بهترین مارک گوشی از نظر شما چیست؟؟؟؟

بهترین مارک گوشی از نظر شما چیست؟؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    17

JRG

عضو جدید
به نظر شما در حال حاضر بهترین گوشی برای استفاده چیست؟

sara_hyperactive

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوني اريكسون
البته نوكيا هم خيلي خوبه ولي بعد از سوني اريكسون!!!
هم از نظر ظاهر خوبه هم از نظر كيفيت!!!

اقا جون این که رای گیری نداره چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است!:surprised::D
اصلا گوشی یعنی نوکیا;)
:lol:
قبول دارم که نوکیا واسه بعضی مواقع مثل شکوندن پیاز ( در مواقعی که چاقو در دسترس نیست ) ، پرت کردن به سمت بچۀ بی ادب:w15:،کوبیدن میخ و ... خیلی بدرد می خوره !(مخصوصا سری N و 60 ) ;)

reza3oot

عضو جدید
انتخاب كردن بين نوكيا و سوني اريكسون خيلي خيلي سخته بستگي به مكان و جايي كه ميخواي بايد انتخاب كرد من خودم سوني اريكسون دارم ولي در مقايسه با بعضي از مدلهاي نوكيا محكم تر هست

• Like
واکنش ها: JRG

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نوکیا یدونست فقط باسه نمونست !

نوکیا یدونست فقط باسه نمونست !

قبول دارم که نوکیا واسه بعضی مواقع مثل شکوندن پیاز ( در مواقعی که چاقو در دسترس نیست ) ، پرت کردن به سمت بچۀ بی ادب:w15:،کوبیدن میخ و ... خیلی بدرد می خوره !(مخصوصا سری N و 60 ) ;)

منم قبول دارم که سونی اریکسون برای سن زیر 20 سال خیلی معقول و منطقیه :) ولی آخه یکم این نارنجیش و ایناش یجوریه :) ایشا... زودتر مدل های پسرونه هم بزنه !

• Like

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بله دقیقاٌ

بله دقیقاٌ

انتخاب كردن بين نوكيا و سوني اريكسون خيلي خيلي سخته بستگي به مكان و جايي كه ميخواي بايد انتخاب كرد من خودم سوني اريكسون دارم ولي در مقايسه با بعضي از مدلهاي نوكيا محكم تر هست

با این حساب من یه تناقض دیدم . اگه اینا محکمتره بهتره پس برای پیاز و گوشت کوبی و پرتاب کردن باید بازدهی بیشتری داشته باشه .. نه ؟ :)

• Like
با این حساب من یه تناقض دیدم . اگه اینا محکمتره بهتره پس برای پیاز و گوشت کوبی و پرتاب کردن باید بازدهی بیشتری داشته باشه .. نه ؟ :)
خوب نوکیا حتما کاری تره که افغانی ها هم می پسندند!(گوشی افغانی پسند)!
آخه سر کوچمون یه ساختمان دارن میسازن .داشتم رد می شدم یهو چشمم افتاد به یه کارگر افغانی که داشت از دوستاش با موبایلش عکس می گرفت . گوشیش N73 سری موزیکال بود:eek:( افغانی update بوده هاااا !!!! )

• Like

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا بچه های باشگاه انقدر بی جنبه شدن!!!

آخه نمیشه درست و حسابی تو نظر سنجی شرکت کنید؟!!!!!!!!!!!!!!!!

حتما باید جدل کنید و کل کل؟ً!

--------------

خوب معلومه که n95 نوکیا بهترینه! :D

• Like

--------------

شیما خانوم منظورت منم دیگه ؟:cry:

اصلا حالا که اینجوریه گوشی فقط آلکاتل:victory:

• Like

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
این حسن گوشیه !

این حسن گوشیه !

