برو بچه های دانشگاه پیام نور

SEP/\H/\N

عضو جدید
بچه ها حذف و اضافه تا 3 مهر تمدید شده.
من که پایان ثبت نام را زده بودم، اما اگه شما هنوز نزدین، هنوز فرصت برای تغییر تو انتخاب واحد دارین ;)

afa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه هم دانشگاهی ها
من راستش از پیام نور راضی نیستم آخه خیلی اذیت می کنند با این امتحانات سراسری ، حجم منابع بالا ، اساتید غیر مجرب ...
اما در هر حال خدا رو شکر:(

Marilyn_manson

عضو جدید
سلام به همه هم دانشگاهی ها
من راستش از پیام نور راضی نیستم آخه خیلی اذیت می کنند با این امتحانات سراسری ، حجم منابع بالا ، اساتید غیر مجرب ...
اما در هر حال خدا رو شکر:(
دانشگاه پیام نور بجز برای شاغلین ؛ بدترین انتخاب از هر نظره !
* اساتید ؟! اسمشو نمیشه گذاشت استاد ؛ بجز استثناها یی که هر جایی پیدا میشه ؛ بیشترشون حتی جوهره فوق لیسانسشون هم خشک نشده . دکتر که اصلا توشون نیست.:mad:

*خود خوان بودن یا کلاس های مسخره اش که افتضاحه ! وقتی کتاب ه به اون حجیمی رو باید خودت تو اون فرصت کم یاد بگیری... معلومه نتیجه چیه !:)

* شهریه ثابت هم هر سال اضافه میشه ! اینم نکته جالب ه پیام نوره !!!:confused:

* نکته + : گاهی تا پایان ترم وقت حذف و اضافه داریم ;)

* نکته + بعدی : اگه با معدل بالا فارغ التحصیل شی . حتی شاید از شریفی ها هم بیشتر تو رشت ه ات ؛ تو درس های معمول دانشگاه ها تبحر داشته باشی چون
تو پیام نور : همه وظایف بر عهده دانشجوست :gol:

نیناز

عضو جدید
یعنی هیچ کس نیست منو راهنمایی کنه:cry:
من میخوام ارشد MBA فراگیر بخونم تو رو خدا یکی بگه چه منابعی رو باید خوند؟ امتحانش کیه؟اصلا هر چی اطلاعات در موردش دارین بهم بگین لطفا:question::w19::w20::w27:

علي110

عضو
سلام
می دونین هرچند دانشگاه پیام نور یک دانشگاه دولتی است و قبولی در آن سخت تر از دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی است و شهریه آن کمتر است ( تقریباً 20درصد شهریه آزاد) و مدرک آن طبق آماری که به دستم رسیده معتبرتره اما نمی دونم چرا بچه ها روشون نمی شه بگن ماله این دانشگاهن

سلام
لطفا در خصوص رشته های ارشد برام تو ضیح بدین خصوصا مهندسی

fafa_xp

عضو جدید
ما برای کسب مدرک آمدیم
نی برای درک مطلب آمدیم

بابا مهم اون مدرکه هست بقیه رو ولش:lol:

behnam-t

عضو جدید
سلام
می دونین هرچند دانشگاه پیام نور یک دانشگاه دولتی است و قبولی در آن سخت تر از دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی است و شهریه آن کمتر است ( تقریباً 20درصد شهریه آزاد) و مدرک آن طبق آماری که به دستم رسیده معتبرتره اما نمی دونم چرا بچه ها روشون نمی شه بگن ماله این دانشگاهن
سلام اصلا اینطور نیست منم پیام نور تمام کردم حاظرم روی همه کتابها و درسها با دولتیها به بحث بنشینم بهترین دانشگاه پیام نور

Mr.Pouyan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت دووستان پیام نوور .خصووصا رشته ی کشاورزی(اوونم گرایش ماشین الات کشاورزی):):):)

EECi

مدیر بازنشسته
سلام

این پست ، دقیقا خنده دار هست!
اول اینکه گفته شده پیانور سخت تره قبولیش! مثال میزنم که در بعضی رشته های فنی و پزشکی رتبه افراد در سراسری 4 و 3 رقمی هست و میرن دانشگاه ازاد در شهرهایی مثل تهران و...!
دوما اگر مقایسه کنیم منی که برق میخونم حدود 580 هزار شهریه میدم و فکر کم دقیقا 2 برابرپیا نور هست نه 4 برابر ! سایر مهندسی ها هم تقریبا همین طور هست در ازاد.
و این حرفی که شما در مورد مدرک زدی مربوط به 10 سال پیشه! البته این حرفو هم دانشجو های روزانه میزدن در مورد فرق دانشگاهشون با ازاد نه پیام نوری ها!
در اخر هم بگم من همه دانشجویان رو که به دنبال یاد گرفتن هستن دوست دارم فرقی نمی کنه کدوم دانشگاه باشن.

