برو بچس طراحی صنعتی

suki

عضو جدید
چقدر اینجا سوت و کوره بچه های طراحی صنعتی کجایین؟:mad::(

SamZz

عضو جدید
ارشد طراحی صنعتی ؟!!

ارشد طراحی صنعتی ؟!!

همه طراحا...
همیشه طراحی صنعتی و عکاسی و این چیزارو خیییلی دوس داشتم!!
ولی به دلایلی که بماند:cry:، صنایع خوندم..
لطفاً نظرتونو میگید که اگه واسه ارشد بخوام بیام طراحی صنعتی، میتونم؟!! :(
چه درسایی بخونم؟ چه چیزایی رو باید یاد بگیرم؟
امتحان عملیِ کنکور از چیه؟
من که تا حالا اصلاً تو هنر کاری نکردم و هیچ ایده ای ندارم از اینکه چی باید بدونم، میتونم؟!
آخه خیییلی دوس دارم!!

daneshjoo_1361

عضو جدید
همه طراحا...
همیشه طراحی صنعتی و عکاسی و این چیزارو خیییلی دوس داشتم!!
ولی به دلایلی که بماند:cry:، صنایع خوندم..
لطفاً نظرتونو میگید که اگه واسه ارشد بخوام بیام طراحی صنعتی، میتونم؟!! :(
چه درسایی بخونم؟ چه چیزایی رو باید یاد بگیرم؟
امتحان عملیِ کنکور از چیه؟
من که تا حالا اصلاً تو هنر کاری نکردم و هیچ ایده ای ندارم از اینکه چی باید بدونم، میتونم؟!
آخه خیییلی دوس دارم!!
ناراحت نشوها ولی نیای بهتره چون طراحی بلد نیستی اگه بیای سختت میشه بعدش از طراحی زده میشی

SamZz

عضو جدید
سعیمو میکنم! اگه نشد خوشحالم که سعیمو کردم، نه اینکه پشیمون بشم که سراغش نرفتم!

opal.phoenix

عضو جدید
سلام به بچه های طراحی صنعتی
پس چرا هیجکدومتون تاپیک رو دست نمیگیره 4تا مطلب بذاره؟؟؟
من به راهنماییتون احتیاج دارم
لیسانسم رو معماری خوندم و میخوام ارشدم رو طراحی صنعتی بخونم
واسه ارشد چه رتبه ایی میخواد؟
چه کتابایی باید بخونم؟
موضوع های اسکیس چیه؟
کسی سایتی رو میشناسه که کمکم کنه؟
ممنونم :smile:

ehsan_lauren

عضو جدید
با عرض سلام وخسته نباشید به بچه های طراحی صنعتی و تبریک پیشاپیش عید فطر
می خواستم بدونم که کسی که توی المپیاد طراحی صنعتی مرحله پایانی مقام بیاره ،کلا چه مزایایی داره و میتونه چی کار کنه؟
با تشک

lexellstar

عضو جدید
با عرض سلام وخسته نباشید به بچه های طراحی صنعتی و تبریک پیشاپیش عید فطر
می خواستم بدونم که کسی که توی المپیاد طراحی صنعتی مرحله پایانی مقام بیاره ،کلا چه مزایایی داره و میتونه چی کار کنه؟
با تشک
سلام دوست بزرگوار، از مزایای رتبه های اول تا سوم المپیاد تا جایی که من در جریان هستم، اینه که مقطع بالا تر رو بدون کنکور از بهترین دانشگاه رشتت پذیرش میگیری، بنیاد ملی نخبگان هم عضوت میکنه که اون خودش خیلی مزایا داره.مثل وام و کمک های پژوهشی و غیره.

