بهترین فیلم هایی را که در عمرتان دیدید نام ببرید.(نتیجه انتخاب بهترین فیلم ازننظر بچه ها اعلام میشه همراه بابازیگرمشترک درهمه

rozan

عضو جدید
ایرانی: مارمولک و دایره زنگی
خارجی : والا اگه بخوام بگم ده صفحه میشه اما یه سری فیلمها هستند که آدم باید قبل از مرگش حتما اونا رو ببینه. در هر سبک فیلما رو میگم

ترسناک : شاتر + جنگیر 1

ترسناک از نوع حال بهم زن : اره ها + هاستل ( هاستل رو حتما حتما ببینید خیلی فیلمش باحاله hostel)

آرمانی تاریخی : شجاع دل و تروی رو که همه دیدن, اما به جز اینها آپوکالیپتو apocalypto ساخت مل گیبسون رو پیشنهاد میکنم حتما ببینید. فک کنم معنی فارسیش بشه اینک آخر الزمان.

فیلمهای که جایزه اسکار گرفتند : فهرست شیندلر + صورت زخمی scar face

فیلمهای علمی تخیلی : بیگانه - اواتار

فیلمهای عاشقونه: جان عزیز - تایتانیک - بزرگ

فیلمهای جنگی : رمبو 1 و 3 - کوماندو - جوخه - نجات سرباز رایان

فیلمهای تام هنکس همشون رو حتما باید ببینید. تک تکشون فوق العاده هستن.

و خیلی از فیلمهای زیبای دیگه که واقعا یادم نمیاد. کسی اگه بازم فیلم از هر سبکی میخواد بگه تا معرفی کنم.

اما حالا من یه درخواست دارم, من خیلی دلم میخواد فیلم گریه دار ببینم, اونقدر گریه دار که زار زار گریه کنم, لطفا هر کی سراغ داره بگه تا من ببینم.
فیلم استخوانهای دوست داشتنی روببین گریه داره ولی نه زار زار

alielec

عضو جدید
خیلی اهل فیلم دیدن نیستم ولی این دو تا فیلم اشکم رو در آوردن:
ایرانی:آژانس شیشه ای
خارجی:مسیر سبزThe Green Mile با بازی زیبای Michael Clarke Duncan

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایرانی جدید ===>آشغال

ایرانی : آزانس شیشه ای میم مثل مادر

هندی : شعله
امریکایی: ماتریکس که واقعا فیلم عالی هست که حتما باید چندین بار ببینید تا موضوع اصلی نهفته فبلم رو تو شحصیت neo بفهمین

و در نهایت پیشنهاد میدم فیلم the sercret رو حتما حتما حتما ببینید

tatu_lover1366

عضو جدید
تا يادم نرفته از فيلم"indecent proposal"(پيشنهاد بي شرمانه) و فيلم "بي وفا"خيلي خوشم مي آيد.
انصافا اینو خوب اومدی
حیف بود اسمی ازش برده نشه
فیلم بتون دار و شاهکاریه
راستی یادم رفت بگم بازیگر فقط milla jovovich
وطبعا همه فیلمهایی هم که بازی کرده دوست داشتنیه

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.......

.......

بچه ها اسم بازیگر اصلی .... اسم فارسی فیلم رو فراموش کردین;)

a.a1369

عضو جدید
فیلم ایرانی:کسی از گربه های ایرانی خبر ندارد(بهمن قبادی)
سنگسار ثریا
طهران-تهران
لیلا
.
.
.
سریال ایرانی:مدار صفر درجه-شب دهم-در چشم باد و...
خارجی:THE VISITER
SWEENY TODD
GODFATHER
تایتانیک

glorious_love91

عضو جدید
ایرانی :
مارمولک
پارتی
سنگسار ثریا (ساخت ایران نیست)
البته حیف چشماتون که بندازید رو فیلم های ایرانی دیگه
هندی هم نگاه نکنین چون واقعا هندی (مسخره) تموم میشن
خارجی:
angels & demons
punisher
taken
honey
the streets
21
بانک زنی
کاراموز
قاعده بی نظمی
:evil:

آخرین ویرایش:

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
هنری: مودیلیانی،کامیل کلودل،امادئوس،ونگوگ،فانتا زیا.