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم پیام نورم،البته چون ما رشتمون معماریه هر روز کلاس داریم اونم از صبح تاااا 6-7 بعد از ظهر.تنها خوبیه پیام نور اینه که نمیری سر کلاسای عمومی وقتتو تلف کنی:smile:
و تنها عیبش عدم مدیریت و سازماندهیه مناسبه که کلیی اعصاب دانشجورو خرد میکنه:mad:
من خودم مییتونستم مدیریت و رشته هایی علوم پایه ی سراسری رو قبول شم اما تمام انتخابام معماری بود و معماریه پیام نورو ترجییح دادم به رشته های دیگه توی دانشگاهای دیگه:smile:;)

mojtaba007

کاربر فعال
کاربر ممتاز
دوستان یه خبری را شنیدم امیدوارم حقیقت نداشته باشه
شنیدم که دانشگاه پیام نور برای تصحیح سوالات تستی تشریحی
برگه های تستی را میگیره و میدهد به مرکز و مرکز سوالات تستی را با دستگاه حل میکند
و اگر حد نصاب نمرات تستی را به دست بیاوریم یعنی از 7 نمره تستی بالای 3.5 بگیریم
ان وقت میرن سوالات تشریحی را که قبلش یه اسکن از برگه تشریحی میگیرند
و یکی به استاد میدن و یکی به مرکز را استاد صحیح میکنه
و اگر مجموع تستی و تشریحی بالای 7 شد ان وقت نمره میان ترم تعلق میگیره
میخواستم بدونم این خبر تا چه حد واقعیت داره
و کسی خبر معتبر دار تری داره که چگونه نمرات تستی و تشریحی صحیح میشن
اخه ما استادمون امده کتابمون را حذف کرده
و گفته یه پروژه بهتون میدم تو امتحان فقط پروژه را بنویسید
با این شرایط تمام کلاسمون از بیخ می افتیم

knight 3

عضو جدید
برگه های تستی را میگیره و میدهد به مرکز و مرکز سوالات تستی را با دستگاه حل میکند
چه بد!
:cry:

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه خبری را شنیدم امیدوارم حقیقت نداشته باشه....

سلام دوست من .
راجع به وضع نمره ها اینکه اگه بالای 7 بشی میان ترم تاثیر داره درسته . و بعید میدونم که اگه تستی رو زیر 3.5 بشی دیگه تشریحی رو تصحیح نکنن .. خیلی غیر منطقیه .
در مورد اسکن جوابا و اینها هم خیالت راحت نمره به دست استاد گرامیه .. این حرف رو طبق چیزایی که خودم شخصا تو دانشگاه دیدم دارم میگم .

مدیر فردا

عضو جدید

دوست عزیز استاد فقط اوراق رو تصحیح میکنه ولی تو دادن سوال و ندادنش اختیاری نداره ... متاسفانه یا اشتباهی شده یا استادتون خبری از سیستم پیام نور نداره

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام منم دانشجوی دانشگه پیام نورم. اگر نمره امتحان پایان ترمو از 7 بالا بشی استاد می تونه میان ترمو تاثیر بده. من احتمال می دم اون قسمتی که استادتون از کتاب حذف کرده کلاً جزء حذفیات بوده مثلاً استاد ++C منم قسمت شی گرا رو حذف کرده چون برای رشته ما لازم نیست برنامه نویسی در حد تیم ملی یاد داشته باشی و در غیر این صورت ، یعنی در صورتی که جزء حذفیات همه دانشگاه های پیام نور نباشه استادتون احتمالاً با توجه به تجربه ش گفته مثلاً تو 4 نمره تستی اگه دو تا سئوالم از قسمتایی که حذف کرده بیاد بازم ارزش خوندن نداره . راجع به اینکه گفته فقط پروژه بنویسید استادتون فقط خودش سوالات تشریحی رو تصحیح می کنه و می تونه از مثلاً 10 نمره تشریحی جواب هیچ کدوم از سوالات رو تو نمره دادن تاثیر نده و تمام 10 نمره تشریحی رو واسه پروژه بذاره .
موفق باشی ;)

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره دیگه . البته 7 از 14 یعنی نصف نمره ورقه پایان ترم . اگه 7 بشی استاد میان ترم نده ، می شی 10 ولی اگه استاد میان ترمو کامل بده بهت می شی 13 .