خوب نوکیا حتما کاری تره که افغانی ها هم می پسندند!(گوشی افغانی پسند)!
آخه سر کوچمون یه ساختمان دارن میسازن .داشتم رد می شدم یهو چشمم افتاد به یه کارگر افغانی که داشت از دوستاش با موبایلش عکس می گرفت . گوشیش N73 سری موزیکال بود:eek:( افغانی update بوده هاااا !!!! )

این حسن گوشیه که حتی یه افغانی هم ( بی احترامی به افغان ها نباشه ) که هیچی بارش نیست و 2 زار دَی شاهی سواد نداره و کارگره میتونه ازش استفاده کنه :) این نشونه User Friendly بودن ، بین المللی بودن و سهولت استفاده از گوشیه نه نشونه خز بودن و ... :)

• Like

m@hy@r

عضو جدید
من 3 گوشیه قبلیم
sony ericsson p910i
nokia n91
imate-jamin
ود بین نوکیا و سونی اریکسون سونی اریکسون خیلی بیشتر برام جالب بود...
ای میت هم که اصلا توی فاز دیگست
همه گوشی های نوکیا از 6600 تا ان95 وقتی منو رو باز میکنی مثل همن دیگه کسل کننده شدن

• Like

FAMINE RIAN

عضو جدید

--------------

آره بهترینه ولی نه وقتی که K800 سلطان 5 مگا پیکسلی بیاد به بازار
حالا N95 بره برج میلاد کنار ریفیقای N73موزیکال بازش بشینه

پیوست ها

• GPD_46282high_27_0_4001.jpg
    GPD_46282high_27_0_4001.jpg
    9.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

archi_arch

مدیر بازنشسته
قبول دارم که نوکیا واسه بعضی مواقع مثل شکوندن پیاز ( در مواقعی که چاقو در دسترس نیست ) ، پرت کردن به سمت بچۀ بی ادب:w15:،کوبیدن میخ و ... خیلی بدرد می خوره !(مخصوصا سری N و 60 )
:biggrin:
میگم نیما تو همیشه از گوشی واسه این مصارف استفاده میکنی؟!!!!ولی خوب یه چیزی هم هست اگه نوکیا به این دردم بخوره سونی اریکسون که به درد همینم نمیخوره!:whistle::lol:
در حال حاضر بی رقیب ترین و گرانترین گوشی جهان نوکیا معرفی شده.
شاد باشین
سونی اریکسون دوستا حالا اگه حرف مارو قبول ندارین اینو گوش کنین ایشون دنیا دیده است!!!:surprised:یه چیزی میدونه میگه!;):D
ولی خوب جدای از کلکل و شوخی حالا که بحث اینجوری شده بهتره با دلایل منطقی جلو بریم و بحث کنیم چون دیگه هر چی باشه اینجا تالار زنگ تفریح نیست و فکرم میکنم شروع کننده ی این تاپیک قطعا هدفش کلکل بیهوده نبوده.خوب حالا هر کی دلیلشو بگه.
نوکیا دیگه فکر نمیکنم کسی باشه که تو مقاومت و استقامتش شکی داشته باشه.از نظر برد انتن دهی هم خیلی خوبه از نظر امکانات جانبی هم که همه دارن مثل هم میشن و همشون دارن از هم تقلید میکنن!قیافه اش هم که تنوع بیشتری داره بر عکس سونی اریکسون که اکثرا تو یه مایه ان!
دیگه چی میمونه؟!:w01:

• Like

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اگه به بوق زدنه ...

اگه به بوق زدنه ...

آره بهترینه ولی نه وقتی که K800 سلطان 5 مگا پیکسلی بیاد به بازار
حالا N95 بره برج میلاد کنار ریفیقای N73موزیکال بازش بشینه

اگه به بوق زدنه باسه دوربینه که کل کارخونه سونی و اریکسون جلوی کنون و المپیوس و نیکون و .. باید بوق بزنن . داشتن دوربین 5 مگاپیکسلی مزیت گوشی به حساب میاد ؟

• Like
اگه به بوق زدنه باسه دوربینه که کل کارخونه سونی و اریکسون جلوی کنون و المپیوس و نیکون و .. باید بوق بزنن . داشتن دوربین 5 مگاپیکسلی مزیت گوشی به حساب میاد ؟
بله دیگه . اگه مزیت به حساب نیاد که کارخانه های بزرگ تولید گوشی خودشونو واسه تولید بالاترین مگاپیکسل دوربین نمی کشن !اگه مزیت نبود که نوکیا بعد از سونی اریکسون دوربین 5 مگاپیکسلی واسه n95 نمی ذاشت .(اولین گوشی دارای دوربین 5مگاپیکسلی K850 بود )
اگه مزیت نباشه که n95 دیگه خریدار نداره . چون دوست داران نوکیا N95 رو واسه دوربینش می خرن
از نظر برد انتن دهی هم خیلی خوبه از نظر امکانات جانبی هم که همه دارن مثل هم میشن و همشون دارن از هم تقلید میکنن!قیافه اش هم که تنوع بیشتری داره بر عکس سونی اریکسون که اکثرا تو یه مایه ان!
دیگه چی میمونه؟!:w01:
آرچی جان برد گوشی ها این روزا همش یکی شده چون دیگه سیستم مخابرات مثل گذشته نیست که . تعداد آنتنهای فرستنده و گیرنده مخابرات در کل کشور افزایش یافته و مسافتهای زیادی رو تحت پوشش قرار دادند و اگه دقت کرده باشی توی اکثر جاده ها دیگه مشکل ندادن آنتن بر طرف شده .

