برو بچه های دانشگاه پیام نور

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
این شما بودی که از ادم و فردوس گفتی نه من ... شما با کدوم طیف سنج این دور ترین نقطه رو اندازه گرفتی ...؟ اصلا" شاخصه های اندازه گیریت چیا هستند ... ؟ ... چند تا نابغه تو دانشگاه فهمیدن نابغه هستند ...؟ وظیفه دانشگاه تولید ستاره نیست تولید علمه دوست من ... خواهشا" اگه برای این حرفت از مقایسه هم استفاده میکنی یه واحد تازه تاسیس پیام نور رو با صنعتی شریف یا دانشگاه تهران مقایسه نکن ...

:biggrin: یه روز به حرف من می رسی، و اون موقع خودت به حرفای خودت (مثل الان من) می خندی.

بدرود بخش دانشگاه باشگاه مهندسان ایران

nargil

عضو جدید
سلام دوستان
به كمكتون احتياج دارم خيلي فوري
كي درس كنترل ومديريرت پروژه هاي IT رو برداشته ؟
ترجمه اش را دارين ؟
فصل 12 اين طرم اضافه شده ترجمه اون رو چطور دارين ؟
من تا 12 لازم دارم تو رو خدا كمك كنين

pesar_bazigosh

عضو جدید
سلام بچه ها من چند روزه دنبال حل تمرین طراحی الگوریتم دکتر فراهی میگردم پیدا نمی کنم.می خواستم بدونم اصلا این کتاب حل تمرین داره؟.

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
با آرزوي سلامتي و موفقيت براي همه بروبچ پرتلاش پيام نور:heart:

afa

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام به همه هم دانشگاهیان

من واقعا امیدوارم موفق باشید.

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان هم دانشگاهي عزيز!:w12:

اميدوارم اين ترم به خوبي تموم بشه! منم پيام نوريم! از آشنايي با همتون خوشحالم!:redface:

mojtaba007

کاربر فعال
کاربر ممتاز
در محاسبه نمرات میان ترم دانشگاه پیام نور تغییرات اساسی صورت گرفته است
نمرات میان ترم از این پس بدون احتساب اینکه دانشجو حداقل ۵۰ درصد نمره پایانی را بگیرد برای او منظور خواهد شد. اگر دانشجو نمره میان ترم ۶ بگیرد و نمره پایانی او از ۱۴ نمره ۴ باشد دانشجو قبول تلقی می شود و این بدان معنی است که بدون در نظر گرفتن نمره پایانی میان ترم به دانشجو تعلق خواهد گرفت حضور دانشجويان دانشگاه پيام ‌نور در كلاس‌هاي درس تأثير مثبت در آزمون پايان ترم آن‌ها دارد و 6 نمره پايان ترم را به خود اختصاص مي‌دهد، اين 6 نمره بر اساس فعاليت‌هاي علمي و ارايه مقاله است. حضور دانشجويان دانشگاه پيام ‌نور در كلاس‌هاي درس اجباري نيست دانشجويان پيام ‌نور كه در كلاس‌هاي درس شركت مي‌كنند مي‌توانند با آزمون ميان ترم و حضور فعال در كلاس درس تا 6 نمره پايان ترم خود را به دست آورند، هر استادي مي‌تواند با توجه به نوع مفاهيم آموزشي از دانشجويان كنفرانس يا پژوهش بخواهد كه با اين روند جنبه پژوهشي دانشجويان دانشگاه پيام‌ نور نيز تقويت مي‌شود
اما سوال این است که چرا این تغییر دیر و بدون اطلاع عمومی اعمال شده است

خدا کنه این خبر واقعیت داشته باشه

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام به همه بروبچ گل pnu .برا همه تون آرزوي سلامتي و موفقيت دارم.

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان عزیز سلام

کسی میدونه اگه کسی ترم آخر باشه و یه درس رو بیوفته، چه بلایی سر اون درسهایی میوفته که در همون ترم بدون رعایت پیش نیاز یا هم نیاز برداشته میوفته؟

چون من این ترم آخری 6 تا درس 2 واحدی داشتم که 2 تاشون رو هم نیاز کرده بودم ولی الان به احتمال زیاد یه درس رو قبول نشم. میخوام ببینم اون 2 تا رو هم باید دوباره امتحان بدم؟ :cry:

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
يني الان شما پيش نياز رو ميگيد ميوفتيد چه اتفاقي مييفته؟

