بستن فایل دانشجو بخاطر 1500تومان

behnam870

عضو جدید
:exclaim:ترمی 1میلیون خرج دانشگاه میکنم .الان بخاطر 1500توان فایلم بسته است وگواهی اشتغال به تحصیل بهم نمیدن...

doai

عضو جدید
اما میتونی از امور مالی بخوای آزاد کنند.البته همون واریزش بهتره.

behnam870

عضو جدید
اما میتونی از امور مالی بخوای آزاد کنند.البته همون واریزش بهتره.
-----------------------------------------------------------------------------
چند بار رفتم امور مالی تا اخر یکی پیدا شدو گفت ..واریز کن 24 ساعت بعد اتوماتیک فایلت باز بشه..
اینم جوابشون...

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا برو پیش مدیر مالی یا معاونت آموزش ظرف 3 سوت برات باز می کنه 1500 که خوبه من یبار 150 تومن کم ریختم داشتن داغونم میکردن....
امامن که ول کن نبودم رفتم یقیه همه را گرفتم اونام باز کردم فایلما

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم سیستم کامپیوتریه براش فرقی نداره 1میلیون بدهی داشته باشی یا 1 ریال. بدهی بدهیه. ولی قبول دارم حرص آدمو در می آره.

hamed5

عضو جدید
عزیزم سیستم کامپیوتریه براش فرقی نداره 1میلیون بدهی داشته باشی یا 1 ریال. بدهی بدهیه. ولی قبول دارم حرص آدمو در می آره.
گلم چون کامپیوتریه دیگه بدتر، چون دیدگاهه سازمان و عدم اعتماد اونارو نشون میده.آدم بود میگفتیم طوریش شده داره بد اخلاقی میکنه.
باید براش تعریف کنن که مثلا کسی که ترم داره یا بدهیش 1 درصد شهریش هست رو بهش گیر نده. اوکی؟

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
گلم چون کامپیوتریه دیگه بدتر، چون دیدگاهه سازمان و عدم اعتماد اونارو نشون میده.آدم بود میگفتیم طوریش شده داره بد اخلاقی میکنه.
باید براش تعریف کنن که مثلا کسی که ترم داره یا بدهیش 1 درصد شهریش هست رو بهش گیر نده. اوکی؟
جیگرم اوکی حالا چرا ناراحت شدی؟ مال دنیا ارزشش رو نداره.:smile::D:biggrin: اون پیشنهادتم خوبه.