اینو که میگی همشون دارن از هم تقلید می کنند رو قبول دارم . قیافه نوکیا و هیکلش زیادی بزرگه . این روزا همه گوشی های جم و جور می پسندن .(n90 با اینکه یکی از مدلهای تقریبا جدید از شرکت نوکیاست ولی اندازش به بزرگی تلفن های بیسیم ثابت هستش. و این ضعف تکنولوژی هستش ولیسونی با پیشرفتش حداقل بزرگتر نمیشه ) ضمنا سونی اریکسون نخستین سازنده گوشی finger touch هستش .
نخستین گوشی فلش دار سونی اریکسون بوده

یه نکته خیلی مهم در باره تقلید :
اگه به مدل های سونی اریکسون دقت کرده باشین سری w نسبت به سری K مزیت هایی داره از جمله اینکه کار walkman هم واستون انجام می ده . جدیدا گوشی نوکیا با بیرون دادن سری موزیکال همین امکان رو برای گوشیش ایجاد کرده!!!!
پس میبینیم که در این مورد هم باز سونی اریکسون پیشتازه
اگه آمار رو دیده باشین K800 پر فروشترین گوشی سال 2006 بوده .:w17:
اینارو که دیگه از خودم نمی گم

آخرین ویرایش:
  • Like

archi_arch

مدیر بازنشسته
اگه به مدل های سونی اریکسون دقت کرده باشین سری w نسبت به سری K مزیت هایی داره از جمله اینکه کار walkman هم واستون انجام می ده . جدیدا گوشی نوکیا با بیرون دادن سری موزیکال همین امکان رو برای گوشیش ایجاد کرده!!!!
خوب شاید اینطور که میگی باشه ولی الان بحث کاربردی گوشی مطرحه ما داریم از نظر مصرف کننده میسنجیم.اینکه سونی اریکسون اول دوربین 5 مگی داده بیرون یا نوکیا این واسه شرکت مربوطه اش خوبه و فروش و درامدشو بیشتر میکنه.اخرم که همه شون امکاناتشونو مثل هم میکنن پس از این نظر واسه مصرف کننده فرقی نداره.با این تفاوت که بازم میگم نوکیا مقاومتش بیشتره در حالی که سونی اریکسون خیلی اسیب پذیرتره.از نظر قیافه هم خدایی تو کل مدلهای سونی اریکسون بگردی واقعا تنوعی که تو نوکیا میبینی هست؟اکثر سونی اریکسونا همشون ظاهرشون تو یه مایه است حتی جای دکمه هاشونم فرق نکرده!

• Like

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
گوشی خوبه یا تیشه !

گوشی خوبه یا تیشه !

بله دیگه . اگه مزیت به حساب نیاد که کارخانه های بزرگ تولید گوشی خودشونو واسه تولید بالاترین مگاپیکسل دوربین نمی کشن !اگه مزیت نبود که نوکیا بعد از سونی اریکسون دوربین 5 مگاپیکسلی واسه n95 نمی ذاشت .(اولین گوشی دارای دوربین 5مگاپیکسلی K850 بود )
اگه مزیت نباشه که n95 دیگه خریدار نداره . چون دوست داران نوکیا N95 رو واسه دوربینش می خرن
خوب عرضم به حضور انور شما که اگه دوربین 5 مگاپیکسلی گذاشته روش دستش درد نکنه ! بالاخره کارخونه سونی با اینهمه دب دبه و کبکبه برای دوربینای سایبرشاتش اومده روی گوشیش هم دوربین گذاشته کار شاقی نکرده ! دوست داران نوکیا N95 هم برای دوربینش نمیخرند برای تنوع حالات مختف استفاده ، LCD بزرگ ، امکانات Pocket PC و ... اون رو تهیه میکنند وگرنه اگه لنگ دوربین باشند بجای اینکه پول گوشی بدند یک کانون 10 مگاپیکسلی میخرند مابعدالتفاوتش رو هم میرند 1100 میخرند با بقیشم شیرینی بدند ما بخوریم خوبه :)

