بهترین رمانی که تا بحال خوندید را معرفی کنید ................

ardent_sadaf

عضو جدید
مجنون تر از فرهاد: بهارلوئی
همخونه:مریم ریاحی
در امتداد حسرت ، غزال: طیبه امیرجهادی
مهر و مهتاب ، نوبت عاشقی: تکین حمزه لو

افرا31

عضو جدید
رمان بلندی های بادگیر وعشق هرگز نمیمیرد خواهران برونته
کوری ساراماگو
گندم مودب پور

sarab_m

عضو جدید
(هر زمانی یه جور کتاب دوس داشتم راهنمایی که بودم عاشق هری پاتر بودم توی رمانایی که اون موقع می خوندم گندم م.مودب پورم دوس داشتم و کیمیاگر پائولوکوئیلو کتابای دیگشم خوندم اما کیمیاگر فرق داشت؛دبیرتان که اومدم زدم تو خط کتابای قدیمی تر و معروف شاهنامه و نظامی و هملت و بر باد رفته و ... علاوه بر اون از کتاب من او رضا امیرخوانی خیلی خوشم اومد البته کتابای دیگشم بد نبودن از کتاب دشمن عزیز و اتوبوس فهیمه رحیمی بخاطر نحوه ی نوشتارش خوشم اومد)
اما اگه الان بهم بگن یه کتاب رو بگو می گم دزیره واقعا کتاب جالبیه و توصیه می کنم اگه نخوندین حتما تا آخر بخونیدش کتاب تاثیر گذاریه

نارون آبي

عضو جدید
من رمان زياد خوندم مخصوصا تمام رمان هاي م مودب پور رو
عاشق رمان هاي م مودب پورم اما دالان بهشت يادم نيست از كيه اما الهه شرقي رويا خسرونجدي رو خيلي دوست دارم

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دالان بهش
بانو فك كنم نوشته مسعود بهنود
آرزوهاي بزرگ
چشمهايش
شوهرآهوخانم
.
.
.
.

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
بهترین رمانی که خوندم صد سال تنهایی /شاهکار گابریل گارسیا مارکز بود به همه توصیه میکنم بخوننش

shaghayegh.

عضو جدید
من دارم یه رمان مینویسم حتما بخونیدش خیلی قشنگه..... البته تعریف از خود نباشه:redface:

pedram.po

عضو جدید
افسون سبز
گندم :مودب پور
چشم هایی به رنگ عسل
یلدا:مودب پور
یاسمین:مودب پور

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایلگار دخترم
پریچهر
یاسمین
دالان بهشت

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بر باد رفته.....مارگارت ميشل.

اناکارنینا.

پریچهر.

دالان بهشت

panjere

عضو جدید
کاربر ممتاز
رمان که زیاد خوندم .
مثل جین ایر .کد داوینچی. زنان کوچک.بابا لنگ دراز و دشمن عزیز.سینوهه.سری هری پاتر و سری گرگ و میش و خیلی های دیگه...

تو رمان های خارجی یکی از اولین کتابایی که خوندم و خیلی دوستش دارم قلعه ی حیوانات بود.
داستان ایرانی زیاد نخوندم ولی از "عطر سنبل عطر کاج " خیلی خوشم اومده.

*با کتابای کوئلیو خیلی حال نکردم.با اینکه کتابای خوبی هستن ولی در اون حدی که ازش تعریف میکنن نیست.
و بیشترا برا کلاس کار میخونن.و چون چند تا جایزه گرفته.
البته این نظر منه و امیدوارم به کسی بر نخوره.;)

آخرین ویرایش:

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
رمانی که جدیدا خودندم و خیلی ازش لذت بردم کتاب "بادبادک باز" واسه "خالد حسینی" نویسنده افغانی بود ...

بالا