برو بچ دانشجواگه میخواین روحیتون شاد شه بیاین تو!!!!!!!!!!!!!!

برو بچ دانشجواگه میخواین روحیتون شاد شه بیاین تو!!!!!!!!!!!!!!

• مجموع رای دهندگان
    37
  • نظرسنجی بسته .

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
يارو لباس مشکي پاره پوشيده بود.
ميگن چی شده؟ ميگه بابام مرده!
ميگن چرا پاره پوره پوشيدی؟
ميگه: خدا بيامرز، نمي ذاشت خاکش کنيم!!
:w15::w15::w15::w15::w15:

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
غضنفر میره عروسی میبینه همه دارن تراول میپاشند سر عروس واسه اینکه کم نیاره
اونم عابر بانکشو در میاره میکشه وسط سینه های عروس

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
شنیدم تاجر پوسان دنبال نمک اومده ایران !

مواظب خودت باش با نمکدون !!!
:w15::w15::w15::w15::w15::w15:

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
غضنفر اومد در تاکسی و ببنده راننده بهش گفت دستت لای در گیر نکنه . غضنفر گفت سرت لای در گیر نکنه !
:w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
کشف نمک توسط جومونگ و سربلند بیرون آمدن جومونگ از این امتحان الهی را به ملت همیشه در صحنه تبریک عرض مینماییم

آخرین اخطار ماهواره امید به سیاره بهرام: فاصله خودتو با زهره و ناهید حفظ کن

آخرین پیام از ماهواره امید: من شارژم تموم شده بهتون میسکال میزنم

درخواست زلیخا از دزدان قصر: هر چی دلت میخواد ببر، گیتارو باخودت نبر

مردم هم مثل میخها, وقتی جهتشان را گم کنند, تاثیرشان را از دست میدهند و شروع به خم شدن می کنند

ماهواره امید بعلت لایی کشی بین کرات، سرعت غیر مجاز، بوق زدن و ایجاد مزاحمت برای نوامیس فضایی به پارکینگ هدایت شد

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
@#@#$^%&^&

!@#$$%@#$%^&^

!#@#!#$!^#$@&%*^

^$%^#%$#$%@$#@

اینو واست فرستادم مشغول شی ..اول صبحی این قدر دست تو دماغت نکنی:w16::w16::w16::w16:

faezeh_00

عضو جدید
يه روز غضنفربا دوست دخترش ميرن غذا بخورن.دختره ميگه من نوشابه مشکي مي خوام. غضنفر ميگه الان برات ميارم،وقتي ميره واسش نوشابه بگيره ، مي بينه صاحب رستوران يه لره هستش که قدش بلنده، غضنفر ميگه آقا ببخشيد ميشه يه نوشابه مشکي بهم بديد؟ لره ميگه بله الان ميدم بهت.وقتي نوشابه رو واسه دختره مي بره ، دختره خيلي خوشحال ميشه ، بعد همين ديگه بهشون خوش مي گذره و اينا....:D:D:D:D

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه روز غضنفربا دوست دخترش ميرن غذا بخورن.دختره ميگه من نوشابه مشکي مي خوام. غضنفر ميگه الان برات ميارم،وقتي ميره واسش نوشابه بگيره ، مي بينه صاحب رستوران يه لره هستش که قدش بلنده، غضنفر ميگه آقا ببخشيد ميشه يه نوشابه مشکي بهم بديد؟ لره ميگه بله الان ميدم بهت.وقتي نوشابه رو واسه دختره مي بره ، دختره خيلي خوشحال ميشه ، بعد همين ديگه بهشون خوش مي گذره و اينا....:D:D:D:D

:hate::redface::w46::w20::w20::w20::surprised::confused::w25::w25:

مهشادی

عضو جدید
:razz::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::w19::w19::w19::w20:

faezeh_00

عضو جدید
به غضنفر ميگن : بابات مُرد ، زود بيا خونه ،غضنفر ميگه : دروغ ميگين يه اتفاقي افتاده نمي خواهيد به من بگید:w15:

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه روز غضنفربا دوست دخترش ميرن غذا بخورن.دختره ميگه من نوشابه مشکي مي خوام. غضنفر ميگه الان برات ميارم،وقتي ميره واسش نوشابه بگيره ، مي بينه صاحب رستوران يه لره هستش که قدش بلنده، غضنفر ميگه آقا ببخشيد ميشه يه نوشابه مشکي بهم بديد؟ لره ميگه بله الان ميدم بهت.وقتي نوشابه رو واسه دختره مي بره ، دختره خيلي خوشحال ميشه ، بعد همين ديگه بهشون خوش مي گذره و اينا....:D:D
این جک بود؟
اشکم در اومد از بیمزگی.:thumbsdown::crying:

بالا