آرچی جان برد گوشی ها این روزا همش یکی شده چون دیگه سیستم مخابرات مثل گذشته نیست که . تعداد آنتنهای فرستنده و گیرنده مخابرات در کل کشور افزایش یافته و مسافتهای زیادی رو تحت پوشش قرار دادند و اگه دقت کرده باشی توی اکثر جاده ها دیگه مشکل ندادن آنتن بر طرف شده .

نه من این رو مخالفم . من یه دوست دارم خونشون LG آنتن نمیده ولی نوکیا میده

اینو که میگی همشون دارن از هم تقلید می کنند رو قبول دارم . قیافه نوکیا و هیکلش زیادی بزرگه . این روزا همه گوشی های جم و جور می پسندن .(n90 با اینکه یکی از مدلهای تقریبا جدید از شرکت نوکیاست ولی اندازش به بزرگی تلفن های بیسیم ثابت هستش. و این ضعف تکنولوژی هستش ولیسونی با پیشرفتش حداقل بزرگتر نمیشه ) ضمنا سونی اریکسون نخستین سازنده گوشی finger touch هستش .
نخستین گوشی فلش دار سونی اریکسون بوده

خوب عزیز من شما هی میگی قیافه و هیکل .. گفتم اون بالا هم به ازای هیکل گنده LCD بزرگتری هم داره ! این رو یادت نره :) اولین گوشی فینگر تاچ رو هم موتورولا زد ، نه سونی ، نه اریکسون ، نه سونی اریکسون :)

اینارو که دیگه از خودم نمی گم

والله این که سری W کار واکمن رو میکنه که من یادمه یکی از بچه ها 6600 داشت یه برنامه ریخت روش کار واکمن رو میکرد . من خودمم 6125 دارم یه Mp3Player خیلی قوی داره که همه امکانات WinAmp رو داره :) حالا هنری نکرده یه دکمه W نارنجی گذاشته رو گوشیش :)
و اینکه خوشحال میشم شما بگی آمار رو از کدوم منبع عنوان کردی ! و اینکه خود شما گوشیت چیه ؟ :)
اینم رنکیکنگ های سایت GSMARENA
By rate PhonesRateVotes
Nokia N95 8.861 109,680
.Sony Ericsson K850 8.486 25,316
Samsung G600 8.434 3,543
Brands Rate Votes 1.
HTC 8.074 28,0502.
Sony Ericsson 8.054 648,6143.
Nokia 8.013 961,195
By interest PhonesHits
Nokia N95 5,79 1,4322
.Nokia N73 4,8 23,8363.
Nokia N70 4,7 19,281
BrandsHits
1.Nokia 241,654,3672.
Sony Ericsson 139,535,5253.
Samsung 126,402,699​

منبع : www.gsmarena.com
حالا اگه شما منبع دیگه ای دارید بسم الله !

آخرین ویرایش:
  • Like
خوب عرضم به حضور انور شما که اگه دوربین 5 مگاپیکسلی گذاشته روش دستش درد نکنه ! بالاخره کارخونه سونی با اینهمه دب دبه و کبکبه برای دوربینای سایبرشاتش اومده روی گوشیش هم دوربین گذاشته کار شاقی نکرده ! دوست داران نوکیا N95 هم برای دوربینش نمیخرند برای تنوع حالات مختف استفاده ، LCD بزرگ ، امکانات Pocket PC و ... اون رو تهیه میکنند وگرنه اگه لنگ دوربین باشند بجای اینکه پول گوشی بدند یک کانون 10 مگاپیکسلی میخرند مابعدالتفاوتش رو هم میرند 1100 میخرند با بقیشم شیرینی بدند ما بخوریم خوبه :)