mojtaba007

کاربر فعال
کاربر ممتاز
در مورد اسکن جوابا و اینها هم خیالت راحت نمره به دست استاد گرامیه .. این حرف رو طبق چیزایی که خودم شخصا تو دانشگاه دیدم دارم میگم .
عزیز من خودم ترم اخر هستم و همه این ها رو میدونم
حتی اگر نمره روی برگه ات هم 7 نشد باز هم خود استاد اگه دلش بخواد میتونه نمره ات را بده
ولی اگه جدیدا امتحانی داشته باشی که تستی تشریحی باشه میبینی که قسمتی که باید سوالات 4 گزینه ای را جواب بدی
خیلی فرق کرده و کاملا حرفه ای شده
روی برگه تستی جای عکس خودت و مشخصاتت را خودش گذاشته
و میدونم که نمره دست استاده
ولی وقتی میگن نمره تستی میره مرکز صحیح میشه
اونوقت چه طوری نمره دست استاد باشه؟
من مشکلم اینه میخوام بدونم ایا واقعا قسمت تستی میره مرکز صحیح میشه یا نه
سلام منم دانشجوی دانشگه پیام نورم. اگر نمره امتحان پایان ترمو از 7 بالا بشی استاد می تونه میان ترمو تاثیر بده. من احتمال می دم اون قسمتی که استادتون از کتاب حذف کرده کلاً جزء حذفیات بوده مثلاً استاد ++C منم قسمت شی گرا رو حذف کرده چون برای رشته ما لازم نیست برنامه نویسی در حد تیم ملی یاد داشته باشی و در غیر این صورت ، یعنی در صورتی که جزء حذفیات همه دانشگاه های پیام نور نباشه استادتون احتمالاً با توجه به تجربه ش گفته مثلاً تو 4 نمره تستی اگه دو تا سئوالم از قسمتایی که حذف کرده بیاد بازم ارزش خوندن نداره . راجع به اینکه گفته فقط پروژه بنویسید استادتون فقط خودش سوالات تشریحی رو تصحیح می کنه و می تونه از مثلاً 10 نمره تشریحی جواب هیچ کدوم از سوالات رو تو نمره دادن تاثیر نده و تمام 10 نمره تشریحی رو واسه پروژه بذاره .
موفق باشی
من مثل اینکه منظورم را بد رسوندم
عزیز استاد ما کل کتاب را حذف کرده بود
و هیچ کدوم از بچه ها نرفته بودند کتاب را بگیرند
و وقتی دو روز قبل از امتحان به ما گفتند قسمت تستی میره مرکز صحیح میشه تمام بچه ها به شدت ناراحت شدن
اخه مگه تو دو روز میشه 400 صفحه کتاب رو خوند

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز

من مثل اینکه منظورم را بد رسوندم
و وقتی دو روز قبل از امتحان به ما گفتند قسمت تستی میره مرکز صحیح میشه تمام بچه ها به شدت ناراحت شدن

این چیزی که شما گفتین تغییری در جواب ایجاد نمی کنه . بزرگوار از 14 نمره باید 7 بگیری که احتمال زیاد فقط 4 نمره از 14 نمره تستیه که میره مرکز . یعنی شما اگه از پروژه 10 بگیری استادم 6 تو بده نهایت می شی 16 . این خوشبینانه ترین شکل نگاه به موضوعه . در غیر این صورت 14 نمره هم تستی هم تشریحی از کتابه و پروژه 6 نمره میان ترمو داره که دیگه ......... :cry::cry::cry:ما به جای استادت شرمنده می شیم .:redface:

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میخواستم بدونم برا ازمون فراگیر رشته صنایع منابع چه کتابایی هستن؟؟؟؟:w10:
و یه سوال دیگه ایینکه فقط کساییی که دیپلم ریاضی دارن میتونن صنایع بخونن؟؟؟؟:smile:
خیلی ممنون میشم اگه یکی جواب بده;):w27:

mahdy1359

عضو جدید

تجربه یک پیام نوری:
به حرف هیچ استادی اعتماد نکنید و مطابق منابع اعلام شده از مرکز عمل کنید چون در دانشگاه پیام نور هیچ کس مسئولیت نمره شما رو به عهده نمیگیره

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
تجربه یک پیام نوری:
به حرف هیچ استادی اعتماد نکنید و مطابق منابع اعلام شده از مرکز عمل کنید چون در دانشگاه پیام نور هیچ کس مسئولیت نمره شما رو به عهده نمیگیره

