بهترین مارک گوشی از نظر شما چیست؟؟؟؟

بهترین مارک گوشی از نظر شما چیست؟؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    17

handpick.ir

عضو جدید
بستگی داره که از گوشی بخوایم برای چه کاری استفاده کنیم و چه پارامتری مد نظرمونه که ملاک برتری هستش.

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان نظرتون در مورد این گوشی چیه؟

[h=3] سامسونگ گلکسی اس 4 مینی آی 9192 دو سیم کارت[/h]
[h=1][/h]

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
ی گوشی تا یک تومن یکو سیصد بم معرفی کنید لطفا......
صفش بزرگ باشه راحت بشه باش سرچ کرد و تایپشم راحت باشه............:gol:

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر خالم تی 2 گرفته راصیه ..فقط صفش خیلی بزرگه ..تو جیبم جا نمیشه ...از جیبم راحت در نمیاد..خخخخ فک کنم 900 تومنه
میسی عزیزم.......میخام بزرگ باشه..... صفه تایپش ک ازین حروف ریزا نیس؟؟

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این تاپیک برای عصر بعد از سنگ :) گوشی فقط LG اگه مایه خرج کنی APPLE

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.digikala.com/Product/DKP...ي-موبايل-ال‌جي-جي-3-32-گيگابايت/keyword-lg-g3
گوشیمو انتخاب کردم.....
نظری دارید بچه ها :w42:

arch7070

عضو جدید
سلام بچه ها
به نظرتون خرید اینترنتی گوشی کار درستی هس ایا؟!
چون قیمتش اصولا از بیرون خیلی کمتره.از بس میکشن رو قیمت گوشی:|

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها

بستگی داره چه سایتی باشه!!!! حتماً چک کن نماد اعتماد الکترونیک داشته باشه و البته این نماد جعلی نباشه.

لیلای من

عضو جدید
سلام بچه ها

سلام
من و خانوادم همه خریدهای دیجیتال رو پس ازبررسی های کامل، ازسایت دیجی کالا میخریم وشرایط مختلف ارسال هم داره و همراه باضمانت هست...
طی چندسال گذشته مشکلی نداشتیم.

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
نظرسنجی

نظرسنجی

نظر سنجی قبلی به دلیل آپدیت نبودن, حذف و نظرسنجی جدید اضافه شد.
دوستان میتونن دوباره نظرات خود را ارسال کنند
موفق باشید:gol:

Major Geologist

کاربر ممتاز
سلام
من و خانوادم همه خریدهای دیجیتال رو پس ازبررسی های کامل، ازسایت دیجی کالا میخریم وشرایط مختلف ارسال هم داره و همراه باضمانت هست...

دیجی یه موقع هایی قیمت خوب میده، بعضی وقتا هم یه سری کالاهاش از بقیه سایت ها و فروشگاه ها گرون تره.

arch7070

عضو جدید
بستگی داره چه سایتی باشه!!!! حتماً چک کن نماد اعتماد الکترونیک داشته باشه و البته این نماد جعلی نباشه.

مثلا من مد نظرم چون مارک هواوی بود رفتم سرج کردم یه سری سایتای مختلف واسم اومد که فروشگاه های مختلف اینترنتی به ترتیب قیمت ردیف شده بودن مثل: http://emalls.ir
یه فروشگاه هایی مثل باه کالا -آکوسیستم-سی سی کالا و... یه سری سایت معرفی میکنه.
حالا دیدم اینجا بحث تخصصی گفتم احتمال بدونن بچه ها
من غیر از گوشی یه چن تا چیز از نت خرید کرده بودم ولی چون این گوشیه نمیدونم مطمئن باشم یا نه چون اصولا هم تا دوروز وقت واسه چک کردن میدنو حالا واقعا به دستم میرسه یا نه...آخه این سایتا یه سریاشون واقعا قیمتاشون با بیرون کلی متفاوته این ادمو به شک میندازه...از بس که تو مغازه ها میکشن رو قیمت!
حالا از کجا باید بفههمم نماد اعتماد الکترونیکش جعلی نیس؟؟

arch7070

عضو جدید
سلام

سلام .مرسی بابت راهنمایی. اتفاقا اولین سایتی که رفتم دیجی کالا بود.ولی همونطوری که ذوستمونم گفتن من قیمتهارو بررسی کردم تو چند تا سایت مختلف دیجی کالا تقریبا قیمتاش با مغازه های بیرون خیلی متفاوت نبود که بخام ترجیح بدم سایتشو! حالا جدای این بحث که خیلی محدود بود کالاهاشون.مثلا یه جند تا مدل از مارکی که میخاستم بیشتر ناش.بالاجبار رفتم سایتای دیگه