اگه واسه امکانات pocketPc میخرن خوب چرا نمیرن Pcket Pc بخرن ؟!!!! با امکانات و کیفیت و مانیتور و کارایی و .... بیشتر و بهتر . قیمتشم ارزانتر از N95.همین کار رو خودم کردم .
ضمنا اگه دوربین خالی بخری تا اینکه موبایل دوربین دار بخری خیلی فرق داره عزیزم .تو که نمیتونی همه جا دوربین 10 مگاپیکسلیتو به خودت ببندی و بکشی دنبال خودت . پس مردم ترجیح میدن که هم بتونن باهاش زنگ بزنن ، هم بازی کنن ، هم عکس باکیفیت بگیرن و هم عکساشونو واسه هم بفرستند . با دوربین خالی میشه این کارارو کرد ؟؟؟ میشه توی یه جیبت دوربین انداخت و یه جیب دیگت گوشی گنده ؟؟ مگر اینکه با شلوار کردی بری بیرون که باز هم بعید می دونم اینقدر جیبشونو سنگین کنند.

نه من این رو مخالفم . من یه دوست دارم خونشون LG آنتن نمیده ولی نوکیا میده

اون دیگه حتما خونشون تو بیابونه یا گوشیش ایراد داره !! وگرنه من با اینکه همه نوع گوشی داشتم چنین تفاوتی رو تاحالا حس نکردم حتی روی کوه هم تونستم صحبت کنم

خوب عزیز من شما هی میگی قیافه و هیکل .. گفتم اون بالا هم به ازای هیکل گنده LCD بزرگتری هم داره ! این رو یادت نره
خوب عزیز من، من نوشته بودم N90 .این گوشی با اینکه گندست ولی مانیتورش امکانات زیاد تری نداره . ولی می تونی با p990 مقایسش کنی . از لحاظ شفافیت و تعداد رنگ و ...

والله این که سری W کار واکمن رو میکنه که من یادمه یکی از بچه ها 6600 داشت یه برنامه ریخت روش کار واکمن رو میکرد . من خودمم 6125 دارم یه Mp3Player خیلی قوی داره که همه امکانات WinAmp رو داره :) حالا هنری نکرده یه دکمه W نارنجی گذاشته رو گوشیش :)

کار واکمن می کنه یعنی اینکه میشه خط تلفونتو بندازی دور و با گوشی خاموش اهنگ گوش کنی( با صرف کمترین شارژ و بیشترین کیفیت و باس )و نه اینکه برنامه نصب کنی و گوشیت سرعتش بیاد پایین و هنگ کنه !!!
پس فقط یه دکمه نارنجی نیست! هرچی باشه نوکیا هم تقلید کرده یه دکمه رنگی گذاشته .

منبعشو یادم نیست . توی سایتی بود دیدم البته در چند نقطه از جهان بود

آخرین ویرایش:
  • Like

simin-silver

عضو جدید
...

...

موتورولا که شوته
سامسونگ بد نیست البته از نظر زیبایی ولی آنتنش افتضاحه و بعضی وقتها هم هنگ میکنه چون گوشی خودم هم سامسونگه:D
سونی اریکسون خوبه از هر نظر عین قلوه سنگ از طبقه هفتم هم بیفته هیچیش نمیسه البته سری W
در مورد نوکیا زیاد اطلاعات ندارم ولی سری N حرف نداره

آخرین ویرایش:
  • Like
در مورد نوکیا زیاد اطلاعات ندارم ولی سری N حرف نداره
اقلا می گفتی سری 60 حرف نداره یه چیزی!!!

فقط واسه خودم پیش اومده و دیدم که 3 تا گوشی N70 خاموش کردن صبح دیگه روشن نشده ! دیگه چه برسه به بقیه :w15:N73 موزیکال هم که هنگ می کنه .پس چیش موند ؟ شما همیشه فقط باید بگین 6600 :lol:
سری N فقط اسمش گنده شده

• Like

simin-silver

عضو جدید
N6600

N6600

اقلا می گفتی سری 60 حرف نداره یه چیزی!!!

فقط واسه خودم پیش اومده و دیدم که 3 تا گوشی N70 خاموش کردن صبح دیگه روشن نشده ! دیگه چه برسه به بقیه :w15:N73 موزیکال هم که هنگ می کنه .پس چیش موند ؟ شما همیشه فقط باید بگین 6600 :lol:
سری N فقط اسمش گنده شده

N6600:wallbash:
ولی یه مزیت اریکسون هم بگم بد نیست ولی فکر کنم همه بدونن
یه راهی هست که به طرف اسمس میدی ولی شمارت نمیفته به جاش هر چی دوست داری میتونی بنویسی
خیلی جالبه اگه کسی خواست بگه من واسش میگم چه جوریه
راستی اینم بگم که باید مطمئن باشی که طرفت هم گوشیش سونی اریکسونه :smile:

• Like

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
...

