بزرگترین حفره دنیا (حتماً یه نگاه بندازید، ضرر نمیکنید)

Vahid_mech84

عضو جدید
سلام بر بچه های مهندسی معدن

ازتون دعوت می کنم برای دیدن این حفره به تاپیکی با همین عنوان در قسمت " مکانیک جامدات" مراجعه کنید.

مطمئن باشید با دیدن این تصاویر میتونید به توانایی خودتون در مبارزه با طبیعت پی ببرید... :D

llh11456

عضو جدید
usfine.com

usfine.com

If games like buy wow gold Quake and Doom defined action gaming in the gaming world, Need for Speed was the definition of racing games. Need For Speed, maple story power leveling or NFS for short has been around since almost the beginning of when computer gaming gained importance. runescape power levelingNeed For Speed is runescape powerleveling a racing game in which the player chooses cars and then races on various tracks.welcome to our websitewow gold

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاس جان اینطوری باش صحبت نکن میدونم عشق دین داری اما اینطوری نمیشه اما شما آقا رضا لطفا منطقی باش بله ما به تلوزیون هم ایراد داریم در ظم عشق واردادت به امام حسین سر وقت نمیشناسه خود امام زمان میفرماید من شب وروز برا جدم حسین خون گریه میکنم البته مضمون این نیست که شب وروز در حال گریه باشم منظور مصیبت اینقدر درد ناکه که حال امام این گونه است مطمن باش اگه یهودی مسیحی بعد از شناخت امام حسینه که بعضیه مسلمان شدن خیلیارو سرهغ دارم نمیدونم چه تفکری داری ولی اعتقاد به امام حسین شورعجیبی دارد که در هیچ عشقی نیست