کارتون:incredibles(شگفت انگیزان)،والی،قطار قطبی،کمپانی هیولاها،happy feet,the bee,
up,the tail of despereaux

رومانتیک و عاشقانه:کازابلانکا،رومئو و ژولیت(جدید)،ملیسا،before sunrise,cold mountain

فلسفی و مفهومی: ذهن زیبا،اثر پروانه ای،perfume,davinci code,3 iron,k-pax

اینا هم فیلمای خوبین نمیدونستم توی کدوم دسته بذارمشون بضیاشون فوق العاده هستن بعضیام خوبن:

نجات سرباز رایان(با اینکه صحنه های دلخراش زیاد داره ولی من خیلی ازش خوشم اومد تام هنکس بازی کرده)، وکیل مدافع شیطان، سوئینی تاد، شکلات، ادوارد دست قیچی، مالنا، دزدان دریایی کارائیب، 21 گرم، نام گل سرخ، the reader , revolutionary road ,
magdolene sisters (خواهران مجدلیه)، messenger(داستان ژاندارک).

توی فیلمای ایرانی هم: درباره الی بد نبود،"گاهی به اسمان نگاه کن" که البته قدیمیه با بازیه رضا کیانیان،فیلم تهران طهرانم خوب بود البته بیشتر اپیزود دومش و سنگسار ثریا(اینو خودم کامل ندیدم ولی تعریفشو خیلی شنیدم)

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
والا فیلمهای پیشنهادی دوستان که محشره........

ولا منم میگم که ایرانی گاو رو یکم دوست دارم و..خارجی که.......

جدامانده:مت دیمون،دی کاپریو،جک نیکلسون.............

حماسه ساز:مت دیمون،.............یادم نیست:biggrin:

ولی پدر خوانده خداییش خوشگله

راستی 11،12،13یار اوشن محشره با بازیه:برد پیت،مت دیمون،آل پاچینو،جورج کلونی و...........

خیلی خوشگله.

مهشادی

عضو جدید
ایرانی:میم مثل مادر.اخراجی ها1.زیاد ایرانی یادم نمیاد.ولی خارجی:
the lake house.the boy before flowers.good luck chak.twilight.new moon.
.shekspire.the beauty dangreous.step up1.2. taken.the ghost house.spread
همینا یادم میان.حافظم تو این مورد خیلی ضعیفه ولی از بین اینا من بیشتر از همه the lake houseدوست دارم.:w33:

terajedi21

عضو جدید
بهترین فیلم پدر خوانده کامل بازیگر از مارلون براندو الپاچینو و روبرت دنیرو به شدت خوشم میاد البته از سری های راکی و رامبو سیلوستر استالونه هم خوشم میاد شدید!ایرانی تا حالا نصیب شده یکی درست حسابی ببینم!

amfild

عضو جدید
ايراني:گوزنها_قيصر_غلام ژاندارم_حيدر
خارجي:دليجان آتش بابازي جان وين_ريولوبو_هفت دلاور_راكي3_وتمام فيلمهاي چارلزبرنسون

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترین فیلم سینمایی نمیدونم الان چیزی یادم نمیاد ولی بهترین سریال خارجی که دیدم Friends بوده که هم کمدی بود و واقعا شادی آور و هم خیلی چیزا برای یادگرفتن داشت.
فرار از زندان هم خوب بود.هیجان داشت.

بهترین فیلم ایرانی هم که دیدم : مارمولک

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترین فیلم سینمایی نمیدونم الان چیزی یادم نمیاد ولی بهترین سریال خارجی که دیدم Friends بوده که هم کمدی بود و واقعا شادی آور و هم خیلی چیزا برای یادگرفتن داشت.
فرار از زندان هم خوب بود.هیجان داشت.

بهترین فیلم ایرانی هم که دیدم : مارمولک
جنازه رو از سردخونه کشیدی بیرون؟؟

خارجی که خیلی دیدم وخداییش خیلی فیلم های تاپی دیدم
لوسی فیلم خوبیه جدیده با بازی اسکارلت و مورغان....

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
فیلم به خصوص تخیلی زیاد دیدم اما به نظر دو تریلوژی های پیتر جکسون یعنی The lord of the rings و Hobbit که بر اساس داستان حماسه ای استاد تالکین بودن فوق العاده بودن که به دوستان پیشنهاد می کنم در کنار فیلم کتاب سیلیماریون این نویسنده رو هم که به فارسی ترجمه شده مطالعه کنن که نسخه های مختلفی ازش هم روی اینترنت قابل دانلوده.
اخیراً هم فیلم The Admiral که یک فیلم شرقیه رو دیدم که اگر چه اغراق زیاد داخلش شده و یک قسمت هایش مثل همه فیلم های کره ای مسخره است. اما نبردهای دریاییش که تقریباً از میانه فیلم شروع میشه آدم روی صندلی میخکوب می کنه.