
واکنش ها: spow

spow

اخراجی موقت
سلام مادر :gol:
مادر عزیزم دستانت را میبوسم وتقدس لایزالت را میپرستم
پاینده باشید ;)
Mama said she has taught me well
Told me when I was young
Son your lifes an open book
Dont close it before its done
The brightest flame burns quickest
Is what I heard they say
A sons hearts owned to mother
but I must find my way
....
Metallica ;)

mary.a.m.n

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودش قشنگترین کلمه دنیاست

خواب ابدیتون ارام

امیدوارم همه قدر پدر مخصوصا مادراشونو بدونن تا یک روز مثل من با حسرت ازشون یاد نکنن