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام

این درسی که احتمالا بیوفتم پیش نیاز نیست

درسهای دیگه هم نیاز شدند

میخوام بدونم اگه بیوفتم چون باید یه ترم دیگه بگیرم، از ترم آخری در میام یا نه

buddy

کاربر بیش فعال
دوستان عزیز سلام

کسی میدونه اگه کسی ترم آخر باشه و یه درس رو بیوفته، چه بلایی سر اون درسهایی میوفته که در همون ترم بدون رعایت پیش نیاز یا هم نیاز برداشته میوفته؟

چون من این ترم آخری 6 تا درس 2 واحدی داشتم که 2 تاشون رو هم نیاز کرده بودم ولی الان به احتمال زیاد یه درس رو قبول نشم. میخوام ببینم اون 2 تا رو هم باید دوباره امتحان بدم؟ :cry:
هيش طور نميشه :biggrin:
اينقدر پيام نور شير تو شيره كه هر جور باب ميلته ميتوني عمل كني

يه اطلاعيه دادن كه تا اين ترم هر كي پيش نياز و پس نيازا رو جا به جا گرفته عيبي نداره :biggrin:

K_Maryam

عضو جدید
دوستان عزیز سلام

سلام

تا جایی که من می دونم کلیه دروس هم نیاز شده تا یک ترم مجوز دارن که پیش نیازشون Pass بشه

من خودم دو درس رو هم نیاز کردم، اولی رو که پیش نیاز دومی بود افتادم ، ترم بعد قبول شدم و مشکلی پیش نیومد
و اینکه اونواحد افتاده رو هم با امتحان های تکدرس می تونی امتحان بدی و زود فارغ التحصيل بشی

مبارک باشه

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
هيش طور نميشه :biggrin:
اينقدر پيام نور شير تو شيره كه هر جور باب ميلته ميتوني عمل كني

يه اطلاعيه دادن كه تا اين ترم هر كي پيش نياز و پس نيازا رو جا به جا گرفته عيبي نداره :biggrin:

سلام

تا جایی که من می دونم کلیه دروس هم نیاز شده تا یک ترم مجوز دارن که پیش نیازشون Pass بشه

من خودم دو درس رو هم نیاز کردم، اولی رو که پیش نیاز دومی بود افتادم ، ترم بعد قبول شدم و مشکلی پیش نیومد
و اینکه اونواحد افتاده رو هم با امتحان های تکدرس می تونی امتحان بدی و زود فارغ التحصيل بشی

مبارک باشه

مرسی دوستان :w27:
قبول شدم

9.1 از 14

:w27::w27::w27:

K_Maryam

عضو جدید
سلام مجدد

سلام مجدد

با اینکه بهتون حق میدم ولی هنوز هم دیر نشده ...

با عرض سلام مجدد به مدیر فردا

بعد از 6 ماه دوباره موفق شدم بیام تو این باشگاه، گشتم و پستهای مربوط به خودم رو پیداکردم تاجواب دوستان رو بدم
از شما هم بابت اینکه دلداریم دادین تشکر می کنم. بله اوضاع درسی خیلی بهتر شده و درس خوندن راحت تر

با تشکر

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
تبریک می ‌گم
پس فارغ التحصیل شدین
اگه ممکنه دست راستتون رو هم بزارید روی سر ما تا ما هم زودتر فارغ التحصیل بشیم

بازم مبارکه
با احترام

اره..هردو دستشونو بايد بزارن....:)از همه مهمتر بايد شيريني بدن كه نميدن...:(

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
تبریک می ‌گم
پس فارغ التحصیل شدین
اگه ممکنه دست راستتون رو هم بزارید روی سر ما تا ما هم زودتر فارغ التحصیل بشیم

بازم مبارکه
با احترام

ما خودمون، دست و پا و همه چیمون رو تو پیام نور از دست دادیم، اما براتون دعا میکنم!

اره..هردو دستشونو بايد بزارن....:)از همه مهمتر بايد شيريني بدن كه نميدن...:(

ما تو کار ترشی هستیم آبجی، یادت نرفته که :biggrin:
گفتم هروقت اومدی تهران، بیا شیرینی هم بهت میدیم :biggrin:

K_Maryam

عضو جدید
ما خودمون، دست و پا و همه چیمون رو تو پیام نور از دست دادیم، اما براتون دعا میکنم!

