بهترین آمادگی برای آزمون اسکیس ارشد چیست؟(آزمون1390)

بهترین آمادگی برای آزمون اسکیس ارشد چیست؟(آزمون1390)

• مجموع رای دهندگان
    19
وضعیت
موضوع بسته شده است.

nima arc

عضو جدید
دوستان نظر خود را به یکی از گزینه های زیر اعلام کنید:
1. شرکت در کلای های اساتید دانشگاه تهران و شهید بهشتی.
2. شرکت در کلاس های اسکیس موضوعی و کارگاهی از دانشجویان و فارغ تحصیلان دانشگاه تهران و شهید بهشتی و ......
3. یادگیری به صورت دانشجو محور ،خودمان به سراغ یادگیری اسکیس گام بر داریم و تمرین روزانه داشته باشیم.مانند خواندن دروس تئوری آزمون ارشد.
4. می توانیم از اساتید و دانشجویان دانشگاه خودمان برای آموزش ، یادگیری و تمرین اسکیس بهرهمند شویم.

nima arc

عضو جدید
با سلام به دوستان، هدف از شروع این تایپ پرداختن به مشکلات اسکیس ،و وعدم کلاس مناسب و هزینه های سنگین این کلاسها می باشد ، می خواهم قدم به قدم با تمام دوستانی که در این زمینه اطلاع دارند برای یادگیری اسکیس به تمام دانشجویان و کاربران و مهمانها و اعضای این باشگاه کمک کنیم.
به نظرمن قدم اول برای اسکیس تمرین خط ، خط نقطه ،خطوط پایه و اصلی: هدف از این تمرین کشیدن خط مستقیم (بدون فکر) ،و قدرت خطوط و آزادی خطوط می باشه.

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به دوستان، هدف از شروع این تایپ پرداختن به مشکلات اسکیس ،و وعدم کلاس مناسب و هزینه های سنگین این کلاسها می باشد ، می خواهم قدم به قدم با تمام دوستانی که در این زمینه اطلاع دارند برای یادگیری اسکیس به تمام دانشجویان و کاربران و مهمانها و اعضای این باشگاه کمک کنیم.
به نظرمن قدم اول برای اسکیس تمرین خط ، خط نقطه ،خطوط پایه و اصلی: هدف از این تمرین کشیدن خط مستقیم (بدون فکر) ،و قدرت خطوط و آزادی خطوط می باشه.
تاپیک خوبی می شه به شرط اینکه فعال باشه.:)
من فکر می کنم تو یه دسته بندی کلی بشه داوطلبای کنکور اسکیس و به دو دسته تقسیم کرد 1- داوطلب با مدرک مرتبط
2- غیر معماری
داوطلبای معماری هم می شن دو دسته : 1- اونایی که مقدمات اسکیس و ترسیمو بلدن و تمرین داشتن قبلا
2- اونایی که تا حالا کار نکردن

هدف تاپیک اول باید معلوم شه
برای چه گروهی؟
مثلا من که از دسته ی دوم ، شماره ی 1 ام ! فعلا فکر آزمون تئوریم .
ولی بعد از اون به شدت پایه ام برای اینکه اسکیس حرفه ای کار کنم .
البته به شخصه معتقدم که بحثای تئوری از طراحی جدا نیست و وقتی کتابا رو می خونم به این فکر می کنم که علاوه بر تاثیرش توی آزمون تئوریم پایه ی اسکیسم رو هم دارم قوی می کنم

nima arc

عضو جدید
تاپیک خوبی می شه به شرط اینکه فعال باشه.:)
من فکر می کنم تو یه دسته بندی کلی بشه داوطلبای کنکور اسکیس و به دو دسته تقسیم کرد 1- داوطلب با مدرک مرتبط
2- غیر معماری
داوطلبای معماری هم می شن دو دسته : 1- اونایی که مقدمات اسکیس و ترسیمو بلدن و تمرین داشتن قبلا
2- اونایی که تا حالا کار نکردن

هدف تاپیک اول باید معلوم شه
برای چه گروهی؟
مثلا من که از دسته ی دوم ، شماره ی 1 ام ! فعلا فکر آزمون تئوریم .
ولی بعد از اون به شدت پایه ام برای اینکه اسکیس حرفه ای کار کنم .
البته به شخصه معتقدم که بحثای تئوری از طراحی جدا نیست و وقتی کتابا رو می خونم به این فکر می کنم که علاوه بر تاثیرش توی آزمون تئوریم پایه ی اسکیسم رو هم دارم قوی می کنم
سلام افرو ،از پاسخت و نظر خوبت ممنون،در این تایپیک ما می خواهیم از اول شروع کنیم مثل ترم 1 یا 2 معماری تا برسیم به آزمون اسکیس 91 ،و حتما از مباحث تئوری معماری در روند آموزش برای کاربران ، اعضا ومهمانان باشگاه ،با کمک یکدیگر و دیگر دوستان فرایند آن را کامل خواهیم کرد.

nima arc

عضو جدید
با سلام به تمام دوستانی که می خواهند برای آزمون اسکیس 91 آماده بشن ،می توانند از امروز به ما ملحق بشن ،روند آموزش به صورت فصلی می باشد که هر کدام از این فصول آموزش ونتیجه گیری خاص خود را دارد ولی در نهایت تمام این آموزش ها شما را برای آزمون اسکیس 91 آماده می کند.
جلسه اول: 90/5/8 -(مفاهیم پایه خط و نقطه )
از تمام دوستان می خواهم مطالب عنوان شده رو به دقت مطالعه نمایند .

هر گونه سوالی برای دوستان به وجود آمد ،می توانند در این تایپیک پیام بگذارند و یا به صورت میل پیغام خود را قرار دهند ،در اسرع وقت جواب دوستان رو خواهیم داد[/.

img069.jpg img147.jpg

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. دوستانی که جزوه دارن و میخوان در اختیار دیگران هم قرار بدن لطفا به تایپیک زیر سر بزنن. مرسی
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/308383

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا