بهترینها! کدام دانشگاه؟ کدام استاد؟

مصومه

عضو جدید
سلام به همه بروبچ ;)
تو این تاپیک ازتون خیلی کمک میخوام
مطمئنم این تاپیک به درد خیلیا میخوره
درخواستی که ازتون دارم اینه که هرکی تو هر دانشگاهی تجربه داره باما به اشتراک بذاره ، از نظر اساتید عرض میکنم
میخوام این تاپیک مرجع خوبی باشه برا کسانیکه میخوان تو دانشگاه انتخاب واحد کنن اما اساتید رو زیاد نمیشناسن
همه ما میدونیم که استاد و خواسته هاش تو درس خوندنمون خیلی تاثیر داره:smile:
ازتون میخوام تو هردانشگاهی که درس خوندین وبا هر استادی که درس داشتین اخلاق و فرم درس دادن اون استاد رو برامون بنویسد
چندتا قاون تو این تاپیک داریم که مطمئنم شما رعایت خواهید کرد::d
1-از هرگونه بی احترامی به اساتید خوددار ی شود
2- واقع گرا باشید(دلخوری از استادی توی معرفیتان تاثیر نداشته باشد):redface::mad:
3-زیبا بنویسید با ادبیاتی خاص شخصیتتان
نیاز مند یاری دستان سبزتان هستیم:gol::d

طریقه نوشتن نظرات:
1-نام دانشگاه، شهردانشگاه،مقطع تحصیل
2- نام استادو درس مربوطه
3-نظرتان راجع به استاد گرامی

مصومه

عضو جدید
اولیش خودم
دانشگاه دختران کرج(حصارک)، کاردانی
استاد آداک بهنود، مدرس دروس طراحی معماری،
چند جلسه اول رودرس میده و سایتو معرفی میکنه بعد دیگه جلسه های بعد کرکسیون میکنه البته به صورت فردی ر کی کاشو نشون داد میتونه بره، در ضمن مدیر گروه نیز هستن
استاد طهماسبی: سخت گیر نیستن اما کار زیاد میخوان ، منطقی، البته مدرس ایستایی وطراحی فنی در کل طرفدار زیاد دارن
استاد نیک نهال: مدرس دروس تاریخ معماری، پراز اطلاعات مربوطه،جزوه هاشون برای کنکور کارشناسی فوق العادس
استاد خزایی مدرس متره برآورد عالی درس میدن روی پروژها در طول ترم نظارت عالی دارن

مصومه

عضو جدید
سلام به همه بروبچ ;)
تو این تاپیک ازتون خیلی کمک میخوام
مطمئنم این تاپیک به درد خیلیا میخوره
درخواستی که ازتون دارم اینه که هرکی تو هر دانشگاهی تجربه داره باما به اشتراک بذاره ، از نظر اساتید عرض میکنم
میخوام این تاپیک مرجع خوبی باشه برا کسانیکه میخوان تو دانشگاه انتخاب واحد کنن اما اساتید رو زیاد نمیشناسن
همه ما میدونیم که استاد و خواسته هاش تو درس خوندنمون خیلی تاثیر داره:smile:
ازتون میخوام تو هردانشگاهی که درس خوندین وبا هر استادی که درس داشتین اخلاق و فرم درس دادن اون استاد رو برامون بنویسد
چندتا قاون تو این تاپیک داریم که مطمئنم شما رعایت خواهید کرد::d
1-از هرگونه بی احترامی به اساتید خوددار ی شود
2- واقع گرا باشید(دلخوری از استادی توی معرفیتان تاثیر نداشته باشد):redface::mad:
3-زیبا بنویسید با ادبیاتی خاص شخصیتتان
نیاز مند یاری دستان سبزتان هستیم:gol::d

طریقه نوشتن نظرات:
1-نام دانشگاه، شهردانشگاه،مقطع تحصیل
2- نام استادو درس مربوطه
3-نظرتان راجع به استاد گرامی

در ضمن میتوند دباره اساتیدی که میخواین سوال بپرسین اگر کسی اون استاد گرامی رو بشناسه تو همین تاپیک پاسخ میدن

مصومه

عضو جدید
درباره اساتید دانشگاه شریعتی هر کی اطلاعتی داره رو کنه................:smile: لطفا

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درباره اساتید دانشگاه شریعتی هر کی اطلاعتی داره رو کنه................:smile: لطفا

مصومه جون باور نمی شناسم وگرنه کمکت می کردم...ولی اینکارت خیلی خوبه که تاپیک گذاشتیی....معلومه علاقه مندی...

مصومه

عضو جدید
مصومه جون باور نمی شناسم وگرنه کمکت می کردم...ولی اینکارت خیلی خوبه که تاپیک گذاشتیی....معلومه علاقه مندی...

ممنون که اومدی فرقی نمیکنه حتما نباید شریعتی باشه هر دانشگاهی که خودت تجربش کردی
اگه برات امکان داره و میتونی.

بالا