برگزاری مسابقه 3 میلیاردی طراحی «موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس» در سکوت کامل خبری!

* Nafise *

کاربر ممتاز
نتایج مسابقه با این شرایط بنظرم کاملا قابل پیش بینی هست ک از چ گروه و با چ گرایشهایی خواهند بود : )

کاش میشد در مقابلشون بایستیم شرکت در مسابقه های بین اللملی حق همه معمارن ایرانی هست
من اعتراض دارم ولی حیف تهران نیستم برم ازشون بپرسم

آخرین ویرایش:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
سلام نفیس جون
منم دیروز از طریق استادم ازین موضوع مطلع شدم.اما وقتی رفتم واسه ثبت نام دیدم سایتشون الکیه :|
با دبیرخونه هم تماس گرفتم هیچکس گوشی رو برنمیداشت:|||

تو سایت معمار نیوز میون پستها ی نفر نوشته بود ک من با دبیرخونه تماس گرفتم اونا ی شماره بمن دادن. ب اون زنگ زدم طرف گفته ک قراره تاریخها تغییر کنه و مجددا در سطح وسیع اطلاع رسانی بشه

حالا این طرف کیه و چقدر حرفش صحیحه خدا داند:|

MaRaL.arch

اصلا اطلاع رسانی هم بشه بنظرت طرح من و تو رو میپزین یا اون مهندس کله گنده با اون همه خدمه و دفتر؟؟؟؟؟؟؟

جزء شرایطشون اینه ک سرگروه دارای حداقل 5سال سابقه کاری باشه
اما این افراد هم کم نیستن.حق اونا هم ضایع شده
خیلی شرم آوره
جامعه معماری کشور داغونه داغون
نمیدونم خبر نمایشگاه اکسپو رو دارید یا ن. و چقدر دنبال میکنید اخبارشو
اون فاجعه ای بزرگتر ازینه.....

* Nafise *

کاربر ممتاز
سلام نفیس جون
منم دیروز از طریق استادم ازین موضوع مطلع شدم.اما وقتی رفتم واسه ثبت نام دیدم سایتشون الکیه :|
با دبیرخونه هم تماس گرفتم هیچکس گوشی رو برنمیداشت:|||

تو سایت معمار نیوز میون پستها ی نفر نوشته بود ک من با دبیرخونه تماس گرفتم اونا ی شماره بمن دادن. ب اون زنگ زدم طرف گفته ک قراره تاریخها تغییر کنه و مجددا در سطح وسیع اطلاع رسانی بشه

حالا این طرف کیه و چقدر حرفش صحیحه خدا داند:|

مرسی مارال ان شالله اینکار کنن

مرسی مارال ان شالله اینکار کنن

اصلا اطلاع رسانی هم بشه بنظرت طرح من و تو رو میپزین یا اون مهندس کله گنده با اون همه خدمه و دفتر؟؟؟؟؟؟؟
:w05:

کاملا درست میگین . جدیدا یکی از معمارا یک گروهی و تشکیل خواست بده برای مقابله با این کار . اما بلافاصله این کارو تعطیل کردند . بنظر میومد به نفعشون نبود .متأسفانه همشون اونی که گروه رو تشکیل داده بود رو تنها گذاشتند و گفتند همچین چیزی تو مسابقات نیست و داوری عادلانست !!!

MaRaL.arch

سردبیر معمارنیوز wrote on ۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۹:۰۴با سلام خدمت خوانندگان گرامی
بنا بر تماس مسئولین سازمان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با معمارنیوز و اعلام دبیرخانه مسابقه مذکور مبنی بر اینکه سایت مسابقه، سایت آزمایشی بوده که به علت مرتفع نشدن ایرادهای سایت در خصوص ثبت نام آنلاین، فراخوان مسابقه اطلاع رسانی عمومی نشده است. شایان ذکر است بنا به گفته مسئولین مربوطه مشکلات سایت مسابقه مذکور طی روزهای آینده برطرف و فراخوان مسابقه با تاریخ های جدید توسط دبیرخانه مسابقه در روزهای آتی اعلام و اطلاع رسانی خواهد شد.
لذا معماران فرهیخته و علاقه مند، نگران ثبت نام در مسابقه طراحی معماری موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نباشند.
به علل گفته شده کلیه کامنت ها و انتقاد های خبر حاضر حذف شدند. همچنین خبر اصلاحی بلافصله پس از اعلام موارد لازم و کتبی توسط سازمان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به معمارنیوز منتشر خواهد شد.
با احترام مجدد

4650318777

New member
سلام مهندس:تشکل مهندسی لازم است بدونه تشکل مهند سی نمی توانیم به مطالباتمان دست یابیم