...

اگه واسه امکانات pocketPc میخرن خوب چرا نمیرن Pcket Pc بخرن ؟!!!! با امکانات و کیفیت و مانیتور و کارایی و .... بیشتر و بهتر . قیمتشم ارزانتر از N95.همین کار رو خودم کردم .

خوب عزیزم این که نشد دلیل که چون یکی اینارو بخواد بره اونو بگیره :) در ثانی قیمت ارزونتر همیشه دلیل بهتری برای خرید نیست . پاکت هایی که شما میگی اکثراٍ دیگه قدیمی شدند .. یا شاید من خبر ندارم ..

ضمنا اگه دوربین خالی بخری تا اینکه موبایل دوربین دار بخری خیلی فرق داره عزیزم .تو که نمیتونی همه جا دوربین 10 مگاپیکسلیتو به خودت ببندی و بکشی دنبال خودت . پس مردم ترجیح میدن که هم بتونن باهاش زنگ بزنن ، هم بازی کنن ، هم عکس باکیفیت بگیرن و هم عکساشونو واسه هم بفرستند . با دوربین خالی میشه این کارارو کرد ؟؟؟ میشه توی یه جیبت دوربین انداخت و یه جیب دیگت گوشی گنده ؟؟ مگر اینکه با شلوار کردی بری بیرون که باز هم بعید می دونم اینقدر جیبشونو سنگین کنند.

آها این بحث هم یک چیز دیگست . من خواستم بگم که هرچقدرهم خوب باشه باز کیفیت عکس های موبایل به پای دوربین عکاسی نمیرسه . شما خودت یه نگاه به ابعاد لنز موبایل با لنز دوربین بکن متوجه منظور من میشی :) در ثانی همین 2 ماه پیش بود یه موبایل چینی دیدم که دوربین 5 مگی داشت ! قیمتشم 70 تومن ! البته روی تعداد !

اون دیگه حتما خونشون تو بیابونه یا گوشیش ایراد داره !! وگرنه من با اینکه همه نوع گوشی داشتم چنین تفاوتی رو تاحالا حس نکردم حتی روی کوه هم تونستم صحبت کنم

خوب حالا دیگه عیب رو خونه مردم نذار :) اگر وسط بیابونم بود نوکیا هم باین آنتن نمیداد . گوشیشم سالمتر از هر سالمی بود چون بقیه جاها مثل بنز کار میکرد !

خوب عزیز من، من نوشته بودم N90 .این گوشی با اینکه گندست ولی مانیتورش امکانات زیاد تری نداره . ولی می تونی با p990 مقایسش کنی . از لحاظ شفافیت و تعداد رنگ و ...

P990 همونقدر خوبه که الان خز شده . 330 تومن . بسکه بنجول بود :) قبول نداری ؟

کار واکمن می کنه یعنی اینکه میشه خط تلفونتو بندازی دور و با گوشی خاموش اهنگ گوش کنی( با صرف کمترین شارژ و بیشترین کیفیت و باس )و نه اینکه برنامه نصب کنی و گوشیت سرعتش بیاد پایین و هنگ کنه !!!

شما نوکیا ، موتورولا ، ... رو بذار روی Flight Mode همین کار رو برات میکنه :) نمیدونی حداقل نگو .. منم برنامه نصب نکردم . روزی حداقل 1 ساعت موزیک گوش میدم 1 ساعتم مکالمه دارم و همیشه هم از ویبره استفاده میکنم .2 روز شارژ دارم .

پس فقط یه دکمه نارنجی نیست! هرچی باشه نوکیا هم تقلید کرده یه دکمه رنگی گذاشته .

کجا گذاشته ؟ این و من ندیدم !

منبعشو یادم نیست . توی سایتی بود دیدم البته در چند نقطه از جهان بود

پس لطف کن از این به بعد با منبع ذکر کنی ممنون میشم :) من قصد کل کل ندارم .

• Like
بالا