برو بچه های دانشگاه پیام نور

femina

عضو جدید
ای بابا. خوبم رومون میشه. کی از بدبختی ما خبر داره جز خودمون...واقعا دلم میسوزه برای بچه های ازاد که مان میگن فلان درسو افتادیم...پس مااااااا چییییییییییی بگیییییییییییییم!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

payam44

اخراجی موقت
من پیام نور مرکز شمیرانات قبول شدم . ادرسش اینطور که توی سایت زدن اینه :
انتهاي بزرگراه امام علي (ع)، بلوار ارتش، بلوار شهيد مژدي (اوشان)، خيابان پيروز شفيعي، خيابان ياران، خيابان ياران 2

کسی می تونه من را راهنمایی کنه چطوری اسانتر از مترو یا اتوبوس تاکسی به دانشگاه از ترمینال جنوب برسم .

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من پیام نور مرکز شمیرانات قبول شدم . ادرسش اینطور که توی سایت زدن اینه :
انتهاي بزرگراه امام علي (ع)، بلوار ارتش، بلوار شهيد مژدي (اوشان)، خيابان پيروز شفيعي، خيابان ياران، خيابان ياران 2

کسی می تونه من را راهنمایی کنه چطوری اسانتر از مترو یا اتوبوس تاکسی به دانشگاه از ترمینال جنوب برسم .

خوب خودت امتحان کن...ببین از کدوم مسیر راحت تری...یا از بچه های دانشگاهتون بپرس رفت و امدشون چه جوریه
:surprised:!!!

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیکم:D
یه پیام نوری دیگه به جمعتون اضافه شد...:confused:

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر هم دانشگاهیای سابق

خوبین ؟

منو یادتون میاد ؟ :smile:

hamid_diba

اخراجی موقت
سلام به همه بچه های باصفای پنچر دانشگاه پیام کووووووووووووور هههههههههه (ببخش اشتب شد پیام نور)

omid3dmax

عضو جدید
[h=2][/h]
باسلام به همه دوستان میخواستم نظرتونو درمورد دانشگاه پیام نور (تهران شرق) یابقیه شهرها که داره کارشناسی معماری میده بدونم چون شنیدم مدرکش تقریبا معتبره از ازادو غیرانتغاعی هم ارزونتره قبولیش راحتتره (فراگیروسراسری)اما فارغ التحصیل شدنش سخت نکته بعدی اینکه چطور یه دانشگاهی که محوریت صرفاکتابه میاد و رشته ای مثل معماری تدریس میکنه که80درصدش عملی وکارگاهیه ؟؟؟زمان ثبت نام فراگیرش تو چه ماههایی از سال انجام میشه هرکی اطلاعاتی داره ممنون میشم اگه مطرح کنه منتظر جوابتون میمونم تشک

ELI1988

عضو جدید
دوستان سلام.
من یه سوال داشتم. اینکه قضیه این فراگیر پیام نور چیه ؟ واسه ارشد ....
خواهشا هرکی میدونه جواب بده . خیلی مهمه ....
ممنونم

muhammad-k

کاربر بیش فعال
سلام.چند کتاب معرفی میکنن البته با توجه به رشته خودتون.بعدش یه امتحان می گیرن که باید تو امتحان قبول بشی.

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سلام.
من یه سوال داشتم. اینکه قضیه این فراگیر پیام نور چیه ؟ واسه ارشد ....
خواهشا هرکی میدونه جواب بده . خیلی مهمه ....
ممنونم

علیک سلام

معمولا درسای ترم یک رو ازتون امتحان میگیرن که یا کتاب داره یا کتابش در دست چاپه و باید جزوه ویرایش نشدش رو بخرین

بعدش وارد دانشگاه میشین و بقیه واحدا رو میگذرونین

ولی شهریتون از بقیه بچه ها بیشتره

کلا خیلی بیخوده

با همون کنکور قبول بشین بهتره

فاطمه22

عضو جدید
سلام به نظر من یکی از دلایلی که نمیگن اینه که بهشون میگن تنبل اما درصورتی که همه میدونن این بچه ها درس خون تر از این حرفها هستن.:D

marya1

عضو جدید
واااااااااا فاطمه جون کجا به ما میگن تنبل ؟ من خودم دارم رشته ای رو میخونم که دروس سختی داره . گرایشی از عمران هستش با اینکه ترم 3 هستم اما یه جلسه ام سر کلاس نرفتم و با تلاش خودم خوندم اما دانشگاههای دیگه با اینکه انواع و اقسام کلاس ها رو دارن بازم از درس مینالن اونا تنبلن نه ما . دانشگاههای دیگه اساتید خودشون هر سوالی که درس دادن رو مطزح میکنن ام امتحانات ما مثل امتحانای نهایی سراسریه پس پیام نوریا سطح علمی نسبتا بالاتری نسبت به بقیه دارن

بالا