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مثلا من مد نظرم چون مارک هواوی بود رفتم سرج کردم یه سری سایتای مختلف واسم اومد که فروشگاه های مختلف اینترنتی به ترتیب قیمت ردیف شده بودن مثل: http://emalls.ir
من غیر از گوشی یه چن تا چیز از نت خرید کرده بودم ولی چون این گوشیه نمیدونم مطمئن باشم یا نه چون اصولا هم تا دوروز وقت واسه چک کردن میدنو حالا واقعا به دستم میرسه یا نه...آخه این سایتا یه سریاشون واقعا قیمتاشون با بیرون کلی متفاوته این ادمو به شک میندازه...از بس که تو مغازه ها میکشن رو قیمت!
از دیجی بخر خب
7 روز هم ضمانت بازگشت داره
من و دوستامم کلی خرید کردیم، البته گوشی نه، مثلا هارد اکسترنال و اینا. خوب بودن.

روی نماد که کلیک کنی اطلاعاتش میاد

Major Geologist

کاربر ممتاز

فکر کنم سایت وزارت صنعت و معدن و تجارت باید ببینی اسم فروشگاه تو لیست هست یا نه. تو گوگل سرچ کن چگوگی فهمیدن صحت و اعتبار نماد اعتماد الکترونیکی.
یه کار دگ هم این که تو سایت فروشگاه رو نماد کلیک کنی، باید بره به سایت وزارت صنعت. بعد ببینی اسم فروشگاه تو سایت هست یا نه. البته با این روش باید نگاه کنی آدرس سایت وزارت درسته یا جعلی نباشه!
دیجی کالا، آل دیجیتال، بامیلو، لوتوس و...ینا سایتای خاطر جمعین.

Major Geologist

کاربر ممتاز
از دیجی بخر خب
من و دوستامم کلی خرید کردیم، البته گوشی نه، مثلا هارد اکسترنال و اینا. خوب بودن.

هارد اکسترنالمو من از مغازه 10 تومن ارزون تر گرفتم. نوت بوکمو از سایت لوتوس 50 ارزون تر از دیجی گرفتم.
ولی ادکلن بیک 1000 تومن ارزون تر از بیرون، از دیجی گرفتم. دیجی تخفیفای 24 ساعتش و اتحفیفای گروهیش مقرون به صرفه میشه. و البته واسه کسایی که سر کار میرن وقت رفتن به فروشگاه رو ندارن خوبه. مورد دیگه اینکه شخص خودش بره فروشگاه، کرابه تاکسی و اتوبوس یا بنزین ماشینشم باید حساب کنه ولی دیجی معمولا رایگان می فرسته جلو در.

arch7070

عضو جدید
از دیجی بخر خب

مرسی از شما.این نمادو اصولا تو این سایتایی که گفتم دیدم اکثرشون روش کلیک کردم همینی که شما گفتین شد. به دوستان هم گفتم دیجی کالا همچینم قیمتاش فرقی با بیرون نداره شما مثلا سایت بانه کالا رو نگاه کن به خاطر عرضه مستقیمش قیمتاش وتقعا خوبه... 1روزم وقت هس واسه ارجاعش

arch7070

عضو جدید
فکر کنم سایت وزارت صنعت و معدن و تجارت باید ببینی اسم فروشگاه تو لیست هست یا نه. تو گوگل سرچ کن چگوگی فهمیدن صحت و اعتبار نماد اعتماد الکترونیکی.
یه کار دگ هم این که تو سایت فروشگاه رو نماد کلیک کنی، باید بره به سایت وزارت صنعت. بعد ببینی اسم فروشگاه تو سایت هست یا نه. البته با این روش باید نگاه کنی آدرس سایت وزارت درسته یا جعلی نباشه!
دیجی کالا، آل دیجیتال، بامیلو، لوتوس و...ینا سایتای خاطر جمعین.

اوووو چه بازیه پیچیده ای!!!! روش کلیک کردم نماده خودشون مایان کرد! دیجی کالا و آل دیجیتال و لوتوسو دیدم قبلا ولی بهتر ازنا هم میشه پیدا کرد.بازم مرسییییی از راهنماییت.

بالا