lexellstar

عضو جدید
سلام به بچه های طراحی صنعتی
پس چرا هیجکدومتون تاپیک رو دست نمیگیره 4تا مطلب بذاره؟؟؟
من به راهنماییتون احتیاج دارم
لیسانسم رو معماری خوندم و میخوام ارشدم رو طراحی صنعتی بخونم
واسه ارشد چه رتبه ایی میخواد؟
چه کتابایی باید بخونم؟
موضوع های اسکیس چیه؟
کسی سایتی رو میشناسه که کمکم کنه؟
ممنونم :smile:
با توجه به اینکه این رشته نیمه متمرکز هست و علاوه بر کنکور تئوری باید کنکور عملی هم بدی، پس رتبه به صورت نسبی در پذیرفته شدنت نقش داره.این یکی دو سوال بر خلاف سال های قبلش که تاثیر نمره ی عملی بیشتر بود، کمی این تاثیر کاهش پیدا کرده.من تئوری 23 شدم و عملی 31.الان روزانه هنر تهران ارشد میخونم.سوالی داشتی در خدمتم.

mahdi shamin

عضو جدید
سلام دوستان

سلام دوستان

من و یکی از دوستانم یه شرکت تاسیس کردیم در ضمینیه طراحی خوشحال میشم بتونم با هم تبدل نظر کنیم خودم دانشجوی کارشناسی طراحی و نقشه کشی صنعتی هستماین آدرس پیج شرکتمونه www.a-m-s-p.comاینم آدرس پیج رسمی facebook شرکت هست که تازه راش انداختیم https://www.facebook.com/pages/AMSP/139452082854538?ref=ts&fref=ts امیدوارم بتونیم بهم کمک کنیم

ehsan_lauren

عضو جدید
سلام دوستان
میخواستم بدونم حوزه امتحانی آزمون ارشد طراحی صنعتی امسال تو تهران واسه دخترا کجاست؟

aysan90

عضو جدید
سلام. من ارگونومی میخونم . چه قدر شما تو رشته تون از ارگونومی استفاده میکنید؟

f.azar

عضو جدید
ارگونومی یکی از ابزار دست طراح های صنعتی هستش. یعنی بدون اون طراحی هایی که انجام می دن بدون استفاده میشه. در واقع میشه گفت که یک طراح صنعت با در نظر گرفتن فاکتورهای مورد نیاز برای یک انسان دست به طراحی میزنه و این فاکتورها در علومی مثل ارگونومی و آنتروپومتری قابل دسترسی هستن.

f.azar

عضو جدید
سلام به بچه های عزیز من این تایپیک رو فک کنم نزدیک به سه سال پیش گذاشتم و تا موقعی که می تونستم سایت رو چک کنم کسی پاسخ نداده بود. به این نتیجه رسیدم که حتما کسی رو نداریم که طراحی صنعتی بخونه و بعدم یه مدت طولانی نیومدم. الانم بعد دوسال سورپرایز شدم که بالاخره افرادی هستن که به این رشته علاقه مند باشند....

M.2fun63

عضو جدید
خبر همکاری

خبر همکاری

من محمدرضا هستم و دارم کارشناسی طراحی صنعتی میخونم

habib1983

عضو جدید
سلام دوستان این اولین پست من تو این انجمنه
سایت طراحی ایرانی مطالب خیلی خوبی داره دوست داشتین نگاه کنین
http://www.newdesign.ir
امیدوارم مفید باشه

nafas shayan

عضو جدید
سلام
راجع به مهندسی معکوس و ابر نقاط مطلبی دارید ؟

آخرین ویرایش:

nafas shayan

عضو جدید
سلام من هم رشته طراحي صنعتي خوندم و اگر کمکي از دستم بر بياد حتماً خوشحال مي‌شم که کمک کنم. در ضمن من با نرم‌افزارهاي زيادي هم آشنايي دارم که اگر در اون زمينه هم کمکي بتونم انجام خواهم داد. به همه طراحان صنعتي هم توصيه مي‌کنم حتماً نرم‌افزار Rhinoceros رو ياد بگيرن و اگر کسي هم با اين برنامه آشنايي نداره بهتره يه سري به سايت www.rhino3d.com بزنه.

راجع به ابر نقاط و تبدیلش تو کتیا شدیدا کمک میخوام اگه مطلبی دارید ممنون میشم بفرستین برام