در تکمیل حرف دوستمون میشه گفت تو پیام نور به هیچ چیز اعتماد نکن. (همه چیز در حال تغییره و هر روز یه حرف جدید می زنن )

ariyayi

عضو جدید
سلام دوستان:mad:
این دانشگاه چرا این ترم داره مسخره بازی در میاره با این بارم بندی سوالات تستی تشریحی دیگه گندشو در اورده اعصاب همه رو خرد کرده اون از سوالاشون اینم از کلید هاشون
بابا این دیگه چه دانشگاهیه ما که ترم 3 رسیدیم جا زدیم با این وضع مدرکی ما نمی گیریم اگه قانون مشروطی هم بزارن همه رو باید اخراج کنن بابا ارواح پدر کنکوررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

hajagha

عضو جدید
خیلی توپت پره اریای جان منم بعضی وقتها اینجوری میشم اما وقتی دوران کنکور و تنبلی و فرصتهایی که داشتم رو یادم میارم یاد این بیت معروف می افتم که شاعر میگفت:
زی تیرنگه کرد و پر خوش بر آن دید گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست
نه بر دوغ!!!!!!

mohsen_blid

عضو جدید
من میخواستم بدونم برا ازمون فراگیر رشته صنایع منابع چه کتابایی هستن؟؟؟؟:w10:
و یه سوال دیگه ایینکه فقط کساییی که دیپلم ریاضی دارن میتونن صنایع بخونن؟؟؟؟:smile:
خیلی ممنون میشم اگه یکی جواب بده;):w27:
سلام دوست من
دیدم کسی جوابت رو نداده گفتم دریغ نکنم
والا در فراگیر از هر قشری میتونن وارد بشن
فقط هم ریاضی نیست کلا نظری ها هم میتونن حتی فنی و حرفه ای ها و کاردانشی ها با پاس کردن مقطع پیش دانشگاهی نیز میتونن وارد بشن

درباره منابع هم خوب دفترچش رو بگیری میفهمی چی هست
اما چندتاش رو میگم برات
ریاضی عمومی 1 ابراهیم احمدی پور و انه گلدی مهمیانی
مدیریت مهندسی ابراهیم حیدری
اقتصاد مهندسی غلامرضا سلطانی
والا کتاب های عمومی رو در دسترس ندارم پیدا کردم برات میزارم

ariyayi

عضو جدید
حاج اقا جان حرفت درست یه بچگی کردیم نخوندیم حالا تا اخر عمر نباید سرزنش بشیم
من حرفم اینه اینا این سیستم دانشگاهی چرت رو که ماله چندین ساله پیشه و رشته های علوم پایه رو بریزن تو سطل اشغال نا سلامتی این دانشگاه دیگه مثل قدیم نیست رشته هاش هم زیاد شدن در رو به روی تمامی جوانان مملکت هم که باز کرده بدون کنکور هم که میگیره دیگی او سیستم قدیمی جواب نمی ده اخه من نمیدونم کجای دنیا درسایی که فقط تشریحی بودن امتحانش میزان سواد و درک دانشجو از درس رو می رسونه تستی میگیرن
بعد سوالاشون هم که استاندارد نیست بعضی از درس ها هم که خدا رو شکر تا روز امتحان منبع عوض میکنن من نمیدونم چرا منبع های اینا هی سوراخ میشه که تند تند عوض میکنن!!!!!!!!!!!
خدا به داد ما برسه............................ سخت بگیرن اما استاندارد!!!!!!!
اینه حرف ما کیه که گوش کنه.......................

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست من
دیدم کسی جوابت رو نداده گفتم دریغ نکنم
والا در فراگیر از هر قشری میتونن وارد بشن
فقط هم ریاضی نیست کلا نظری ها هم میتونن حتی فنی و حرفه ای ها و کاردانشی ها با پاس کردن مقطع پیش دانشگاهی نیز میتونن وارد بشن

درباره منابع هم خوب دفترچش رو بگیری میفهمی چی هست
اما چندتاش رو میگم برات
ریاضی عمومی 1 ابراهیم احمدی پور و انه گلدی مهمیانی
مدیریت مهندسی ابراهیم حیدری
اقتصاد مهندسی غلامرضا سلطانی
والا کتاب های عمومی رو در دسترس ندارم پیدا کردم برات میزارم

ممنون از کمکت دوست عزیز;)
میشه لطف کنی بگی دفترچه ها کی میاد؟
خیلی خیلی ممنون:w23::w27::w40:

yalda.2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من میخوام تو دانشگاه پیام نور کرج صنایع بخونم نظرتون چیه ؟خوبه؟ این رشته رو خیلی دوست دارم کمکم کنید وشرایطش رو بهم بگید ممنون میشم

mojtaba007

کاربر فعال
کاربر ممتاز
من 15 واحد دیگه بیشتر ندارم تا مدرک کارشناسی بگیرم
معدل کل من بدون افتاده ها میشه 14
و معدل کل من با افتاده ها میشه زیر 12
و معدل ترم قبل من هم شده زیر 12
ایا با اینکه بنده ترم اخر هستم و بنا به قانون ترم اخری ها میتونند تا 24 واحد بردارند ایا بنده میتونم 15 واحد را بردارم یا اینکه اجازه نمیدن بیشتر از 12 واحد بردارم

بالا