یادتون باشه کهروحیه دادن به سال پایینی ها وظیفهما سال بالایی هاست
و اینکهاز زیر شیرینی فرار نکنید. آه بچه ها می گیردتون، یهو دیدین افتادین ها

با احترام

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یادتون باشه کهروحیه دادن به سال پایینی ها وظیفهما سال بالایی هاست
و اینکهاز زیر شیرینی فرار نکنید. آه بچه ها می گیردتون، یهو دیدین افتادین ها

با احترام

ما به وظایفمون عمل میکنیم خواهرم! اما با پست شیرینی نمیدن! بیاین بگیرین :thumbsup2:

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز

كلا پير پسران تو كار پيچوندنن... سن هم كه بره بالا ادم خسيس تر ميشه..:biggrin::biggrin:

اهان...شرطي گذاشتي كه ميدونستي انجام نميشه حالا حالاها..تهران اومدن منم مثه قضيه ي شماست كه مييگي مسجد محلتونو درشو ببندند.. :biggrin:

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
كلا پير پسران تو كار پيچوندنن... سن هم كه بره بالا ادم خسيس تر ميشه..:biggrin::biggrin:

اهان...شرطي گذاشتي كه ميدونستي انجام نميشه حالا حالاها..تهران اومدن منم مثه قضيه ي شماست كه مييگي مسجد محلتونو درشو ببندند.. :biggrin:

نمیدونم از موسیقی که فضای اتاقم رو پر کرده لذت ببرم یا از مصاحبت با شما، شیدا خانوم :biggrin:
بابا پاشو بیا، تهران اونجوری که شما فکر میکنی هم نیستا! برا شما نه ویزا میخواد نه پاس!! تازه اگه هم میخواست برات کارت سبز (اگه اسمش همین باشه هنوز!) میفرستادم!

آخه یه مشکل هست، اسم مسجد محل ما مصلی امام :biggrin: وگرنه تاحالا بسته بودمش!!

فعلا که قرار ضیافتی ترتیب بدیم، هنوز 4 تا نمره هم مونده ضمنا!!

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
اختيار دارين موسيقي چيز ديگريست...:D
بابا من داداشم تهران زندگي ميكنه...حيف كه قرار شده اونا بيان اينجا وگرنه ما ميومديم تهران اون وقت ميديدي چطوري شيريني ازت ميگرفتم..خودتو شيريني ميكردم..;):)

اهان بگو پس...گفتم چيه كه تاحالا درشو نبستين...:redface:

4 تا؟؟؟اونا هم يوم الشك( شك الافتادن)دارن يا نه؟؟؟:cool:

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اختيار دارين موسيقي چيز ديگريست...:D
بابا من داداشم تهران زندگي ميكنه...حيف كه قرار شده اونا بيان اينجا وگرنه ما ميومديم تهران اون وقت ميديدي چطوري شيريني ازت ميگرفتم..خودتو شيريني ميكردم..;):)

اهان بگو پس...گفتم چيه كه تاحالا درشو نبستين...:redface:

4 تا؟؟؟اونا هم يوم الشك( شك الافتادن)دارن يا نه؟؟؟:cool:

اما من شمارو ترجیح میدم، چون موسیقی همیشه هست، اما شما هم همیشه هستی :d

پیرزن با عشقی مثل من رو از تاکسی خالی نترسون خواهرم!!

خیلی هم سعی کردم، اما هیچوقت به نسبت تلاشی که کردم نتیجه نگرفتم!!

2 تا ترجمه شفاهی (حله) / 1 ترجمه کتاب (حله) / و یه امتحان تستی تشریحی که یحتمل اونم (حله)

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز
پيرزن با چي؟؟؟

افرين...اجرت با خدا...

اه ه ه ..يعني اين چهارتا حله؟؟؟؟ولي هنوز تا نتيجه ي قطعي نياد ما اميدوارييمكه...:biggrin:

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
پيرزن با چي؟؟؟

افرين...اجرت با خدا...

اه ه ه ..يعني اين چهارتا حله؟؟؟؟ولي هنوز تا نتيجه ي قطعي نياد ما اميدوارييمكه...:biggrin:

عشق آبجی ... عشق .... میدونی عشق چیه؟ ... اگه میدونی به من نگو به کارم نمیاد :biggrin:

من اجرم رو از در خونه سیدالشهدا میگیرم، از خدا بهم نزدیک تره :surprised:

من به شما عرض کردم که غول آخر رو کشتم، شما پاشو بیا شیرینی رو بزن بر بدن!!

بالا